IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 13:04

Nezinu, kura ir tāda darba vieta, kurā Latvijā oficiāli strādājot un maksājot nodokļus, nav sociālo garantiju?! Laikam dzīvoju tādā burbulī, kur visiem apkārt ir tādi darbi. Kaut vai pārdevēja Maximā. Viņai darbs beidzās un viss, nav jāskrien pa pasauli aģitējot, pusnaktī nesoties uz Omnivu, vai kā Agrita rādīja, pat 2..3.. naktī. ??‍♀️ Kaimiņmājā tante piestrādā par telpu uzkopēju, bija apslimisu, pati atvedu pārtiku un zini ko, arī viņa saņēma slimības pabalstu! JEBKURŠ darbs ir labāks par NL!

Agrita pati izvēlas naktī nosūtīt paciņu! :) kāda to dara no rīta, kāda naktī. Kāda izvēlas ilgāk pagulēt,vairāk mājās pastrādāt.
Vai tu spēj nodrošinat to “jebkuru” darbu? Te var sākt pat ja nav ienākumu, atrodot klientu,nepērkot sev!
Cik cilvēkiem Tu esi palīdzējusi atrast darbu? Vai tu vari nodrošināt kàdu trūcīgu ģimeni? Aizvedeto pārtiku ,malku ziemai ? Droši vien nē un neesi to darijusi. Tie kas ir to darijuši, sapratīs kāpēc es šo uzrakstiju.
14.01.2022 13:22 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Vai ārsti, kas ir mācījušies N-tos gadus, praktizējušies, sertificējušies ir dumāki par Saulieti, kura tikai māk karināt makaronus uz ausīm?! Vispār viņai ir kaut kāda izglītība? Vai bitītes dod viņai savu naudu tikai par to, ka viņa eksistē? Un tu, Sancha 12, tiešām tici, ka nav pieejami labāki produkti par tiem NL, kas ir vienkārši nopērkami veikalā?
14.01.2022 13:23 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
sancha12 @ 14.01.2022 13:13

Lūk, es par to arī runāju! Tad kāpēc vajaga “nodirst” NL produktus? Ja vaina nav viņos!
Piemēram detox. Ko mēs lietojam aizcietējumu gadījumos? Guttalax, foralax..: detox ir tas pats(vismaz pirmais solis) Kā priekš manis, uzskatu ,ka pirmais solis ir pietiekami, pārējo organisms pats tīra..
Jā cenas augstas,nevaru nepiekrist, kas var atļauties pērk,kas nevar ,nopērk citur.

Tev tik daud vēl ir jāiemācās pirms aizstāvēt NL produktus. 🤦🏼‍♀️
Paplašini redzesloku un pameklē informāciju.
https://m.youtube.com/watch?v=pYchGjMbpfI
14.01.2022 13:26 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 13:12

Oij, bērniņ, tev vēl daudz jāmācās!
80% uzturs, 20% sports!!!!!!
Un nekad, NEKAD nav bijis un nebūs savādāk!!!!!!!!! Pēc tava sanāk, ka varēs rīt kā cūka- pasportos un viss būs ok?! ??‍♀️??‍♀️??‍♀️ NEKAD tā nebūs!!!!!! 80% ķermeņa uzbūve būs atkarīga no ēdiena- savalansēta, veselīga ĒDIENA! Un 20% ar sportu būs tonizēts augums! Tām resnajām ir jāēd PAREIZI NO SĀKUMA un tikai UN TIKAI tad būs rezultāts!

Es saku rij visu pēc kārtas un neko nedara
Ja kāda nezin, tad ar ED funkcionālu ēdienu var uzņemt svaru, tas ir dienā papildus ēdienreizēm, dzert vēl 3x ED smartu.
Kāpēc viņas nenomet? Jo video filmē ka dzer smartus un vēlāk vèl ēd kko citu. Lūk arī visa atbilde.
Tu ļoti dīvaini esi man atbildējusi, pārlasi vēlreiz.
Domā ko lieto uzturà un sporto! Tieši to pašu es arī teicu!
14.01.2022 13:26 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
NavNebusNekad @ 14.01.2022 13:23
Vai ārsti, kas ir mācījušies N-tos gadus, praktizējušies, sertificējušies ir dumāki par Saulieti, kura tikai māk karināt makaronus uz ausīm?! Vispār viņai ir kaut kāda izglītība? Vai bitītes dod viņai savu naudu tikai par to, ka viņa eksistē? Un tu, Sancha 12, tiešām tici, ka nav pieejami labāki produkti par tiem NL, kas ir vienkārši nopērkami veikalā?

Sauliete pati storijos ir teikusi, ka nepārzin produktu sastāvus, bet gudri dirst prot, ka produkti jāpērk, jo esot labi, jo tā teica kaimiņu Jurčiks.
14.01.2022 13:28 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 13:18

Vai hroniskus aizcietējumus “ārstē” ar detoxiem? Aizej pie ārsta proktologa un gastroenterologa! Neviens tev neieteiks kaut kādu hu*ņu detoxu!

Hmm, aizgāju uz aptieku ar tādu problēmu, ieteica man guttalax , 😉 mums ir slikti farmaceiti?
14.01.2022 13:28 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 13:23
Vai ārsti, kas ir mācījušies N-tos gadus, praktizējušies, sertificējušies ir dumāki par Saulieti, kura tikai māk karināt makaronus uz ausīm?! Vispār viņai ir kaut kāda izglītība? Vai bitītes dod viņai savu naudu tikai par to, ka viņa eksistē? Un tu, Sancha 12, tiešām tici, ka nav pieejami labāki produkti par tiem NL, kas ir vienkārši nopērkami veikalā?
Kāds sakars šobrīd ārstiem?
14.01.2022 13:29 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 13:26

Tev tik daud vēl ir jāiemācās pirms aizstāvēt NL produktus. ??‍♀️
Paplašini redzesloku un pameklē informāciju.
https://m.youtube.com/watch?v=pYchGjMbpfI

Tev arī derētu pameklē vairāk informācijas.
14.01.2022 13:30 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 13:28

Sauliete pati storijos ir teikusi, ka nepārzin produktu sastāvus, bet gudri dirst prot, ka produkti jāpērk, jo esot labi, jo tā teica kaimiņu Jurčiks.
Bet es neesmu Sauliete, es nekad nelietoju to ko nezinu.
14.01.2022 13:30 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
sancha12 @ 14.01.2022 13:00

A variantu tādu kā: rij visu pēc kārtas un gulšņā uz dīvana ! Neizskati? ?
Viņi nav brīnupulveri, lai kaut kas mainītos, vajaga arī sportot.
Par matiem runājot,tām kam no bērnības plāni mati, sapratīs kāpēc pieaudzē! Un pumpas, nu ar nl produktiem hormonus neārstē! Sākumā izārstē to kad iekšā,tad ķeries pie nl produktiem, savādàk nav jēgas. ?

Paga ,ja jau izārstē to ,kas ir iekšā priekš km vel tie Nl jalieto Tad visi tie draineffect ,droni utt?
Piem veselam cilvekam,kadi produkti butu ieteicami pēc sastava?
14.01.2022 13:33 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Meitenes, tas ir d*rsā. Atnāk te meitene no NL, tā vietā lai korekti uzdotu jautājumus jūs brutāli maucat cilvēkam virsū. Un pēc tam, kad sāks dirst pašām virsū, skandināsiet, ka nu ja, par NL jau neko sliktu pateikt nevar, visas vnm kā viena aizsvilstas.
Mācamies komunicēt, dāmas.
14.01.2022 13:36 |
 
Reitings 3347
Reģ: 05.12.2021
Es saprotu, ka lai pelnītu ir jāstrādā.. jebkurā darbā. NL nav izņēmums, tikai tur tā aģitēšana tik nereāli kaitina. Un visām aizstāvem gribas pajautāt. Ja jau tas NL ir tik kruts, kāpēc visas nesaņem kontos ntos simtus un pat tūkstošus? Negribas rupji teikt, bet nu cik stulbam vai izmisušam jābūt, lai ticētu, ka mūsdienās kāds Maksās milzu naudu par neko. Vai tam bitītem vispār nav kritiskās domāšanas?
14.01.2022 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sancha12 @ 14.01.2022 13:13

Lūk, es par to arī runāju! Tad kāpēc vajaga “nodirst” NL produktus? Ja vaina nav viņos!
Piemēram detox. Ko mēs lietojam aizcietējumu gadījumos? Guttalax, foralax..: detox ir tas pats(vismaz pirmais solis) Kā priekš manis, uzskatu ,ka pirmais solis ir pietiekami, pārējo organisms pats tīra..
Jā cenas augstas,nevaru nepiekrist, kas var atļauties pērk,kas nevar ,nopērk citur.

Tu tiešām domā, ka citur pērk, jo nevar atļauties vai tāpēc, ka cilvēki ir gudrāki un izvēlas nepārmaksāt? 😄 tur jau tā problēma, ka nl ir orientēts uz neizglītoto daļu un vēl ļoti labi izmanto to, ka dēļ dezinformācijas cilvēki neuzticas speciālistiem, bet tam ko iesaka veiksmīga čikse instagramā 😄
14.01.2022 13:37 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Wonder woman @ 14.01.2022 13:33

Paga ,ja jau izārstē to ,kas ir iekšā priekš km vel tie Nl jalieto Tad visi tie draineffect ,droni utt?
Piem veselam cilvekam,kadi produkti butu ieteicami pēc sastava?

Ja esi vesela lieto ko vēlies, ja ir kādas problēmas pirms lietosi,uzzini sastāvu un pārbaudies vai vari!
Nosauc kas vēl ir zem tie u.t.t
aizej izlasi par katru produktu un tad pajautā vēlreiz.
14.01.2022 13:37 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Maija ... @ 14.01.2022 13:37

Tu tiešām domā, ka citur pērk, jo nevar atļauties vai tāpēc, ka cilvēki ir gudrāki un izvēlas nepārmaksāt? ? tur jau tā problēma, ka nl ir orientēts uz neizglītoto daļu un vēl ļoti labi izmanto to, ka dēļ dezinformācijas cilvēki neuzticas speciālistiem, bet tam ko iesaka veiksmīga čikse instagramā ?

Jā un sporta treneriem kam nav sertifikātu. Visi uzticās tam ko redz interneta no lielākiem influenceriem vai ne tā.
14.01.2022 13:39 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 13:22

Agrita pati izvēlas naktī nosūtīt paciņu! :) kāda to dara no rīta, kāda naktī. Kāda izvēlas ilgāk pagulēt,vairāk mājās pastrādāt.
Vai tu spēj nodrošinat to “jebkuru” darbu? Te var sākt pat ja nav ienākumu, atrodot klientu,nepērkot sev!
Cik cilvēkiem Tu esi palīdzējusi atrast darbu? Vai tu vari nodrošināt kàdu trūcīgu ģimeni? Aizvedeto pārtiku ,malku ziemai ? Droši vien nē un neesi to darijusi. Tie kas ir to darijuši, sapratīs kāpēc es šo uzrakstiju.

Mans darbs ir saistīts ar veselības aprūpi. Un kā vēl esmu palīdzējusi ne tikai to, ko raksti tu, bet saņemot algu par to, ne tikai materiālu, bet arī gandarījumu par to, ko daru! Un, lai man būtu šāds darbs, es mācījos vairākus gadus. Un pat ne par valsts līdzekļiem pirmajos gados. Un mācīties NAKD nav par vēlu, arī tu vari šobrīd mācīties reālu profesiju, kur nav citiem jāskalo smadzenes, darīt īstu darbu, un darba dienas beigās nekratīt šeikerī pulveri ar ūdeni, ar tekstu, vai.. nav laika paēst.
14.01.2022 13:40 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Sisenis @ 14.01.2022 13:36
Meitenes, tas ir d*rsā. Atnāk te meitene no NL, tā vietā lai korekti uzdotu jautājumus jūs brutāli maucat cilvēkam virsū. Un pēc tam, kad sāks dirst pašām virsū, skandināsiet, ka nu ja, par NL jau neko sliktu pateikt nevar, visas vnm kā viena aizsvilstas.
Mācamies komunicēt, dāmas.

Ja godīgi sakot, es arī nācu ar mērķi lai normāli atbildētu,bet pēc visa ko izlasiju neredzu jēgu šeit palikt.
Es uzklausu visus viedokļus, es zinu kas ir labs,kas slikts. Par to pašu detox, uzskatu ,ka nevajadzīgs! Atnācu konkrēti atbildēt par funkcionālo ēdienu un par kopēju situāciju,ka tiek izsmietas NL meitenes, līdz ar to jaunajām šeit nekas nesanāk. Jo nevis normāli raksta, bet tikai nodirš.
14.01.2022 13:42 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
krixis3 @ 14.01.2022 13:37
Es saprotu, ka lai pelnītu ir jāstrādā.. jebkurā darbā. NL nav izņēmums, tikai tur tā aģitēšana tik nereāli kaitina. Un visām aizstāvem gribas pajautāt. Ja jau tas NL ir tik kruts, kāpēc visas nesaņem kontos ntos simtus un pat tūkstošus? Negribas rupji teikt, bet nu cik stulbam vai izmisušam jābūt, lai ticētu, ka mūsdienās kāds Maksās milzu naudu par neko. Vai tam bitītem vispār nav kritiskās domāšanas?

Nesaņem,jo nereģistrējas ka pašnodarbinātas personas.
14.01.2022 13:43 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.01.2022
Es arī izdomāju un piereģistrējos, lai piemestu savas 5 kapeikas. Protams, tikai "jo man skauž" NLiešu panākumi un izcilā un laimīgā dzīve. Ņemot vērā, ka uz visu kritiku atbilde ir viena un tā pari - jūs neesat pētījušas sastāvus, es izniekoju laiku, lai tiešām iečekotu, kas lācītim vēderā. Baigi grūti tas nav izdarāms, un šeku reku ir mans konspekts. Slavenais NL kartupeļu biezenis - 47% no sastāva ir kartupeļi (ņemts no NL lapas). Pārējais sojas proteīni un visticamākais piens. Cena EUR 40 par 15 porcijām + vēl cena par pienu, ko pats pērc papildus. Izmaksas vairāk nekā 2 eiro par ēdienreizi, kurā ir tikai kartupeļu biezenis (starp citu, visos maratonos nav atļauts ēst kartupeļu biezeni, jo neskaitoties veselīgi, diez kā tas nākas, bet nu ko es skauģe saprotu). Slavenās NL omletes galvenās sastāvdaļas - ola, karupeļi, augu eļļas + piens (to pērc pats). Cena: 40 eiro par 18 maltītēm. Nemaz nerunāsim par izslavēto un visgardāko auzu putru pasaulē, kurai krievu veikalā sastāvs nav nemaz norādīts. Jautājums NL slavētājām - tie tupeņi un olas ir no zelta, kas izmantoti to funkcionālo ēdienu ražošanā, kas izskaidrotu tās produktu cenas? Man žēl to lētticīgo cilvēku, kas labākas dzīves meklējumos nopērk tos pārcenotos pulverus (jā, tas ir pulveris) un kam izkrāpj tos 100 vai cik tur eiro, lai nopirktu kartupeļus ar pienu. Bet laikam kā saka: ir aitas, būs cirpēji.
14.01.2022 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sancha12 @ 14.01.2022 13:39

Jā un sporta treneriem kam nav sertifikātu. Visi uzticās tam ko redz interneta no lielākiem influenceriem vai ne tā.

Visi nē, bet jāatzīst, ka tā ir mūsu sabiedrības problēma - kritiskās domāšanas trūkums un nespēja (vai nevēlēšanas) analizēt informāciju, tomēr, sporta treneriem vismaz pamatā ir redzams darba un lietoto produktu rezultāts, vai nl kāda nl meiča izskatās labāk no nl produktiem?
14.01.2022 13:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits