IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Balalala @ 07.01.2022 19:38

Kramiņai atsekoju pēc tā stulbā reela ar meitu un skuvekļiem/tamponiem.

man arī tas reels nepatika.
07.01.2022 20:36 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
piecukapeikumetēja @ 07.01.2022 18:41

Es ar piekrītu. Varbut zem postiem nav krutākie un garākie teksti, bet viņa jau vienreiz bija zem bildes teksts, ka arī pēc otrās grūtniecības viņai vēljoprojām nav atnākusi tā iedvesma rakstīt mammiskos tekstus. Toties viņai ir superīgi storiji. Patiesi, nesamāksloti. Var redzēt gan kā sīkās plēšas, gan kā mīļojas. Kā Matilde pati saģērbjas, kas vienmēr ir smieklīgi! Patīk kā viņi ar Rihardu māk pasmieties viens par otru. Pozitīvs profils ar realitātes piegaršu! Un man patika, ka viņa atzina, ka viņa nemāk rakstīt garus tekstus par mammošanu un bērnu būšanām, labāk tā nekā kā Dzenīte, kas tā vien dara kā 24/7 sūdzas par to, ka viss slikti. Bērni neklausa, bērni kasās, bērni šito un to, un cik slikti, ka ir klusums tikai pāris min dienā! Bet labi ir tikai tas, ka parādu 10001 storijā savus bumbuļus, lūpas, acu plakstiņus! Ā un to cik "briesmīgs"augums!
Es atvainojos, bet Nīmanei nav kur piekasīties! + par to, ka no viņas var pamācīties interesantas drēbju kombinācijas! ?

Pilnīgi piekrītu. Man apr Nīmani ir tieši tādas pašas izjūtas.
Man patīk viņas humora izjūta, mīlīgās meitiņas, gaumīgie rīli un vispār pa dzīvi patīk tādi cilvēki, + šķiet lieliska mamma. 🙂
07.01.2022 20:54 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es nezinu, man varbūt jāpalasa vairāk grāmatu vai jādzemdē bērni, bet es dzenītes murgus zem bildēm nevaru izlasīt, tik haotiski, nesaprotami, kjipa ar dziļo domu.kaaa sapīpējusies.... Baigā dzejniece. Un tāpēc nemaz neiedzIļinos
07.01.2022 21:45 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
core @ 07.01.2022 21:45
Es nezinu, man varbūt jāpalasa vairāk grāmatu vai jādzemdē bērni, bet es dzenītes murgus zem bildēm nevaru izlasīt, tik haotiski, nesaprotami, kjipa ar dziļo domu.kaaa sapīpējusies.... Baigā dzejniece. Un tāpēc nemaz neiedzIļinos
viņa cenšas dabūt vairāk sekotāju, aizslēdza profilu..jau atkal. Bet nē, nepiesekošu.
07.01.2022 21:52 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Angliski ir tāds rupjš, bet labs apzīmējums - "attention whore". Nu, vot, tas trāpīgi un perfekti atbilst Dzenītei. Nesekoju viņai, no tā, kas notiek, izlasu tikai šeit, forumā, bet pietiek ar izlasīto šeit, lai rastos iespaids par viņu kā par riktīgu "attention whore", sākot ar nepārtraukto čīkstēšanu, beidzot ar sava profila atvēršanu/aizvēršanu, jo pašai droši vien šķiet, ka visiem viņa šausmīgi interesē, kaut gan patiesībā...
07.01.2022 22:00 |
 
10 gadi
Reitings 2053
Reģ: 31.01.2012
Tas, kādu attieksmi Dzenīte instagramā parāda pret saviem bērniem, ir ļoti skumji. Ok, uzrakstīja vienreiz, ka ir grūti, mēs sapratām, bet bez maz katru otro dienu likt tikai negatīvo, pasniegt savus bērnus par nekontrolējamiem mežoņiem (sorry, pati audzināji), un rādīt pupus biežāk kā mīlestību pret viņiem, nu, tiešām? Man, ja godīgi, vienmēr ir licies stulbi tas “es lieku realitāti, nevis kā citas parādu fake perfektu dzīvi”. Nē, mīļā, Nīmane ieliek realitāti, tu liec tikai negatīvismu.
Skatoties jauno reels ar abiem puikām un dziesmu “thank you for the happiest year of my life”, sākumā domāju - nu, beidzot! Pēc 5 sekundēm tomēr sapratu, ka neticu! Kā var ticēt? Visu gadu viņi ir bijuši grūti izturami, sarežģīti bērni, bet te pēkšņi labākais gads dzīve? Ticu, ka mīl viņus, bet es un droši vien daudzi citi redzēja, ka šis gads viņai bija kārtējais sliktais gads, kad viss ir grūti, bērni apnikuši. Liekas, ka tas video ielikts tikai tāpēc, ka te viņa tiek apspriesta.
.
Par Kramiņas vīra vai drauga, nezinu, kāds viņiem statuss, nodarbošanos te jau iepriekš tika runāts. Nezinu, vai par to zāli taisnība, principā man vienalga, bet atceros kā dažas te bļāva, lai par to nerunā, nav vajadzīgs, cilvēkam var problēmas uztaisīt, lai dara ko grib! Pie sevis toreiz domāju - nu, nopietni? Cilvēks nodarbojas ar kaut ko nelegālu un neviens nedrīkst to apspriest, jo viņam tad var sanākt sū*i. Vienkārši ko? Par Didrihsoni daudzas kliedza - viņa ir slikta, viņa nemaksā nodokļus. Un te cilvēks (iespējams) nodarbojas ar kaut ko nelegālu un arī obviously nemaksā nodokļus, bet par to kuš. 😄 Neskatoties uz to, man arī Karlīna un viņas ģimene patīk. 😊
07.01.2022 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 2053
Reģ: 31.01.2012
Tās, kas saka, kāda jēga no Nīmanes konta, kāpēc viņai kāds seko? Kāpēc katram instagram kontam ir jābūt ar kaut kādu super pievienoto vērtību? Tev to vajag? Ok, seko tādiem profiliem. Bet ir cilvēki, kam vienkārši patīk paskatīties caur atslēgas caurumu, paskatīties uz foršas ģimenes ikdienu. Ja ar to viņa ir piesaistījusi savus sekotājus, tad kāpēc tagad kaut kas būtu jāmaina? Un, nē, kā jau iepriekš ieminējod par to “reālās dzīves” atrādīšanu, neuzskatu, ka jāfilmē storijs ar to, ka tev nav garastāvoklis vai cik grūti ar bērniem. Tad jau visi strīdi ar vīriem un draugiem arī ir jāparāda instagrama storijos, jo kāpēc rādīt, ka bērni izbesija, bet ar vīru tikai lovalova mīļbildītes?
07.01.2022 22:11 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Cik ļoti mums atšķiras tas ko meklējam instameļu profilos.Mans top 3 vispār neliek neko no privātās dzīves baudīšanas.Brauc uz spa,iet uz restorāniem,brauc ceļojumos bet nekad to neliek IG jo to laiku bauda ar ģimeni nevis dala ar svešajiem.Bet kad ir mājās,tad dalās ar izaugsmi,darbiem,rutīnu.Kad Tu zini,ka viņiem viss ir labi,bet viņiem ir TIK labi,ka var atļauties par to nelikt ig,jo viņiem nav jāveido nekāds tēls.Brīvība...Kāda nolādēta brīvība...Un ja prasīsiet,kas tie par kontiem-pavisam mazi priekš soc tīkliem,bet patiesībā slepeni veiksmīgi.Nevērtēju profilu no tās ikdienas.Vērtēju,kas tur realitātē bīdās un nepazudīs bez IG
07.01.2022 22:56 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Fitlifeforlife @ 07.01.2022 19:22

un citām mammām nav patiesu, nesamākslotu storiju? ;) Katrai Instamammai ir tieši tādi paši storiji par ikdienu ar maziem bērniem. Jo mazi bērni paši pa sevi ir patiesi. Reāli pārspīlēta safanošanās par parastu kontu. Ir tik daudz citu mammu, kuras ne tikai selfijus publicē, bet arī savus hobijus,smukas vietas un lietas,bet visas viņas te reti ieteiktās ignorē. It kā viņām nebūtu humora izjūtas un nerakstītu foršus tekstus. Sorrii, bet nepārliecināji. Katram jau savs, bet čist šis farss par Nīmani ir pārvērtēts.

Es taču drīkstu fanot par ko es vēlos!? Citām ir tiesības izteikt, ka viņām nepatīk, bet man nav tiesību, ka man patīk?😀😅🤣
Es sekoju tikai dažām izredzētām, un tie nav pat desmit profili!
07.01.2022 23:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Rit varesim klausities par tam caurejzalem ka notievet ar Juice Plus.
08.01.2022 00:12 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Shayk @ 08.01.2022 00:12
Rit varesim klausities par tam caurejzalem ka notievet ar Juice Plus.

Jopcik, ne ta tema (sis ir par Miss Vegetas jauno biznesa avanturu).
08.01.2022 00:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.09.2021
Baiba, Sandra NL...kādas jums abām sejas? Resnas, pumpainas, piepampušas...nu tiešām kāds pērk no jums kaut ko??? Baiba jau bez filtriem vispār nevar!
08.01.2022 01:47 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.11.2021
Vizlai tik dīvains storijs ar minamo spēli, kur jāuzmin kurā gadā publicēta viņas bilde :D kā piemēram draudzenes puisim, kas arī spēlēja, to zināt
08.01.2022 06:33 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
blaaa, kā besi Agneses storiji ar nl. Tik sūdigi reklamē. Pirms tam ar bija ielikusi vai sēdi pie telefona/vai Tev ir telefons something like that , tagad cik h sēdi pie telefona un vai Tev par to maksā 😄 speciāli uzspiedu jaaa ,ka maksā 😂tagad ooo tīkla mārketings Tu vari nopelnīt bla bla bla…. Plus kā besī man viņas ziņas, ka viņa ieliek jautājumus kjip gribi piedalīties maratona un atbildes ir GRIBU, MARATONĀ . Parasti spiežu neitrālāko “atbildi”, uzspiezu maratonā , taa uzreiz atsūta ziņu , ka priecājas , ka izrādi interesi. Patiesība man pohuj:) un tā kādas 10ziņas man no viņas. Pamanīju arī, ka viena no nl lietem bija ielikusi ari vai piedalīsies maratona vai sekosi maniem rezultātiem , parsvara visas bija uzspiedusas , ka sekos rezultātiem. Un tad sapratu , ka laikam nedrīkst likt uz jautājumu vai gribi maratonā piedalīties atbildes jā/nē, jo parsvara atbildes būs NĒ, un lai nebūtu kauns pa visu ģīmi, jo Nl labākais un visi tur iepērkas, tieveee, tapec liek tādas stulbas atbildes.
08.01.2022 09:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es vienreiz arī nejauši kko uzpiedu no variantiem Agritas storiju jautājumiem. Šī uzreiz jau privātu ziņu atsūtīja. Baigās shēmas :D
08.01.2022 09:18 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Tā jaudīgā galīgi aizrāvusies ar like pirkšanu.
08.01.2022 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 970
Reģ: 23.04.2014
Ar tām aptaujām un atbilžu variantiem jau visām NLietēm. Nav variantu “ nee”, “negribu”, “ neinteresē”. Tikai “forsi gribu” un “cena?” To IG arī vērtē, cik aktīvi ir lietotāji aptaujās, tāpēc Sanda liek tos storijus ar cenu minejumiem apgerbam.
08.01.2022 11:46 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Standby @ 08.01.2022 11:46
Ar tām aptaujām un atbilžu variantiem jau visām NLietēm. Nav variantu “ nee”, “negribu”, “ neinteresē”. Tikai “forsi gribu” un “cena?” To IG arī vērtē, cik aktīvi ir lietotāji aptaujās, tāpēc Sanda liek tos storijus ar cenu minejumiem apgerbam.
bet tie ir riktīgi interesanti. Katrā ziņā, tas ir vienīgais ko es spiežu.
08.01.2022 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Miaa @ 07.01.2022 22:00
Angliski ir tāds rupjš, bet labs apzīmējums - "attention whore". Nu, vot, tas trāpīgi un perfekti atbilst Dzenītei. Nesekoju viņai, no tā, kas notiek, izlasu tikai šeit, forumā, bet pietiek ar izlasīto šeit, lai rastos iespaids par viņu kā par riktīgu "attention whore", sākot ar nepārtraukto čīkstēšanu, beidzot ar sava profila atvēršanu/aizvēršanu, jo pašai droši vien šķiet, ka visiem viņa šausmīgi interesē, kaut gan patiesībā...

Es visu laiku gribēju tieši tā izteikties par Dzenītei! Bet katru reizi sevi apstādināju!😁
Precīzi! ✍
08.01.2022 11:56 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Lilu333 @ 08.01.2022 01:47
Baiba, Sandra NL...kādas jums abām sejas? Resnas, pumpainas, piepampušas...nu tiešām kāds pērk no jums kaut ko??? Baiba jau bez filtriem vispār nevar!
Vucēnai arī briesmīga tā sejas āda. Un tik pļumpē tos mēslus. Kā viņas nesaprot, ka ar to drainu izvada visas vērtīgās lietas no organisma arī, ne jau tikai sliktās. Un kur tad tas biodrona nenormāli labais efekts, ja āda ir tāda?
08.01.2022 12:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits