IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
PamelaAndersone @ 08.02.2022 14:18

Kaut kā nebiju pasekojusi līdzi.. Esmu bez komentāriem?
Šodien bija live kur kaut kādās senās kojās pie Dominas staigāja pa ēku un rādīja wc ar koplietošanas virtuvi.. max antisanitārus apstākļus, staigāja dzerdama, pīpēdama, lamādamies.., un turpat live video filmējot arī uz zemes apsēdās un telpā pačurāja. Rādāja procesu, kā čurā un piekomentēja “ cerams pirdiens nebūs”.
Rādīja podu pilnu ar sūdiem kurā iesprausts koks un izlauza aizzīmogotas durvis..
Redzot šo fragmentu biju šokā??? ????

Tad jau tev laikam arī būs jaunums tas, ka viņai ir divi bērni.
08.02.2022 14:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jā jā, visi bagātnieki staigā treniņtērpos, jo negrib izrādīties 😂👌👌
Forši, man prieks, ka cilvēkam prieks par savu pirkumu!
Es pirms 5 gadiem savus pirmos 100 eur zābakus gribēju gultā ņemt līdzi blakus 😀😀
08.02.2022 14:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ultimāts @ 08.02.2022 14:15

Jà, tikai Zukenberga tkrekls maksā 400eur?

Laikam vajadzēja pierakstīt skaidrojumu bildei, ko ar to biju domājusi. Runa nav par krekla vērtību, bet par to, kas darās cilvēku galvās.
Bagāts cilvēks naudu investēs, izglītosies, fokusēsies uz nākotni.
Nabags naudu tērēs, nemācīsies un neieguldīs naudu savā attīstībā.
Visas NL nelietes, lielākoties, dzīvo no algas līdz algai, īrētos īpašumos. Tā zīmolu pirkšana ir tikai "pokazuha", lai pievilinātu tādus pat domājošus cilvēkus, kuru vērtības ir zīmolu pirkšana, tādā veidā liekot sev sajusties labāk.
Lūk notiks apokalipse vienā dienā, NL tiek aizliegts. Ko viņas visas darīs? Pamodīsies ar pliku pakaļu. Kā apmaksās rēķinus?
Var jau skaisti runāt, ka jādzīvo šim mirklim, jo nezinam kas notiks rīt. Bet tik pat labi nevar zināt, kas notiks ar viņu ienākumu avotu NL.
08.02.2022 14:53 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Nemierīgā @ 08.02.2022 14:19
Viņa to negaidīja, parāda īstas emocijas. Es kad savu MK somu atpakoju, jūtos tieši tāpat. Varbūt šeit forumnieces tik bagātas, ka Gucci somās kartupeļus lasa, bet es , kad nopērku sev reizi gadā jaunu somu, arī nedēļu staigāju starodama. Lūk tā! Un ko ?! Esmu sliktāka par kādu?

Piekrītu. 👍🏻
Sauliete ir patiesa un izrāda savas emocijas tādas kādas tās ir patiesībā. Vai tiešām te neviena nepriecājas kad nopērk kādu lietu kura nu dikti, dikti patīk.? Vienalga brenda vai nē. Es kad nopērku lietu kura man ļooooati patīk arī esmu sajūsmā. Ja es būtu ig 24/7 noteikti atrādītu to tā pat kā Sauliete. Dīvainas gan jūs dažreiz esiet. 🙂
08.02.2022 15:15 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Sauliete ir loti tupa un nenobriedusi. Izskatās ka viss, kas vinai saista ir brendi un izrādīšanās. Un savas sīkās meitas arī pārāk lutina, pēc tam būs pieradušas pie labas dzīves, kad vēlāk būs grūti pašām izsisties un pelnīt naudu.
08.02.2022 15:25 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Plus, iespējams man daudzi nepiekritīs, bet es uzskatu, ka no tādiem brendiem kā Gucci vai LV var pirkt somas tad, ja statuss tam atbilst. Sauliete varbūt labi nopelna priekš lv, bet vinja nav nekāda miljonāre kad atdot 2k par sominju neliksies nekas dārgs ,līdz ar to arī vinas gadijumā tā ir lekšana augstāk par savu pakalu. Bet kā jau te iepriekš rakstija varbūt vina to dara tikai lai kipa motivētus pārējas NL duras :D
08.02.2022 15:31 |
 
Reitings 626
Reģ: 13.09.2021
Hjugo Boss @ 08.02.2022 15:31
Plus, iespējams man daudzi nepiekritīs, bet es uzskatu, ka no tādiem brendiem kā Gucci vai LV var pirkt somas tad, ja statuss tam atbilst. Sauliete varbūt labi nopelna priekš lv, bet vinja nav nekāda miljonāre kad atdot 2k par sominju neliksies nekas dārgs ,līdz ar to arī vinas gadijumā tā ir lekšana augstāk par savu pakalu. Bet kā jau te iepriekš rakstija varbūt vina to dara tikai lai kipa motivētus pārējas NL duras :D

Pilnīgi piekrītu. Man tas šķeit tik stulbi, kad sievietes nopērk Gucci vai LV šalli vai kkādu mini maku un tajā pat laikā staigā ar MK somu, Aldo kurpēm, pilnīgi parastām virsdrēbēm utt. Protams, arī super biezās velk Zara džinsenes un blūzes, bet tad viņām ir Cartier rotas, Hermes somas utt.
08.02.2022 15:48 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.09.2021
Hjugo Boss @ 08.02.2022 15:31
Plus, iespējams man daudzi nepiekritīs, bet es uzskatu, ka no tādiem brendiem kā Gucci vai LV var pirkt somas tad, ja statuss tam atbilst. Sauliete varbūt labi nopelna priekš lv, bet vinja nav nekāda miljonāre kad atdot 2k par sominju neliksies nekas dārgs ,līdz ar to arī vinas gadijumā tā ir lekšana augstāk par savu pakalu. Bet kā jau te iepriekš rakstija varbūt vina to dara tikai lai kipa motivētus pārējas NL duras :D
Gribi teikt, ka cilvēks nedrīkst pirkt neko dārgāku tikai statusa dēļ? Cilvēks nevar sevi palutināt? Ne jau viņa nopērk sev somiņu un pēc tam divus mēnešus roltonus grauž, jo makā svilpo vējš, bet tērē savus tajā brīdī vairāk vai mazāk brīvos līdzekļus. Ok, pakazuha un līksmošana instā ir par daudz, bet lai jau priecājas par savu pirkumu.
08.02.2022 15:49 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Statistikai - es priecājos, ja nopērku sev ko jaunu. Bet tā, lai būtu nenormālā sajūsmā... es nezinu kam ir jānotiek. Forši jau, ka var nopirkt un ja vel pašai patīk. Man točna neskauž. Vienkārši lietas ir lietas. Viņas atnāk un aiziet. Ienāk un iziet no modes. Es varbūt nepiešķiru viņām tādu vērtību kā Sauliete.
08.02.2022 15:50 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
blacke @ 08.02.2022 14:20

Tad jau tev laikam arī būs jaunums tas, ka viņai ir divi bērni.

Tie bērni ir pie vinas?
Es esmu šokā arī paskatíjos tos video un liekas WTF,itkā tāda skaista meitene ,bet laikam galīgi nogājusi no cela!
08.02.2022 15:52 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Wonder woman @ 08.02.2022 15:52

Tie bērni ir pie vinas?
Es esmu šokā arī paskatíjos tos video un liekas WTF,itkā tāda skaista meitene ,bet laikam galīgi nogājusi no cela!

pirms gada - diviem vēl dzīvoja ar viņu, tagad nezinu, sen vairs neko nerāda ar bērniem instagram, tā kā domāju,ka pie viņas vecākiem, viņa naktīs elt strādā, iepriekš evo kārtis maisīja.
08.02.2022 15:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
pāris mēn atpakaļ bija ar sīčiem
08.02.2022 15:55 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nebrīnītos, ja viņa vienkārši ar bērniem dzīvo pie vecākiem. Iepriekš pat nekaunējās publicēt instagram, ka ir pālī vedot bērnus ekskursijā uz Siguldu.
08.02.2022 15:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Māju, kur dzīvoja Siguldā - nonesa. Ja senči tgd Rīgā, tad arī nebrīnītos, ka pie viņiem
08.02.2022 16:02 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Gribi teikt, ka cilvēks nedrīkst pirkt neko dārgāku tikai statusa dēļ? Cilvēks nevar sevi palutināt? Ne jau viņa nopērk sev somiņu un pēc tam divus mēnešus roltonus grauž, jo makā svilpo vējš, bet tērē savus tajā brīdī vairāk vai mazāk brīvos līdzekļus. Ok, pakazuha un līksmošana instā ir par daudz, bet lai jau priecājas par savu pirkumu.

Jā, tieši tā arī es uzskatu. Ir jādzīvo atbilstoši ienākumiem. Un ar tādu blatošanu internetā ari rada attiecīgu iespaidu par sevi + to saskatās citas sekotājas, kuras tad domās ka visa dzīve un laime nopirkt sominju pa 2K kuras patiesā vērtība varbūt ir 100euro.
08.02.2022 16:20 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Man Sauliete patik, bet nezinu kā meitenēm vēlāk būs. Tiek lutinātas ļoti.. jācer, ka novērtē meitas un saprot, ka jebkurā brīdī var būt tā - ka vairs navarēs pirkt ko grib. Teiksim, Katrīnei varbūt nākamo ceļojumu vajadzētu uz nabadzīgāki valsti, lai meitenes paskatās, ka laime jau nav apģērbā, lietās utt. Ja pērk un lutina tik daudz, ir jāatrod veids kā viņas nolikt arī pie zemes, ja gribas, lai viņas dzīvē kaut ko sasniedz.
Labi, ka vismaz Saulietis vel bonusā nelutina traki daudz..
08.02.2022 16:32 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Šodien bija live kur kaut kādās senās kojās pie Dominas staigāja pa ēku un rādīja wc ar koplietošanas virtuvi.. max antisanitārus apstākļus, staigāja dzerdama, pīpēdama, lamādamies.., un turpat live video filmējot arī uz zemes apsēdās un telpā pačurāja. Rādāja procesu, kā čurā un piekomentēja “ cerams pirdiens nebūs”.
Rādīja podu pilnu ar sūdiem kurā iesprausts koks un izlauza aizzīmogotas durvis..
Redzot šo fragmentu biju šokā🤢🤢🤢 😵🤯🤯🤯

Es arī noskatījos to live. Smējos, goda vārds. Tā leksika, čurāšana utt. Un jā, ļoti trakas kojas. Biju uz pauzes.
Glīta meitene, bet kas ar to leksiku un uzvedību, Akdievs!
08.02.2022 16:33 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2021
Valdet @ 08.02.2022 16:32
Man Sauliete patik, bet nezinu kā meitenēm vēlāk būs. Tiek lutinātas ļoti.. jācer, ka novērtē meitas un saprot, ka jebkurā brīdī var būt tā - ka vairs navarēs pirkt ko grib. Teiksim, Katrīnei varbūt nākamo ceļojumu vajadzētu uz nabadzīgāki valsti, lai meitenes paskatās, ka laime jau nav apģērbā, lietās utt. Ja pērk un lutina tik daudz, ir jāatrod veids kā viņas nolikt arī pie zemes, ja gribas, lai viņas dzīvē kaut ko sasniedz.
Labi, ka vismaz Saulietis vel bonusā nelutina traki daudz..

Ja būtu par ko lutināt,tad lutinātu. Vinam tak uzkrauti alimenti + nav stabils tas hokejs un floxis.
08.02.2022 16:36 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Plus, iespējams man daudzi nepiekritīs, bet es uzskatu, ka no tādiem brendiem kā Gucci vai LV var pirkt somas tad, ja statuss tam atbilst. Sauliete varbūt labi nopelna priekš lv, bet vinja nav nekāda miljonāre kad atdot 2k par sominju neliksies nekas dārgs ,līdz ar to arī vinas gadijumā tā ir lekšana augstāk par savu pakalu

Dzīvoklis (vismaz 1) ir, bērni ir skaisti apģērbti un iet apmaksātos pulciņos, viņa pati negatavo, tātad pārtikai tērē ļooti daudz, skaists auto ir, visas pamata un vēl pa virsu skaistumprocedūras ir, ceļo bieži un tur nebomžojas (Žigis Amerikas ceļojumā gulēja pļavā teltī un ēda sausiņus), rotaslietas un apģērbs arī viņai ir. Es pat nezinu, pie kā trūkstoša no pamatvajadzībām var piesieties, lai teiktu, ka viņa tādu somu nevar atļauties.
08.02.2022 16:45 |
 
Patīk
Reitings 3306
Reģ: 09.08.2016
rotaslietas un apģērbs arī viņai ir.

Rotiņas no Pandoras. :)
08.02.2022 16:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits