IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Ar to es gribēju pajautāt-jums visām tik perfektas attiecības ar ēdienu?

Jā. Ikdienā cenšos ēst normālu, sabalansētu, "dzīvu" ēdienu, kas nepeld eļļā, bet kalorijas neskaitu, neko no tā nesaprotu. Šad tad atļaujos apēst kādu fast foodu, kārumu, ja vēlos. Un nekad par to sevi nešaustu. Saldumi nav mana vājība un pārēšanās ir sveša lieta. Nekad neesmu mēģinājusi nevienu diētu, savs svars un ķermeņa aprises apmierina. Godīgi sakot kaitina, kad izkāmējusi sieviete ēdot vienu mazu bulciņu gaužas par kalorijām... vai nu tā ir tāda māžošanās vai tiešām kādas psih. problēmas.
16.01.2022 22:40 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Par Saulieti, atceros storiju, ka viņa ar meitām un Pēteri bija tikko atbraukuši no pēdejā ārzemju ceļojuma un atsaiņoja pa to laiku uz mājām atsūtītās dāvanas. Viena dāvana bija no viņas draudzenes Elīnas. Tur bija iekšā kaut kas neatceros kas un vīna pudele. Viņa tā pacilāja to pudeli un pateica - o, vīns, paldies, tikai žēl, ka mēs ar Pēteri vairs nedzeram.
Tajā brīdī padomāju, ka vai nu abi izdomājuši iepauzēt ar alko, lai produktīvāk pievērstos darba lietām, vai arī tas ir bērniņa dēļ.
16.01.2022 22:46 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
ganeša @ 16.01.2022 18:33
Izskatās, ka Agritai loceklis uzaudzis. ?
sasmējos 😃😃😃 pēc ka spried ?
16.01.2022 22:59 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Ka tas sanak, obligati katru menesi NL vajag jaunas registracijas, lai vairak tos pv savaktu? Vnk domaju kpc Saulietei visu laiku jamekle jauni NL dalibnieki. Vai nu ieprieksejie vecie aiziet prom vai vnk gribesana ir visu laiku pelnit vairak un tpc mekle jauninos?
16.01.2022 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 10976
Reģ: 15.03.2012
Karlsone @ 16.01.2022 22:46
Par Saulieti, atceros storiju, ka viņa ar meitām un Pēteri bija tikko atbraukuši no pēdejā ārzemju ceļojuma un atsaiņoja pa to laiku uz mājām atsūtītās dāvanas. Viena dāvana bija no viņas draudzenes Elīnas. Tur bija iekšā kaut kas neatceros kas un vīna pudele. Viņa tā pacilāja to pudeli un pateica - o, vīns, paldies, tikai žēl, ka mēs ar Pēteri vairs nedzeram.
Tajā brīdī padomāju, ka vai nu abi izdomājuši iepauzēt ar alko, lai produktīvāk pievērstos darba lietām, vai arī tas ir bērniņa dēļ.

Sauliete raidījumā "Kad viņas satiekas" tā arī pateica, ka piestrādā pie bēbja, neesot gan tas tik vienkārši, jo Pēterim lidojumi un viņa arī ne tā jaunākā, nesanāk tā uz sitiena, bet nu darbība šajā ziņā notiekot 😏
16.01.2022 23:10 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Valdet @ 16.01.2022 23:02
Ka tas sanak, obligati katru menesi NL vajag jaunas registracijas, lai vairak tos pv savaktu? Vnk domaju kpc Saulietei visu laiku jamekle jauni NL dalibnieki. Vai nu ieprieksejie vecie aiziet prom vai vnk gribesana ir visu laiku pelnit vairak un tpc mekle jauninos?

Aktīvi meklē jaunus upurus, ļoti daudzas, kuras piereģistrējās kādu brīdi iegulda savu naudu, neko tā arī nenopelna (jo 99% no visām NL sektantēm neko nenopelna) un aiziet prom vai nu tāpēc, ka beidzot sajēdz, ka tā ir piramīdshēma un, ka lai gūtu kaut nebūt kaut kādu peļņu Tev ir vai nu jau pašā startā jābūt, vai arī jākļūst par melīgu ku#i, kura ir gatava melot un manipulēt ar citiem cilvēkiem…
Vai arī vnk izbeidzās nauda ko turpināt ieguldīt savā “online biznesā”, bankas konts aizgājis mīnusā, neapmaksātu rēķinu kaudze sakrājusies un ātros kredītus arī neviens vairs nedod.
16.01.2022 23:22 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Lexxie @ 15.01.2022 17:02
debīla esi? Es vai tad atzinu ka NL produkti ir baigi labie? Es pateicu ka iespējams viņai tik plāni mati pēc bērnu piedzimšanas, bet pēdējās reizes kad redzēju viņai viņi spīdēja diezgan. Un es nesaku ka tas dēļ NL produkta varbūt lieto maskas kādas..

Tu pati debīla esi?🤣🤣 kurā vietā es pieminēju, ka atbildu uz Tavu komentāru?🤣🤣
Pirmo reizi redzu tik zemu līmeni, izdomājot no zila gaisa, ka es atbildu uz kāda komentāru!
Es šeit ienākot pēc vairākām dienām izteicu savu viedokli, nevis atbildēju uz kāda komentāru!
Nekad neesmu šeit kādu komentētāju aizskārusi, bet laikam tas būs jāsāk darīt!
16.01.2022 23:23 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Latvija arī nav nekāda lielvalsts, tāpēc daudz vairs nav atlicis līdz brīdim, kad visi iespējamie upuri jau būs izlaisti caur to NL sektas gaļas mašīnu un viņām vairs nebūs ko aptīt ap pirkstu! Bariņš cietušo vēl savāksies un kopā iesūdzēs galvenās sektantes tiesā. IG, tāpat kā Tik Toks vienā brīdī aizliegs piramīdsgēmas. Visa Latvijas sabiedrība pelnīti nosodīs un apēdīs bez sāls. Nākotne viņām nerādās ne no tām spožākajām, kaut kas līdzīgs kā ar Kivičiem notika.
16.01.2022 23:38 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Amber - nesaprati manu jaut 🙃 nevajag atkal shito garlaicigo bazaru par piramidas shemu un nabaga meitenem kuram “piespiezh” registreties un teret naudu.
Es par to, kamdel Sauliete, kura ir sasniegusi max kvalifikaciju mekle un doma jaunus veidus, lai atrastu jauninos? Nemeklejot jaunos vina izkritis no kvalifikacijas vai vnk mekle jaunus, jo tad vairak pv un vairak nopelna?
16.01.2022 23:42 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
core @ 15.01.2022 23:19
Sāka prasīt, kas jūs debili esat? Par tām situācijām, kad te rakstīja, ka ir jāiegulda sava nauda un tad viss pazūd utt.Es baigi neiedIļinājos, jo to tēmu te baigi arī nelasīju, bet zinu, ka te kkas tāds bija. Gan jau arī viņas savos čatos pārrunā to kas šeit ir. Kkadus skrīnšotus.

Ahaaa. Tapēc, ka zin, ka tā ir taisnība!
Žēl, ka daudzas meitenes kaunas runāt par to, ka viņas ir bijušas NL kompānijā. Kad visas tās meitenes sāktu runāt, tad beidzot šitām vervētājām mutes aiztaisītu! Reģistrācija bez maksas, bet Tu netiec nevienā darba čatā, ja neveic aktivizāciju par 70.pv. Ja neesi aktivizējies nevari tikt uz nevienu live. Viņas domā, ka meitenes, kas aiziet un meitenes, kas tur ir iekšā neko apkārt nerunā? 🤣
Varbūt tiešām, kā te viena meitene jau teica, ir jāuzprasās uz "Aizliegtais paņēmiens", kur vienmēr visus atmasko. Pazaudēs visas šīs te dekrēta māmiņas dekrēta naudu un būs visām bišu mātēm bizness galā!
16.01.2022 23:44 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Valdet @ 16.01.2022 23:42
Amber - nesaprati manu jaut ? nevajag atkal shito garlaicigo bazaru par piramidas shemu un nabaga meitenem kuram “piespiezh” registreties un teret naudu.
Es par to, kamdel Sauliete, kura ir sasniegusi max kvalifikaciju mekle un doma jaunus veidus, lai atrastu jauninos? Nemeklejot jaunos vina izkritis no kvalifikacijas vai vnk mekle jaunus, jo tad vairak pv un vairak nopelna?

Es taču skaidrā latviešu valodā uzrakstīju, ka ļoti daudzas zem Saulies iet prom no NL, jo neko nenopelna. Viņa to nekad neatdzītu, bet tempi ar kādiem meitenes katru mēnesi visu laiku atkrīt ir mežonīgi ātri, tāpēc Saulietei un visām citām “līderēm” (lasīt: mantkārīgām melēm un mahinatorēm) ir nemitīgi jāshēmo kā pievilināt ar vien jaunus upurus, lai saglabātu savas kvalifikācijas.
16.01.2022 23:54 |
 
10 gadi
Reitings 10976
Reģ: 15.03.2012
O, pavērsiens, nu NLā pavisam oficiāli arī džekus aicina. Nez, bez Agritas Jāņa vēl kāds dunduks uzradīsies, kurš gribēs pagrozīties meiču barā? 🤔
17.01.2022 00:02 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
piecukapeikumetēja @ 16.01.2022 23:44

Ahaaa. Tapēc, ka zin, ka tā ir taisnība!
Žēl, ka daudzas meitenes kaunas runāt par to, ka viņas ir bijušas NL kompānijā. Kad visas tās meitenes sāktu runāt, tad beidzot šitām vervētājām mutes aiztaisītu! Reģistrācija bez maksas, bet Tu netiec nevienā darba čatā, ja neveic aktivizāciju par 70.pv. Ja neesi aktivizējies nevari tikt uz nevienu live. Viņas domā, ka meitenes, kas aiziet un meitenes, kas tur ir iekšā neko apkārt nerunā? ?
Varbūt tiešām, kā te viena meitene jau teica, ir jāuzprasās uz "Aizliegtais paņēmiens", kur vienmēr visus atmasko. Pazaudēs visas šīs te dekrēta māmiņas dekrēta naudu un būs visām bišu mātēm bizness galā!

Nu bet tieši tā! Viņas saka, ka piereģistrēšanās ir bez maksas, bet tālāk, tiklīdz Tu esi piereģistrējusies, kaut vai lai NL ietvaros nobezdētos, ir jāsāk maksāt. Tur par visu ir jāmaksā! Un, ja mēneša beigās Tava, tā saucamā, komanda nav sakasījusi pietiekoši daudz tos PV, lai noturētu savu kvalifikāciju un saņemtu attiecīgo bonusu, starpība par iztrūkstošajiem PV ir jāsedz Tev pašai, pasūtot veselu kaudzi produktus, kurus Tu pat nezini kam tālāk pārdosi. Ģimene Burkā ļoti labi var redzēt kāda Agritai pilna māja ar tam bundžām, tāpat kā tai Taņai. Pilnas virtuves un sekcijas piebāztas ar NL produktiem, kuriem kaut kādā brīdī iztecēs derīguma terminš.
Un tas, ka visām par savu naudu jāpērk visi tie pači un citi mēsli, kurus it kā jāreklamē IG ir vispār kaut kāds vāks. Viņas visas iemaksā NL kontā savu naudu, lai reklamētu NL preci. Parasti uzņēmums ir tas, kas maksā influenceriem par preces reklāmu un preci kuru jāreklamē iedod pa velti, bet NL viss otrādāk! Un pasakiet man vēl kāds, ka NL izpkatītājas pašas nav NL lielākās klientes!
17.01.2022 00:41 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Krizdole @ 17.01.2022 00:02
O, pavērsiens, nu NLā pavisam oficiāli arī džekus aicina. Nez, bez Agritas Jāņa vēl kāds dunduks uzradīsies, kurš gribēs pagrozīties meiču barā? ?

Tāpēc, ka, ja NL ievilināta sieviete ir kopā ar vīrieti, kuram ir darbs ārpus NL, tad šai sievietei vienmēr kā plāns B ir opcija aiziet no NL, jo viņas vīrietim vismaz ir stabili ienākumi uz kuriem var paļauties… bet ja abi - gan sieviete, gan viņas vīrietis strādā tikai un vienīgi NL, tad viņiem tā teikt, “visas oliņas ir ieliktas vienā groziņā” un tādus cilvēkus ir daudz vieglāk paturēt sektā, jo viņiem nav ne plāna B, ne plāna C, ne plāna D. Pilnīgi pretīga un finansiāli ļoti bīstama taktika!
17.01.2022 00:51 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Krizdole @ 17.01.2022 00:02
O, pavērsiens, nu NLā pavisam oficiāli arī džekus aicina. Nez, bez Agritas Jāņa vēl kāds dunduks uzradīsies, kurš gribēs pagrozīties meiču barā? ?
kur redzēji
17.01.2022 01:00 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Kā jums liekas cik ilgi vēl tāds NL Latvija būs aktuāls ?
17.01.2022 01:07 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
BlondeBarbie @ 17.01.2022 01:00
kur redzēji

Saulietes savos story aicina pievienoties vīriešus, kurus viņa karaliski varēs apčakarēt, kamēr tie tiks dēvēti par Royal King-iem, nu tā, lai šie jūtās svarīgi un ievēroti.
Man gan tagad ļoti interesē kuri būs nākamie? Mazi bērni un invalīdi?
17.01.2022 01:23 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
https://instagram.com/esteremandersone?utm_medium=copy_link nu pēc tāda bērna viņa izskatās. Noskatījos to youtube video...- kāzas bija viņas iniciatīva. Un tā kā terijs izskatās stumdāms un grūstāms aiziet! Nesaderīgi pēc skata.
17.01.2022 01:29 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Amber @ 17.01.2022 01:23

Saulietes savos story aicina pievienoties vīriešus, kurus viņa karaliski varēs apčakarēt, kamēr tie tiks dēvēti par Royal King-iem, nu tā, lai šie jūtās svarīgi un ievēroti.
Man gan tagad ļoti interesē kuri būs nākamie? Mazi bērni un invalīdi?
totāls cringe
17.01.2022 01:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Silla @ 16.01.2022 22:59
sasmējos ??? pēc ka spried ?

Laikam pēc šīs bildes! 🙄
17.01.2022 07:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!