IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
Scandinavian @ 11.12.2021 23:48
Meitenes, ko jūs domājat ar vārdu “sēdināšana”?

Kad bērns pats vēl neizrāda vēlmi sēdēt un to neprot darît, nav gatavs, bet vecāki saliek aizmugurē spilvenus un liek sēdēt vai kā citādi stutē sēdēšanas pozīcijā.
11.12.2021 23:55 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
Thehollie @ 11.12.2021 23:53
Es par hendlingu un citām lietām tiešām daudz lasīju un zināju, bet ēdiens man bija mistika. Tieši piebarošana, kad vairs neēd biezeņus, bet vajag kaut ko saturīgāku. Ja tā padomā, ko es savam bērnam devu, tad omg, mati ceļas stāvus. Lasīju un pirku grāmatas, bet kaut kā man tiešām neizdevās. Protams, nedevu frī un karbonādes, bet kaut kādus mistiskos plāceņus cepu un makaronus ar brokoļu spinātu mērci. Izklausās varbūt garšīgi, bet saturiski, manuprāt, briesmīgi. Tāpēc es viņu nenosodu, jo varbūt viņa arī meklē informāciju, bet vienkārši nesanāk. Par cīsiņiem runājot - ja tie ir, piemēram, Latvijā ražoti tītara vai teļa gaļas, tad neko sliktu tajā neredzu. Cik tad maziņš var apēst? Galvenais, lai nav Rakveres utt., kur no gaļas kādi 17%…
Par pārējo audzināšanas stilu piekrītu. Agrā sēdināšana un planšetes - nē, nē.

Nu viņa pusgada vecam bērnam brokastīs deva ceptu bekonu ar olām, maizītes ar ievārījumu un kakao 😜
12.12.2021 00:02 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
lilcha @ 11.12.2021 13:55
Sedokova un Timma šķiras? Vai triks uzmanības piesaistīšanai?

Gan jau kautkad izšķirsies, laika jautājums tikai
Bet vai ies atpakaļ pie Sanas un vai Sana ņems viņu atpakaļ? 🤣 Iespējams viņa vēl cer, ka atgriezīsies 😁
12.12.2021 00:09 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Var redzēt, ka daļa te ir ļoti neizglītotas, bet muld vienā muldēšanā.
Šķībi zobi un šķībs sakodiens ir 2 dažādas lietas - cilvēkam var būt 1 un nebūt otrs. Šķību sakodienu bērnam nevienā bildē neredzēju, zobi - jā, bet sakodiens… tiešām tupas, ja nezinat, labāk nerunāt
12.12.2021 00:21 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Sandra vismaz sodien pec cilveka izskatas, sakopusi sevi. Uzreiz cits skats.
12.12.2021 00:38 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Sanda Krastā šodien q&a atbildēja uz jūsu visu interesējošo jautājumu 😀 vīrieša nav , bērns ir
12.12.2021 00:57 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
AivijaBleka @ 12.12.2021 00:02

Nu viņa pusgada vecam bērnam brokastīs deva ceptu bekonu ar olām, maizītes ar ievārījumu un kakao ?

A, ok, tad bez komentāriem 😀
12.12.2021 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Apathy @ 12.12.2021 00:09

Gan jau kautkad izšķirsies, laika jautājums tikai
Bet vai ies atpakaļ pie Sanas un vai Sana ņems viņu atpakaļ? ? Iespējams viņa vēl cer, ka atgriezīsies ?

Timma Sedakova samilejies, A tai vecenei tikai nauda, atpazīstamība, Timma savu karjeru veiksmīgi ar to Blozgu būs noracis🪰 šī ka mazu puišeli uztaisīja, nokrāsoja ka gribēja 🙈
Iedomājies cik bērni, cik vīri, vai jau starta nebija viss skaidrs 🙊
Domāju ka Sana cer, tāpēc arī ar Kasparu attiecības neveidojas šī gaida savu izdevību 😂
12.12.2021 09:28 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Thehollie @ 11.12.2021 23:53
Es par hendlingu un citām lietām tiešām daudz lasīju un zināju, bet ēdiens man bija mistika. Tieši piebarošana, kad vairs neēd biezeņus, bet vajag kaut ko saturīgāku. Ja tā padomā, ko es savam bērnam devu, tad omg, mati ceļas stāvus. Lasīju un pirku grāmatas, bet kaut kā man tiešām neizdevās. Protams, nedevu frī un karbonādes, bet kaut kādus mistiskos plāceņus cepu un makaronus ar brokoļu spinātu mērci. Izklausās varbūt garšīgi, bet saturiski, manuprāt, briesmīgi. Tāpēc es viņu nenosodu, jo varbūt viņa arī meklē informāciju, bet vienkārši nesanāk. Par cīsiņiem runājot - ja tie ir, piemēram, Latvijā ražoti tītara vai teļa gaļas, tad neko sliktu tajā neredzu. Cik tad maziņš var apēst? Galvenais, lai nav Rakveres utt., kur no gaļas kādi 17%…
Par pārējo audzināšanas stilu piekrītu. Agrā sēdināšana un planšetes - nē, nē.
hmm, neesmu pārāk iedziļinājusies zīdaiņu ēšanā, bet pašlaik man ir pietiekami resursi ar receptēm , ko dot bērnam līdz 3.gadiem. Internetā , lekcijās ir visādi materiāli, nezinu ka tas strādās reāli ,kad būs jāsāk dot ēst. Līdz gadam man te rāda tikai biezputras, zupas , sautējums un no gada līdz trijiem recpetēs ir omlete , maizīte, pankukas ar augļiem un biezpiena plācenīši.
12.12.2021 09:50 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Dzenitei liela drosme ar diviem sīkajiem lidot uz šrilanku.. īpaši visu to ierobežojumu laikā..... Bet nu forši..nav standarta ēģipte
12.12.2021 09:59 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Dona rumba @ 11.12.2021 20:58
Armanjeva savā konta by_maija_armaneva iesaka nelegāli skatīties jauno sex and the city, kaut gan tet+ un lmt ir legāli. Aizrādīju, ka zagt nav labi un topošai politiķei nebūtu korekti aicināt pārkāpt likumu. Nobloķēja.
Moš kāda var piefiksēt šo story? Tā, lai paliek par piemiņu priekšvēlēšanu kampaņai ?.
LMT neatrodu to filmu. :(
12.12.2021 10:30 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
AnnijaB @ 12.12.2021 10:30
LMT neatrodu to filmu. :(
atradu 🤣
12.12.2021 10:32 |
 
Reitings 58
Reģ: 21.03.2019
Miaa @ 11.12.2021 22:04
Vispār man patīk skaisti sieviešu ķermeņi, nekas nav pret plikumiem, ja augums ir skaists un viss ir, tā teikt, savās vietās, bet, nē, paldies, tas laikam nebūs par Alisi. Nešķiet ne seksīga, ne skaista spalvaina kājstarpe. Nu, tas par viņas pēdējo postu runājot. :D Vispār man Alise agrāk patika, tīri savas dzīves uztveres dēļ, jo es arī po žizņi esmu tāds brīvdomātājs, bet tā kailā miesa teju katrā postā jau zb. :D Kā jau minēju, neesmu pret plikumiem, pati IG sekoju vienai skaistai, tiešām seksīgai sievietei, kura ik pa laikam ieliek kādu pikantāku, atkailinātāku bildi. Bet viņai tas sanāk ar tādu smalku erotisma pieskaņu, ka reizē atstāj arī vietu iztēlei. Kā arī tāda tipa bildes viņa ievieto salīdzinoši reti, līdz ar to, kad tiek ievietota kārtējā bilde, tas ir kā negaidīts pārsteigums. Salīdzinājumā ar viņu Alises profils tagad šķiet bezgaumīgs un stulbs, jo KATRĀ bildē ir vai nu kaila pakaļa vai krūtis, vai kaut kādas uzspēlēti erotiskas pozas. Līdz ar to tas jau kļūst tik nogurdinoši, uzspēlēti un kaitinoši, ka nav vēlme tādai personai sekot. Arī es dzīvoju saskaņā ar sevi, mīlu savu augumu, nekaunos no sava kailuma un nebaidos ik pa laikam savā IG publicēt kādu pikantāku bildi, bet Alises profils sāk kaitināt pat mani. Nu, tas tā, tāda piebilde gadījumā, ja Alise izlasa šo komentāru un ievieto savos storijos, komentāra autorei (t.i. man) pārmetot sevis un sava ķermeņa nemīlēšanu utt.. :D
Piekrītu Jums. Erotisms Alises postos ir bezgaumīgs. Var taisīt patiešām skaistas, jutekliskas bildes ar vietu iztēlei, fantāzijai. Caur viņas profilu staro laukā vulgarigāte un prastums. Cik ilgi vēl taisīs bildes pie spoguļa ar telefonu priekšā sejai. Arī tas ir interesanti, ka bildējot ķermeni seja tiek aizsegta. Kaut kā neiet kopā ar sevis mīlēšanu. Seja - acis, lūpas utt, manuprāt, ir ļoti nozīmīgi komponenti gaumīga, erotiska satura radīšanai.
Nevajag jau krutāko kameru, lai taisītu kvalitatīvas un baudāmas bildes. Ieguldīt vairāk laika, fantāzijas nevis tupi nosēsties uz krēsla un saukt par fotosesiju.
Vispār iepriekš sasmējos, jo “apgarotā, wild oishi Alise,” nu, ir kļuvusi par “kailo bilžu onlyfans Alisi.” Man patika “ceļojumu un dzīvesstila Alise.” Ļoti nenoturīga personība. Atrod, ko jaunu - uz laiku pieķeras, izkopj viņasprāt rādāmā līmenī, padarās, un, re, atkal jau cita versija ir studijā. Gaidu, kas būs pēc “erotisko” bilžu ēras.
12.12.2021 11:01 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.11.2021
Beciņa @ 11.12.2021 21:56
Ak vai kāds sakodiens ir Unas Vītolas bērnam. Tik slikts. Būs grūti nākotnē izlabot. Un tas kā viņa baro to bērnu…

Mana pieredzējusī zobārste teica, ka nemitīga knupīša lietošana ir lielākais posts maza bērna sakodienam. Izlabot, protams, varēs, ar breketēm vai kapēm pusaudzībā, bet vispār viņa ir ļoti kardināla pret knupīšiem, tad jau labāk, lai mazulis savu pirkstiņu pasūkā, kad vajag. Visu laiku bērnam dot knupi ir pilnīgi aplami.
12.12.2021 11:36 |
 
Reitings 1873
Reģ: 09.12.2021
Ak vai kāds sakodiens ir Unas Vītolas bērnam. Tik slikts. Būs grūti nākotnē izlabot. Un tas kā viņa baro to bērnu…

Neizskatās, ka tas ir no knupīša. Tur jau kaut kas smagāks ir..
12.12.2021 11:52 |
 
Reitings 10000
Reģ: 19.11.2014
Mana pieredzējusī zobārste teica, ka nemitīga knupīša lietošana ir lielākais posts maza bērna sakodienam. Izlabot, protams, varēs, ar breketēm vai kapēm pusaudzībā, bet vispār viņa ir ļoti kardināla pret knupīšiem, tad jau labāk, lai mazulis savu pirkstiņu pasūkā, kad vajag. Visu laiku bērnam dot knupi ir pilnīgi aplami.

Man visi bērni ir ņēmuši knupīšus (meita vēl pie tam ļoti ilgi.. līdz 2+ gadiem), dzēruši pienu no pudeles uz nakti (pēc zobu tīrīšanas) un visiem ar zobiem viss ir vislabākajā kārtībā - ne problēmas ar sakodienu, ne pudeļu kariesa.
Visiem tuvākajiem apkārtējiem bērniem bijis līdzīgi - gan knupītis ilgi, gan pudeles pa nakti ilgi, bet beigu beigās visiem smuki un veseli zobi.
12.12.2021 12:12 |
 
Patīk
Reitings 2898
Reģ: 30.04.2020
Pirkstiņu pasūkā? 😁 Tas arī ir galīgi aplami. Neeseat redzējušas, kā izskatās pieauguša cilvēka īkšķis, kas bērnībā visu laiku pa muti zīžļāts.
Vītola vienkārši pati ir vēl bērns, kurai slinkums pievērsties bērna uzturam, tāpēc dod visādu sūdu, kuru bērnam nebūtu jānogaršo ātrāk kā par gadu vai pat vēlāk.
12.12.2021 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Vāverģīmis @ 12.12.2021 11:36

Mana pieredzējusī zobārste teica, ka nemitīga knupīša lietošana ir lielākais posts maza bērna sakodienam. Izlabot, protams, varēs, ar breketēm vai kapēm pusaudzībā, bet vispār viņa ir ļoti kardināla pret knupīšiem, tad jau labāk, lai mazulis savu pirkstiņu pasūkā, kad vajag. Visu laiku bērnam dot knupi ir pilnīgi aplami.

Par pirkstiņa pasūkāšanu diezgan aplami. Ja no knupja var atradināt, tad ar to pirkstiņu pavisam čābīgi. Pieradums un reizēm pats bērns jau vairs nepiefiksē, kad tas pirksts ir mutē.
12.12.2021 12:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10510
Reģ: 29.01.2009
Timma Sedakova samilejies, A tai vecenei tikai nauda, atpazīstamība, Timma savu karjeru veiksmīgi ar to Blozgu būs noracis🪰 šī ka mazu puišeli uztaisīja, nokrāsoja ka gribēja 🙈
Iedomājies cik bērni, cik vīri, vai jau starta nebija viss skaidrs

Piekrītu! Tik ļoti bija nocieties pēc seksa, ka tā nu sanāca. Tie nokrāsotie mati viņam briesmīgi nepiestāv.
Ak vai kāds sakodiens ir Unas Vītolas bērnam. Tik slikts. Būs grūti nākotnē izlabot. Un tas kā viņa baro to bērnu…
Neizskatās, ka tas ir no knupīša. Tur jau kaut kas smagāks ir..

Arī paskatījos, tas tiešām nav no knupīša.
Neeseat redzējušas, kā izskatās pieauguša cilvēka īkšķis, kas bērnībā visu laiku pa muti zīžļāts.

Kā tas izskatās?
12.12.2021 12:39 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Piemēram šodienas storijos UVītolai bērnam atkal knupis un arī piesprādzēts mājās pie drēbēm. Viņa ir ļoooooti jauna un dumja. Daudz ko dara nepareizi, tīri fiziski.
12.12.2021 12:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits