IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Sintijauzava @ 15.12.2021 21:34
https://i.jauns.lv/o/2019/09/04/1788732.jpg
Meitenes apskatieties youtubē lady jeļena viņas
video.Viņas ar māsu vienkārši ir anime girl,bet nevis pokimoni bet vienkārši tēli.Ir emo,ir panki un tad ir viņu tēls,kas ir nedaudz infantils bet viņu.Ja sieviete filmē bārbijas,lācīšus un neliek neko kas neatbilst viņu krāsu gammai,tas nav bezstils.Tas ir tēls un tādiem pašiem tēliem viņas gan jau seko.Noskatieties saimnieks meklē sievu vai raidījumu ar Sokolovu-tur ir jeļeņa.Ig,tā ir lady Jeļena.Man viņas abas vispār nesaista,bet ārzemēs taisa pat dokumentālās filmas par īpatnējiem cilvēkiem,kas ir apsēsti ar savas pasaules veidošanu.No manis liels nē bet ja viņas taisītu šovu,kā paiet viņu ikdiena,kā tas no malas izskatās,kad slēpj visu kas nav tematikā,skatītos.?
paskatījos. Piemēram māsa uzvelk bērnam sniegā parastos gumijas zābakus un plānos cimdus, jo tas piestāv stilam..nu, manuprāt, tas nav Ok. Ar sevi dari ko gribi, bet bērnus izmantot tā, lai iederētos stilā? Hmm...
Jeļena tādā ziņā, varbūt, ka meitiņa un vīrs turks, piestāv un vairāk iederas. Un visu cieņu, paskatījos ko viņa atbild, šķiet, ka bērnu aprūpē ir iedziļinājusies. Par to liels respect.
Interesanti arī, ka no vienas ģimenes, abas māsas ar tādu interesantu stila veidošanu aizrāvušās. Kas tas psiholoģiski ir, bēgšana no realitātes?
15.12.2021 21:42 |
 
Reitings 7540
Reģ: 09.09.2021
ganeša @ 15.12.2021 21:10

Jā. Salīdzinoši labāk kakā pamperos trijos gados. ??

Nu bet kā, taču nosmērēs ar kakām baltās drēbes drošāk līdz 18 gadiem kakāt pamperī, mazāka šmuce un ir laiks taisīt perfektas instagrama bildes, nevis mācīt to, kas visiem bērniem normāli jādara 2 gados - čurāt podā. Jei bogu. 😁😁😁
15.12.2021 21:44 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Sintijauzava @ 15.12.2021 21:34
https://i.jauns.lv/o/2019/09/04/1788732.jpg
Meitenes apskatieties youtubē lady jeļena viņas
video.Viņas ar māsu vienkārši ir anime girl,bet nevis pokimoni bet vienkārši tēli.Ir emo,ir panki un tad ir viņu tēls,kas ir nedaudz infantils bet viņu.Ja sieviete filmē bārbijas,lācīšus un neliek neko kas neatbilst viņu krāsu gammai,tas nav bezstils.Tas ir tēls un tādiem pašiem tēliem viņas gan jau seko.Noskatieties saimnieks meklē sievu vai raidījumu ar Sokolovu-tur ir jeļeņa.Ig,tā ir lady Jeļena.Man viņas abas vispār nesaista,bet ārzemēs taisa pat dokumentālās filmas par īpatnējiem cilvēkiem,kas ir apsēsti ar savas pasaules veidošanu.No manis liels nē bet ja viņas taisītu šovu,kā paiet viņu ikdiena,kā tas no malas izskatās,kad slēpj visu kas nav tematikā,skatītos.?

A ko tur skatīties? Kā viņa pārbīdās no egles līdz skapim un gultai? Vai kā viss ir līdz vēmeklim rozā? Man nav nekas pret viņu, izklausās jauks cilvēks, bet kaut kas tomēr bērnībā būs noticis, kas izskaidrotu, kāpēc šādi uzvedās gandrīz pusmūžā sievietes nevis padsmitnieces.
15.12.2021 21:49 |
 
Reitings 7540
Reģ: 09.09.2021
Un puika tiek ģērbti ļoti sievišķīgi. Nesaprotu, kāpēc viņa uzspiež puikam savu ilūziju pasauli, kurā viss ir perfekts un tikai balts. Zviedrija neatšķiras no Latvijas, puiku tak izsmies par tām zeķēm ar rišām. 🤮
15.12.2021 21:56 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Ha..ha...ha... Agritai rakstot jūrnieki. Kādas muļķības viņa tur saka...normāliem jūrniekiem nav laika TV šoviem, un vēl jo vairķ kaut kādām agritām..un viņai zvanot...noticējām.
15.12.2021 21:59 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Bathoria @ 15.12.2021 15:02
Tā Lūse riktīgi smieklīga - par viņas eksistenci uzzināju no šejienes. Nesen sēdēju ar draudzeni kafejnīcā un runājām - viņa paralēli sarakstījās andelemandele, teica, ka trāpījusies ļoti dīvaina pircēja. Nu neko, parāda man pircējas profilu. Apskatos profila bildi - Lūse.. ? Un vēl niks drakonitsa236 ?? No turienes arī pērk visas savas “glamūrīgās” drēbes un aksesuārus, kas 95% gadījumos ir fake. Starp citu, to trako parūku arī tur nopirkusi, tā kā tas visu izskaidro. Neesmu pret andeli, taču ir ļoti stulbi kaut ko tēlot, jo nu galīgi nesanāk. Tieši pretēji - atstāj tikai lētāku iespaidu. ?

Lūse to parūku nopirkusi Andelē? 😂Joopcik. 😂
15.12.2021 22:07 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
Ha..ha...ha... Agritai rakstot jūrnieki. Kādas muļķības viņa tur saka...normāliem jūrniekiem nav laika TV šoviem, un vēl jo vairķ kaut kādām agritām..un viņai zvanot...noticējām.

Jūrnieks = vīrietis, kuram ir vēl attiecības, lai katrai var teikt, ka dodas jūrā.
15.12.2021 22:09 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Labi, iepirkties Andelē ir ok un jauki, ka lietām ir iespēja dot otro dzīvi, bet lielīties šeit ar savu vīru, dzīvokli, mašīnu utt, kamēr Andelē pērk paštonējošos krēmus (vairākus), lūpu krāsas, parūku un fake Gucci saules brilles, telefona vāciņu, šķiet tik vien absurdi.
15.12.2021 22:13 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Danuta @ 15.12.2021 21:56
Un puika tiek ģērbti ļoti sievišķīgi. Nesaprotu, kāpēc viņa uzspiež puikam savu ilūziju pasauli, kurā viss ir perfekts un tikai balts. Zviedrija neatšķiras no Latvijas, puiku tak izsmies par tām zeķēm ar rišām. ?
puiku Zviedrijā neizsmies gan, jo mobings ir aktuāla problēma un ar to tiešām strādā. Bet, ja puika pateiks, ka māte liek viņam darīt lietas pret viņa gribu, tad gan varētu māti uz kādiem audzināšanas kursiem aizsūtīt.
15.12.2021 22:14 |
 
Reitings 7540
Reģ: 09.09.2021
Labi, neizsmies, bet ignorēt gan ignorēs un nepieņems. Un bērniem nevar uzspiest draudzēties ar kādu, ja viņi to nevēlas. Jo principā tas ko viņa dara tiešām ir pret viņa gribu, nedomāju, ka puika vēlas ģērbties kā meitene visu laiku.
15.12.2021 22:24 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Scandinavian @ 15.12.2021 22:09

Jūrnieks = vīrietis, kuram ir vēl attiecības, lai katrai var teikt, ka dodas jūrā.

Intereses pēc veicu nelielu izpēti. Pajautāju dažiem vīriešiem, ko viņi domā/vai viņus uzrunātu sieviete =Agrita. Visi kā viens teica "Nē, kas tās par šausmam...."
Kur viņa ņem tos vīriešus? Kas viņai atsaucas?
15.12.2021 22:30 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Mārlija @ 15.12.2021 22:30

Intereses pēc veicu nelielu izpēti. Pajautāju dažiem vīriešiem, ko viņi domā/vai viņus uzrunātu sieviete =Agrita. Visi kā viens teica "Nē, kas tās par šausmam...."
Kur viņa ņem tos vīriešus? Kas viņai atsaucas?

Meitenes, jūs nopietni!? Nu nav viņa tik briesmīga lai tagad neatrastos neviens vīrietis Latvijā kuram viņa interesētu. Katram cilvēkam gaumes atšķiras, kam viens patiks, otram nepatiks.
15.12.2021 22:39 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Mārlija @ 15.12.2021 22:30

Intereses pēc veicu nelielu izpēti. Pajautāju dažiem vīriešiem, ko viņi domā/vai viņus uzrunātu sieviete =Agrita. Visi kā viens teica "Nē, kas tās par šausmam...."
Kur viņa ņem tos vīriešus? Kas viņai atsaucas?
aha , tv jsu radīja kad zvanīja video zvanā kaut kādam bez zobainim 🤣 gaume, tie or tie vīrieši kas raksta viņai
15.12.2021 22:50 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu viņa jau vienreiz parādīja savu pielūdzēju bez zobiem... Tādus arī iedomājos :D
15.12.2021 22:50 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Es totāli esmu par to, ka bērnus neģērbj attiecīgi dzimumam- zils puikām, rozā meitenēm. Arī es savus tā neģērbju, meitenēm ļoti labi izskatās zilā krāsa un galu galā, krāsu ir tik daudz. Bet Jasmīna savu dēliņu gan ģērbj kā meitenīti. Ja es nezinātu, ka tas ir puika, es domātu, ka ļoti smuka meitenīte-kombis ar ķirsīšiem, pūciņas, rišiņas, UGGi (kas, starp citu nav ieteicams bērniem, bet gan jau Jasmīna tūlīt paziņos, ka ir pat ļoti ieteicamo, jo tie ir jaunākie pētījumi) garie mati un visas pārējās mantas, kas ir meitenīgas.
Un piekrītu augstākminētajam-rodas sajūta, ka abas bēg no realitātes, slēpjas savā iedomu pasaulē.
15.12.2021 22:51 |
 
Reitings 5252
Reģ: 06.11.2019
blacke @ 15.12.2021 21:07

Kur jūs kaut ko tādu redzat, es esmu akla vai? :D Iepriekš, kad Jasmīna šeit rakstīja, tad neslēpa kas viņa ir, bija atklāts profils uzreiz arī nikā norādīts,ka tā ir viņa.

uff nē, viņa šeit raksta ne tikai no profila ar savu vārdu, ir arī citi profili. To vienu jo sevišķi atceros pēc bildes un nickname, ja parādītos tagad komentāros, uzreiz atpazītu.
Nav problēmu ar tiem, kam patīk Jeļena. Tikai besī, ka te nāk tādas Jelgavas Elīnas un Jasmīnas, kuras slavē sevi no fake profiliem, lai gan citiem viņas šeit simt gadu nav interesējušas. Viennozīmīgi ne tik ļoti, lai zinātu tādas fanātiskas detaļas, kuras spēj sajūsminoši aprakstīt tikai pašas. Paceļ par sevi haipu - tas ir slimāk kā Dzenītes paštīksminošie izgājieni.
15.12.2021 23:09 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.06.2020
Un es jau domāju, no kurienes man Story statistikā neveselīgs pieaugums... bet, protams. Te kā vienmēr degradācija spiežas ārā pa visām malām (ir izņēmumi). Teksts attiecas tikai uz slimajām.
Par laimi, Zviedrija atšķiras no Latvijas gandrīz visā. Allaž apbrīnoju šos aizspriedumu pilnos komentārus par stilu. Nē, nu ja pierasts redzēt tikai rajonu pagalmu sabiedrību, tad jau saprotams, ka balta krāsa var izraisīt tādu šoku. Ak vai, uzdrošinājās ģērbties nevis melnajā un raibum raibajā bezgaumībā, bet universālā klasikā ar baltu kā pamatkrāsu. Kādas šausmas, cik dīvaini! Par manu dēlu vispār absurds absurda galā, ne viņš pamperā staigā, nedz arī tas, kā viņu ģērbju, izraisa kaut kādu rezonansi. Tieši pretēji, dārziņā viņam ir gan draugi, gan arī no mums iedvesmojas, ka pat tagad jau cits zēns nāk uz dārziņu mīkstā baltā kostīmiņā ar drapētām sirsniņām! No kurienes bērni var zināt jūsu kaut kādus slimus aizspriedumainos stereotipus, ka "tas der tikai zēniem, tas meitenei"? Tikai no jums, slimās aizspriedumainās būtnes. Šeit nevienam mazam bērnam nenāk ne prātā kādu apsmiet "kāpēc tev ir tāda krāsa, kāpēc zeķes ar rišām vai ko atnāci dinozauros, ja esi meitene". Viņi par to nemaz nezin! Šeit bērnus audzina veselīgi, viņi nav samaitāti kā jūs un jūsu bērni (ja tādi ir), kurus jūs no dzimšanas audzinat būt par stereotipu un aizspriedumu zaldātiņiem! Un kuri pēc tam citus mobingo un apsmej. Jūs diemžēl esat ļaunuma saknes. Un ne jau es esmu dīvaina, bet tieši jūs, slimās galviņas, kurām sakāpis galvā, ka jūs esat ar kaut ko pārākas. Nezin kāpēc mums ikdienā nāk daudz laba vārdu kā virtuāli, tā arī realitātē! Un tikai no Latvijas kāds pa laikam izlien ar savu indīgo mēli, jo pieradušas dzīvot savā iedomātā kastītē, kur nedrīkst pat baltu krāsu vilkt ikdienā! :D (Tāds marasms!)
Sintija Užava, es skatos tev tāda liela mute, - kurā vietā man ir kāds anime stils un tēls? Universāli apģērbi (ziemā eleganti, vasarā sievišķīgi romantiski) unisex krāsās ir anime? Tu vispār sajēdz ko tu runā?
Un mana dēla stils, šeit Zviedrijā un vispār ārzemēs, nav nekas dīvains (jo atšķirībā no jums, baltu krāsu visur pasaulē uztver par klasiku). Jūs laikam nepārziniet ne modes vēsturi, kur šādas rišas ap apģērba maliņām mazuļiem bija ikdiena, nedz arī redzējāt ārzemju Instagrama kontus, kur klasiskais apģērbs zēniem joprojām ir ļoti izplatīts gan Zviedrijā, gan citviet pasaulē. Ir neskaitāmi daudz zīmolu, kuri ražo tradicionāli klasiskā stila drēbes. Jā, ar rišām ap zeķu vai krekliņu malām, dažādus kostīmiņus pasakainus. Tas nav tikai meitenēm, tā ir paliekoša klasika abiem dzimumiem!
Laikam vispār zili-zaļas paliktu no savas žults, ja es dēlu saģērbtu lūk šādi - tas ir zēns

Vai šādi, tie ir divi zēni (starpcitu, slavenā zviedru Newbie zīmola dizainere)

Pilns Pinterest, pilns Instagram, pilna pasaule (google) informācijas, paraugbildēm, zīmoliem, bet jūs neko no tā neziniet! Mana dēla apģērbu kombinācijas salīdzinājumā ar to, kā tiek ģērbti zēni neskaitāmi daudzos zviedru, norvēģu, angļu, amerikas utt. IG kontu dzīvītēs ir vispār ikdienišķa estētika.
Enazenaz, kurai es tā besiju, tev tiešām liekas, ka man savu dēliņu jāpataisa neglītāku, jānolaižas līmenī, jāapšņikā zēngalviņā (nospļaujoties, ka viņa mīlīgai sejiņai tas nepiestāvēs), jāapģērbj neglītos "stereotipiski zēnu" apģērbos, lai tikai atbilstu tavai (un jūsu) slimām iedomām par to, kā ir jāizskatās un jāģērbjas? Kopš kura laika "podiņgriezuma" mati ir tiiiiik gari kā meitenei? Tu vispār ārā izej? Pat pie jums Latvijā "podiņgriezumi" ir ikdienišķa zēnu frizūra. Ķirsīšu kombinezons ir UNISEX, tā ir rakstīts gan ražotājam, gan arī viņu reklām IG kontā var redzēt gan zēnus, gan meitenes ar šo ķirsīšu apdruku! Un tie nav Ugg zābaki!
Un Jajaja2 varētu padomāt, ka mums ir tikai vieni gumijzābaki un tas nekas, ka dēls sēž sniegā uz tepiķa mūsu dārzā (!) 1m attālumā no ieejas!? Tas nekas, ka viņam ir arī vilnas zeķes kājās un labi saģērbts, jūtās laimīgs un priecīgs! Starpcitu, viņam ļoti pat patīk kā ģērbju, balta krāsa arī viņam ir viena no mīļākajām.
Ak jā, un man nav nekādu feik kontu. Man nav vajadzīga jūsu degradētā uzmanība. Tieši tāpēc arī atnācu un rakstu atklāti, jo jūsu viedoklis ir vispār pretējs tam, kā mūs uztver šeit Zviedrijā un citviet.
Paredzu, ka tulīt panesīsies, - nē, es nepaslinkoju atvēlēt 15minūtes un te to uzrakstīt, tādēļ ka JŪSU priekšstats par mums, ir PAVISAM pretējs tam, kā ir. Pilnīgi 2 dažādas pasaules! Tikmēr, kamēr jūs apsmejat, mūs ciena un novērtē!
Priecīgus Ziemassvētkus pavadot savā degradācijā! Tpu.
Un nav ko mani stalkot ar saviem feik profiliem!
15.12.2021 23:41 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
TāPatiJasmina @ 15.12.2021 23:41
Un es jau domāju, no kurienes man Story statistikā neveselīgs pieaugums... bet, protams. Te kā vienmēr degradācija spiežas ārā pa visām malām (ir izņēmumi). Teksts attiecas tikai uz slimajām.
Par laimi, Zviedrija atšķiras no Latvijas gandrīz visā. Allaž apbrīnoju šos aizspriedumu pilnos komentārus par stilu. Nē, nu ja pierasts redzēt tikai rajonu pagalmu sabiedrību, tad jau saprotams, ka balta krāsa var izraisīt tādu šoku. Ak vai, uzdrošinājās ģērbties nevis melnajā un raibum raibajā bezgaumībā, bet universālā klasikā ar baltu kā pamatkrāsu. Kādas šausmas, cik dīvaini! Par manu dēlu vispār absurds absurda galā, ne viņš pamperā staigā, nedz arī tas, kā viņu ģērbju, izraisa kaut kādu rezonansi. Tieši pretēji, dārziņā viņam ir gan draugi, gan arī no mums iedvesmojas, ka pat tagad jau cits zēns nāk uz dārziņu mīkstā baltā kostīmiņā ar drapētām sirsniņām! No kurienes bērni var zināt jūsu kaut kādus slimus aizspriedumainos stereotipus, ka "tas der tikai zēniem, tas meitenei"? Tikai no jums, slimās aizspriedumainās būtnes. Šeit nevienam mazam bērnam nenāk ne prātā kādu apsmiet "kāpēc tev ir tāda krāsa, kāpēc zeķes ar rišām vai ko atnāci dinozauros, ja esi meitene". Viņi par to nemaz nezin! Šeit bērnus audzina veselīgi, viņi nav samaitāti kā jūs un jūsu bērni (ja tādi ir), kurus jūs no dzimšanas audzinat būt par stereotipu un aizspriedumu zaldātiņiem! Un kuri pēc tam citus mobingo un apsmej. Jūs diemžēl esat ļaunuma saknes. Un ne jau es esmu dīvaina, bet tieši jūs, slimās galviņas, kurām sakāpis galvā, ka jūs esat ar kaut ko pārākas. Nezin kāpēc mums ikdienā nāk daudz laba vārdu kā virtuāli, tā arī realitātē! Un tikai no Latvijas kāds pa laikam izlien ar savu indīgo mēli, jo pieradušas dzīvot savā iedomātā kastītē, kur nedrīkst pat baltu krāsu vilkt ikdienā! :D (Tāds marasms!)
Sintija Užava, es skatos tev tāda liela mute, - kurā vietā man ir kāds anime stils un tēls? Universāli apģērbi (ziemā eleganti, vasarā sievišķīgi romantiski) unisex krāsās ir anime? Tu vispār sajēdz ko tu runā?
Un mana dēla stils, šeit Zviedrijā un vispār ārzemēs, nav nekas dīvains (jo atšķirībā no jums, baltu krāsu visur pasaulē uztver par klasiku). Jūs laikam nepārziniet ne modes vēsturi, kur šādas rišas ap apģērba maliņām mazuļiem bija ikdiena, nedz arī redzējāt ārzemju Instagrama kontus, kur klasiskais apģērbs zēniem joprojām ir ļoti izplatīts gan Zviedrijā, gan citviet pasaulē. Ir neskaitāmi daudz zīmolu, kuri ražo tradicionāli klasiskā stila drēbes. Jā, ar rišām ap zeķu vai krekliņu malām, dažādus kostīmiņus pasakainus. Tas nav tikai meitenēm, tā ir paliekoša klasika abiem dzimumiem!
Laikam vispār zili-zaļas paliktu no savas žults, ja es dēlu saģērbtu lūk šādi - tas ir zēns
Vai šādi, tie ir divi zēni (starpcitu, slavenā zviedru Newbie zīmola dizainere)
Pilns Pinterest, pilns Instagram, pilna pasaule (google) informācijas, paraugbildēm, zīmoliem, bet jūs neko no tā neziniet! Mana dēla apģērbu kombinācijas salīdzinājumā ar to, kā tiek ģērbti zēni neskaitāmi daudzos zviedru, norvēģu, angļu, amerikas utt. IG kontu dzīvītēs ir vispār ikdienišķa estētika.
Enazenaz, kurai es tā besiju, tev tiešām liekas, ka man savu dēliņu jāpataisa neglītāku, jānolaižas līmenī, jāapšņikā zēngalviņā (nospļaujoties, ka viņa mīlīgai sejiņai tas nepiestāvēs), jāapģērbj neglītos "stereotipiski zēnu" apģērbos, lai tikai atbilstu tavai (un jūsu) slimām iedomām par to, kā ir jāizskatās un jāģērbjas? Kopš kura laika "podiņgriezuma" mati ir tiiiiik gari kā meitenei? Tu vispār ārā izej? Pat pie jums Latvijā "podiņgriezumi" ir ikdienišķa zēnu frizūra. Ķirsīšu kombinezons ir UNISEX, tā ir rakstīts gan ražotājam, gan arī viņu reklām IG kontā var redzēt gan zēnus, gan meitenes ar šo ķirsīšu apdruku! Un tie nav Ugg zābaki!
Un Jajaja2 varētu padomāt, ka mums ir tikai vieni gumijzābaki un tas nekas, ka dēls sēž sniegā uz tepiķa mūsu dārzā (!) 1m attālumā no ieejas!? Tas nekas, ka viņam ir arī vilnas zeķes kājās un labi saģērbts, jūtās laimīgs un priecīgs! Starpcitu, viņam ļoti pat patīk kā ģērbju, balta krāsa arī viņam ir viena no mīļākajām.
Ak jā, un man nav nekādu feik kontu. Man nav vajadzīga jūsu degradētā uzmanība. Tieši tāpēc arī atnācu un rakstu atklāti, jo jūsu viedoklis ir vispār pretējs tam, kā mūs uztver šeit Zviedrijā un citviet.
Paredzu, ka tulīt panesīsies, - nē, es nepaslinkoju atvēlēt 15minūtes un te to uzrakstīt, tādēļ ka JŪSU priekšstats par mums, ir PAVISAM pretējs tam, kā ir. Pilnīgi 2 dažādas pasaules! Tikmēr, kamēr jūs apsmejat, mūs ciena un novērtē!
Priecīgus Ziemassvētkus pavadot savā degradācijā! Tpu.
Un nav ko mani stalkot ar saviem feik profiliem!
kāpēc tad ziemā būtu jāvelk plānie gumijas zābaki un plānie cimdi? Lai uztaisītu saskaņotu bildi? Vai, jūsuprāt, bērns izprot, ka jūs viņu izmantojiet kā dekorāciju savam kontam? Vai viņš izprot, ka uz viņu skatās ļoti daudz un dažādu cilvēku ar ļoti daudz un dažiem nodomiem. Vai viņš izprot, ka drīkst atteikties?
15.12.2021 23:45 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.06.2020
Jajaja2 @ 15.12.2021 23:45
kāpēc tad ziemā būtu jāvelk plānie gumijas zābaki un plānie cimdi? Lai uztaisītu saskaņotu bildi? Vai, jūsuprāt, bērns izprot, ka jūs viņu izmantojiet kā dekorāciju savam kontam? Vai viņš izprot, ka uz viņu skatās ļoti daudz un dažādu cilvēku ar ļoti daudz un dažiem nodomiem. Vai viņš izprot, ka drīkst atteikties?

Pirmkārt, 15min paspēlēt 1m attālumā mūsu dārzā no ieejas, nav nekas šausmīgs, jo sagērbts viņš ir silti. Laikam es labāk zinu, ne? Par zābakiem es jau uzrakstīju. Tu domā es pērku apģērbu, lai tikai nobildētos? Nonsens.
Jā, varētu padomāt, ka es vienīgā publicēju savu bērnu IG! Ak vai, un visas šīs te jūsu aprunātās te citas Instammas savus bērnus nedemonstrē?! Kāda liekulība un divkosība! Ar visiem viņu tūkstošiem sekotāju un katra bilde reklāma, kur parādās bērns! Publicē gan savtīgos nolūkos reklāmām, gan vispār bieži neglaimojošā veidā, raudošus un nezin kādus, attaisnojot visu ar "realitāti"! Nesmīdini.
Savu dēlu nekad nespiežu bildēties pret viņa gribu (tāpēc mums nav nekādu raudošu vai nelaimīgu sejiņu kopbilžu vai viņa bilžu, atšķirībā no citiem, kuri uzskata, ka IG dēļ ir jārāda sevi un savus bērnus apkaunojošā veidā) un vispār mans IG ir mana publiskā dienasgrāmata, ko veidoju sev un citiem domubiedriem par prieku, ne komerciālos nolūkos.
15.12.2021 23:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5052
Reģ: 03.11.2012
Kukuuu @ 15.12.2021 21:49

A ko tur skatīties? Kā viņa pārbīdās no egles līdz skapim un gultai? Vai kā viss ir līdz vēmeklim rozā? Man nav nekas pret viņu, izklausās jauks cilvēks, bet kaut kas tomēr bērnībā būs noticis, kas izskaidrotu, kāpēc šādi uzvedās gandrīz pusmūžā sievietes nevis padsmitnieces.

Es ieteiktu paskatīties viņas ig, kam viņa seko, ļoooti daudz tādu profilu kā viņai un viņa nav VIENĪGĀ tāda, īpatnēja un ar savu stilu.
Ne par velti viņa seko tādiem profiliem un gūst idejas, iedvesmu un es domāju, ka ir pietiekami daudz sieviešu, kas seko viņai un ir tādas pašas utt.
Ārzemēs tā ir pilnīga norma, ne par velti viņas savā profilā pieminēja to, ka Zviedrijā neviens nevienu nenosoda, ja kāds atšķiras. Un tā patiešām ir, zinu daudzus, kas tur dzīvo no 90s gadiem un nevar iedomāties kā būtu dzīvot LV tieši tā iemesla dēļ, ka ir tāds sabiedrības nosodījums.
Es pati nedzīvoju Latvijā un kā atbraucu uz Latviju, tā mūžīgi ir kāds “gadījums”
Kad manam dēlam bija pusgads, tad aizbraucām uz Latviju, viņam bija sarkana jaka, pat iedomāties nevarat, cik daudzi cilvēki man pārjautāja vai tas ir puisītis vai meitenīte, jo redz! - sarkana jaka.
Viena pazīstama sieviete pat nepakautrējās pajautāt vai man ir atdotas meiteņu drēbes, ka jaka sarkana 😂😂😂😂😂😂
16.12.2021 00:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!