IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3312
Reģ: 09.08.2016
kādēļ Tev vajag zināt, cik es naudu atstāju ceļojumos? Man tam nav nozīme, cik samaksā citi un nedomāju, ka kādam ir nozīme, cik samaksāju es.Tā ir tikai fakin nauda! Kādēļ neviens nekad neprasa par sajūtām,piedzīvojumiem, bet interesē tikai,cik cits iztērē,zinot, ka katram jebkurā pasaules malā tas tāpat būs individuāli? Mani reizēm tik ļoti izbrīna cilvēku domāšanas veids
Var droši mani apmētāt, bet man tiešām ir dziļi vienalga, cik,kurš tērē man emocijas un prieks ir svarīgākais gan savos ceļojumos, gan citu
Ja es pārpratu Tevis rakstīto, tad iepriekš ļoti atvainojos,jo iespējams esmu uzņēmusi to noskaņu, ka šeit skaita katra finanses un rēķina, cik nu viņam ir tā nauda kabatā jo tam ir tik liela nozīme tak!

Tāpēc, ka pati sāki runāt, ka uz USA nav tik dārgi aizbraukt. Tikai 180 biļetes. :D
Ne jau biznesa klasē kā lidoja Sauliete.
Nu, nopirki biļetes pa lēto un ko tālāk? Sakarīgā viesnīcā par tiem 180 labi,ka 2 naktis sanāk. Es par to,ka ceļojums uz ASV nekas nebūs lēts, nevis "ai biļetes pa 180 var nopirkt". Nu nopirkt arī pa 5 eiro var uz Itāliju, tik kas tālāk cik maksā? Ne jau viss pārējais arī pa piečuku.
30.01.2022 20:27 |
 
Patīk
Reitings 3312
Reģ: 09.08.2016
Pilnīgi ticu, ka Sauliete nepaņēma to visu līdzi, ko atrādīja.

Varbūt,ka paņēma. Bet ja viņai muita atņēma, tad esmu 100% pārliecināta, ka viņa to neteiks. :D Nu kā tad tā,ka tik prestižu pulveri, kolagēnu u.c. sūdus atņēma! Kuriem nosaukums, sastāvs viss krievu val.
30.01.2022 20:29 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.07.2021
NotGoogle @ 30.01.2022 12:25

Tik nez kāpēc sieviete negāja likumisko ceļu? Policija uzsāka resorisko pārbaudi, bet viņa atteicās sadarboties.

Ko? Gāja gan. Tu jauc ar Pārupa lietu kaut ko pamatīgi.
30.01.2022 20:32 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Karlsone @ 30.01.2022 20:12
Manuprāt, Sauliete šajā ceļojumā ir devusies, lai piepildītu ne tikai savu, bet arī savu bērnu sapni.
Var ļoti redzēt pēc storijiem, ka ceļojums ir pakārtots bērniem. Un viņa arī no tā gūst prieku. Līdz ar to man liekas, ka viss ir ļoti forši.
Domāju, ja viņa būtu devusies divatā ar Pēteri vai ar Pēteri un draugiem, daudz vairāk būtu redzami visādi steiku vai jūrasvelšu restorāni un alko. Viņa vispār no malas šķiet tāda čilotaja ceļojumos, sauļoties, ieraut un dot virsū. Bet tagad viss pakārtots uz karuseļiem, atrakcijām, spoku istabām, un meitenes tiek šopingā, nopērk sev kārotās drēbītes. Saņem mammas un Pētera uzmanību. Nauda jau tāpat iziet tur daudz, un tie kopsummā būs vairāki tk. Amerika ir dārga.
Sauliete ir laba mamma. It īpaši tāpēc, ka spēj atrast balansu starp bērniem un savu personīgo dzīvi.
A kur Vucenas daudzie ceļojumi palika ? Pirms pāris mēnešiem teica, ka brauks kopā ar ģimeni divos tripos.. laikam tas tomēr nav tik aktuāli. Brauks labāk kopā ar draudzenēm.

Piekrītu! 👌
30.01.2022 20:32 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Mc.Queen @ 30.01.2022 20:27

Tāpēc, ka pati sāki runāt, ka uz USA nav tik dārgi aizbraukt. Tikai 180 biļetes. :D
Ne jau biznesa klasē kā lidoja Sauliete.
Nu, nopirki biļetes pa lēto un ko tālāk? Sakarīgā viesnīcā par tiem 180 labi,ka 2 naktis sanāk. Es par to,ka ceļojums uz ASV nekas nebūs lēts, nevis "ai biļetes pa 180 var nopirkt". Nu nopirkt arī pa 5 eiro var uz Itāliju, tik kas tālāk cik maksā? Ne jau viss pārējais arī pa piečuku.
ko nozīmē ''un tālāk ko?'' . Vai es esmu kaut ko teikusi, kam ir jābūt tālāk? :D Tālāk katrs rīkojas gan pēc savām vēlmēm un iespējām. Tas tā kā būtu pašsaprotami pilnīgi katram un mēs šobrīd domājam vienu domu, tikai nav skaidrs, kādēļ manam izteikumam ir pievienots kaut kas ne tā kā tas bija domāts :D
Es neko tālāk neturpināju uzskaitīt,jo tas nekad nebūs visiem vienāds,arī mans katrs brauciens ir pilnīgi atšķirīgs,kas arī beigās finansiāli atšķiras
Mana doma bija pateikt tikai to,ka biļetes var nebūt dārgas,ko diemžēl ne visi zina,jo pat man ir zināmi cilvēki,kuri joprojām atsakās krāt ceļojumam uz asv,jo vēl no seniem laikiem domā,ka biļetes sākas no 1,5k
Manu domu nedaudz pārprati
Tas jau tā kā skaidrs,ka tālākās izmaksas ir atkarīgas no ļoti daudz faktoriem, bet tur nav vērts diskutēt,jo tā ir katra paša misija to saprast :D tagad tā būtu pilnīgi tukša spriedelēšana
30.01.2022 20:34 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Karlsone @ 30.01.2022 20:12
Manuprāt, Sauliete šajā ceļojumā ir devusies, lai piepildītu ne tikai savu, bet arī savu bērnu sapni.
Var ļoti redzēt pēc storijiem, ka ceļojums ir pakārtots bērniem. Un viņa arī no tā gūst prieku. Līdz ar to man liekas, ka viss ir ļoti forši.
Domāju, ja viņa būtu devusies divatā ar Pēteri vai ar Pēteri un draugiem, daudz vairāk būtu redzami visādi steiku vai jūrasvelšu restorāni un alko. Viņa vispār no malas šķiet tāda čilotaja ceļojumos, sauļoties, ieraut un dot virsū. Bet tagad viss pakārtots uz karuseļiem, atrakcijām, spoku istabām, un meitenes tiek šopingā, nopērk sev kārotās drēbītes. Saņem mammas un Pētera uzmanību. Nauda jau tāpat iziet tur daudz, un tie kopsummā būs vairāki tk. Amerika ir dārga.
Sauliete ir laba mamma. It īpaši tāpēc, ka spēj atrast balansu starp bērniem un savu personīgo dzīvi.
A kur Vucenas daudzie ceļojumi palika ? Pirms pāris mēnešiem teica, ka brauks kopā ar ģimeni divos tripos.. laikam tas tomēr nav tik aktuāli. Brauks labāk kopā ar draudzenēm.

Jā man Sauliete liekas izcila māte un stipra sieviete. Meitenes tiek izglītotas, ļoti daudz foršu hobiju, attīstīti talanti, domāju par viņam varēs dzīvē arī tālāk dzirdēt un zināt.
30.01.2022 20:36 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Ja jau te šodien tik aktuāla tēma par naudu un ieskatīšanos citu maciņos... es gribēju pajautāt jūsu domas par Kambalu pāri.
Zem ļoti daudziem rakstiem ir komentāri, ka Olgai ir tik daudz naudas, jo vīrs tak Kambala, ka viņai vispār nav par naudu jāuztraucas, ka ar tādu bagātnieku kopā, ka vīrs tak visu apmaksās utt.
Bet man atkal šķiet, ka nav jau Kambala nekāds tik ļoti biezais. Viņš vēl pirms pāris mēnešiem bija STV sarunu raidījumā, un stāstīja, ka nožēlo, ka nav mācējis ietaupīt tos savus miljonus, ka pārāk visiem dāsni devis un aizdevis naudu, bet kad pašam vairs nebija, draugi parādīja savu īsto seju. Tāpat arī stāstīja, ka Amerikā ir nenormāli dārgi izšķirties. Nācies ex sievai atstāt māju un divas automašīnas utt.
Tagad viņš ar to savu canabis eļļu ņemas Kaut ko jau vēl darās, bokss laikam. . Bet vai tiešām tur nopelna tādus tk, un kontā lieli iekrājumi no basketbola laikiem? Man personīgi šķiet, ka viņš ir izputējis. Olgai maksā Slavenibas bez filtra šovs 1000 eiro mēnesī, plus viņa izplata tās smaržas un kosmētiku. Tāds vidusslānis, bet ne jau baigi biezie. Ok, dzīvoklis klusajā centrā, bet tā nekads luksuss abu dzīve nešķiet vai arī krājēji kādam lielam mērķim. Olga arī māk taupīt naudu. Kā jums šķiet?
30.01.2022 21:17 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Šeit tiešām nav nevienas Nlšnicas,kas var pateikt,cik Marija nopelna cilvēku naudā?Storijos ir viņu valūtā,bet cik tas ir? zinu,ka tam ir cita tēma,bet te meitenes vairāk lasa.
Kaitina,ka viņas liek tos savus grupu apjomus,ieliktu beidzot algu,tad vismaz no malas kāds saprastu vai ir jēga pērties
30.01.2022 21:32 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Karlsone @ 30.01.2022 21:17
Ja jau te šodien tik aktuāla tēma par naudu un ieskatīšanos citu maciņos... es gribēju pajautāt jūsu domas par Kambalu pāri.
Zem ļoti daudziem rakstiem ir komentāri, ka Olgai ir tik daudz naudas, jo vīrs tak Kambala, ka viņai vispār nav par naudu jāuztraucas, ka ar tādu bagātnieku kopā, ka vīrs tak visu apmaksās utt.
Bet man atkal šķiet, ka nav jau Kambala nekāds tik ļoti biezais. Viņš vēl pirms pāris mēnešiem bija STV sarunu raidījumā, un stāstīja, ka nožēlo, ka nav mācējis ietaupīt tos savus miljonus, ka pārāk visiem dāsni devis un aizdevis naudu, bet kad pašam vairs nebija, draugi parādīja savu īsto seju. Tāpat arī stāstīja, ka Amerikā ir nenormāli dārgi izšķirties. Nācies ex sievai atstāt māju un divas automašīnas utt.
Tagad viņš ar to savu canabis eļļu ņemas Kaut ko jau vēl darās, bokss laikam. . Bet vai tiešām tur nopelna tādus tk, un kontā lieli iekrājumi no basketbola laikiem? Man personīgi šķiet, ka viņš ir izputējis. Olgai maksā Slavenibas bez filtra šovs 1000 eiro mēnesī, plus viņa izplata tās smaržas un kosmētiku. Tāds vidusslānis, bet ne jau baigi biezie. Ok, dzīvoklis klusajā centrā, bet tā nekads luksuss abu dzīve nešķiet vai arī krājēji kādam lielam mērķim. Olga arī māk taupīt naudu. Kā jums šķiet?

Kambala savu naudu notrieca azartspēlēs. Viņš netika pāri bērniņa zaudējumam un aizgāja baigajos neceļos! Nav, nav nekāds biezais, jo vairāk, šī fakta dēļ, mani pārsteidz, ka Olga vēl pakaļai implantus liek!
30.01.2022 21:33 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
AneteKlausās @ 30.01.2022 21:32
Šeit tiešām nav nevienas Nlšnicas,kas var pateikt,cik Marija nopelna cilvēku naudā?Storijos ir viņu valūtā,bet cik tas ir? zinu,ka tam ir cita tēma,bet te meitenes vairāk lasa.
Kaitina,ka viņas liek tos savus grupu apjomus,ieliktu beidzot algu,tad vismaz no malas kāds saprastu vai ir jēga pērties

Kaut kad meklējot informāciju par NL, atradu koeficentu 0,4 viņu naudai.
30.01.2022 21:33 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Karlsone @ 30.01.2022 21:17
Ja jau te šodien tik aktuāla tēma par naudu un ieskatīšanos citu maciņos... es gribēju pajautāt jūsu domas par Kambalu pāri.
Zem ļoti daudziem rakstiem ir komentāri, ka Olgai ir tik daudz naudas, jo vīrs tak Kambala, ka viņai vispār nav par naudu jāuztraucas, ka ar tādu bagātnieku kopā, ka vīrs tak visu apmaksās utt.
Bet man atkal šķiet, ka nav jau Kambala nekāds tik ļoti biezais. Viņš vēl pirms pāris mēnešiem bija STV sarunu raidījumā, un stāstīja, ka nožēlo, ka nav mācējis ietaupīt tos savus miljonus, ka pārāk visiem dāsni devis un aizdevis naudu, bet kad pašam vairs nebija, draugi parādīja savu īsto seju. Tāpat arī stāstīja, ka Amerikā ir nenormāli dārgi izšķirties. Nācies ex sievai atstāt māju un divas automašīnas utt.
Tagad viņš ar to savu canabis eļļu ņemas Kaut ko jau vēl darās, bokss laikam. . Bet vai tiešām tur nopelna tādus tk, un kontā lieli iekrājumi no basketbola laikiem? Man personīgi šķiet, ka viņš ir izputējis. Olgai maksā Slavenibas bez filtra šovs 1000 eiro mēnesī, plus viņa izplata tās smaržas un kosmētiku. Tāds vidusslānis, bet ne jau baigi biezie. Ok, dzīvoklis klusajā centrā, bet tā nekads luksuss abu dzīve nešķiet vai arī krājēji kādam lielam mērķim. Olga arī māk taupīt naudu. Kā jums šķiet?

Kaspars ir plika kā baznīcas žurka, ja jau nevar nopirkt dzīvokli pa 200'000.00. Kredītu neviens nedod ne viņam ne Olgai, abiem nelegāli ienākumi.
30.01.2022 21:35 |
 
10 gadi
Reitings 10929
Reģ: 15.03.2012
piecukapeikumetēja @ 30.01.2022 21:33

Kambala savu naudu notrieca azartspēlēs. Viņš netika pāri bērniņa zaudējumam un aizgāja baigajos neceļos! Nav, nav nekāds biezais, jo vairāk, šī fakta dēļ, mani pārsteidz, ka Olga vēl pakaļai implantus liek!

Tas varbūt par "burkā" nopelnīto vai sadarbība, jo reklāma. Atceros, ka vienā sērijā viņa dikti priecājās par vīra iedotiem 50€, kur nu ies un ko pirks, nez, vai turīgam cilvēkam tā būtu summa, par kuru gaisā jālec 🤔
30.01.2022 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Tik daudz komentāru par Saulieti - bet reāli viss ar viņu ir kārtībā, beidziet ņemties - laba mamma un skaista sieviete, lai kā es neatbalstītu Nl, bet viņa uztur sevi un meitas pati, lutina sevi, bērnus, mīļoto, nevienam uz kakla nesēž. Nu iedzer pa daudz reizēm, izrādās - nu un, pozitīvais viņā ir vairāk kā negatīvā, lai izbauda dzīvi. Viņa ir laimīga, viņas tuvinieki arī. Negribas jau tā teikt, bet pietiek skaust.
30.01.2022 21:46 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Megija Metra jeb Megan Fox storijā paštīksminoties filmē savu seju ar mūziku fonā... pamēģināju to viņas lietoto filtru "Just baby".Omg man lūpas sapumpējās, deguns izkalta, skropstas pieaudzējās, un seja par gludu pankūku palika. Tā nav slimība? Kaifot no sevis kamerā, kad tā īstenībā nav tava reālā seja?
30.01.2022 21:50 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Es īsti nevaru saprast, kas Skrīverei ir ar tām tapetēm? Viņas nāk nost? Kāpēc ar to lielo NL piķi nevar izremontēt dzīvokli?
30.01.2022 22:30 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Brendija @ 30.01.2022 22:30
Es īsti nevaru saprast, kas Skrīverei ir ar tām tapetēm? Viņas nāk nost? Kāpēc ar to lielo NL piķi nevar izremontēt dzīvokli?

Ar maziem bērniem neesot vērts taisīt remontu :D
Viņai šķiet ir līvānene. Šur tur izskrūvēts riģipsis, lamināts pie sienas, noplēstas tapetes...
30.01.2022 22:44 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
C00L Dzipsy @ 30.01.2022 21:33

Kaut kad meklējot informāciju par NL, atradu koeficentu 0,4 viņu naudai.

Iepriekš jau te minēts, ka neskatoties uz gala ciparu, daļu naudas "taustāmā" veidā nemaz neesot iespējams saņemt, tikai atprečot.
30.01.2022 22:47 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Pirms vairākiem gadiem pasūtīju to Sandas Krastas “365 dienas” un devos saņemt uz to studiju, kas viņai bija pie Ziedoņdārza. viņai tad vēl bija garie mati. parunājām, viņa bija super forša un atsaucīga, sadāvināja man ļoti daudz Loccitane produktiņus pilnīgi par neko. tiešām bija super viņu satikt.
tagad skatos viņas darbošanos NL un nav īsti ko teikt…😅ja jau viņai patīk, lai jau, bet no sākuma es viņu atklāju ar viņas stilu, ceļojumiem utt….
30.01.2022 22:58 |
 
Reitings 388
Reģ: 27.10.2021
Brendija @ 30.01.2022 22:30
Es īsti nevaru saprast, kas Skrīverei ir ar tām tapetēm? Viņas nāk nost? Kāpēc ar to lielo NL piķi nevar izremontēt dzīvokli?

Yep un tērē naudu nagiem un skropstām
Labāk pakrāt tapetēm or smth
31.01.2022 00:24 |
 
Reitings 45
Reģ: 27.11.2021
Love @ 31.01.2022 00:24

Yep un tērē naudu nagiem un skropstām
Labāk pakrāt tapetēm or smth

Ja viņai bērni plēš tās tapetes, kāda jēga pārlīmēt?
Mums arī bērni plēsa , nekādīgi neizcīnijām, pagaidījām pāris gadus un izromentējām dzīvokli.
Lieka naudas tērēšana, ja mēs būtu pārlīmējuši
31.01.2022 01:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits