IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tas, ka gadās drēbes ir laikotas uz citas miesas ir skaidrs. (it īpaši pirktas uz vietas). Tas , ka drēbes pārdodas netīras - tas ir debīlisms no veikala puses.
Pašai neforši sanāca iegādājoties kāzu kleitu, tas bija pēdējais izmērs un uz pakaļas kaut kāds pleķis. Veikals aiznesa uz ķīmisko un dabūju tīru, viss ok. Lai gan pārdevēja brīdi pirms teica- var gadīties, ka mēs aizvedam tīrīt, bet varbūt pleķis neiztīrīsies.
Un ko tad? Tad nepārdodiet tādas preces.
Es arī nemazgāju uzreiz pēc veikala.
04.02.2022 10:31 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Jūs neesat pamanijusas ka Adriana miglane uzliek insta q&a un beigās uz praktiski nevienu neatbild. Tad kāda jēga likt
04.02.2022 10:47 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Strūbergs paziņoja ka aiziet no SS kamēr nebeigsies viss ar viņa privāto lietu.
04.02.2022 10:57 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
MinkaMurrr @ 04.02.2022 10:57
Strūbergs paziņoja ka aiziet no SS kamēr nebeigsies viss ar viņa privāto lietu.

Patiesībā pareizs solis. Bijusī sieva visās vietās tagad sniedz intervijas un turpina bojāt viņam visu radošo dzīvi. Ej nu tu sazin kāda ir patiesība tajā visā. Tieši izlasīju to maksas tvnet interviju, pie sevis vien nodomāju, kad bija kopā, visi paēduši, dzīvoklī, bērniem ne tie zemākā līmeņa rati, skaists apģērbs, paši daudz kur iet un tad pēkšņi intervijās met acīs to, ka viņš nebija samaksājis bērnu dārza rēķinu. Man, protams, žēl ja viņš viņai sita, bet es tāpat līdz galam tam visam neticu. Piemēram, Kaimiņa Dārtai ir veģetattīvā distonija, viņa krīt panikā ja kāds aiziet uz ilgāku laiku, bija minējusi intervijā ar Niklāvu, ka viņš staidzina suņus, bet viņa 100x jau paspējusi piezvanīt un paniku sacelt, jo uztraucās. Ja tas notiek nemitīgi katru dienu par katru lietu no sievietes puses, tas taču arī nes laukā smadzenes un būtu pieskaitāms pie emocionālā terora. Es neatbalstu vardarbību ģimenē, bet emocionālo vardarbību es neizprotu. Tur koks ar diviem galiem, varbūt pats esi jūtīgs un nepārliecināts par sevi, bet vaino pēc tam otru. Es vispār neizprotu kā zinot, ka esi upuris, vari laist pasaulē divus bērnus, bet tad teikt, ka tu zināji, bet cerēji, nu bļins, grozi kā gribi, tad vaina ir tevī!
04.02.2022 11:16 |
 
Reitings 626
Reģ: 13.09.2021
kinderbueno @ 04.02.2022 11:16

Patiesībā pareizs solis. Bijusī sieva visās vietās tagad sniedz intervijas un turpina bojāt viņam visu radošo dzīvi. Ej nu tu sazin kāda ir patiesība tajā visā. Tieši izlasīju to maksas tvnet interviju, pie sevis vien nodomāju, kad bija kopā, visi paēduši, dzīvoklī, bērniem ne tie zemākā līmeņa rati, skaists apģērbs, paši daudz kur iet un tad pēkšņi intervijās met acīs to, ka viņš nebija samaksājis bērnu dārza rēķinu. Man, protams, žēl ja viņš viņai sita, bet es tāpat līdz galam tam visam neticu. Piemēram, Kaimiņa Dārtai ir veģetattīvā distonija, viņa krīt panikā ja kāds aiziet uz ilgāku laiku, bija minējusi intervijā ar Niklāvu, ka viņš staidzina suņus, bet viņa 100x jau paspējusi piezvanīt un paniku sacelt, jo uztraucās. Ja tas notiek nemitīgi katru dienu par katru lietu no sievietes puses, tas taču arī nes laukā smadzenes un būtu pieskaitāms pie emocionālā terora. Es neatbalstu vardarbību ģimenē, bet emocionālo vardarbību es neizprotu. Tur koks ar diviem galiem, varbūt pats esi jūtīgs un nepārliecināts par sevi, bet vaino pēc tam otru. Es vispār neizprotu kā zinot, ka esi upuris, vari laist pasaulē divus bērnus, bet tad teikt, ka tu zināji, bet cerēji, nu bļins, grozi kā gribi, tad vaina ir tevī!

Es domāju precīzi tāpat..
Kāpēc jārada divi bērni ar varmāku? Divi.. nu, ja peč pirmā sāka sist, tad nevajag otru. Jādomā apr to kā pasargāt sevi un jau esošo.. nu man arī kaut kā šķiet aizdomīgi viss.
04.02.2022 11:25 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
liilac @ 04.02.2022 10:08
Kā jums Tatjanas stilista drēbju komplekti? Es nez.. nu nav jau pilnīgas šausmas, bet vai tas ir dizainera cienīgi.. Tie skolnieces melnie īsie svārki kaut kā galīgi nav. Šādiem komplektiem, manuprāt, nevajag dizaineri ņemt.

Viņa izskatās atbilstoši krievu duņai. Pilnīgi bezgaumīgi un neglīti komplekti.
04.02.2022 11:25 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
heidy @ 04.02.2022 10:15
Un vēl tas, ka viņai taču BT ieteica nekeitināt heiterus. Tagad bija klusums, bet nē, viņai pašai vajag provocēt ar saviem komentāriem. Vot, dura.
Un bez tam, kas vainas tai jakai? Manuprāt, ir ok, nekas tāds, lai strīdētos ar bērnu veikalā un vēlāk vēl mājās saraudināt. Tāpat bērns izaug, nestaigās ar to jaku ļoti ilgi.

Tieši tā-tā jaka ir dažiem mēnešiem, vai nu paliks par mazu, vai saplēsīs. Un par grašiel priekš miljonāres. Tas nebija nekas, kam veltīt npadsmit storijus ig.
04.02.2022 11:29 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Man ari tur viss liekas shady. Strubergs no PR viedokla izskatas labaks, jo nav teicis sliktu vardu publiski utt. Kamer Mairita ik pa laikam kkadu netiru velju nes lauka. Ok, ja ir bijusi vardarbiba, bet vai tas nozime, ka vins pret berniem tads ari ir/bija un bus ar citam sievietem? Reali vina norok sava ex karjeru un berniem publiski boja iespaidu par teeti. Nu nez.. kaut ka necelas roka slavet Mairitu kada malace.
04.02.2022 11:32 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Ja ir bijusi tiesam fiziska vardarbiba, tad labakais ir reali publicet bildes ar pieradijumiem, ja gribi publiski visu nest ara. Tad ari nebus jautajumu vai ta ir taisniba. Bet shita publiski mazgat netiro velju un teikt ka vins ir vardarbigs bez pieradijumiem… nu diez kas nav. Delj shadiem gadijumiem ir mazak ticibas sievietem.. piemerem, tik tikko futbolista Mason Greenwood draudzene ielika reali bildi, ar asinainu muti, ka ciesh no vardarbibas - uzreiz viss operativi tiek reagets, policija tiek iesaistita, Greenwoodu vairs nenem komanda, no treniniem izsledz utt. Uzreiz cita situacija un atbalsts
04.02.2022 11:37 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Vispar varbut kada var iemest tvnet to interviju sheit?
04.02.2022 11:48 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Valdet @ 04.02.2022 11:32
Man ari tur viss liekas shady. Strubergs no PR viedokla izskatas labaks, jo nav teicis sliktu vardu publiski utt. Kamer Mairita ik pa laikam kkadu netiru velju nes lauka. Ok, ja ir bijusi vardarbiba, bet vai tas nozime, ka vins pret berniem tads ari ir/bija un bus ar citam sievietem? Reali vina norok sava ex karjeru un berniem publiski boja iespaidu par teeti. Nu nez.. kaut ka necelas roka slavet Mairitu kada malace.

Vai ne?!
Un galvenais, ka tajā intervijā neko nepasaka nemaz, tikai vienu nomalto frāzi, ka Kristaps izmantojis emocionālo vardarbību. Un visu to laiku, kamēr ir apzinājusies, ka cieš, viņa tā vietā lai aizietu projām bija krājusi dienu no dienas pierādījumus, lai aizietu ar blīkšķi.
Un tā frāze, ka nav jākaunās un par to ir jārunā. Jā, runā to ar ģimeni, draugiem un psihologu. Jo visu laiku par to tiek runāts, bet nez kāpēc tāpat sievietes no tādiem neiet prom. Un tur nav nekāda sakara ar emocionālo vardarbību, bet ar sievietes domāšanu!
04.02.2022 12:01 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Vucēna joprojām nesaprot, kas ir "mātes mīlestība." Mātes mīlestība nav "atpirkties" ar jaku!!! Un vēl ar tādu kliedzošu uzrakstu- "pēc tam atcerieties šo jaku"! WTF???? Marij, tu bērnus UZPĒRC??? Tu atskaities sabiedrībai savā mīlestībā pret bērniem, nopērkot tiem jaku????? Da tavs mātes PIENĀKUMS ir nevis vienu jaku, bet 20 jakas nopirkt, un nevienam par to neatskaitīties!!! Nožēlojama rīcība.
No citas puses, man patīk Marijas rīcība savā krūšu ielikšānā. Ielika, nepārspīlēja, un sēž mierīga. Nevienam tās nebāž kamerā, kā dažas labas, piemēŗam, Miglāne un Didrihsone. Nožēlojamas. Ielika implantus tikai instagramam un citām meitenēm "uz skaudību", nevis pašas priekš sevis.
Marijai es gan ticu, ka pati priekš sevis sataisīja. Jo nav nekāds zemeslodes izmērs, un nestaigā kā mau*, instagramā visiem tās atrādot.
04.02.2022 12:05 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.02.2021
https://failiem.lv/u/nysybcam3
Izskatās, ka tā ir Marijas mamma. Bet var jau būt, ka kļūdos.
04.02.2022 12:17 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Fui, cik te pretīgi komentāri no sievietēm... Visām daiļrunātājām novēlu nokļūt tiešām vardarbīgās attiecībās! Lai nāk atpakaļ viss, ko gudri runājat. Tikai tad jūs, gudrās un labākās, sapratīsiet, kā tas tiešām var būt.
Te vēl daža par bērniem ieminējās - jā, Kristaps toč bērniem pāri nedarīs, jo viņš vienkārši viņus nesatiek un neinteresējās. Finansiāli palīdz uzturlīdzekļu fonds. Kristaps ir reālā Kiviča līmenī. Un, jā, es zinu par tiem video, par kuriem Mairita intervijā runā. Ja "mīļotais vīrs" var stāvēt blakus un filmēt, brīdī, kad jāpalīdz. Psc.
04.02.2022 12:42 |
 
Reitings 6382
Reģ: 06.11.2019
Valdet @ 04.02.2022 11:37
Ja ir bijusi tiesam fiziska vardarbiba, tad labakais ir reali publicet bildes ar pieradijumiem, ja gribi publiski visu nest ara. Tad ari nebus jautajumu vai ta ir taisniba. Bet shita publiski mazgat netiro velju un teikt ka vins ir vardarbigs bez pieradijumiem… nu diez kas nav. Delj shadiem gadijumiem ir mazak ticibas sievietem.. piemerem, tik tikko futbolista Mason Greenwood draudzene ielika reali bildi, ar asinainu muti, ka ciesh no vardarbibas - uzreiz viss operativi tiek reagets, policija tiek iesaistita, Greenwoodu vairs nenem komanda, no treniniem izsledz utt. Uzreiz cita situacija un atbalsts

Nē, bildes nelīdzētu, jautājumi tāpat būtu. Latviešiem patīk vainot upuri, izdomātu 100 versijas tam, kā iegūti zilumi, tikai ne no paša varmākas. Ja vīrietis cieš no sievietes vardarbības, tad vispār āmen, ko tādu mūsu tauta traktē kā “mīkstais”, “kas, nevari sievu savaldīt?”, “tad jau gejs” u.tml.
04.02.2022 12:44 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lizele @ 04.02.2022 12:17
https://failiem.lv/u/nysybcam3
Izskatās, ka tā ir Marijas mamma. Bet var jau būt, ka kļūdos.

Ja, izskatas pec Marijas mammas.
04.02.2022 13:01 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lizele @ 04.02.2022 12:17
https://failiem.lv/u/nysybcam3
Izskatās, ka tā ir Marijas mamma. Bet var jau būt, ka kļūdos.

Ja, izskatas pec Marijas mammas.
04.02.2022 13:02 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Apathy @ 03.02.2022 21:08
NL pārdevējas, kurām maisiņi zem acīm ?‍♀️ Un tik liek savus pačus un dzer Biodronu, bet nekādus uzlabojumus jau nevar redzēt. Jo tās ir veselības problēmas un nekādi pači tās neizārstēs! Bet nu ej un iestāsti..

https://failiem.lv/u/javsg66sh
Un kad notiek ar ādu. Šīm sievietēm cik saprotu ir drusciņ pāri 30? Agneta vispār kā zombijs. Vsi vitamīni un superkrēmi nepalīdz? Par svaru nerunājot. Baiba, Sandra, Agrita. Agritas pasākumā vien baļļā tik dūšīgas sievietes bija, cik saprotu daļa viņas bitītes. Vai NL pulveri nepalīdz? Cik var melot par brīnumlīdzekliem.
04.02.2022 13:05 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Brendija @ 04.02.2022 12:05
Vucēna joprojām nesaprot, kas ir "mātes mīlestība." Mātes mīlestība nav "atpirkties" ar jaku!!! Un vēl ar tādu kliedzošu uzrakstu- "pēc tam atcerieties šo jaku"! WTF???? Marij, tu bērnus UZPĒRC??? Tu atskaities sabiedrībai savā mīlestībā pret bērniem, nopērkot tiem jaku????? Da tavs mātes PIENĀKUMS ir nevis vienu jaku, bet 20 jakas nopirkt, un nevienam par to neatskaitīties!!! Nožēlojama rīcība.
No citas puses, man patīk Marijas rīcība savā krūšu ielikšānā. Ielika, nepārspīlēja, un sēž mierīga. Nevienam tās nebāž kamerā, kā dažas labas, piemēŗam, Miglāne un Didrihsone. Nožēlojamas. Ielika implantus tikai instagramam un citām meitenēm "uz skaudību", nevis pašas priekš sevis.
Marijai es gan ticu, ka pati priekš sevis sataisīja. Jo nav nekāds zemeslodes izmērs, un nestaigā kā mau*, instagramā visiem tās atrādot.

Vakar tās Miglānes krūtis storijos tādas šausmas 🤯🤯🤯
04.02.2022 13:07 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Tullip - nu pastasti vairak par video. Kas tur bija?
04.02.2022 13:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)