IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Sakiet man lūdzu vai DANENBERGSONES vīrs arī nodevies laiskai majās sēdēšanai un tik brauka pa dienu pa jūru staigāt, "sagurušo" sieviņu pastaigā izvest un ar meitenēm arī tik pa dienām vazājas ,vai viņā naktī strāda vai ko dara?
Vai arī pelna uz savu namiņu un izklaidējas tik
15.02.2022 16:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Raella @ 15.02.2022 16:10
Sakiet man lūdzu vai DANENBERGSONES vīrs arī nodevies laiskai majās sēdēšanai un tik brauka pa dienu pa jūru staigāt, "sagurušo" sieviņu pastaigā izvest un ar meitenēm arī tik pa dienām vazājas ,vai viņā naktī strāda vai ko dara?
Vai arī pelna uz savu namiņu un izklaidējas tik
viņam/viņa tēvam ir saistība ar Saskaņu. namiņš, baloni, pastaiga gar jūru - tas viss nogurdina!
15.02.2022 16:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
woman_wonderland @ 15.02.2022 16:20
viņam/viņa tēvam ir saistība ar Saskaņu. namiņš, baloni, pastaiga gar jūru - tas viss nogurdina!
Saskaņas preses sekretārs Edgars Danenbergsons :D
15.02.2022 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Baigais preses sekretārs, ja pa dienām izklaidējas😀 gan jau kaut kads darba laiks tomer arī sim amatam ir
Kaut ka nevaru viņu iedomāties ka preses sekretāru 😀 gan vizuāli, gan kopumā, viņš taču visu laiku ir sporta drēbes
15.02.2022 16:22 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu man patīk lmt atvērtaism jo tie telefoni ar laiku paliek sūdīgi. Bet tā ik pa 9 mēnešiem..paņemu pilnīgi jaunu.. sanāk kā īrēt..
15.02.2022 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 10896
Reģ: 15.03.2012
Uzreiz iztēlojos - Skrīverei tā somiņa ar 101 diegu un jaunākais telefons tajā, jeee, NL rullē! 🤦‍♀️
15.02.2022 16:54 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Nu man patīk lmt atvērtaism jo tie telefoni ar laiku paliek sūdīgi. Bet tā ik pa 9 mēnešiem..paņemu pilnīgi jaunu.. sanāk kā īrēt..

Kad man būs lielāki ienākumi, tad arī pāriešu uz to, jo tiešām labs koncepts. Pagaidām 60 eiro mēnesī maksāt par telefonu, kurš nemaz nepaliks manā īpašumā, man mazliet par sālītu.
15.02.2022 17:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu jā atkarībā ko ņem. Pagaidām turos pie samsungiem. Paņēmu s20. Tad tieši iznāca s21. To paņēmu un tūlīt atkal 9 mēneši ņemšu s22. Tā kā man patīk, ka var tikt pie jauna. 38 EUR mēnesī...
15.02.2022 17:26 |
 
Reitings 262
Reģ: 05.07.2013
Nav tā, ka nepaliek īpašumā ar Atvērto līgumu. Kad nomaksā telefona summu, tad telefons paliek īpašumā(2 gadi), vienkàrši ar Atvērto vari telefonu nomainīt pēc tiem 9 mēnešiem. Esmu vairākus telefonus tā mainījusi gan sev, gan vīram.
15.02.2022 17:37 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Es gan to meiču Skrīveri nenosodu. Viņa tik daudzas reizes ir stāstījusi, cik grūti ir gājis ar mazajiem, grūtības, depresija un asaras.
Lai jau ņemas ar to savu NL, ja tas viņai ļauj ikdienu padarīt krāsaināku, pakomunicēt ar cilvēkiem un nopelnīt savu kabatas naudu, lai nagus uzliktu un kādu jaunu štātīti nopirktu. Galīgi nepiekrītu, ka viņai kā full time mammai un sievietei vajadzētu atteikties no lietām, kas pašu iepriecina un atdot savu naudiņu mājas remontam. Tas viņas vīrs izskatās, ka nekad nav mājās, visu laiku strādā, nu supertēta tipāžs viņš noteikti nav. Bet, manuprāt, tam vecim vajadzētu domāt par mājas remontu. Izskatās, ka viņš strādā pilna laika darbu, bet viņa nopelna manikīram un tamponiem vai lētai somiņai. Ja tā māja ir nolaista, tur ir vajadzīgi fundamentāli remontdarbi, kas prasa lielus līdzekļus, laiku un darba rokas. Ar jaunu tapešu rulli un virtuves skapīti nebūs līdzēts.
Un par to iPhone.. jauki, ka piepildīja savu sapnīti. Viņa katru dienu filmē, fočē taisa storijus, postus, vēlas līdzināties NL līderēm. Sauc kā gribi, bet telefons ir viņas darba instruments. Citām vājība ir regulāri tērēt naudu lupatās vai restorānos vai saltos vai taksometros un take away kafijās. Tur 60 eiro mēnesī ir savākt vieglāk par vieglu. Bet nopirkt jaunu, labu telefonu, kas uzlabos viņas satura (darba) kvalitāti, tas ir kaut kas nosodāms? Dzīvojam vienreiz, neuzskatu, ka viņa tāpēc bērniem atņems ēst vai māja sabruks.
Vispār viņa ir ļoti jauna, un ir normāli tajā vecumā dzīvot jaunības maksimālismā, patosā, priecāties par niekiem un dzīvē tvert vairāk mirkļus, nekā lielo bildi.
15.02.2022 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 10896
Reģ: 15.03.2012
"Bet nopirkt jaunu, labu telefonu, kas uzlabos viņas satura (darba) kvalitāti, tas ir kaut kas nosodāms?"
Nav nosodāms, vienkārši prioritātes 😏 un telefons uzlabos bilžu kvalitāti, bet ne saturu - pļeku cepumiņi būs pļeku cepumiņi un neapetītelīgas ceptas siermaizes nekļūs Remzija cienīgas 🤷‍♀️
15.02.2022 17:52 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Piekrītu Karlsone,
Vispār domāju, ka nav jēgas aprunāt to Agnesi. Viņa ir ļoti jauna un, lai gan šeit kaut kur lasīju, ka viņai ir ap 22, vairāk par 18 nedotu. Tajā vecumā izpratne par naudu ir citādāka. Ne visiem, bet tomēr lielākajai daļai nav saprašanas, ko nozīmē pārmaksāšana. Tas liekas tik lēti- ooooo jauns, kruts Iphone pa 60EUR mēnesī. Tur neinteresē, ka izveidojas liela pārmaksa, jo uz šodienu viņai ir Iphone pa 60EUR. Kā arī, ja tas ir viņas darba instruments, nu, lai jau tiek, varbūt tas viņu motivēs nopelnīt vairāk, lai gan es neticu NL peļņas iespējām. Esmu redzējusi vairākas meitenes (sakarīgas paziņas) kas ņemas, ņemas un beigās vienkārši izdzēš visu ar NL saistīto saturu, jo vienkārši saprot, ka nebūs!
Par mājas remontēšanu. Pirmkārt, jūs neziniet kam pieder tā māja. Ja man būtu 18 un es dzīvotu ar džeku, kam pieder māja, es arī neremontētu. Nu kapēc? Lai pēc tam izšķirots (kā tas bieži vien ir, kad jauni cilvēki veido attiecības) un mana nauda paliek svešā mājā? Otrkārt, nu nav sievietēm jāatbild par visu. Ja viņa sēž mājās un audzina bērnu, tātad, nevar strādāt normālu algotu darbu, tad, lai par pārējo atbild džeks. Bet vispār, pēc sevis spriežot, kad es biju tajā vecumā arī mans dzīvoklis nebija nekāds labklājīgs un ļoti daudzi jaunieši tā dzīvo. Nekas pārdabisks. Ja galva būs uz pleciem tad savos 30 būs cits dzīves līmenis 🤙
15.02.2022 17:59 |
 
Reitings 5614
Reģ: 20.08.2021
Karlsone @ 15.02.2022 17:43
Es gan to meiču Skrīveri nenosodu. Viņa tik daudzas reizes ir stāstījusi, cik grūti ir gājis ar mazajiem, grūtības, depresija un asaras.
Lai jau ņemas ar to savu NL, ja tas viņai ļauj ikdienu padarīt krāsaināku, pakomunicēt ar cilvēkiem un nopelnīt savu kabatas naudu, lai nagus uzliktu un kādu jaunu štātīti nopirktu. Galīgi nepiekrītu, ka viņai kā full time mammai un sievietei vajadzētu atteikties no lietām, kas pašu iepriecina un atdot savu naudiņu mājas remontam. Tas viņas vīrs izskatās, ka nekad nav mājās, visu laiku strādā, nu supertēta tipāžs viņš noteikti nav. Bet, manuprāt, tam vecim vajadzētu domāt par mājas remontu. Izskatās, ka viņš strādā pilna laika darbu, bet viņa nopelna manikīram un tamponiem vai lētai somiņai. Ja tā māja ir nolaista, tur ir vajadzīgi fundamentāli remontdarbi, kas prasa lielus līdzekļus, laiku un darba rokas. Ar jaunu tapešu rulli un virtuves skapīti nebūs līdzēts.
Un par to iPhone.. jauki, ka piepildīja savu sapnīti. Viņa katru dienu filmē, fočē taisa storijus, postus, vēlas līdzināties NL līderēm. Sauc kā gribi, bet telefons ir viņas darba instruments. Citām vājība ir regulāri tērēt naudu lupatās vai restorānos vai saltos vai taksometros un take away kafijās. Tur 60 eiro mēnesī ir savākt vieglāk par vieglu. Bet nopirkt jaunu, labu telefonu, kas uzlabos viņas satura (darba) kvalitāti, tas ir kaut kas nosodāms? Dzīvojam vienreiz, neuzskatu, ka viņa tāpēc bērniem atņems ēst vai māja sabruks.
Vispār viņa ir ļoti jauna, un ir normāli tajā vecumā dzīvot jaunības maksimālismā, patosā, priecāties par niekiem un dzīvē tvert vairāk mirkļus, nekā lielo bildi.

Ir neliela atšķirība par to jaunības maksimālismu, ja esi students un, piemēram, piepelnies paralēli, to naudu principā tērē tikai sev un saviem nieciņiem, prieciņiem. Un tomēr viņai ir divi bērni, tas pat nav tā, ka gadījās un ir bērniņš, divi tomēr nevar tāpat vien uzrasties. Bet nu labi, par cik viņai berni, tad tā ir izvēle, un izvēloties bērnus, nākas tomēr daudz ko ziedot un atdot no sevis.
Man studiju laikos (22 gados) ja būtu jādomā par diviem bērniem, teikšu kā ir, nebūtu gatava, sajuktu prātā!
Un, protams, par 60 eiro neuztaisīsi remontu, bet krājot, pamazām pamazām iepērkot materiālus, ar laiku var arī tīru zolidu remontiņu uztaisīt! Šo to no Ikea paņemt, šo to paši sataisīt!
Tāpat arī tas telefons, nāk un iet tie modeļi, pēc gada tam iPhone jau būs cita vērtība.
Un cik tad ilgi ar to NL ņemsies? Es tomēr esmu par to, ka atlikt naudu cik iespējams studijām, ja NL dod tādu iespēju sakrāt, tad cepuri nost, ir mērķis!
Tikai mans viedoklis.
Žēl tā meičuka, viņa tāda labestīga liekas.
15.02.2022 18:05 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
McSara @ 15.02.2022 18:05

Ir neliela atšķirība par to jaunības maksimālismu, ja esi students un, piemēram, piepelnies paralēli, to naudu principā tērē tikai sev un saviem nieciņiem, prieciņiem. Un tomēr viņai ir divi bērni, tas pat nav tā, ka gadījās un ir bērniņš, divi tomēr nevar tāpat vien uzrasties. Bet nu labi, par cik viņai berni, tad tā ir izvēle, un izvēloties bērnus, nākas tomēr daudz ko ziedot un atdot no sevis.
Man studiju laikos (22 gados) ja būtu jādomā par diviem bērniem, teikšu kā ir, nebūtu gatava, sajuktu prātā!
Un, protams, par 60 eiro neuztaisīsi remontu, bet krājot, pamazām pamazām iepērkot materiālus, ar laiku var arī tīru zolidu remontiņu uztaisīt! Šo to no Ikea paņemt, šo to paši sataisīt!
Tāpat arī tas telefons, nāk un iet tie modeļi, pēc gada tam iPhone jau būs cita vērtība.
Un cik tad ilgi ar to NL ņemsies? Es tomēr esmu par to, ka atlikt naudu cik iespējams studijām, ja NL dod tādu iespēju sakrāt, tad cepuri nost, ir mērķis!
Tikai mans viedoklis.
Žēl tā meičuka, viņa tāda labestīga liekas.

Lai iegūtu izglītību, ir jāpiepūlas, ar bērniem jāizbrīvē laiks utt. Vieglāk ir skatīties uz sauju krieviem, kuri kļuvuši par miljonāriem nl dēļ un ticēt, ka tā būs ar pašu.
Ir cik meitenes, kuras atrod normālu darbu un noliek nl pie malas. Visticamāk, jo saprot, ka tā nauda nav tik liela, nav soc garantiju utt. Jo tādas, kuras var visu nodrošināt visu ar nl, ir maz. Pārējām tā ir papildus nauda, ar ko pie liela čēpē nu galīgi nepietiktu.
15.02.2022 18:53 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
@lieneozola1 TikTok kāda zin ko sīkāk par viņu? Man tie video liekas tadi cringe… cik viņai gadu?
15.02.2022 19:13 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Kāda seko Tik Tokā liga_sirsniga?
Viņa tāda savāda liekas. Jocīgi runā un tā.
15.02.2022 19:26 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Skrīvere ar savu veci maz ir precēta? Un vai maz viņi vieni dzīvo tajā mājā? Jo viss ko viņa filmē, vairāk vai mazāk, ir filmēts tikai vienā istabā, šad un tad virtuvē vai vannas istabā.
Ja tur dzīvo vēl kāds, es arī neieguldītu remontā.
Jauna un naiva, tas arī viss. Tie nav tikai 60€ mēnesī, vēl nāks klāt tekošais rēķins un ja man ir jāizvēlās, es labāk tos 80€ mēnesī nolieku maliņā un kaut kur aizbraucu, nevis šikoju ar jaunāko iphone.
Un jā, labs sākums būtu, ja savu dēlu aizvestu pie laba acu ārsta un uzzinātu kādus acu vingrinājumus un ko vēl var darīt lietas labā, savādāk sēdēs uz sava NL, priecāsies par Shein un iphone un sadirsīs sava bērna nākotni.
15.02.2022 19:50 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.02.2015
Sophi @ 15.02.2022 19:13
@lieneozola1 TikTok kāda zin ko sīkāk par viņu? Man tie video liekas tadi cringe… cik viņai gadu?

Zem 40 kaut kur. Zinu, ka divi bērni ir. Esot traka pēc naudīgiem večiem. 😄 Mana mamma viņu zin, tāpēc man tāds info.
15.02.2022 19:51 |
 
Reitings 30
Reģ: 15.02.2022
Meitenes, kas par fifu ir tāda Anna Homutova?
Kurš viņu sponsorē? Tiko no kkādām salām, Dubaijā ieskrēja, un tagad jau Parīzē pozē.
( es arī tā gribu)
15.02.2022 20:44 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Enazenaz @ 15.02.2022 19:50
Skrīvere ar savu veci maz ir precēta? Un vai maz viņi vieni dzīvo tajā mājā? Jo viss ko viņa filmē, vairāk vai mazāk, ir filmēts tikai vienā istabā, šad un tad virtuvē vai vannas istabā.
Ja tur dzīvo vēl kāds, es arī neieguldītu remontā.
Jauna un naiva, tas arī viss. Tie nav tikai 60€ mēnesī, vēl nāks klāt tekošais rēķins un ja man ir jāizvēlās, es labāk tos 80€ mēnesī nolieku maliņā un kaut kur aizbraucu, nevis šikoju ar jaunāko iphone.
Un jā, labs sākums būtu, ja savu dēlu aizvestu pie laba acu ārsta un uzzinātu kādus acu vingrinājumus un ko vēl var darīt lietas labā, savādāk sēdēs uz sava NL, priecāsies par Shein un iphone un sadirsīs sava bērna nākotni.

Nav tak precējusies. Džeks strādā visu laiku. Bērns jau pie acu ārsta bijis, brilles ir, bet kā jau mazs, velk nost. Piestrādāt pie tā lai nesā ir priekš mīkstajiem, labāk manifestēt aifonu un skropstiņas. Principā puika šķielēs visu mūžu, jo diez vai mamaša atjēgsies un beigs sūdu manifestēt
15.02.2022 20:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits