IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Valdet @ 04.02.2022 11:32
Man ari tur viss liekas shady. Strubergs no PR viedokla izskatas labaks, jo nav teicis sliktu vardu publiski utt. Kamer Mairita ik pa laikam kkadu netiru velju nes lauka. Ok, ja ir bijusi vardarbiba, bet vai tas nozime, ka vins pret berniem tads ari ir/bija un bus ar citam sievietem? Reali vina norok sava ex karjeru un berniem publiski boja iespaidu par teeti. Nu nez.. kaut ka necelas roka slavet Mairitu kada malace.

Nesaprotu to, ka viņa viņu mēģina iznīcināt. Tak alimentu nebūs. Pati kož rokā, no kuras ēd.
04.02.2022 13:09 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
Tullip @ 04.02.2022 12:42
Fui, cik te pretīgi komentāri no sievietēm... Visām daiļrunātājām novēlu nokļūt tiešām vardarbīgās attiecībās! Lai nāk atpakaļ viss, ko gudri runājat. Tikai tad jūs, gudrās un labākās, sapratīsiet, kā tas tiešām var būt.
Te vēl daža par bērniem ieminējās - jā, Kristaps toč bērniem pāri nedarīs, jo viņš vienkārši viņus nesatiek un neinteresējās. Finansiāli palīdz uzturlīdzekļu fonds. Kristaps ir reālā Kiviča līmenī. Un, jā, es zinu par tiem video, par kuriem Mairita intervijā runā. Ja "mīļotais vīrs" var stāvēt blakus un filmēt, brīdī, kad jāpalīdz. Psc.

Nu tad kāpēc tad visu laiku viņa skaļi sniedz intervijas? Vesels gads jau pagājis, protams, meitenei abidna kad pār bērniem nemaksā vairāk kā viņai pašai gribētos, un manipulēt ar bērna tēvu publiski mazgājot veļu situācija neuzlabosies.. UF kad maksā alimentus mātei, tēvam tik un tā ir jāatmaksā valstij un ja viņam nav parāds tad uzskatīt personu par alimentu nemaksātāju nevar..
04.02.2022 13:57 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Brendija @ 04.02.2022 12:05
Vucēna joprojām nesaprot, kas ir "mātes mīlestība." Mātes mīlestība nav "atpirkties" ar jaku!!! Un vēl ar tādu kliedzošu uzrakstu- "pēc tam atcerieties šo jaku"! WTF???? Marij, tu bērnus UZPĒRC??? Tu atskaities sabiedrībai savā mīlestībā pret bērniem, nopērkot tiem jaku????? Da tavs mātes PIENĀKUMS ir nevis vienu jaku, bet 20 jakas nopirkt, un nevienam par to neatskaitīties!!! Nožēlojama rīcība.
No citas puses, man patīk Marijas rīcība savā krūšu ielikšānā. Ielika, nepārspīlēja, un sēž mierīga. Nevienam tās nebāž kamerā, kā dažas labas, piemēŗam, Miglāne un Didrihsone. Nožēlojamas. Ielika implantus tikai instagramam un citām meitenēm "uz skaudību", nevis pašas priekš sevis.
Marijai es gan ticu, ka pati priekš sevis sataisīja. Jo nav nekāds zemeslodes izmērs, un nestaigā kā mau*, instagramā visiem tās atrādot.

Pag es to sapratu nejau tā kā-atceraties es savam bērnam nopirku jaku.
Bet - atceraties, ka es paļāvos uz sava bērna viedokli un pat ja man šī jaka nepatika. Es viņam neuzspiedu savu. Bet lavu pašam izvēlēties un arī to nopirku.
04.02.2022 14:12 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.01.2022
Paskatijos tâs lielas cietèjas instagramu, ja pareizi
atceros, tad pieci. Iv bija vienigie, kas pat isti vèl publiski
neizskanot sim skandalam, izslèdza SS dziesmas no
radio aprites, lai it kä neveicinatu atbalstu vardarbibä
pret sievietem. Kä gadijies kâ ne, radio seja Karmena
Stepanova jeb @bembijs ir loti tuva un laba draudzene
Mairitai. Loti neprofesionali no radio viedokļa darbiniekiem jaukt savu privāto dzīvi ar profesionālo. Ne pirmais ne pēdējais skandāls mūzikas aprindās, bet pareizi, draudzene jāaizstāv.
Un palasiju ari interviju, Marita gribèja šķirties, pèc 2
nedè|âm sanèma bildinajumu un vèl pèc divam
uzzinaja, ka ir stavokli. Vienkärsi ko?? Varbut vel beigãs
pasniegs, ka vins vinu izvarojis un vel sazin ko. Kä var
nejausi palikt stâvokli no cilveka, no kura gribèja
šķirties? Vèl pie tam divas reizes??? Ne jau ar varu
kads to *impi vinai bâza, pati gribèja un tagad ceļ
haipu. Ne par velti vinai ir kaut käds savs dramaturgu
teâtris, jo vina patiesi prot télot.
Neatbalstu vardarbību, bet ja es būtu džeks un mana vecene man tā *istu pauri, tur nav variantu.
04.02.2022 14:22 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
MinkaMurrr @ 04.02.2022 14:12

Pag es to sapratu nejau tā kā-atceraties es savam bērnam nopirku jaku.
Bet - atceraties, ka es paļāvos uz sava bērna viedokli un pat ja man šī jaka nepatika. Es viņam neuzspiedu savu. Bet lavu pašam izvēlēties un arī to nopirku.

Bet Kāpēc viņa atskaitās mums Instagramā? Kāpēc viņai vispār kaut kas kādam ir jāpierāda? Lai viņa to pierāda saviem bērniem! Nopirka? Malacis! Tikai nevis vienu jaku ķeksīša pēc, bet lai visu laiku uzklausa savus bērnus. Lai kļūst par māti SAVIEM BĒRNIEM 24/7, nevis MUMS 30 sekundes iekš Instagram storijiem. Mums nav vajadzīga tā paskaidrošanās. Galvenais, lai bērni no viņas jūt to mātes siltumu.
04.02.2022 14:22 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Es sākumā vairāk ticēju Kristapam, bet pēc tā, kā viņš kaut kādā podcastā meloja par to kā palīdz bērniem un pavada laiku ar viņiem, negribu vairs ticēt arī visam pārējām ko viņš stāsta. Par tiem video, ko viņa teica intervijā arī viņai taisnība, SS puiši sūtīja apkārt kā kaut kādu meme, žēl viņas cilvēcīgi, tas ir pazemojoši. Piekrītu citām, ka publiski nevajag nest savas problēmas ārā, tā visbiežāk rodas jaunas problēmas un pārdzīvojumi, plus kā var tikt pāri un dzīvot tālāk, ja visi zin un pat sveši cilvēki runā par to un atgādina… bet nu grūti arī iedomāties kādā situācijā viņa bija, ka nācās publiski lūgt palīdzību.
Nezinu ko Satīns bez Kristapa darīs, man liekas, ka visas populārākās dziesmas ir viņa rakstītas/producētas. Gan jau izjuks ātrāk vai vēlāk, Krīvēnam un Bāliņam arī pašiem daudz savu projektu un grupa nav vairs tik aktuāla kā senāk.
04.02.2022 14:30 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Par tiem video, ko viņa teica intervijā arī viņai taisnība, SS puiši sūtīja apkārt kā kaut kādu meme, žēl viņas cilvēcīgi, tas ir pazemojoši.

Kristaps attiecību laikā izsūtīja draugiem sievu pazemojušu video?
04.02.2022 14:35 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Aamelija @ 04.02.2022 14:35

Kristaps attiecību laikā izsūtīja draugiem sievu pazemojušu video?

No tvnet raksta-
Kad lūdzu palīdzību "Twitter", tad grupas puiši sāka izplatīt video, ko saņēma no Kristapa un ko Kristaps izmantoja arī tiesā, kur esmu redzama bezpalīdzīgā stāvoklī uz grīdas, četrrāpus, raudot un seju liekot plaukstās, pilnīgā izmisumā. Saņēmējiem šis video tika prezentēts kā – re, re Mairita sit galvu pret grīdu, viņa pati sev dara pāri un tad vaino mani un sauc policiju. Nu, pēc šādas loģikas manām traumām būtu bijis jābūt uz pieres, nevis galvas vidū, kas ir atrodams ārsta atzinumā. Neviens, pilnīgi neviens neiedomājās pajautāt: kāpēc tieku filmēta acīmredzami bezpalīdzīgā stāvoklī? Kāpēc man nepalīdz? Kāpēc mans it kā vistuvākais cilvēks par mani ņirgājas? Kāpēc kas tāds tiek filmēts? Atskatoties man tas šķiet neaptverami, un ceru, ka uz šiem jautājumiem katrs pats sev atradīs atbildi. Kāpēc es šādā stāvoklī biju, lūk, tas ir rezultāts, kas ar tevi var notikt, kad jau gadiem ciet no emocionālas vardarbības. Es ļoti pārdzīvoju, ka esmu novesta līdz kam tādam, taču te atkal jāsaka paldies terapijai, kas palīdzēja atgūt spēkus un pārliecību par sevi.
Es pati neredzēju, bet dzirdēju no paziņām
04.02.2022 14:43 |
 
Reitings 34
Reģ: 28.11.2014
Mairitai pašai ir ļoti smagas psihiskas problēmas. Viņa tiešām pati sevi fiziski ievainoja un pēc tam sauca policiju.
un Kristaps filmēja tieši pierādījumu dēļ. Video "izplatīja" SS saviem grupas biedriem, jo viņi ir labākie draugi un, lai pierādītu savu nevainību. Mairita ilgi manipulēja ar Kristapu. Kristaps jau neskaitāmas reizes pieprasīja šķiršanos, jo to emocionālo teroru nespēja izturēt, taču Mairita draudēja ar bērnu atņemšanu un dzīves izbojāšanu.
Principā viss viņai ir izdevies. Malacis! Sagriezusi visu par labu sev! Staigā pa medijiem un nomelno Kristapu, tikmēr pats Kristaps nav izteicis nevienu sliktu vārdu.
04.02.2022 14:59 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
atradu instagram @pinklegacy13 ? kas tā ir,vai kāds zin? itkā latviete,bet nevar saprast. izleca instagramā viņas profils jau kādu 3o reizi.😃
04.02.2022 15:00 |
 
Reitings 626
Reģ: 13.09.2021
0meitene0 @ 04.02.2022 14:43

No tvnet raksta-
Kad lūdzu palīdzību "Twitter", tad grupas puiši sāka izplatīt video, ko saņēma no Kristapa un ko Kristaps izmantoja arī tiesā, kur esmu redzama bezpalīdzīgā stāvoklī uz grīdas, četrrāpus, raudot un seju liekot plaukstās, pilnīgā izmisumā. Saņēmējiem šis video tika prezentēts kā – re, re Mairita sit galvu pret grīdu, viņa pati sev dara pāri un tad vaino mani un sauc policiju. Nu, pēc šādas loģikas manām traumām būtu bijis jābūt uz pieres, nevis galvas vidū, kas ir atrodams ārsta atzinumā. Neviens, pilnīgi neviens neiedomājās pajautāt: kāpēc tieku filmēta acīmredzami bezpalīdzīgā stāvoklī? Kāpēc man nepalīdz? Kāpēc mans it kā vistuvākais cilvēks par mani ņirgājas? Kāpēc kas tāds tiek filmēts? Atskatoties man tas šķiet neaptverami, un ceru, ka uz šiem jautājumiem katrs pats sev atradīs atbildi. Kāpēc es šādā stāvoklī biju, lūk, tas ir rezultāts, kas ar tevi var notikt, kad jau gadiem ciet no emocionālas vardarbības. Es ļoti pārdzīvoju, ka esmu novesta līdz kam tādam, taču te atkal jāsaka paldies terapijai, kas palīdzēja atgūt spēkus un pārliecību par sevi.
Es pati neredzēju, bet dzirdēju no paziņām

Nu pēc šī es reāli tikai vienu varinatu redzu - šķiet, ka tā Mairita patiešām pati nebija emocionāli vesela.. Gan jau arī pati tajā video galvu sita pret zemi. To taču SS pārējie dalībnieki būtu varējuši saprast no video - vai viņa raud kā tikko piekauta un nekustās, vai sit galvu pret zemi.. nu neticu, ka tas Kristaps būtu tik nenormāls, ka piesistu viņu un tad filmētu, kad guļ uz zemes. Es nezinu.. manuprāt, ja viņa būtu patiešām cietusī, tad tik ļoti pārspīlēti un ilgi nevilktu to veco pagātni sev pakaļ. Gribētu taču ātrāk aizmirst. nu ok, sākumā pateica un viss, bet nē, tagad atkal to vien dara kā sniedz intervijas.
04.02.2022 15:05 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Man kaut kā galīgi neticās, ka Ērmane ir 36. Izmērā, es tā izskatītos, ja būtu vismaz 42. Izmērā. Vai nu viņa ir liliputs vai totāli belfo
04.02.2022 15:09 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Lai spriež tiesa, neviens izņemot viņus pašus nezina kas un kā bija🤷🏻‍♀️ Kurš sabiedrības krējuma pārītis diez būs nākamais skandālists..😀
04.02.2022 15:11 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Kacha33 @ 04.02.2022 15:00
atradu instagram @pinklegacy13 ? kas tā ir,vai kāds zin? itkā latviete,bet nevar saprast. izleca instagramā viņas profils jau kādu 3o reizi.?

Izleca instagramā, jo Tu šāda paskata meitenes skaties. Instagrams ir gudrs, viņu neapmānīsi 😂 Vismaz mēs tagad zinām Tavu Instagram rekomendāciju lentu, kas Tevi interesē 😂.
04.02.2022 15:28 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Derisa @ 04.02.2022 15:09
Man kaut kā galīgi neticās, ka Ērmane ir 36. Izmērā, es tā izskatītos, ja būtu vismaz 42. Izmērā. Vai nu viņa ir liliputs vai totāli belfo

Ērmane ir gigants, kas sevi mierina, iespīlējoties 36.izmērā
04.02.2022 15:31 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
0meitene0 @ 04.02.2022 15:11
Lai spriež tiesa, neviens izņemot viņus pašus nezina kas un kā bija??‍♀️ Kurš sabiedrības krējuma pārītis diez būs nākamais skandālists..?
Kaimiņš un Dàrta
04.02.2022 15:34 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.05.2021
Vuceena gadījumā nav bez puikas? Iepriekš teica, ka tikai meitu neņems, bet neredz storijos zēnu.
04.02.2022 15:47 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
NotGoogle @ 04.02.2022 15:47
Vuceena gadījumā nav bez puikas? Iepriekš teica, ka tikai meitu neņems, bet neredz storijos zēnu.

Abi bērni gan jau pie Vucēnas mammas
04.02.2022 15:53 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.07.2021
Valdet @ 04.02.2022 13:08
Tullip - nu pastasti vairak par video. Kas tur bija?

Video esmu redzējusi un ja kāds to publicētu, tad puišiem būtu kriminālprocess par personas atstāšanu bezpalīdzīgā stāvoklī, nemaz nerunāsim par skrīnšotiem, kur pats Kristaps atzīst, ka sitis.
04.02.2022 15:57 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.07.2021
Monroe @ 04.02.2022 14:59
Mairitai pašai ir ļoti smagas psihiskas problēmas. Viņa tiešām pati sevi fiziski ievainoja un pēc tam sauca policiju.
un Kristaps filmēja tieši pierādījumu dēļ. Video "izplatīja" SS saviem grupas biedriem, jo viņi ir labākie draugi un, lai pierādītu savu nevainību. Mairita ilgi manipulēja ar Kristapu. Kristaps jau neskaitāmas reizes pieprasīja šķiršanos, jo to emocionālo teroru nespēja izturēt, taču Mairita draudēja ar bērnu atņemšanu un dzīves izbojāšanu.
Principā viss viņai ir izdevies. Malacis! Sagriezusi visu par labu sev! Staigā pa medijiem un nomelno Kristapu, tikmēr pats Kristaps nav izteicis nevienu sliktu vārdu.

Varbūt pietiek melot? Pazīstu meiteni, kas Mairitu piekautu veda uz slimnīcu, LTV tika iesniegti visi slimnīcas izraksti. Mairita var pierādīt katru savu vārdu, Kristaps nevar pierādīt neko.
04.02.2022 16:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits