IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Dzidra Zupa @ 28.02.2022 12:20
Sauliete joprojām nav sapratusi, ka pelnot naudu priekš NL, kurš ir Krievijas uzņēmums, daļēji ir atbalstījusi Putinu un Putina armiju? To armiju kura šobrīd nogalina nevainīgus cilvēkus un iznīcina neatkarīgu valsti?
SAULIETE - ИДИ НАХ*Й!

Izskatās, ka Sauliete vispār nesaprot, ko runā!
Cilvēki, forums esot monstri, viņa arī ir monstrs, ķengā citus un ar to dalās!
Redzēsim, cik ilgi NL noturēsies virs ūdens! Tagad trausmi sāk celt krievu miljardieri! Pat viņi saprot un izjūt, ka ir dir…, bet gudrā Sauliete tik turpina malt, ka ar NL viss būs ok!
Un 🔐 šajā visā ir tas, ko viņa pateica pēdējos story, ka negrib priekšlaicīgi sēt trauksmi, bet pareizi! Max novilks līdz pēdējam, lai varētu vēl kaut cik sapelnīt naudu…
28.02.2022 12:30 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
Ak, piepeši bēēēērniņi jābaro? Kad lielījās IG ar savām dizaineru somiņām, jauniem auto un 700 eur vērtām vakariņām Dubaijā, tad puņķis neraustījās, ka piķis var aptrūkties. Kad vajadzēja ievilkt pēc iespējas vairāk naivu aitu savā piramīdā, tad arī nepiņņāja, jo naudiņa jau nesmird. Bija pofig, ka apkrāpj cilvēkus. Kauna nav cietēju tagad tēlot.
28.02.2022 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 44
Reģ: 27.06.2012
Sveikas, sen neesmu neko rakstījusi, kā jums pēdējā laika storiji no salona Mirklis īpašnieces, salona instagrama? It ka stāsta ka pašai instagramu nevajag bet tai pat laika turpina nevis ar krūts barošanu, bet jums taču interesē kā es krāsojos. Un kāda es gada māte tieku ar visu galā. Jūsuprāt tā ir baigā tikšana galā, ja gandrīz katru dienu gan no rīta un vakarā vīrs skatās meitu, pati iet uz dejošanā, strāda no rīta brīvdienas, citreiz darba dienās. Manuprāt mammas būtu tieši priecīgas par to ja bērna tēvam būtu iespēja tik bieži un daudz skatīties bērnu un drīzāk atpūta no tām četrām sienām un vides ar bērnu. Nevis stastit sekotājiem kāda gada māte ka redz ar visu tiekot galā 🤣
28.02.2022 12:34 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.12.2021
Vai vispār ir kāds cilvēks, kas nav NL un atbalsta Saulieti? 😄😄😄 Miglāne? 😄😄😄 Visu laiku šēro postus, bet kāda jēga, ja tos visus raksta NL meitenes?
28.02.2022 12:40 |
 
Reitings 1
Reģ: 28.02.2022
Naivi teikt ka tie influenceri, kuri neko neraksta par Ukrainas atbalstu nevar atrast īstos vārdus.
Viņi vnk negrib pazaudēt savus sekotājus, jo atbalstot Ukrainu pazudīs liela krievu auditorija. Vieglak ir neteikt neko un palikt neitrala pozīcijā. Tieši tik svarīgs daudziem mūsdienās ir followeru skaits.
28.02.2022 12:41 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
''Tieši tik svarīgs daudziem mūsdienās ir followeru skaits.''
Precīzi. Es jau teicu - prodažnajas škuras.
28.02.2022 12:50 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
LilyLady @ 28.02.2022 12:33
Ak, piepeši bēēēērniņi jābaro? Kad lielījās IG ar savām dizaineru somiņām, jauniem auto un 700 eur vērtām vakariņām Dubaijā, tad puņķis neraustījās, ka piķis var aptrūkties. Kad vajadzēja ievilkt pēc iespējas vairāk naivu aitu savā piramīdā, tad arī nepiņņāja, jo naudiņa jau nesmird. Bija pofig, ka apkrāpj cilvēkus. Kauna nav cietēju tagad tēlot.

Izskatās ka biodrone vairs nelīdz, jumts brauc ciet ju kādu trešo dienu
28.02.2022 13:08 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
MikaR @ 28.02.2022 13:08

Izskatās ka biodrone vairs nelīdz, jumts brauc ciet ju kādu trešo dienu

Tad tomēr tas Biodrone nestrādā šūnu līmenī un pats neatrod problēmu cilvēka ķermenī?! Viņas atkal melo?! 😁😁😁😁😁
28.02.2022 13:13 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Dzidra Zupa @ 28.02.2022 13:13

Tad tomēr tas Biodrone nestrādā šūnu līmenī un pats neatrod problēmu cilvēka ķermenī?! Viņas atkal melo?! ?????

Ā pag.. Viņas tak vēl teica, ka Biodrone palīdz adaptēties un nomierina nervu sistēmu! 😁😁😁😁 Tad tomēr nepalīdz?
28.02.2022 13:14 |
 
Reitings 2329
Reģ: 15.05.2021
Sauliete, saņemies. Ja iepriekš sekoju un nebiju plānojusi atsekot, neskatoties uz visu NL būšanu un šī brīža situāciju. Tad šodien, godīgi sakot, zb, ir reizes, kad jāmāk paklusēt un nu jau ir par daudz. Šobrīd pasaule negriežas ap NL un tevi.
28.02.2022 13:18 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
Tas, ko NL kliķe nesaprot, katrai lietai ir savas sekas. Pat, ja par savu dirš**u un attieksmi es saņemšu pretī, es apzinos, kāpēc.
Tas, ka tagad visas kā viena izturās pēc iestudēta scenārija - westandwithukraine, bet neviena no viņām nav skaidri un gaiši pateikusi, ka KRIEVS ir iebrucis Ukrainā. Jo nevar jau, nevar kost rokā, kura tevi baro. Tāpat kā ar diezgan lielu garantijas % varu teikt, ka pie scenārija, ja Latvijā ienāks krievs ar tankiem, viņas būs tās, kas kā lētas palaistuves atdosies. Var likt manu komentāru savā instagramā un saukt mani par monstru, mežoni vai kā labpatīkas, bet tad nemainīs viedokli, ko es un domāju daudzi citi cilvēki domā par šīs krievu kompānijas slavinātājām.
28.02.2022 13:21 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.05.2021
Poppy Q @ 28.02.2022 13:18
Sauliete, saņemies. Ja iepriekš sekoju un nebiju plānojusi atsekot, neskatoties uz visu NL būšanu un šī brīža situāciju. Tad šodien, godīgi sakot, zb, ir reizes, kad jāmāk paklusēt un nu jau ir par daudz. Šobrīd pasaule negriežas ap NL un tevi.

Identiski. Tieši šodienas izgājieni bija izšķirošie.
Lupata.
28.02.2022 13:25 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Dzidra Zupa @ 28.02.2022 13:14

Ā pag.. Viņas tak vēl teica, ka Biodrone palīdz adaptēties un nomierina nervu sistēmu! ???? Tad tomēr nepalīdz?

Putinam, lai BioDrone aizsūta pāris kastes. Ak, tik viens, viņš jau zin smīkņā, par NL aitiņām, kas melo nekaunīgi un rāda vēl bērniem, kā melot cilvēkiem un par to, nekaunīgi lepotos. Rīt, dāmas nesāks 3jau spiest glāzē, jo drausmīgie monstri šīs neliek mierā.
28.02.2022 13:26 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Esmu šokā par jums,tikpat lielā izbrīnā, kā biju par Sipenieci!
Man arī gribētos redzet to "vìru", kurs butu gtavd Saulietei uzliet sudu spaini. Pretīgs vīrietis, kuram skauž, ka vinam nav pat uz pusi tik skaista sieva pie saniem,s2i kā Sauliete.
Manam viram ari tracina,ka izdzird Saulietes balsi, bet tad palūdz man pamest telpu vai pamet pats! Ja vins pateiktu, ko šādu, dabūtu ar pannu..
Cik gan pretigi var but cilveki. Kā var pietikt jums laika apvienot darbu,gimeni, "jūsu lielās sēras un atbalstu par Ukrainu", un vel savu žulti nakt un liet?
Tak neperc NL, tak atseko!
Baudi dzivi, izej pastaiga ar berni,ar viru(lai vinam ari nenak prata stulbas domas), ziedo Ukrianai..
28.02.2022 13:28 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Kamēr Sauliete pati nesaprot ko runā, ko atbalsta, tikmēr pasaulē zināmais G.Armani novada modes skati klusumā, solidarizējoties ar Ukrainu!
Dzīve iet uz priekšu, bet tajā pašā laikā pieminot Ukrainas traģēdiju!
28.02.2022 13:30 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Saulitei protams kā jātēlo upuris. Jo nu rublim vērtība kritusies par 24%. Krievija izslēgta no Swift. Ar saviem čekiem varēs slaucīt pakaļas.
28.02.2022 13:38 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.05.2021
Mmaija @ 28.02.2022 13:28
Esmu šokā par jums,tikpat lielā izbrīnā, kā biju par Sipenieci!
Man arī gribētos redzet to "vìru", kurs butu gtavd Saulietei uzliet sudu spaini. Pretīgs vīrietis, kuram skauž, ka vinam nav pat uz pusi tik skaista sieva pie saniem,s2i kā Sauliete.
Manam viram ari tracina,ka izdzird Saulietes balsi, bet tad palūdz man pamest telpu vai pamet pats! Ja vins pateiktu, ko šādu, dabūtu ar pannu..
Cik gan pretigi var but cilveki. Kā var pietikt jums laika apvienot darbu,gimeni, "jūsu lielās sēras un atbalstu par Ukrainu", un vel savu žulti nakt un liet?
Tak neperc NL, tak atseko!
Baudi dzivi, izej pastaiga ar berni,ar viru(lai vinam ari nenak prata stulbas domas), ziedo Ukrianai..

Un kāpēc sūdu spaiņa uzgāšana uz galvas ir jāuztver tik burtiksi? Dieva dēļ, tak neviens dzīvē tā nedara. Neietu un negāztu, viņš pat nezin, kas ir Sauliete. Tas vairāk bija domāts, ka nu viņš nesaprata, kā tā var, viņš nesaprata, kāpēc nedara citādāk cilvēki.
Bez šaubām, viņam neinteresē instagram bābas un nezina, kas ir NL, bet pastāstīju savu sašutumu kopumā, tai skaitā par Saulieti un viņš vnk pateica - pfff, sūdus uz galvas tādiem cilvēkiem, ja sūdi no mutes nāk ārā.
Bet kā var šo visu izgrozit par reālu sūdu spaiņa izgāšanu uz galvas, es nesaprotu. Salietei ar uztveri švaki, vatbut Tu esi viņa?
Pat Vucēna kaut kā nu spējusi saglabāt balansu starp šo visu.kas notiek, NL un privāto dzīvi
28.02.2022 13:40 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Man neinteresē, ko vņas dara, ko liek! Vai runā, par Ukrainu vai klusē un nerunā vispār. Vai turpina darīt “savu” darbu, vai neturpina!
Es, piemēram, nelieku instagramā neko par šo tagadējo situāciju! Noziedoju naudu, saliku mantas kuras noziedoju! Aa, nē ieliku bildi cik skaists un pasakains laiks laukā, un sūtu siltumu citiem!
Domāju, ka Jūs lielākā daļa arī neko nepublicējat , un turpināt plus/mīnus savu dzīvi kā līdz šim ! Protams, atbalstot(iespējams), tos, kas šajā brīdi ir nonākuši nelaimē!
Tāpēc, piemēram, es atsekoju visiem, ar ko mans viedoklis nesakrīt! Un dzīvoju mierīgi! Bez lamuvārdiem, bez nejaucībām!
28.02.2022 13:41 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Kamēr cilvēki šobrīd katru dienu palīdz Ukrainai, vāc drēbes, mantas un visu pārējo, tikmēr šī foruma meitenes labāk VISU savu laiku ziedo,lai sāpinātu vietējos un savējos cilvēkus. Prioritātes ir gaužām pārsteidzošas. Ja prioritāte ir negatīvisms, nevis pozitīvisms, tad mēs esam lielākā dirsā, nekā varēja vispār šķist. Citos redz vainu un jā , man arī nepatīk NL, bet laikam nekad dzīvē neredzēs problēmu sevī. Cik briesmīgam cilvēkam ir jābūt,lai gribētu kādu sāpināt? Arī man būtu bail no šādiem cilvēkiem, kuri negatīvismu uzskata par dzīves prioritāti. Komentāri to apstiprina un tā enerģija, kas šeit tiek tik ļoti ieguldīta. Skumji, biju uz mirkli labākās domās par dažām. Saprotams, ka visi ir kā uz adatām, tiek pateikts vairāk, nekā vajadzētu, bet ir jāizvērtē vai ir nepieciešams apzināti izvēlēties sāpināt kādu. Joprojām uzskatu, ka ir jāsāk ar sevi, pirms ķeramies pie citiem. Nav jau vairs liela starpība starp cilvēkiem, kuri šobrīd apzināti nogalina un starp tiem kuri apzināti dara pāri vietējiem. Enerģija ir tā pati.
28.02.2022 13:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
SaltedCaramel @ 28.02.2022 13:40

Un kāpēc sūdu spaiņa uzgāšana uz galvas ir jāuztver tik burtiksi? Dieva dēļ, tak neviens dzīvē tā nedara. Neietu un negāztu, viņš pat nezin, kas ir Sauliete. Tas vairāk bija domāts, ka nu viņš nesaprata, kā tā var, viņš nesaprata, kāpēc nedara citādāk cilvēki.
Bez šaubām, viņam neinteresē instagram bābas un nezina, kas ir NL, bet pastāstīju savu sašutumu kopumā, tai skaitā par Saulieti un viņš vnk pateica - pfff, sūdus uz galvas tādiem cilvēkiem, ja sūdi no mutes nāk ārā.
Bet kā var šo visu izgrozit par reālu sūdu spaiņa izgāšanu uz galvas, es nesaprotu. Salietei ar uztveri švaki, vatbut Tu esi viņa?
Pat Vucēna kaut kā nu spējusi saglabāt balansu starp šo visu.kas notiek, NL un privāto dzīvi
netaisnojies, sūda spaini, nesanāk. :D
28.02.2022 13:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits