IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
TāPatiJasmina @ 15.12.2021 23:41
Un es jau domāju, no kurienes man Story statistikā neveselīgs pieaugums... bet, protams. Te kā vienmēr degradācija spiežas ārā pa visām malām (ir izņēmumi). Teksts attiecas tikai uz slimajām.
Par laimi, Zviedrija atšķiras no Latvijas gandrīz visā. Allaž apbrīnoju šos aizspriedumu pilnos komentārus par stilu. Nē, nu ja pierasts redzēt tikai rajonu pagalmu sabiedrību, tad jau saprotams, ka balta krāsa var izraisīt tādu šoku. Ak vai, uzdrošinājās ģērbties nevis melnajā un raibum raibajā bezgaumībā, bet universālā klasikā ar baltu kā pamatkrāsu. Kādas šausmas, cik dīvaini! Par manu dēlu vispār absurds absurda galā, ne viņš pamperā staigā, nedz arī tas, kā viņu ģērbju, izraisa kaut kādu rezonansi. Tieši pretēji, dārziņā viņam ir gan draugi, gan arī no mums iedvesmojas, ka pat tagad jau cits zēns nāk uz dārziņu mīkstā baltā kostīmiņā ar drapētām sirsniņām! No kurienes bērni var zināt jūsu kaut kādus slimus aizspriedumainos stereotipus, ka "tas der tikai zēniem, tas meitenei"? Tikai no jums, slimās aizspriedumainās būtnes. Šeit nevienam mazam bērnam nenāk ne prātā kādu apsmiet "kāpēc tev ir tāda krāsa, kāpēc zeķes ar rišām vai ko atnāci dinozauros, ja esi meitene". Viņi par to nemaz nezin! Šeit bērnus audzina veselīgi, viņi nav samaitāti kā jūs un jūsu bērni (ja tādi ir), kurus jūs no dzimšanas audzinat būt par stereotipu un aizspriedumu zaldātiņiem! Un kuri pēc tam citus mobingo un apsmej. Jūs diemžēl esat ļaunuma saknes. Un ne jau es esmu dīvaina, bet tieši jūs, slimās galviņas, kurām sakāpis galvā, ka jūs esat ar kaut ko pārākas. Nezin kāpēc mums ikdienā nāk daudz laba vārdu kā virtuāli, tā arī realitātē! Un tikai no Latvijas kāds pa laikam izlien ar savu indīgo mēli, jo pieradušas dzīvot savā iedomātā kastītē, kur nedrīkst pat baltu krāsu vilkt ikdienā! :D (Tāds marasms!)
Sintija Užava, es skatos tev tāda liela mute, - kurā vietā man ir kāds anime stils un tēls? Universāli apģērbi (ziemā eleganti, vasarā sievišķīgi romantiski) unisex krāsās ir anime? Tu vispār sajēdz ko tu runā?
Un mana dēla stils, šeit Zviedrijā un vispār ārzemēs, nav nekas dīvains (jo atšķirībā no jums, baltu krāsu visur pasaulē uztver par klasiku). Jūs laikam nepārziniet ne modes vēsturi, kur šādas rišas ap apģērba maliņām mazuļiem bija ikdiena, nedz arī redzējāt ārzemju Instagrama kontus, kur klasiskais apģērbs zēniem joprojām ir ļoti izplatīts gan Zviedrijā, gan citviet pasaulē. Ir neskaitāmi daudz zīmolu, kuri ražo tradicionāli klasiskā stila drēbes. Jā, ar rišām ap zeķu vai krekliņu malām, dažādus kostīmiņus pasakainus. Tas nav tikai meitenēm, tā ir paliekoša klasika abiem dzimumiem!
Laikam vispār zili-zaļas paliktu no savas žults, ja es dēlu saģērbtu lūk šādi - tas ir zēns
Vai šādi, tie ir divi zēni (starpcitu, slavenā zviedru Newbie zīmola dizainere)
Pilns Pinterest, pilns Instagram, pilna pasaule (google) informācijas, paraugbildēm, zīmoliem, bet jūs neko no tā neziniet! Mana dēla apģērbu kombinācijas salīdzinājumā ar to, kā tiek ģērbti zēni neskaitāmi daudzos zviedru, norvēģu, angļu, amerikas utt. IG kontu dzīvītēs ir vispār ikdienišķa estētika.
Enazenaz, kurai es tā besiju, tev tiešām liekas, ka man savu dēliņu jāpataisa neglītāku, jānolaižas līmenī, jāapšņikā zēngalviņā (nospļaujoties, ka viņa mīlīgai sejiņai tas nepiestāvēs), jāapģērbj neglītos "stereotipiski zēnu" apģērbos, lai tikai atbilstu tavai (un jūsu) slimām iedomām par to, kā ir jāizskatās un jāģērbjas? Kopš kura laika "podiņgriezuma" mati ir tiiiiik gari kā meitenei? Tu vispār ārā izej? Pat pie jums Latvijā "podiņgriezumi" ir ikdienišķa zēnu frizūra. Ķirsīšu kombinezons ir UNISEX, tā ir rakstīts gan ražotājam, gan arī viņu reklām IG kontā var redzēt gan zēnus, gan meitenes ar šo ķirsīšu apdruku! Un tie nav Ugg zābaki!
Un Jajaja2 varētu padomāt, ka mums ir tikai vieni gumijzābaki un tas nekas, ka dēls sēž sniegā uz tepiķa mūsu dārzā (!) 1m attālumā no ieejas!? Tas nekas, ka viņam ir arī vilnas zeķes kājās un labi saģērbts, jūtās laimīgs un priecīgs! Starpcitu, viņam ļoti pat patīk kā ģērbju, balta krāsa arī viņam ir viena no mīļākajām.
Ak jā, un man nav nekādu feik kontu. Man nav vajadzīga jūsu degradētā uzmanība. Tieši tāpēc arī atnācu un rakstu atklāti, jo jūsu viedoklis ir vispār pretējs tam, kā mūs uztver šeit Zviedrijā un citviet.
Paredzu, ka tulīt panesīsies, - nē, es nepaslinkoju atvēlēt 15minūtes un te to uzrakstīt, tādēļ ka JŪSU priekšstats par mums, ir PAVISAM pretējs tam, kā ir. Pilnīgi 2 dažādas pasaules! Tikmēr, kamēr jūs apsmejat, mūs ciena un novērtē!
Priecīgus Ziemassvētkus pavadot savā degradācijā! Tpu.
Un nav ko mani stalkot ar saviem feik profiliem!
Ej ārstēties!!!!!
16.12.2021 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
la femmina @ 15.12.2021 20:20
Strēle ļoti pieklājīgi atteica visām NL darba piedāvātājām! ?

Man liekas, ka tiešām perfekti atbildēja. Ļoti patika tas, ka nebaidījās arī minēt, ka NL nesakrīt ar viņas uzskatiem par veselīgu uzturu un dzīvesveidu.
16.12.2021 10:11 |
 
Patīk
Reitings 15456
Reģ: 27.01.2021
Rasareisa @ 16.12.2021 09:15
Bērnam rakstīt gan vaidzētu mācīt jau uzreiz pareizi, kā turēt pareizi ar pirkstiem rakstāmo nevis ar visu delnu.
nu šeit gan man ir jautājums - kāda starpība? 😂 šaubos, ka bērns tur rakstāmo tik briesmīgā veidā, kas izraisīs paliekošas kropļojošas deformācijas 🤦‍♀️ es pati visu dzīvi turu rakstāmo, kā man ērtāk, kas arī nav klasiskais standarta veids, zinu ļoti daudzus cilvēkus, kas arī tur rakstāmo "nepareizi". Kaut kā visiem rokas, pirksti strādā :D Un, bērnam augot, motorikai turpinot attīstīties, arī satvēriens izmainās, tā kā, ja sīcis bakstās pa lapu ar dūrē sažņaugtu flomīti, nav jāpaniko par to, ka tā rakstīs visu dzīvi 😂 goda vārds, no visām lietām, par kurām patiešām vajadzētu uztraukties....
16.12.2021 10:15 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Sintijauzava @ 15.12.2021 20:47
Agnesei Zeltiņa tak jau 50 gadi.Nu nezinu gan.Lūpas varbūt jocīgas bet vispār savam vecumam izskatās pat ļoti labi.

Sasmidināji. Bez tā visa, kas viņai sašpricēts sejā u.tt. viņa izskatītos skaista un dabīga, bet ne vairs tagad.
16.12.2021 10:41 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Ai nu beidziet piesieties Jasmīnai. Tur viss ir super skaisti, gan baltās krāsas, gan paši - abi ar dēlu un arī bildes ko publicē 😊 Jasmīna, neņem vērā tos pāris absurdos komentārus, ar jums viss ir kārtībā 🤍
16.12.2021 10:43 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Ja 3g berni nemāk turet pildsspalvas pareizi ,tad man nav ko teikt. Man tad laikam visi bērni bijuši kkādi izredzētie,jo krāsoja 3g ideāli, pareizi turot. Tad jau apavus ar var vilkt ka pagadās un ienēsāt gaitu ar kā sanāk😅
16.12.2021 10:56 |
 
10 gadi
Reitings 7684
Reģ: 29.09.2009
NL Laine nu gan nav prātīga! Jautā meitai vai mamma ir resna un vai viņai vajag notievēt! Nu kur prāts?? Un tā rodas problēmas jau bērnībā!
16.12.2021 11:01 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Vucenas seja paliek ar vien pretīgāka j un pretīgāka netikai aknes ziņā
Bet viņas visas kuras lieto Nl uzblīst un notūssko. 🤢🙆
16.12.2021 11:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5052
Reģ: 03.11.2012
Te jau cik reizes ir runāts, ka bērnus nedrīkst apspriest! Tāpēc ir pilnīgi normāli, ka kāda kuras bērnu sāk ķidāt forumā un piesieties kaut kādām lietām, kas saistītas ar viņas bērnu, šeit raksta!
Nedomāju, ka kāda cita forumiete priecātos un neliktos ne zinis, ja viņas bērnam piesietos.
Jā, insta mammas izliek savus bērnus publiski, bet tas ir kā nerakstīts likums, ka bērniem piesieties nedrīkst!!
16.12.2021 11:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5052
Reģ: 03.11.2012
Un piesieties tam, ka bērns tur nepareizi zīmuli, vai citam bērnam, ka viņam ir nepareizs sakodiens ir nenormāli!
16.12.2021 11:14 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Vibe @ 16.12.2021 11:06
Vucenas seja paliek ar vien pretīgāka j un pretīgāka netikai aknes ziņā
Bet viņas visas kuras lieto Nl uzblīst un notūssko. ??
pilnībā piekrītu, vairs pat filtri nepalīdz
16.12.2021 11:25 |
 
Reitings 4800
Reģ: 20.08.2021
Jajaja2 @ 16.12.2021 11:25
pilnībā piekrītu, vairs pat filtri nepalīdz

Būs jāņem Lienes Kivicas filtri
16.12.2021 11:27 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.11.2021
chiepinja @ 16.12.2021 10:08
Ej ārstēties!!!!!

+++ ar bērnu labāk, lai laiku pavada, nevis savus palagus šeit drukā.
16.12.2021 11:56 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
3 gadi un 3 gadi un 10 mēneši ir milzīga starpība. Praktiski 4 gadus vecs bērns vēl pamperos ?! Teikšu godīgi, parasti svešus bērnus nekomentēju, bet saprotot , ka Jasnības dēlam ir tulīt četri, bet ģērbj un izturās pret viņu, kā pret 6 mēnešus vecu meitiņu, liek domāt, ka kaut kas tomēr Jasmīnai nav kārtībā tajā galvā.
16.12.2021 11:56 |
 
Reitings 2132
Reģ: 10.09.2021
Ko jus uztraucaties? Aizies kopa uz veikalu un atri vien berns pieprasis savus supermenus utt citas krasas drebes. Parasti ap sho vecumu jau berns pats nosaka savu garderobi, nu vismaz lietas kas patik. Mana meita velk visus bezgaumigos, super krasainos kepu patrulas kreklinus toties ir sajusma un prieciga. Lai tak mamma izpauzas kamer var, pec tam dels diktes savus noteikumus ko vilks 😀
16.12.2021 12:08 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
 
Reitings 1868
Reģ: 09.12.2021
Aizies kopa uz veikalu un atri vien berns pieprasis savus supermenus

Vai bārbijas..
Parasti ap sho vecumu jau berns pats nosaka savu garderobi, nu vismaz lietas kas patik

Bet šeit to nosaka mammīte.
Iespējams, viņš nezin, ka eksistē citas krāsas kā pasteļtoņi. 😄
Bet, iespējams, mammīte atļauj izvēlēties starp balto, bēšo un krēmīgo toni. Zeķītes līdz celim vai nedaudz zem. 😇😇😇
Gan jau arī 25 gados viņa ķemmēs viņam matus un vannos.
16.12.2021 12:39 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
https://instagram.com/estere_papsa?utm_medium=copy_link simpātiska, dabīgi?

Ļoti izceļas, ka bildēs tiek apstrādātas deguna kontūras, bet tā glīta meitene.
16.12.2021 12:42 |
 
Reitings 1868
Reģ: 09.12.2021
https://instagram.com/estere_papsa?utm_medium=copy_link simpātiska, dabīgi?

Mhm. Dabīga, dabīga. 😁😁
Nešķiet simpātiska, JO izskatās pilnīgi kā VISAS blondās ig vecenes. Kā ķīnieši, kuri liekas visi vienādi.
16.12.2021 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 7684
Reģ: 29.09.2009
Vai tiešām arī Laura Valuta būs NL?? Ka tik pati sev tagad neuztaisa baigo lažu.
16.12.2021 13:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!