IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
VIP @ 26.02.2022 18:41
Paskatijos dažas NL. Visi ir uzvilkti, es arī, bet nu izveleties ignoret pasaules mēroga krīzi, kura ir daudz daudz spēcīgāka par pandēmiju vairāku gadu garumā ir neētiski.
Latvijā tagad aktīvi tiek vākta pārtika (aplejamā pārtika), drēbes, higiēnas preces, bet viņas atsakās sekot. Taņuška varēja savu noliktavu noziedot. Varetu vismaz IG pacelt sev akcijas.
VIP @ 26.02.2022 18:41
Paskatijos dažas NL. Visi ir uzvilkti, es arī, bet nu izveleties ignoret pasaules mēroga krīzi, kura ir daudz daudz spēcīgāka par pandēmiju vairāku gadu garumā ir neētiski.
Latvijā tagad aktīvi tiek vākta pārtika (aplejamā pārtika), drēbes, higiēnas preces, bet viņas atsakās sekot. Taņuška varēja savu noliktavu noziedot. Varetu vismaz IG pacelt sev akcijas.

Visas ietekmeles tagad pilnām biksēm tric, ka pazaudes savu popularitati, ja neienāks instagramma un neparādīs savus calogenus, plikas pakalas, ballites , debilos covid testus utt. Tak nevienu tas tagad neinteresē, visi normalie cilveki ir ar domam ukraina nevis lai skatitos uz kalmanes mistisko pakalas izmeru.
26.02.2022 19:02 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Raella @ 26.02.2022 18:54
Stužuk jau bija šķīrusies ar vīru,kad viņš nomira
Bet nu bērnu tēvs jau ir bijis tāpat
Kur gan latviešu draugs nemaz nesteidz glābt? Baigi jocīgi, ja jau tāda mīlestība
Bet par drosmi,malacis,es tā nez vai varētu

Pirmā doma man bija, kāpēc Stužuka nebrauca uz Latviju pie "mīļotā", bet uz Poliju? Nedaudz liekas, ka, tas tikai tāds romāniņš, bet, tur, kur jau sākas bez maz vai dzīvības/nāves jautājums, tad tomēr ir katrs pats par sevi.
26.02.2022 19:06 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.10.2021
Brendija @ 26.02.2022 19:06

Pirmā doma man bija, kāpēc Stužuka nebrauca uz Latviju pie "mīļotā", bet uz Poliju? Nedaudz liekas, ka, tas tikai tāds romāniņš, bet, tur, kur jau sākas bez maz vai dzīvības/nāves jautājums, tad tomēr ir katrs pats par sevi.

Jo viņai vispirms vajag tikt prom no Kijevas un Polija ir uz robežas ar Ukrainu!!
26.02.2022 19:19 |
 
Reitings 130
Reģ: 28.04.2019
VIP @ 26.02.2022 18:41
Paskatijos dažas NL. Visi ir uzvilkti, es arī, bet nu izveleties ignoret pasaules mēroga krīzi, kura ir daudz daudz spēcīgāka par pandēmiju vairāku gadu garumā ir neētiski.
Latvijā tagad aktīvi tiek vākta pārtika (aplejamā pārtika), drēbes, higiēnas preces, bet viņas atsakās sekot. Taņuška varēja savu noliktavu noziedot. Varetu vismaz IG pacelt sev akcijas.
jā- tā pārtika tieši tagad beidzot reāli noderētu- cilvēkiem, kur nav iespējas pagatavot!
Interesanti, vai tiešām tagad viņām klienti mierīgi pērk, kad visur boikotē Krievijas preci?
26.02.2022 19:39 |
 
10 gadi
Reitings 1087
Reģ: 20.05.2013
Raella @ 26.02.2022 18:54
Stužuk jau bija šķīrusies ar vīru,kad viņš nomira
Bet nu bērnu tēvs jau ir bijis tāpat
Kur gan latviešu draugs nemaz nesteidz glābt? Baigi jocīgi, ja jau tāda mīlestība
Bet par drosmi,malacis,es tā nez vai varētu
man šķiet viņa šodien vienā storijā minēja, ka ir viena ar bērniem. Tas izklausījās, ka vairs nav attiecîbās ar to vīrieti no LV. Citādi loģiski, ka būtu pretī kkur atbraucis , kaut tagad būtu Polijà, bet nav. Tā kā domāju , ka tas bija īss romāns
26.02.2022 19:40 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Ilanchiks @ 26.02.2022 19:39
jā- tā pārtika tieši tagad beidzot reāli noderētu- cilvēkiem, kur nav iespējas pagatavot!
Interesanti, vai tiešām tagad viņām klienti mierīgi pērk, kad visur boikotē Krievijas preci?

Ir vispar kads cilveks kas kaut ko perk tagad? 😀 es nespeju par to domat vispar
26.02.2022 19:58 |
 
Reitings 130
Reģ: 28.04.2019
VIP @ 26.02.2022 19:58

Ir vispar kads cilveks kas kaut ko perk tagad? ? es nespeju par to domat vispar
nu NLietes rāda kā pako pakas, omnivu sūta. Tad jau pērk
26.02.2022 19:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kada varbut zin, kuram tagad zel bizness ar UK karodzińiem? Tikko mana acu prieksa 7 auto ar karodziniem rindā brauca pa Valdemāreni un alus bundzas cilaja. Interesants veids kā atbalstit!!!
26.02.2022 20:04 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ilanchiks @ 26.02.2022 16:20
vairums par uzliek virsū stickeri- lai tik redz, ka ziedoja un lai domā, ka daudz. Es nasaprotu to plātīšanos, ka paglaudat man galvu- es noziedoju! Var ielikt linku ar aicinājumu ziedot. Bet ne savu “paldies par ziedojumu”

Neviens neplātās! Ja tu to tā uztver, tā ir tava interpretācija! Man ir absolūti vienalga, ja kāds ieliek savos storijos "Tavs ziedojums pieņemts" vai publicē summu kuru ziedojis.
Šobrīd pats svarīgākais ir, ka cilvēki tiešām ziedo. Ir jānoliek savs egoisms malā un visiem ir jābūt uz viena viļņa un jāatbalsta cilvēki Ukrainā.
Tad, kad nīstās NL nelietes publicē summas kuras ziedo labdarībai, lai pucētu savas spalvas, tad neviens nepīkst par storijos redzamajām summām vai redzamo "Tavs ziedojums pieņemts"!
Ir milzīga nelaime notikusi, ir jāatbalsta Ukraina un ir absolūti pohuj vai cilvēks ieliek linku uz ziedošanas lapu, bankas kontu vai publicē ziedoto naudas summu.
Es neesmu publiska persona ne IG, ne Facebook, bet savu ziedojuma summu publicēju priekš draugiem, kolēģiem un radiniekiem. Aicināju arī viņus ziedot. Protams, lai katrs ziedo pēc savām iespējām. Bet es publicēju to un parādīju pārskaitīto četrciparu summu Ukrainas sarkanajam krustam (ne ziedot.lv). Pēc tā kā publicēju sevis ziedoto summu, saņēmu daudz vēstules un jautājumus - kur ziedot, kam vairāk, utt. Priecājos, ka pēc manas publikācijas vēl kādu iedrošināju ziedot un varēju palīdzēt ar bankas kontiem priekš ziedojumiem pa tiešo Ukrainai.
Ja var noziedot 10 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 100 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 5000 eiro - paldies par to. Gribi - publicē summu, negribi - nepublicē.
Es ziedoju ļoti ievērojamu summu, man nauda neaug kokos, strādāju, pelnu un krāju nebaltām dienām. Bet šobrīd man ir viss, ir jumts zem galvas, esmu siltumā un paēdusi, virs manas galvas nelido lodes un nemostos no sprādzienu trokšņiem. Nopelnīšu naudu no jauna un atlikšu atpakaļ noziedoto summu savā krājkontā. Varbūt arī nebūtu ziedojusi tik daudz, bet mani iedvesmoja viens posts, kur sieviete parādīja savu pārskaitīto naudas summu un klāt pierakstīja, ka kādu laiku ierobežos savus drēbju pirkumus, jo ir cilvēki kuriem šī nauda šobrīd palīdzēs glābt nevainīgu cilvēku dzīvības.
26.02.2022 21:09 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Dzidra Zupa @ 26.02.2022 21:09

Neviens neplātās! Ja tu to tā uztver, tā ir tava interpretācija! Man ir absolūti vienalga, ja kāds ieliek savos storijos "Tavs ziedojums pieņemts" vai publicē summu kuru ziedojis.
Šobrīd pats svarīgākais ir, ka cilvēki tiešām ziedo. Ir jānoliek savs egoisms malā un visiem ir jābūt uz viena viļņa un jāatbalsta cilvēki Ukrainā.
Tad, kad nīstās NL nelietes publicē summas kuras ziedo labdarībai, lai pucētu savas spalvas, tad neviens nepīkst par storijos redzamajām summām vai redzamo "Tavs ziedojums pieņemts"!
Ir milzīga nelaime notikusi, ir jāatbalsta Ukraina un ir absolūti pohuj vai cilvēks ieliek linku uz ziedošanas lapu, bankas kontu vai publicē ziedoto naudas summu.
Es neesmu publiska persona ne IG, ne Facebook, bet savu ziedojuma summu publicēju priekš draugiem, kolēģiem un radiniekiem. Aicināju arī viņus ziedot. Protams, lai katrs ziedo pēc savām iespējām. Bet es publicēju to un parādīju pārskaitīto četrciparu summu Ukrainas sarkanajam krustam (ne ziedot.lv). Pēc tā kā publicēju sevis ziedoto summu, saņēmu daudz vēstules un jautājumus - kur ziedot, kam vairāk, utt. Priecājos, ka pēc manas publikācijas vēl kādu iedrošināju ziedot un varēju palīdzēt ar bankas kontiem priekš ziedojumiem pa tiešo Ukrainai.
Ja var noziedot 10 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 100 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 5000 eiro - paldies par to. Gribi - publicē summu, negribi - nepublicē.
Es ziedoju ļoti ievērojamu summu, man nauda neaug kokos, strādāju, pelnu un krāju nebaltām dienām. Bet šobrīd man ir viss, ir jumts zem galvas, esmu siltumā un paēdusi, virs manas galvas nelido lodes un nemostos no sprādzienu trokšņiem. Nopelnīšu naudu no jauna un atlikšu atpakaļ noziedoto summu savā krājkontā. Varbūt arī nebūtu ziedojusi tik daudz, bet mani iedvesmoja viens posts, kur sieviete parādīja savu pārskaitīto naudas summu un klāt pierakstīja, ka kādu laiku ierobežos savus drēbju pirkumus, jo ir cilvēki kuriem šī nauda šobrīd palīdzēs glābt nevainīgu cilvēku dzīvības.
visu cieņu tev. Nepazīstu tevi ( tikai zinu, ka neesi Lāsma 😁) bet tu man patīc ♥
26.02.2022 21:12 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Dzidra Zupa @ 26.02.2022 21:09

Neviens neplātās! Ja tu to tā uztver, tā ir tava interpretācija! Man ir absolūti vienalga, ja kāds ieliek savos storijos "Tavs ziedojums pieņemts" vai publicē summu kuru ziedojis.
Šobrīd pats svarīgākais ir, ka cilvēki tiešām ziedo. Ir jānoliek savs egoisms malā un visiem ir jābūt uz viena viļņa un jāatbalsta cilvēki Ukrainā.
Tad, kad nīstās NL nelietes publicē summas kuras ziedo labdarībai, lai pucētu savas spalvas, tad neviens nepīkst par storijos redzamajām summām vai redzamo "Tavs ziedojums pieņemts"!
Ir milzīga nelaime notikusi, ir jāatbalsta Ukraina un ir absolūti pohuj vai cilvēks ieliek linku uz ziedošanas lapu, bankas kontu vai publicē ziedoto naudas summu.
Es neesmu publiska persona ne IG, ne Facebook, bet savu ziedojuma summu publicēju priekš draugiem, kolēģiem un radiniekiem. Aicināju arī viņus ziedot. Protams, lai katrs ziedo pēc savām iespējām. Bet es publicēju to un parādīju pārskaitīto četrciparu summu Ukrainas sarkanajam krustam (ne ziedot.lv). Pēc tā kā publicēju sevis ziedoto summu, saņēmu daudz vēstules un jautājumus - kur ziedot, kam vairāk, utt. Priecājos, ka pēc manas publikācijas vēl kādu iedrošināju ziedot un varēju palīdzēt ar bankas kontiem priekš ziedojumiem pa tiešo Ukrainai.
Ja var noziedot 10 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 100 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 5000 eiro - paldies par to. Gribi - publicē summu, negribi - nepublicē.
Es ziedoju ļoti ievērojamu summu, man nauda neaug kokos, strādāju, pelnu un krāju nebaltām dienām. Bet šobrīd man ir viss, ir jumts zem galvas, esmu siltumā un paēdusi, virs manas galvas nelido lodes un nemostos no sprādzienu trokšņiem. Nopelnīšu naudu no jauna un atlikšu atpakaļ noziedoto summu savā krājkontā. Varbūt arī nebūtu ziedojusi tik daudz, bet mani iedvesmoja viens posts, kur sieviete parādīja savu pārskaitīto naudas summu un klāt pierakstīja, ka kādu laiku ierobežos savus drēbju pirkumus, jo ir cilvēki kuriem šī nauda šobrīd palīdzēs glābt nevainīgu cilvēku dzīvības.
Tu esi brīnišķīga!
26.02.2022 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Deimone izceļas ar svām sausajām roku ādu, un stulbajām domām.😡😡😡😡😡😡
Atbalsta krieviju un ciena gobzemu…
Tāda šma*a…. Lēta vecene, kura izskatās pec tumsoņas….🤬🤬🤬🤬🤬
Lec augstāk par savu resni pakaļu.
Vari nodarboties ar savu sportu- tapat esi resna un izplūdusi…. Žēl ka smadzenes savā skrejceliņā nevar uzkačāt. 😐😐😐
26.02.2022 21:58 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Dzidra Zupa @ 26.02.2022 21:09

Neviens neplātās! Ja tu to tā uztver, tā ir tava interpretācija! Man ir absolūti vienalga, ja kāds ieliek savos storijos "Tavs ziedojums pieņemts" vai publicē summu kuru ziedojis.
Šobrīd pats svarīgākais ir, ka cilvēki tiešām ziedo. Ir jānoliek savs egoisms malā un visiem ir jābūt uz viena viļņa un jāatbalsta cilvēki Ukrainā.
Tad, kad nīstās NL nelietes publicē summas kuras ziedo labdarībai, lai pucētu savas spalvas, tad neviens nepīkst par storijos redzamajām summām vai redzamo "Tavs ziedojums pieņemts"!
Ir milzīga nelaime notikusi, ir jāatbalsta Ukraina un ir absolūti pohuj vai cilvēks ieliek linku uz ziedošanas lapu, bankas kontu vai publicē ziedoto naudas summu.
Es neesmu publiska persona ne IG, ne Facebook, bet savu ziedojuma summu publicēju priekš draugiem, kolēģiem un radiniekiem. Aicināju arī viņus ziedot. Protams, lai katrs ziedo pēc savām iespējām. Bet es publicēju to un parādīju pārskaitīto četrciparu summu Ukrainas sarkanajam krustam (ne ziedot.lv). Pēc tā kā publicēju sevis ziedoto summu, saņēmu daudz vēstules un jautājumus - kur ziedot, kam vairāk, utt. Priecājos, ka pēc manas publikācijas vēl kādu iedrošināju ziedot un varēju palīdzēt ar bankas kontiem priekš ziedojumiem pa tiešo Ukrainai.
Ja var noziedot 10 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 100 eiro - paldies par to, ja vari noziedot 5000 eiro - paldies par to. Gribi - publicē summu, negribi - nepublicē.
Es ziedoju ļoti ievērojamu summu, man nauda neaug kokos, strādāju, pelnu un krāju nebaltām dienām. Bet šobrīd man ir viss, ir jumts zem galvas, esmu siltumā un paēdusi, virs manas galvas nelido lodes un nemostos no sprādzienu trokšņiem. Nopelnīšu naudu no jauna un atlikšu atpakaļ noziedoto summu savā krājkontā. Varbūt arī nebūtu ziedojusi tik daudz, bet mani iedvesmoja viens posts, kur sieviete parādīja savu pārskaitīto naudas summu un klāt pierakstīja, ka kādu laiku ierobežos savus drēbju pirkumus, jo ir cilvēki kuriem šī nauda šobrīd palīdzēs glābt nevainīgu cilvēku dzīvības.

Visu cieņu!
Gan par rīcību, gan par viedokli! Mūsdienās šādu cilvēku jau paliek retums!❤
26.02.2022 22:24 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
26.02.2022 22:46 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Baigi daudzi uzlikuši privatos kontus.
Keller atmazgājas kā var, bet atceros, ka sen jau viņa savos “modes bloga” storijos nolika Latvijas valdibu, neatceros par ko bija runa. Bet zinu, ka uzreiz pec tam atsekoju.
26.02.2022 22:51 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
BlondeBarbie @ 26.02.2022 22:46
https://instagram.com/dzollie?utm_medium=copy_link wooow pandoras sudu dabuja :D

Vispār kāds man var paskaidrot, ar ko Pandora ir tik īpaša un "prestiža", ka tas ir kaut kas wooow, kad to nopērk???
Pandorai, manuprāt, ir diezgan neveiksmīga dizaina brošiņas, kaklarotiņas un gredzentiņi. Izskatās pēc bērnišķīgām "draudzības" rotaslietiņām ar kaut kādiem kareklīšiem visās iespējamās maliņās. Tās pat nav zelta vai sudraba rotaslietiņas (sudrabs tur ir, bet ļoti maz). Lielākoties apsudrabots metāliņš vai bižutērija. Turklāt, cena ir pat ļoti pieņemama. Piemēram, Jahonts ir 5x dārgāks, jo tur ir zelta, sudraba un briljantu juvelierizstrādājumi.
Tāpēc es nesaprotu, ko var ņemties kā apsēstas ar to Pandoru, ja tas ir kaut kāds Budžeta bērnišķīgu bižutēriju veikaliņš??? Paskaidrojiet man.
26.02.2022 23:01 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Viņai tapat to pandoras karekli nav kur uzkarinat, vers uz diega un liks ap roku?:D katrai NL vajag jau sagatavot pandoras metala aproci
26.02.2022 23:09 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Brendija @ 26.02.2022 19:06

Pirmā doma man bija, kāpēc Stužuka nebrauca uz Latviju pie "mīļotā", bet uz Poliju? Nedaudz liekas, ka, tas tikai tāds romāniņš, bet, tur, kur jau sākas bez maz vai dzīvības/nāves jautājums, tad tomēr ir katrs pats par sevi.

Varbūt brauc ir ceļā, bet saprotot ceļš ir tāls. Izgulesies iespējams ceļu turpinās. Cilvēks pārguris, šoka stāvoklī, bet saņēmās bērnu dēļ un drošības. Viņai ir nauda, labi situeta, bet lielu daļu zaudē. Cik ir tādi Ukrainā, kas nespēj braukt prom, jo finanses neatļauj.
26.02.2022 23:44 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vina to nopietni?
27.02.2022 01:31 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Shayk @ 27.02.2022 01:31
Vina to nopietni?

Viņa strādā
27.02.2022 08:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits