IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10525
Reģ: 29.01.2009
Saulietei novembrī palika 37 gadi.lūdzu parādiet man vidējo sievieti šajā vecuma kategorijā. Un ne izredzētās,kurām baby face gēnos,bet parastu sieviešu rīta selfijus.

Jāpiekrīt, ka šajā vecumā vizuālā statistika ir bēdīga, pat līdz sejai nav jātiek.
Kāda, kas apjūsmo D.Janu Janovsku ir bijusi pie viņas kā dakteres?
Kad biju pie viņas, nezināju, ka ir tik populāra. Procedūra process neveiksmīgs un vispār atstāja, es atvainojos, pastulbas blondīnes iespaidu, kurai ļoti patīk iekasēt naudu. Vienu brīdi pasekoju IG un sapratu, ka nē, nebūs, tāds neīsts cilvēks šķiet + reālā pieredze ar viņu.
27.12.2021 09:21 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Sintijauzava @ 27.12.2021 08:41
Saulietei novembrī palika 37 gadi.lūdzu parādiet man vidējo sievieti šajā vecuma kategorijā. Un ne izredzētās,kurām baby face gēnos,bet parastu sieviešu rīta selfijus.Sauliete ir pat ļoti,ļoti skaista un sievišķīga.Fanu armija radās jo par daudz nabadzīgās spriedelē kur viņas vietā tērētu viņas nopelnīto naudu un dievojās,ka citiem to nerādītu,pat ja tieši tas garantē lielāku atalgojumu nākošajā mēnesī.
es laikam citā paralēlajā pasaulē dzīvoju, bet man ir smukas +/- 40apkārt.
27.12.2021 09:42 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Smukas dabīgi vai smukas uzkrāsojoties + ar 101 procedūru?Arī es esmu šajā vecuma kategorijā,bet es lieliski zinu,ka starpība starp 25/35 ir maza,var sevi kopt mājās, bet 35/40 ir milzīga un gēni spēlē milzīgu lomu.Sauliete ar salīdzinoši nelielu tjūningu tur sevi līmenī.Vienaudzēm seja varbūt plus mīnus ok,bet ķermeņi ir katastrofa.Krūtis līdz zemei,celulīts,plakani dibeni,zobi...Saulietei viss ir kā vajag,atbilstoši vecumam.Ja kāda pilnīgi neko nedarot var izskatīties vēl labāk,strādājot pilnas vai dubultas slodzes darbu,saglabājot dzīves prieku un ar bērniem-Latvijas lepnums.par to tikai jāpriecājās,bet diemžēl šādas sievietes ir dažas no simta.
27.12.2021 10:08 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Dzenītei atkal tie stulbie attaisnojumi, kāpēc ir patreon nevis ig. kā tad. Vienkārši saki, ka gribi nopelnīt arī, kas ir tik pat svarīgi... Ir taču arī citas platformas :D
27.12.2021 10:15 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
core @ 27.12.2021 10:15
Dzenītei atkal tie stulbie attaisnojumi, kāpēc ir patreon nevis ig. kā tad. Vienkārši saki, ka gribi nopelnīt arī, kas ir tik pat svarīgi... Ir taču arī citas platformas :D

Kāds var pateikt, kas ā Dzenīte tāda ir, ar ko viņa īpaša, ka viņu te visu laiku apspriež, Iemetu IG dzenīte un tā arī nesapratu, kas man jāskatās. Brīziem liekas, ka viņa pati te sevi "slavina", lai celtu statistiku.
27.12.2021 10:27 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Nevis Sauliete ir Dieva vietā pēkšņi, viņa nejaušības pēc trāpījās šajā sarunā, kur beidzot gribējās pajautāt vai tiešām šeit vairs nav neviena sieviete, kura prot priecāties par citiem pat,ja laimes var būt muļķīgas? Jau apnicis ir lasīt to, ka visur sprauž ''nepatīk,nelasi''. Šeit ļoti bieži ir foršas meitenes, kuras stāsta interesantas lietas, bet kaut kāda ''apdiršanas kampaņa''par citu pirkumiem,prieciņiem un tamlīdzīgi, ir wow. Ļoti iespējams man tas ir nostrādājis arī personīgi, jo pati par saviem ceļojumiem dzirdu ne to labāko, ka būtu labāk to vai šito. Kāda citiem ir darīšana gar manām finansēm, ja neviens nezina,cik es pelnu? Ierauga vienu desmito daļu no dzīves instagramā un sākās :D Es arī nezinu vai man būs veiksmīga karjera pēc nezin cik gadiem, bet tādēļ man pārtraukt dzīvot šodien un priecāties par dzīves iespējām un arī citiem? Dzīve ir pārāk īsa, lai tajā nedarītu neko un redzētu neko
27.12.2021 10:46 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Ināra Lontone @ 27.12.2021 10:27

Kāds var pateikt, kas ā Dzenīte tāda ir, ar ko viņa īpaša, ka viņu te visu laiku apspriež, Iemetu IG dzenīte un tā arī nesapratu, kas man jāskatās. Brīziem liekas, ka viņa pati te sevi "slavina", lai celtu statistiku.

Influencere ar 36 tūkstošiem sekotāju. Kurā palika "populāra" kā dvīņu mamma, stāstot īsto realitāti ar bērniem.
27.12.2021 10:50 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Bet tagad tikai jūsmo par savu izskatu 😀
27.12.2021 10:51 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
..un ik pa laikam besās, ka bērnus nav kas pieskata
27.12.2021 10:56 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Diez kā Dzenīte jūtas saprotot,ka viņas laiks ir beidzies?Viņas vietā nāk jaunas insta mammas,kā personība viņa ir nulle un vienīgais par ko pastāstīt ir par grūto dekrēta laiku,kurš varbūt būtu bijis vieglāks,ja to laiku veltītu mazajiem nevis 100x storijiem dienā.Viņas vīram ir uzspiests filmēt tos mīļos video,jo tā tiek pelnīta nauda,bet tas kādu bosu viņa visur tēlo,nav pat aprakstāms.Bļauj uz visiem kā nenormāla un seksīgums,kaislīgums ir tikai video.Vīram un bērniem uzvilkta,egoistiska un visu laiku telefonā kas tik tokā atbild uz katra čaļa komentāriem turpinot tēlot hot mamu.Kristīn,paprasi ko Tavs vīrs par Tavu seskīgumu domā.Cik bieži Tu viņam to versiju parādi?😂
27.12.2021 11:14 |
 
Reitings 612
Reģ: 13.09.2021
Sintijauzava @ 27.12.2021 11:14
Diez kā Dzenīte jūtas saprotot,ka viņas laiks ir beidzies?Viņas vietā nāk jaunas insta mammas,kā personība viņa ir nulle un vienīgais par ko pastāstīt ir par grūto dekrēta laiku,kurš varbūt būtu bijis vieglāks,ja to laiku veltītu mazajiem nevis 100x storijiem dienā.Viņas vīram ir uzspiests filmēt tos mīļos video,jo tā tiek pelnīta nauda,bet tas kādu bosu viņa visur tēlo,nav pat aprakstāms.Bļauj uz visiem kā nenormāla un seksīgums,kaislīgums ir tikai video.Vīram un bērniem uzvilkta,egoistiska un visu laiku telefonā kas tik tokā atbild uz katra čaļa komentāriem turpinot tēlot hot mamu.Kristīn,paprasi ko Tavs vīrs par Tavu seskīgumu domā.Cik bieži Tu viņam to versiju parādi??

Bet domā viņa jūt, ka beidzies viņas laiks? Es pat nez.. tā jau sekotāji ir, atgriezeniskā saite arī kkāda ir. Bet nu man viņa tik ļoti sākumā patika, ka tagad nesaprotu kā tik iedomīgs un patmīlīgs cilvēks var iepatiksies tik daudziem.
Tieši domāju kāda viņa ir dzīvē - tā sexīgā un neatvairāmā vai jaukā uz sportiskā. Sanāk laikam, ka trešais variants - skaļā un bravūrīgā :D
27.12.2021 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 7728
Reģ: 29.09.2009
Sintijauzava @ 27.12.2021 11:14
Diez kā Dzenīte jūtas saprotot,ka viņas laiks ir beidzies?Viņas vietā nāk jaunas insta mammas,kā personība viņa ir nulle un vienīgais par ko pastāstīt ir par grūto dekrēta laiku,kurš varbūt būtu bijis vieglāks,ja to laiku veltītu mazajiem nevis 100x storijiem dienā.Viņas vīram ir uzspiests filmēt tos mīļos video,jo tā tiek pelnīta nauda,bet tas kādu bosu viņa visur tēlo,nav pat aprakstāms.Bļauj uz visiem kā nenormāla un seksīgums,kaislīgums ir tikai video.Vīram un bērniem uzvilkta,egoistiska un visu laiku telefonā kas tik tokā atbild uz katra čaļa komentāriem turpinot tēlot hot mamu.Kristīn,paprasi ko Tavs vīrs par Tavu seskīgumu domā.Cik bieži Tu viņam to versiju parādi??

Es domāju, ka tieši tāpēc ir tagad patreon,jo jūt konkurenci. Interneta vidē tu no modes vari pazust pāris h laikā. Viņa meklē veidu kā nepazust. Bet pagaidām baigi neveiksmīgi, jo čīkstēšanas saturs ir visur.
27.12.2021 11:52 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Ta kura sekoja patreona Dzenitei? Pastastisi tiesi ko vina tik eksluzivu parada patreonaa? Kapec man ta smiekli sanaca par sho 😁😁😁
27.12.2021 12:04 |
 
Reitings 31
Reģ: 06.09.2012
Es vakar atsekoju Dzenītei. Nevaru vairs izturēt. Viņas veidotais saturs jau sen vairs nav kvalitatīvs un pievienotā vērtība tur ne tik nav.
27.12.2021 12:26 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Viņa ir patreonā jo nav lv kurā viņai maksā par sadarbībām un cerēja,ka viso tagad skries un abonēs viņu,vismaz 1/3 bet beigās viņa savu laiku tērē bet visiem pofig.Atgriezeniskā saite viņai ļoti švaka salīdzinot ar sekotājiem.Viņai uz 36k būtu jābūt 10% like, bet realitātē ir daudz mazāk.Dažiem pat tikai drusku virs k like,tāpēc jau noņēmusi lai like skaitu neredz un storijā ierakstījusi piebildi,ka citiem žēl like pie viņas bildēm😂
27.12.2021 12:30 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es sekoju patreona, esmu noskatījusies. Nekā tur tāda ekskluzīva nav. Jau kkad te kko atstāstīju.. nav tur nekāda slepenā informācija.... Parāda māju kurā dzīvo, apkārtni... Neizskatījās 100% apmierināta..man liekas viņai drīzāk ir iedomas vs realitāte ceļojums.... Atkal protams piemin bērnus, ka redz nevar tikt ig stila viesnīcās, jo ir adults only utt.Karoč kkā tā. Šodien skatīšos jaunāko video
27.12.2021 12:31 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Jaa, pielauju, ka ja kada nesen saka sekot Dzenitei, tiem tocna nav nekadas saprasanas kas pie velna ir Dzenite un ka vina tik daudzus sekotajus dabuja. Jo absoluti nekads pienesums nav, nu ta tas ir. Ja saprata, ka vairs negrib par berniem runat un laut viniem dzivot privatu dzivi, tad neko citu Dzenite interesantu nestasta/nerada. Kaut gan , teiksim vina ir laikam trenere sporta nodarbibam ari? Butu vinai laba iespeja radit treninus kaut kadus un nopelnit ar to. Tagad shadi pazaudes vel spnsorus no instagrama, jo pielauju, ka algoritmi vinai pamatigi nokritusies 😁
27.12.2021 12:33 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu viņa pat tagad visu vainu novelusi uz ig algoritmiem.. un pat noņēmusi like skaitu postiem, gan jau tāpēc, lai sadarbības nepazaudetu. Lai gan to jau tāpat redz.. bet nu nav tā tikai ig vaina
27.12.2021 13:11 |
 
Reitings 862
Reģ: 05.05.2021
Piekrītu par Dzenīti. Sajūta, ka no tā ceļojuma instagram vairāk rāda savu augumu nekā ko interesantu😄
27.12.2021 14:07 |
 
Patīk
Reitings 3187
Reģ: 09.08.2016
Healthyliving Elizabetei tie Q&A nav katru trešo dienu? Kā apskatos storijus, tā jautājumu logs :D
27.12.2021 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits