IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Valdet @ 28.12.2021 10:48
Bet palasot tos sajusmas pilnos komentarus, varbut man tikai ta likas, ka video ir samakslots. Jo tur pilni sajusminati komentari?

Man noskatoties video arī liels prieks, gribējās pat ko iekomentēt Lindu nepazīstot.
Laiks iet uz priekšu un daudz kas mainās, man arī kādreiz gribējās lielas kāzas, vecmeitu ballīti kaut kur Tenerifē utt utt. To zin visas manas draudzenes :D bet tagad? Vairs nē. Es varbūt negribētu precēties divatā, bet man pilnīgi pietiktu ar tuvāko absolūto minimumu, kā arī vecmeitu ballīti šaurā draudzeņu lokā!
Nu gribēja Linda lielo balli..kad gribēja, tad bija savi iemesli, a tagad viņa 100% ir laimīga par šo savu izvēli apprecēties Lasvegasā. Viedokli, uzskatus un vērtības dzīvē nemaina tikai idioti…
Un tas ka te kāda minēja, ka ieliek uzreiz video ig kā apprecas, par godu te forumniecēm vispār ir kukū..drīzāk te dažām ir zvaigžņu slimība, ne tām influencerēm :D
28.12.2021 11:00 |
 
Patīk
Reitings 3195
Reģ: 09.08.2016
Bet vispār man arī liekas jocīgi, ka kāzās nebija līdzi bērni. Viņi jau vienmēr ceļo ar bērniem. It kā jau kāzas ir starp 2 pieaugušajiem, bet nu tomēr viņi sen jau nav vairs vieni.
28.12.2021 11:00 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
es arī ļoti daudz gadus neprecējos, jo man tam nebija ne laiks, ne vēlēšanās. Visi radinieki un draugi spieda lielas kāzas,jo savādāk tač nemaz nedrīkstot! Beigās apprecējāmies tikai ar lieciniekiem un viss :D bija arī cilvēki, kuri no malas sprieda, ka noteikti ir krīze un nesaskaņas, ja tik ilgi neprecas. Ja nemaldos,tie varēja būt 6 vai 7 gadi, bet to, ka cilvēkiem vienkārši tā nav prioritāte, jo gribas ceļot,turpināt veidot savu biznesu,būvēt māju, nē, tie noteikti nevarētu būt īstie iemesli :D apprecējāmies, mainījās tikai uzvārds
tad,kad citi no malas prasīja, arī teicu,ka gatavojamies lielām kāzām, kaut realitātē tas tā vienkārši bija jāsaka, lai cilvēki atšujas
daudzi gribēja dot pat naudu,lai it kā palīdzētu :D
mēs nekad nezinam to patieso ainu,jo dzīvojam pēc kaut kādiem saviem pieņēmumiem, ka ir tā un savādāk tak nevar būt
mēs viens otru bezgalīgi mīlam, bet mums nekad nav bijusi pievienotā vērtība milzīgām kāzām, jo neredzam tam jēgu :D naudu var iztērēt citur
28.12.2021 11:01 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Ja jums viņu kāzu video likās neīsta,tad ko jūs domājat par basic kāzu bildēm.Visi rindiņā,balta zefīrīga kleita,smaida,bučojas pat tie kuri ikdienā to nedara.Nu come on.Lieciet mierā cilvēkus.dēļ jums toč neviens netērētu vairākus k lai aizlidotu uz Vegasu un apprecētos.Diez kādas jūs esiet dzīvē ja tik augstu vērtējiet savu ietekmi,ja par Lindas kāzām te runāja 5 ne 5k meitenes😂
28.12.2021 11:35 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Un ja viens teiks,ka Linda dzīvē ir iedomīga un vēsa,bet otrs ka tik pat atvērta kā IG,varbūt vajag sev paprasīt,kāda Tu pati esi.Jebkurš no mums kādam liksies foršs,citam besīs,bet ļoti lielu lomu spēlē cilvēks,ar kuru veidojusies komunikācija.
28.12.2021 11:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10525
Reģ: 29.01.2009
Cik atceros, viņa ir arī sena Cosmo lietotāja, atceros to kašķi te par cloudberry un līdzību ar citiem plānotājiem.

Ooo, tā bija viņa kas te kašķējās? :D
Bet par Lindu, tas video man likas samakslots, neists.

Tieši to pašu secināju.
Kā jums liekas, visām influencerēm, ko mēs te aprunājam (Ķuzēm, Dzenēm, Vizlām utt) nav vienalga?

Cik nu vienalga, bet palasīt jau palasa.
28.12.2021 12:43 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
missfortune @ 28.12.2021 10:51
Vucēna izskatās pēc vampīra šajā live Instagramā. ??

Kāpēc viņa taisa to drausmīgo frizūru? Katru reizi kad kkāds extra pucēšanās, tā tās šausmas, nu ļoti nepiestāv
28.12.2021 12:45 |
 
Reitings 862
Reģ: 05.05.2021
Sen nebiju skatījusies Sofiju Kralovu, no viņas šodienas storijiem noprotu, ka viss, kas man vajadzīgs ir sūtīt pareizās domas kosmosā, sapņot un vizualizēt un kosmoss man atsūtīs vīru, kas dāvinās LV somas un cartier gredzenu? 😄
28.12.2021 13:30 |
 
Reitings 862
Reģ: 05.05.2021
Aa nu nē, vispirms vēl kurss jānopērk, lai zinātu kā tās domas sūtīt kosmosā😄🤔
28.12.2021 13:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
MjauMjau @ 28.12.2021 13:31
Aa nu nē, vispirms vēl kurss jānopērk, lai zinātu kā tās domas sūtīt kosmosā??
nav obligāti, vari pie Skrīveres bezmaksas pieteikties uz MINDSET kursu 😁😁😁
28.12.2021 13:49 |
 
Reitings 229
Reģ: 13.03.2020
Sandrai šodienas soļanka izskatās super ņammīgi- zaļa, izvemta putra😂 Un to saukt par ņammu. Weeeh😂🤢
28.12.2021 14:02 |
 
Reitings 29
Reģ: 18.02.2021
bļin , visu laiku skatos tās NLietes un brīnos , ko viņu bērni ēd , ja viņām mūšdien nav laika gatavot , stāvēt pie plīts? Ja tu bērnam uzvāri zupu , uztaisi vakariņas vīram. Kā tev nevar būt laika arī sev uztaisit ēst? :D Pilnīgs pretstats tam ko runā . :D
28.12.2021 14:13 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Sandrai šodienas soļanka izskatās super ņammīgi- zaļa, izvemta putra😂 Un to saukt par ņammu. Weeeh😂🤢

Tiešām briesmīgi, kā izvemta pļurza. Ja jau nav laika vai slinkums gatavot, nopirktu normālu zupu burciņās, kas gatava vien pielejot ūdeni. Kāpēc ir jāed samazgas? Pie tādiem ēšanas paradumiem nebrīnos, ka ir tāda buķete ar veselības problēmām, tai skaitā ar abnormālu lieko svaru.
28.12.2021 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 2258
Reģ: 11.03.2010
Aha, ja jūs kaut cik Lindu zinātu dzivē, apgāztos, 😂 garlaicības iemiesojums- tāda uķi puķi tikai IG, ikdiena ļoti haotiska, iedomīga, nesveicinās un ja pasveicina tad kaut ko zem deguna nomurmina. Aicina uz pasākumiem tikai kaut cik zināmas personas, lai paceltu sevi, neviena parasta mirstīgā nekur netiek aicināta, pat ja ir tā saucamā draudzene. Nav viņa nekāda dzīves priecīgā, patiesība bēdīgi, ka viens cilvēks var šādu dubultspēli spēlēt, realitāte un IG. (Nesekoju viņas profilam jau 2 gadus, nekas nav mainījies, šad un tad paskatos, jā “pasaka”!)
Kāzas tika sasteigtas- jo attiecības ar nu jau esošo vīru bija problēmas. (Lindai bija jāpiekāpjas par savām iedomu kāzām). 😂😂😂
Bet tas tiešām ļoti smieklīgi, kaut kad sākam par viņu runāt, un tā apprecējās. 😂😂😂

Es piekrītu Vakarkleita rakstītam. Esmu saskārusies dzīvē ar Lindu x3 reizes un pēc visām, man tikai priekštats par viņu ir pasliktinājies. Sākotnēji, kad pirmo reizi satiku viņu Cloudberry veikalā, lai saņemtu savus pasūtītos plānotājus (jā, vairākus), viņa man pat acīs nepaskatījas, nedz labdien, nedz uzredzēšanos. Viņai bija tad svarīgi apmācīt, savu veikala pārdevēju - kā atdot preci pircējam.
Pēc tā gadījuma, man jau personīgi, bija skumīgi, ka atbalstu savējos un saņemu attieksmi, kā no "lielas ķēžu īpašnieces", vēljovairāk es biju vienīgā tajā veikaliņa, okey norakstīju to uz nogurumu un visādi var gadīties. Bet pēdējas reizes, ka man sanāca viņu satikt, citādākās noskaņās, viņai rūpēja tieši tā - tie cilvēki, kas ir slaveni un atpazīstami LV ar saviem viedokļiem un savām idejām. Es tur varēju teikt vai neteikt pilnīgi neko. Viņai reāli neinteresē parastie cilvēki, kas viņai to biznesu ir pacēluši un uzcēluši. Skumji, ne velti ir pelnījusi šeit iespējams savu grammu kritiku.
Give them a taste of their own medicine un tādi IG un influenceri ir daudzi, ļoti daudzi, kas Instagrama ir citi un dzīvē pilnīgi savādāki cilvēki.
28.12.2021 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Sandrai soļanka ar pienu- GARŠĪGA 😀 ne nu ka var šitā melot😀😀😀
Ir tie telefonpardeveji,kas apčakarē pensionārus,liek kaut ko pirkt un tad uz tā uzvārās,šis ir līdzīgi
Linda Ķuze, Krūze utt. makslīga ka vienmēr arī kāzu video
Nebrīnos kā šeit rakstīja,ka viņiem ar vīru kaut kas nebija tā, tad nu izlēma vēl apprecēties,varbūy paliks labāk
Nav jau brīnums,ja vīrs visu laiku ir prom,nedomāju,ka ilgstoši var uzturēt attiecības esot katram savā valstī, katrs savis darbos,bērni pie auklēm un dzīvo nost
Nauda ir jā, bet vai tas ir svarīgākais?!
28.12.2021 15:30 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man gandriz brokastis atpakal uzleca ieraugot Sandras zupu.🤢
28.12.2021 16:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Bērnam vīruss, bet Danenbergsoni steidzās uz Saulkrastiem vazāties. OK.
Jau laiku atpakaļ sapratu, ka bērni mūsdienās slimo kaut kā interesantāk nevis mājās, gultā. 🤨
28.12.2021 16:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5120
Reģ: 03.11.2012
woman_wonderland @ 28.12.2021 16:42
Bērnam vīruss, bet Danenbergsoni steidzās uz Saulkrastiem vazāties. OK.
Jau laiku atpakaļ sapratu, ka bērni mūsdienās slimo kaut kā interesantāk nevis mājās, gultā. ?

Skatoties kāds vīruss un kā bērns jūtas, galvenais, lai netiek palaists kontaktā ar citiem bērniem.
Piemēra, Vācija mūsu bērnu ārsts teica, ka ar 39 t. var droši iet ārā staigāties un vajag kustēties, ja bērns jūtas labi un nav saguris. Man tas bija jaunums, bet ārā gājām un bērns jutās pat labāk pēc pastaigām.
28.12.2021 16:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja jau uz skolu nelaiž, tad vajadzētu būt nopietni, bet nu..
28.12.2021 16:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5120
Reģ: 03.11.2012
woman_wonderland @ 28.12.2021 16:57
Ja jau uz skolu nelaiž, tad vajadzētu būt nopietni, bet nu..

Bet ja jau ir vīruss, loģiski, ka uz skolu nedrīkst iet, lai vēl citus neaplaistu.
Neredzu neko traku, ka dzīvojas pa āru, nevis nīkt mājās, pa gultu. Labāk, lai elpo svaigu gaisu.
28.12.2021 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits