IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
NaktsTaurenis @ 03.11.2021 21:33
https://failiem.lv/u/m5g3uxv6y
Vucēna atkal netika līdz mājai un tikai līdz viesnīcai? Tik ļoti slēpj veci, lai gan visas jau zinām, kurš tas ir. Pat neprot īsti nofilmēt, lai logā neatspīdētu. Un par to, ka nav eskortniece. Ir jau dažādas klases eskortnieces. Arī lētas maukas, kuras izskatās arī tā.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣
+++
03.11.2021 23:38 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
C00L Dzipsy @ 03.11.2021 23:12

IG robcha147

Ja, to pliko pauri jau spogulattela var redzet.
03.11.2021 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Karlsone @ 03.11.2021 22:22
Varbūt Jelinska arī ir goldigere, taču prot arī vīrietim iedot pretī maigumu, mīlumu, atzinību, rūpes. Jābeidz ticēt pasakām, ka bagāts pusmūža vecis sapņo, ka kāda beidzot iemīlēs tikai viņa dvēseli. Ļoti daudziem mega turīgiem večiem tieši paceļ pašapziņu, ka sieviete novērtē, izbauda naudu, iespējas, ko viņš var sniegt. Jo tie ir viņa darba, centienu augļi. Un tādi vīrieši jau nav mulķi, tak ar cik sievietēm nav laiku pavadījuši.. jūt, kura patiesi novērtēs, mācēs izmantot iespējas, un arī dos pretī, sajūtot, ko tieši viņam vajag dot pretī... tāpēc daudzi pamet sievas, kuras pie tā visa ir pieradušas, nesajūsminās un uztver kā normu. Manuprāt, tam Fiļam vienalga, ka viņa iesmej par tādām sievietēm kā viņas storijā. Varbūt viņa pat pārsūtīja viņam to video, un abi smējās kopā. Ko mēs zinām, kā viņi skatās uz dzīvi. Gan jau, ka viņš arī domā, ka sievietei īsos svārciņos ir jābūt tikai un vienīgi garkājainai skaistulei, un tāpēc arī ir kopā ar Jelinsku.
Domāju, ka arī Porziņģa Laura spēj novērtēt savu partiju. Viņa nāk no parastas ģimenes. Mamma friziere, tētis smagas traumas rezultātā invalīds, dzīvoja mazā dzīvoklītī Juglā. Vecāki cīnījušies kā mācējuši, cepuri nost. Mamma ļoti lepna tagad par Lauru. Kura mamma gan negribētu, lai viņas meita ir laimīga un vēl labā maizē tiek.

Piekrītu katram vārdam.
04.11.2021 04:48 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Karlsone @ 03.11.2021 22:22
Varbūt Jelinska arī ir goldigere, taču prot arī vīrietim iedot pretī maigumu, mīlumu, atzinību, rūpes. Jābeidz ticēt pasakām, ka bagāts pusmūža vecis sapņo, ka kāda beidzot iemīlēs tikai viņa dvēseli. Ļoti daudziem mega turīgiem večiem tieši paceļ pašapziņu, ka sieviete novērtē, izbauda naudu, iespējas, ko viņš var sniegt. Jo tie ir viņa darba, centienu augļi. Un tādi vīrieši jau nav mulķi, tak ar cik sievietēm nav laiku pavadījuši.. jūt, kura patiesi novērtēs, mācēs izmantot iespējas, un arī dos pretī, sajūtot, ko tieši viņam vajag dot pretī... tāpēc daudzi pamet sievas, kuras pie tā visa ir pieradušas, nesajūsminās un uztver kā normu. Manuprāt, tam Fiļam vienalga, ka viņa iesmej par tādām sievietēm kā viņas storijā. Varbūt viņa pat pārsūtīja viņam to video, un abi smējās kopā. Ko mēs zinām, kā viņi skatās uz dzīvi. Gan jau, ka viņš arī domā, ka sievietei īsos svārciņos ir jābūt tikai un vienīgi garkājainai skaistulei, un tāpēc arī ir kopā ar Jelinsku.
Domāju, ka arī Porziņģa Laura spēj novērtēt savu partiju. Viņa nāk no parastas ģimenes. Mamma friziere, tētis smagas traumas rezultātā invalīds, dzīvoja mazā dzīvoklītī Juglā. Vecāki cīnījušies kā mācējuši, cepuri nost. Mamma ļoti lepna tagad par Lauru. Kura mamma gan negribētu, lai viņas meita ir laimīga un vēl labā maizē tiek.

Man būtu prieks, ka mans bērns labi dzīvo bet es nebūtu lepna. Bagātību sasniegt aizejot pie bagātnieka nav māksla. Māksla ir to sasniegt pašu rokām. Tā arī veidojas tā apziņa kas ir kas un cik ļoti tas ir jānovērtē.
04.11.2021 06:21 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Mc.Queen @ 03.11.2021 19:35
Kas Lady Jeļenai ar tām uzacīm? Drausmas

Tā kā ar marķieri vai ar to pašu laineri uzzīmētas. 😅
04.11.2021 08:11 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Danaja @ 03.11.2021 23:04

Piekrītu! Es goda vārds nesaprotu tos, kas viņai seko. Ko no viņas var iegūt? Kā saorganizēt auskarus un matu sprādzes?
Par Alisiwild, gan jau tūliņ nepaies ne mirklis, kā sāks pļūtīt par savu izcilo imūnsistēmu un veselīgo dzīvesveidu, kas uzlabo slimības gaitu. Un redz, ka vajag tikai padzer tējiņu un uzēst ingveru un viss būs čiki piki. ? Bet nu bēdīgi, ka tieši savā dzimšanas dienā tādus jaunumus uzzināja..

Nesen Lady Jelenai piesekoju bēbja dēļ. Domāju, ka daudzas seko bēbja dēļ.
Par to runas stilu man tieši ottādāk liekas, ka labi runā. Plūstoša skaidra runa, nebiju manījusi žargoniskus izteicienus vai mēles mežģīšanos. Nesapratu, kam piesienās.
04.11.2021 08:12 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
missfortune @ 04.11.2021 08:11

Tā kā ar marķieri vai ar to pašu laineri uzzīmētas. ?

Man salikās kaut kad par treknu un par tumšu.
04.11.2021 08:14 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.10.2021
Karlsone @ 03.11.2021 22:22
Varbūt Jelinska arī ir goldigere, taču prot arī vīrietim iedot pretī maigumu, mīlumu, atzinību, rūpes. Jābeidz ticēt pasakām, ka bagāts pusmūža vecis sapņo, ka kāda beidzot iemīlēs tikai viņa dvēseli. Ļoti daudziem mega turīgiem večiem tieši paceļ pašapziņu, ka sieviete novērtē, izbauda naudu, iespējas, ko viņš var sniegt. Jo tie ir viņa darba, centienu augļi. Un tādi vīrieši jau nav mulķi, tak ar cik sievietēm nav laiku pavadījuši.. jūt, kura patiesi novērtēs, mācēs izmantot iespējas, un arī dos pretī, sajūtot, ko tieši viņam vajag dot pretī... tāpēc daudzi pamet sievas, kuras pie tā visa ir pieradušas, nesajūsminās un uztver kā normu. Manuprāt, tam Fiļam vienalga, ka viņa iesmej par tādām sievietēm kā viņas storijā. Varbūt viņa pat pārsūtīja viņam to video, un abi smējās kopā. Ko mēs zinām, kā viņi skatās uz dzīvi. Gan jau, ka viņš arī domā, ka sievietei īsos svārciņos ir jābūt tikai un vienīgi garkājainai skaistulei, un tāpēc arī ir kopā ar Jelinsku.
Domāju, ka arī Porziņģa Laura spēj novērtēt savu partiju. Viņa nāk no parastas ģimenes. Mamma friziere, tētis smagas traumas rezultātā invalīds, dzīvoja mazā dzīvoklītī Juglā. Vecāki cīnījušies kā mācējuši, cepuri nost. Mamma ļoti lepna tagad par Lauru. Kura mamma gan negribētu, lai viņas meita ir laimīga un vēl labā maizē tiek.

Es ļoti atvainojos, bet laimīga par ko?
Par to, ka meita nekad dzīve nav strādājusi kaut normālu darbu un nezin kas tā ir - pelnīt naudu savai dzīvībai? 😅
Es arī nāku no ģimenes, kur viss bija slikti ar naudu, taču esmu 2 gadus vecāka nekā Laura un man ir karjera, labs darbs, kaut bakalauru tā arī nepabeidzu.
Uzskatu, ka 21-25 gadi ir labākais vecums, lai tikt kaut kur augšā, pēc tam būs grūtāk, it īpaši, ja nav ne pieredzes, ne izglītības.
Ar ko šajā gadījumā var lepoties mamma? Ar to, ka meita spēj atrast sev puišus? 😇
04.11.2021 08:15 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Un ko var iegūt no citām? Tieši to pašu - neko!
Tās rotas gaumes lieta, ne jau visiem jādižojas ar zelta smalkām rotiņām. Viņai patīk lētā bižutērija, kas spīd kā žagatai. Patīk un poh uz jums. Ar runas veidu viņai viss kārtība, ļoti labi reklamē un stāsta par Turciju savā blogā.

Uķi, uķi. Māšuks klāt. 😁😁😁
04.11.2021 08:30 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
Viņi jau nemaz nevar palikt kopā vienā viesnīcas numuriņā, jo nav viena mājsaimniecība. Zvans viesnīcai, policijai un abus izvedīs ar plikām pakaļām ārā.

Nedod te sūdzmanēm padomus.
Kas Lady Jeļenai ar tām uzacīm? Drausmas
Šodien nodomāju to pašu. Arī runas stils tāds, kā atpalicis.

Man šķiet, ka viņa tā runā dēļ ieliktajiem zobiem.
04.11.2021 08:43 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
LaLo @ 03.11.2021 22:21

Marta stāvoklī palika pēc 12.klases beigšanas, šaubos vai plānots bērns bija, bet skatoties uz to, kā viņai tagad iet- visnotaļ laimīga ar savu puiku.

Laimīga sieviete nenodala bērnu no tēva. Ņemot vērā, ka bērns ir divu vecāku lolojums, tēvam noteikt laiku no 17:00-21:00 kā tas bija minēts storijos ir debīli. Es vispār uzreiz ietu caur tiesu, lai aizbildniecība ir uz pusēm un miers, nevis ļautu tā saraustīt manas attiecības ar bērnu. Martas vecāki lielākoties pieskata to mazo puisīti, nevis pati Marta. Līdz ar to viņa nav ne kripatiņu labāka!
04.11.2021 09:04 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
LaLo @ 03.11.2021 22:21

Marta stāvoklī palika pēc 12.klases beigšanas, šaubos vai plānots bērns bija, bet skatoties uz to, kā viņai tagad iet- visnotaļ laimīga ar savu puiku.

Protams,par to,ka bērns ir laime, nemaz nav šaubu, bet man tieši par to čali jautājums,sanāk,ka jau otrajai "mazajai" bērns sanācis.
Par to,ka Marta nedod bērnu, nezinu, tagadējā Adrianas rīcība man arī liekas dīvaina, to visu darīy publiski, jo tas jau neko labu nenesīs- teksts,tā ir daudziem tāpēc par to runāju, nu kāda atšķirība,ka tā ir daudziem, tiec galā ar savu situāciju. Publiska runāšana par šo neko nedos, pie tam, Latvija ir maza, tad PTAC skandāls, tad šis, liekas tik nesavienojami ar viņas jauko personību.
Par krūtīm, nu tas vispār, bāc, cik viņai ir gadi! Dzemdēs un zīdīs vēl kadu mazuli un tad lai domā par "uzlabošanu".
Man prieks,ka Adriana izveidojusi savu biznesu, bet pagaidam, tie dizaini ir tik vienkārši,par mazliet prasti liekas, bet lai izdodas, noteikti sanāks arvien labāk, vismaz dara pati ko savām rokām.
Agnese Skrīvere(?), brauc mašīnā un bēdājas,ka bērni guļ, jo tad nebūs laiks sev mājās! Viņai tik ļoti ir saskalotas smadzenes ar - laiks sev,ka vāks! Tak bērni izaugs un būs laiks sev daudz, it sevišķi,ja negribas mācīties un strādāt ārpus NL. Izbaudi laiku sev mašīnā, kamēr mazie čuč,laiks sev taču ir tik dažāds!
04.11.2021 09:16 |
 
Reitings 5299
Reģ: 06.11.2019
Seina @ 03.11.2021 23:38

Un ko var iegūt no citām? Tieši to pašu - neko!
Tās rotas gaumes lieta, ne jau visiem jādižojas ar zelta smalkām rotiņām. Viņai patīk lētā bižutērija, kas spīd kā žagatai. Patīk un poh uz jums. Ar runas veidu viņai viss kārtība, ļoti labi reklamē un stāsta par Turciju savā blogā.

Un Jeļenas māsa ar aizstāvības runu ir klāt, kā jau paredzēts 😁
04.11.2021 09:55 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.11.2017
Es nepazīstu Jeļenu, bet esmu viņas un viņas māsas sekotāju pulciņā. Cienu abas māsas, jo Jeļena ir iemācījusies turku valodu, bet māsa - zviedru. Abas meitenes ir kārtīgas, pat pedantiskas, kas mūsdienās arī ir samērā liels retums, turklāt, ņemot vērā, ka abām ir arī bērniņi. Jā, interesanti sekot līdzi tieši kultūras ziņā, jo Jeļenas māsa dzīvo Zviedrijā, bet Jeļenai ir cieša saikne ar Turciju. Patīk arī runas izteiksme, abām ir patīkama latviešu valoda. Turklāt man tieši interesanti šķiet, kā māsa ģērbj puisīti un ģērbjas pati, arī Jeļenai ir skaists augums un kleitas, tieši šī atšķirība no citām sociālo tīklu personībām man ir saistoša un simpātiska.
04.11.2021 10:19 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Danenbergsones meitai uz 6 gadiem balle un dāvanas vairāk,kā citam uz 30 gadiem :D
Mani arī kaitina Jeļenas lēnais runas stils,bet jāpiekrīt ir,ka valoda ir ļoti laba.
Par Valdmaņiem,liekas tik dīvaini,ka ir treneri,bet reāli tik daudz ko dara nepareizi bērnam,tieši no fiziskā aspekta. Arī baby bjorn krēsls izskatās,ka ir neatbilstoši augstu priekš tik maza zīdaiņa,no sākuma taču liek gandrīz guļus pozīcijā,bet varbūt vnk tā izskatās.
Vucēna, tur nav vairs diži ko teikt, iedomājos,diez kas būs,kad Neits, Vitiņa izaugs, cik būs bērnus vēl paspējusi saražot, un lielākie varēs apskatīties kāda mātei bija attieksme pret viņiem bērnībā. Negrib nopietnas attiecības,bet tusē pa viesnīcām :D
NL reāli ķer jaunās māmiņas, atrodot vājās vietas un tad skalo smadzenes! Brīvais laiks, laiks sev, nauda, atzinība,komunikācija ar citiem, it kā sevis attīstīšana/jaunas zināšana utt, reāli taču spīd cauri ar kādam metodēm tiek strādāts! Tik dīvaini,ka drostaliņas uz tā uzķeras un ar savām jauniegūtajām zināšanām to neredz!
04.11.2021 12:03 |
 
Patīk
Reitings 15617
Reģ: 27.01.2021
missrg @ 04.11.2021 10:19
Es nepazīstu Jeļenu, bet esmu viņas un viņas māsas sekotāju pulciņā. Cienu abas māsas, jo Jeļena ir iemācījusies turku valodu, bet māsa - zviedru. Abas meitenes ir kārtīgas, pat pedantiskas, kas mūsdienās arī ir samērā liels retums, turklāt, ņemot vērā, ka abām ir arī bērniņi. Jā, interesanti sekot līdzi tieši kultūras ziņā, jo Jeļenas māsa dzīvo Zviedrijā, bet Jeļenai ir cieša saikne ar Turciju. Patīk arī runas izteiksme, abām ir patīkama latviešu valoda. Turklāt man tieši interesanti šķiet, kā māsa ģērbj puisīti un ģērbjas pati, arī Jeļenai ir skaists augums un kleitas, tieši šī atšķirība no citām sociālo tīklu personībām man ir saistoša un simpātiska.
Jeļenas māsu nezinu un nesekoju, bet pati Jeļena liekas ļoti jauka un arī ir interesanti šad tad paskatīties viņas storijus. Pat nezinu, kāpēc, bet mani uzrunā gan tie diy storiji, gan par bērna drēbītēm. It kā nekas tāds, bet paklausīties šad tad paklausos.
04.11.2021 13:04 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Es ļoti atvainojos, bet laimīga par ko?
Par to, ka meita nekad dzīve nav strādājusi kaut normālu darbu un nezin kas tā ir - pelnīt naudu savai dzīvībai? 😅
Es arī nāku no ģimenes, kur viss bija slikti ar naudu, taču esmu 2 gadus vecāka nekā Laura un man ir karjera, labs darbs, kaut bakalauru tā arī nepabeidzu.
Uzskatu, ka 21-25 gadi ir labākais vecums, lai tikt kaut kur augšā, pēc tam būs grūtāk, it īpaši, ja nav ne pieredzes, ne izglītības.
Ar ko šajā gadījumā var lepoties mamma? Ar to, ka meita spēj atrast sev puišus? 😇

Tu tā runā, it kā es būtu teikusi, ka esmu lepna par savu meitu. :)
Domāju, ka tas ir tikai normāli, ka viņas mamma lepojas. Ne jau visiem cilvēkiem ir vienādi sapņi, kā izglītība, darbs, karjera. Citiem svarīgāk ir dzīvot interesantu, aizraujošu, iespaidiem bagātu dzīvi, baudīt mīlestību, jaunas sajūtas, ekstras, ceļot. Pat ja Laura pēc gadiem izšķirsies no Porziņģa, domāju, ka šis laiks būs bijis neaizmirstama stāsta vērts. Darbu jau vienmēr var atrast, piemēram, viņas gadījumā, internetā tirgot kaut ko vai būt influencerei. Man arī dzīvē galvenā ir mīlestība, un ja godīgi, mana mamma vairāk uztraucas, vai es esmu laimīga personīgajā dzīvē, un par darbu pat nekad neprasa neko 😄
P.S. Vai tad Laura agrāk nestrādāja par pārdevēju pie Didras?
04.11.2021 13:05 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Karlsone @ 04.11.2021 13:05

Tu tā runā, it kā es būtu teikusi, ka esmu lepna par savu meitu. :)
Domāju, ka tas ir tikai normāli, ka viņas mamma lepojas. Ne jau visiem cilvēkiem ir vienādi sapņi, kā izglītība, darbs, karjera. Citiem svarīgāk ir dzīvot interesantu, aizraujošu, iespaidiem bagātu dzīvi, baudīt mīlestību, jaunas sajūtas, ekstras, ceļot. Pat ja Laura pēc gadiem izšķirsies no Porziņģa, domāju, ka šis laiks būs bijis neaizmirstama stāsta vērts. Darbu jau vienmēr var atrast, piemēram, viņas gadījumā, internetā tirgot kaut ko vai būt influencerei. Man arī dzīvē galvenā ir mīlestība, un ja godīgi, mana mamma vairāk uztraucas, vai es esmu laimīga personīgajā dzīvē, un par darbu pat nekad neprasa neko ?
P.S. Vai tad Laura agrāk nestrādāja par pārdevēju pie Didras?
Pilnīgi piekrītu. :)
Bet Laura ja nemaldos strādāja guess veikalā. Pie Didras kā modele. Bija kolēģes guees veikalā .
04.11.2021 13:23 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
TaI Agnesei Skrīverei tā sejas asimetrijas nevar būt dēļ zobu trūkumu? Jo nu viena puse viņai TIK ļoti noslīdējusi
04.11.2021 13:24 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
chiepinja @ 04.11.2021 13:24
TaI Agnesei Skrīverei tā sejas asimetrijas nevar būt dēļ zobu trūkumu? Jo nu viena puse viņai TIK ļoti noslīdējusi

Ne, es domaju, ka vnk piedzima ar tadu sejas asimetriju. Botox masseter muskuli varetu nedaudz izlidzinat so asimetriju. Varbut vina nakti griez zobus, tas ari var ietiekmet sejas strukturu.
04.11.2021 13:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits