IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Shayk @ 14.12.2021 22:55
Jesus Maria kadas tai Agnesei saknes ataugas ?

Phe, appreceta tad var būt nevīžīga. 🤓
Vīrs pie sāniem tad jau nav jēga vairs pucēties, māju kārtot, drēbes mazgāt, un gatavot ēst 😄
14.12.2021 23:07 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ka vispar tos kokteilus var est KATRU dienu.
14.12.2021 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 7641
Reģ: 29.09.2009
Vakarkleita @ 14.12.2021 22:35
Pirms laika AgneseBoo ielikusi storiju ar šo forumu. ?
Man viņa liekas tik vulgāra,rupja,reāla pīkstule no šādas iedvesma apaļa 0, uz viņu skatoties Tev ir sajūta ka, jā, Tev tomēr dzīve viss ir labi, pat zem egles sēžot. ???
Visu laiku murgo par savu bezmiegu ka pat SUPERBiodrons nederēja??? wo Tev NL!
Tāda savāda sieviete ?
Nogurst no visa, bērna, mājas kārtošana, elpošanas, braukšanas un ko vēl viņa dara taisa Unpacking no Humpalu bodēm, un suta omnivas.
Interesanta būtne. ?
Viņas komandas sievietes ko visu laiku storijos tago, nu protams visas tādas pašas rupjas, un vulgāras.
Gan jau Agnese iebāza šo screenu, lai pievērstu uzmanību un iegūtu pāris Folow.

Tas bļ* viņas storijā jau daudz par viņu pasaka.
14.12.2021 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Shayk @ 14.12.2021 23:12
Ka vispar tos kokteilus var est KATRU dienu.

Kokteiļus ēst katru dienu, ir sava veida slinkums, visas Bitītes ir ļoti slinkas, ja Tev nav laika pagatavot maltīti, tieši cik tūkstošus Tu par 40 min nopelnīji vadot kaut kādas apmācības. 😂
Pagatavo maltīti, veselīgu. Kokteiļi, nu grozies ka gribi- nav kārtīga maltīte, jā, paēst jeb “apmānīt kunģi” var.
Bet ne jau tas ir veselīgi. 🧐
14.12.2021 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
la femmina @ 14.12.2021 23:15

Tas bļ* viņas storijā jau daudz par viņu pasaka.

Katru dienu šis murgs, es nesekoju viņai, bet šad tad apskatos. Visu laiku Zaje#al, piz#ets, bļ#ģ… ja tā ir NL sludinātāja. 😂😂😂
14.12.2021 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 7641
Reģ: 29.09.2009
Vakarkleita @ 14.12.2021 23:19

Katru dienu šis murgs, es nesekoju viņai, bet šad tad apskatos. Visu laiku Zaje#al, piz#ets, bļ#ģ… ja tā ir NL sludinātāja. ???

Ideāls biznesmenes piemērs! 😀
14.12.2021 23:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Jā, Zeltiņa taču jaunībā bija tāda skaistule, tagad sabeigusi seju, kaut kādas neadekvātas mīmikas tajā zīmējas. Jā, viņas māsa Lauma Valeine veic injekcijas, un ir sertificēta un profesionāla dermatoloģe, ārste. Tiešām viņa savas māsas sejai to būtu izdarījusi?
Es gan vairāk pazīstu Laumas vīru, galveno neiroķirgu Stradiņos, jo mana brāļa māsīca stradaja Harley Davidson veikalā, un viņš brauc ar Hārli, ir LV Harley Davidson prezidents. Trīs un piecus gadus atpakaļ bieži biju līdzi uz darbinieku pasākumiem. Kā viņš atklāti flirtēja ar citām jaunām meitenēm... un daudz reiz aizbrauca arī prom no ballītes ar meiču... Jocīgākais, ka vienmēr visiem bija skaidrs, ka Lauma to zin un redz, bet piever acis. Laikam abi bija/ir tādi karjeristi, kuri dzīvo darba, bērnu, komforta un sakārtotas dzīves dēļ. Lauma vienmēr ir mācējusi būt dāma un no ballītes laicīgi aiziet. Labi atceros Valeinis vienmēr piedzērās un palika pēdējais, un kārās kaklā katrai smukajai meičai līdz 25 gadi vecuma kaklā un flirtēja. Un reāli arī parasti dabūja arī. Visi viņa kluba biedri un viņu sievas vienmēr ironiski iesmēja - nu jā, tas tak Valeinis.
14.12.2021 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 54
Reģ: 18.06.2010
Googlēju Veleini un uzdūros Vucēnas mustangam?! :D
https://jauns.lv/raksts/izklaide/12396-zeltinas-masa-sasit-vira-glauno-vagi
15.12.2021 00:39 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
cepumubriesmonis @ 15.12.2021 00:39
Googlēju Veleini un uzdūros Vucēnas mustangam?! :D
https://jauns.lv/raksts/izklaide/12396-zeltinas-masa-sasit-vira-glauno-vagi

Viss joprojām grozas ap Vucēnu. 😃😃😃
15.12.2021 00:43 |
 
Reitings 67
Reģ: 02.08.2021
cepumubriesmonis @ 15.12.2021 00:39
Googlēju Veleini un uzdūros Vucēnas mustangam?! :D
https://jauns.lv/raksts/izklaide/12396-zeltinas-masa-sasit-vira-glauno-vagi
šis nebūs īstais. Vucēnas mustangs Lv reģistrētd 2019.gada
15.12.2021 02:53 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Es paskatījos Saulietes storijos šovakar, respect par ķermeņa uzlabošanas procedūrām tajā vannītē 👌 matus pieaudzējusi kuplumam, jo pašai plāni. Skropstas liek, jo acīmredzot pašai plānas. Jaunībā aizpildīja kompleksu, par mazām krūtīm - ielika.
Bet viņa domā ar galvu, nepumpē lūpas kā ziemas riepas un arī sejā nešpricē nekustīgo botox efektu un co. Manuprāt, viņa sevi mīl, jūtas skaista, pašpārliecināta.tāpat. Citādi jau sen būtu kā Bondarčuka, kurai pirms un pēc bildes pēc operācijām ir divi dažādi cilvēki.
15.12.2021 03:42 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Un man personīgi nepatīk Ušakovas tjūnēšanās rezultāts. Viņai bija pašai sava seksapīla odziņa, seja tāda efektīgi kaislīga, nepārspīlēti apaļa, simpātisks smuks deguntiņš(!), mīlīgas smaida līnijas.
Tagad sašpricējās kā visas, seja zaudēja savu valdzinājumu un sievišķo dzīvību. Taisni izstiepta un konkrēta bez jebkādas nepilnības. Nav jau nesmuka, bet tā seksīgā Lee ar savu tiešo personību ir zudusi. Ok, trendi trendi, un to vara.
https://failiem.lv/f/xj9jrnxae
15.12.2021 04:16 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Tagad dēļ filtriem vispār jautājums kā kura dzīvē izskatās.
Tāpati Ķuze. Viņa ļoti daudz filtrus lieto. Tikko bija ielikusi mazu bildīti sarunā ar bērniem - mi un žē, pavisam parasts sievišķis. Kas ir normāli un forši. Manās acīs filtri nav normāli.
Un tās NL šicas visas kā viena ir galīgi sapampušas. Es tos pulverus tuvumā sev nelaistu, paskatoties uz viņu sejām. Riktīgi bojā sev veselību.
15.12.2021 08:01 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Karlsone @ 14.12.2021 23:44
Jā, Zeltiņa taču jaunībā bija tāda skaistule, tagad sabeigusi seju, kaut kādas neadekvātas mīmikas tajā zīmējas. Jā, viņas māsa Lauma Valeine veic injekcijas, un ir sertificēta un profesionāla dermatoloģe, ārste. Tiešām viņa savas māsas sejai to būtu izdarījusi?
Es gan vairāk pazīstu Laumas vīru, galveno neiroķirgu Stradiņos, jo mana brāļa māsīca stradaja Harley Davidson veikalā, un viņš brauc ar Hārli, ir LV Harley Davidson prezidents. Trīs un piecus gadus atpakaļ bieži biju līdzi uz darbinieku pasākumiem. Kā viņš atklāti flirtēja ar citām jaunām meitenēm... un daudz reiz aizbrauca arī prom no ballītes ar meiču... Jocīgākais, ka vienmēr visiem bija skaidrs, ka Lauma to zin un redz, bet piever acis. Laikam abi bija/ir tādi karjeristi, kuri dzīvo darba, bērnu, komforta un sakārtotas dzīves dēļ. Lauma vienmēr ir mācējusi būt dāma un no ballītes laicīgi aiziet. Labi atceros Valeinis vienmēr piedzērās un palika pēdējais, un kārās kaklā katrai smukajai meičai līdz 25 gadi vecuma kaklā un flirtēja. Un reāli arī parasti dabūja arī. Visi viņa kluba biedri un viņu sievas vienmēr ironiski iesmēja - nu jā, tas tak Valeinis.
tik fui. Bet viņš tāds arī izskatās.
15.12.2021 08:02 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Par Dzenīti runājot. Viņa no vienkāršas un jaukas mammas ir pārvērtusies par iedomīgu arogantu sievieti. Nesaprotu, kas ir par motivāciju viņai sekot. Un es ļoti, ļoti ceru, ka ar bērniem darbojas logopēds. Un ka viņa drīz beigs viņus ģērbt vienādi, jo tad tiešām varēs raudāt par īstām problēmām.
Pretēji Virsnītei, kura no diezgan nepatīkamas un kaitinošas sievietes ir palikusi par foršu un iedvesmojošu.
Ja es jebkad izvēlētos maksāt par citās dzīves skatīšanos, tad es izvēlētos Virsnīšus.
15.12.2021 08:11 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Jajaja2 @ 15.12.2021 08:01
Tagad dēļ filtriem vispār jautājums kā kura dzīvē izskatās.
Tāpati Ķuze. Viņa ļoti daudz filtrus lieto. Tikko bija ielikusi mazu bildīti sarunā ar bērniem - mi un žē, pavisam parasts sievišķis. Kas ir normāli un forši. Manās acīs filtri nav normāli.
Un tās NL šicas visas kā viena ir galīgi sapampušas. Es tos pulverus tuvumā sev nelaistu, paskatoties uz viņu sejām. Riktīgi bojā sev veselību.

Skatījos storijos - Lindas Dainim pirkstā pamatīgs gredzens, apprecējusies Lasvegasā? 🤭
15.12.2021 08:37 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Dzenīte kuru dienu ir Šrilnkā un grib jau auklīti? 😅 par viņu der tipiski - meiteni var izdzīt no laukiem, bet laukus no meitenes ne. Viņas prastums spiežas ārā par visām malām, jo no mazas pelēkas luku peles ir uzlēkusi centimetru augstāk pa savu d.
15.12.2021 08:45 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Agnesei ir mazs zīdainītis mājās,kādas saknes?!Tas vien,ka viņa ik pa laikam atrod laiku saposties,uzkrāsot lūpas,pirmajos mēnešos,ar 2 maziem bērniņiem ir ļoti daudz.Ja teiksiet,tad kur laiks NL? Viņas vīram ir kkāda tipa vēzis,Agnese ir liels malacis ka atrod veidu,kā palīdzēt finansiāli.
Ja jūs Agnesi nodiršat,kāpēc nenodiršat piemēram Sailu?Viņa arī storijos bieži izmanto krievu spēka vārdus un Izaugtmīlestībā Live teica,ka šajos mēnešos mājās izskatās pēc bomža.Un tā ir realitāte,ka starot,skraidīt pa saloniem un kaifot no piepildītas dzīves šajā covid laikā ir utopija.Es agnesi redzu kā parastu,nogurušu mammīti un jā,man viņas lamāšanās netraucē jo vismaz manā lokā,skaistās cacas visas runā kā santehniķi,lai arī ir ar labu darbu un izglītību.
15.12.2021 08:53 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Ja Dzenīte tagad jūtas labāk esot seksapīla,lai jau! Ja nepazītu viņu caur visu to gaudojošo tēlu ko pati 3 gadus sev uzlika,bet redzētu šo versiju,varbūt neviens pat nepamanītu vai tieši pretēji,ar to viņa arī paķertu.Man viņa nesaista,tieši tāpēc ka par daudz indes bijis pa šo laiku un tas viegluma pagaidām liekas tēlota,bet jaunos video noskatos vairākas reizes un jā,ir forši.Tā ir viņas jaunā versija,kura viņai pašai ir vajadzīga pat vairāk nekā sekotājiem.Noticēt,ka es atkal varu būt forša sieviete,tas taču ir skaisti.
15.12.2021 09:02 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Karlsone @ 14.12.2021 23:44
Jā, Zeltiņa taču jaunībā bija tāda skaistule, tagad sabeigusi seju, kaut kādas neadekvātas mīmikas tajā zīmējas. Jā, viņas māsa Lauma Valeine veic injekcijas, un ir sertificēta un profesionāla dermatoloģe, ārste. Tiešām viņa savas māsas sejai to būtu izdarījusi?
Es gan vairāk pazīstu Laumas vīru, galveno neiroķirgu Stradiņos, jo mana brāļa māsīca stradaja Harley Davidson veikalā, un viņš brauc ar Hārli, ir LV Harley Davidson prezidents. Trīs un piecus gadus atpakaļ bieži biju līdzi uz darbinieku pasākumiem. Kā viņš atklāti flirtēja ar citām jaunām meitenēm... un daudz reiz aizbrauca arī prom no ballītes ar meiču... Jocīgākais, ka vienmēr visiem bija skaidrs, ka Lauma to zin un redz, bet piever acis. Laikam abi bija/ir tādi karjeristi, kuri dzīvo darba, bērnu, komforta un sakārtotas dzīves dēļ. Lauma vienmēr ir mācējusi būt dāma un no ballītes laicīgi aiziet. Labi atceros Valeinis vienmēr piedzērās un palika pēdējais, un kārās kaklā katrai smukajai meičai līdz 25 gadi vecuma kaklā un flirtēja. Un reāli arī parasti dabūja arī. Visi viņa kluba biedri un viņu sievas vienmēr ironiski iesmēja - nu jā, tas tak Valeinis.
iegūglēju, tas Valeinis izskatās drausmīgi, kā viņš vispār meitenes varēja copēt😀
15.12.2021 09:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits