IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Lexxie @ 27.09.2021 17:33
Afigena besī viņa un slikta māte, bet pastīties jau vajag. Sieviešu loģika lol.

Tu ar savu sieviešu loģiku vari aiziet un padirst uz poda, nevis dirst te.
Gribu skatos un izsaku viedokli! Te visas ir daļa un katrai ir vēlme paklačoties un izteikt savu viedokli vai redzējumu.
Ja tev kaut kas bremzē vai neapmierina tu vari nelasīt un neatbildēt konkrēti to ko es rakstu, un domāju. 😁
27.09.2021 18:25 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
kriksisix @ 27.09.2021 18:25
a kāds ir pajautājis vai tā NL Sandra ir pateikusi pavisam vienkārši kāpēc lietojot tos pulverus viņai joprojām ir tik daudz liekā svara? Man protams ir skaidrs kāpēc, bet vai viņa pati nesaprot ka ir antireklāma, vai tie kas viņu ņēma komandā arī nesaprata ka priekš tās sektas viņa nebūs piemērota?

Viņai dīvaina garša mutē. 😁 Un viņa nesaprot kas tas varētu būt.
Izklausās, kad viņai drīzāk no zema cukura ir acetona garša un smaka no mutes. Bet nu ko viņai padarīsi, pati zin labāk visu. Pumpas jau arī nedzīst dēļ tā cd kuru viņa nekontrolē un pat neārstē. Ļoti bieži nolaižas līdz hiloglikēmijai un hiperglikēmijai. Visas brūces tai skaitā pumpas praktiski nedzīst tiem kam ir cukura diabēts
Vabrūt viņai vēl ir trofiskas čūlas, bet viņa mums tas nerada.
27.09.2021 18:28 |
 
Reitings 1120
Reģ: 25.03.2014
Vibe @ 27.09.2021 18:28

Viņai dīvaina garša mutē. ? Un viņa nesaprot kas tas varētu būt.
Izklausās, kad viņai drīzāk no zema cukura ir acetona garša un smaka no mutes. Bet nu ko viņai padarīsi, pati zin labāk visu. Pumpas jau arī nedzīst dēļ tā cd kuru viņa nekontrolē un pat neārstē. Ļoti bieži nolaižas līdz hiloglikēmijai un hiperglikēmijai. Visas brūces tai skaitā pumpas praktiski nedzīst tiem kam ir cukura diabēts
Vabrūt viņai vēl ir trofiskas čūlas, bet viņa mums tas nerada.

wow, tu tik daudz zini..Es vnk brīnos ka šos cilvēkus ar lieko svaru un veselibas problēmām ņem komandā. tiri cilvēcīgi viņa ar tiem sūdiem vēl vairāk ikdienā sačakarē sev organismu un plus to ko ēd ārpus IG kameras
27.09.2021 18:33 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
cory @ 27.09.2021 14:29
Kurš vispār cepj augšā šādus rakstus? Tas stāsts par satikšanos Ibizā! ? Kā tad!Uz Ibizu viņa jau devās ar Porzinģa private jet!
https://www.wtfoot.com/wags/who-is-laura-vizla-girlfriend-kristaps-porzingis/
Šausmas, tur nekas nav pareizi. :D vispār uz Ibizu Laura brauca kopā ar savu tā laika puisi - Žani Pavlovski no Olām un viņa draugu kompāniju, lidmašīnu draugi noīrēja. Ar Žani Laura izšķīrās tikai ap 2020.gada pavasari, kad viņš pārgulēja ar viņas labāko draudzeni Kristiānu. :D Pēc šķiršanās Laura pastiprināti sāka tusēt ar Felipi, kurš ir KP draugs un tā viņi sapazinās, ap šo laiku pirms gada tikai sāka tikties. Bet Laurai vienmēr ir bijusi tendece krist uz bagātiem un populāriem puišiem. Viņas pats pirmais draugs ir ļoti turīgs, pāris gadus bija kopā, dzīvoja savā milzīgā privātmājā Carnikavā, pēc tam pārvācās abi uz Londonu, rūpējas par viņu kā par princesi, bet tajā laikā Žanis bija populārāks, Laura nokrāpa draugu un ātri pārslēdzās uz Žani. :D info no tuviem avotiem :D
27.09.2021 18:48 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lizavay @ 27.09.2021 18:48
Šausmas, tur nekas nav pareizi. :D vispār uz Ibizu Laura brauca kopā ar savu tā laika puisi - Žani Pavlovski no Olām un viņa draugu kompāniju, lidmašīnu draugi noīrēja. Ar Žani Laura izšķīrās tikai ap 2020.gada pavasari, kad viņš pārgulēja ar viņas labāko draudzeni Kristiānu. :D Pēc šķiršanās Laura pastiprināti sāka tusēt ar Felipi, kurš ir KP draugs un tā viņi sapazinās, ap šo laiku pirms gada tikai sāka tikties. Bet Laurai vienmēr ir bijusi tendece krist uz bagātiem un populāriem puišiem. Viņas pats pirmais draugs ir ļoti turīgs, pāris gadus bija kopā, dzīvoja savā milzīgā privātmājā Carnikavā, pēc tam pārvācās abi uz Londonu, rūpējas par viņu kā par princesi, bet tajā laikā Žanis bija populārāks, Laura nokrāpa draugu un ātri pārslēdzās uz Žani. :D info no tuviem avotiem :D

Jūs tiešām klausaties šitās huiņas, ko cits par citu runā?
Jebal!
27.09.2021 18:50 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Lizavay @ 27.09.2021 18:48
Šausmas, tur nekas nav pareizi. :D vispār uz Ibizu Laura brauca kopā ar savu tā laika puisi - Žani Pavlovski no Olām un viņa draugu kompāniju, lidmašīnu draugi noīrēja. Ar Žani Laura izšķīrās tikai ap 2020.gada pavasari, kad viņš pārgulēja ar viņas labāko draudzeni Kristiānu. :D Pēc šķiršanās Laura pastiprināti sāka tusēt ar Felipi, kurš ir KP draugs un tā viņi sapazinās, ap šo laiku pirms gada tikai sāka tikties. Bet Laurai vienmēr ir bijusi tendece krist uz bagātiem un populāriem puišiem. Viņas pats pirmais draugs ir ļoti turīgs, pāris gadus bija kopā, dzīvoja savā milzīgā privātmājā Carnikavā, pēc tam pārvācās abi uz Londonu, rūpējas par viņu kā par princesi, bet tajā laikā Žanis bija populārāks, Laura nokrāpa draugu un ātri pārslēdzās uz Žani. :D info no tuviem avotiem :D
+ laika posmā kad Laura bija brīva, šad tad ar Porziņi pārgulēja un tad viņš katru reizi iedeva nedaudz piķi atlīdzībā. :D
27.09.2021 18:51 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Lizavay @ 27.09.2021 18:51
+ laika posmā kad Laura bija brīva, šad tad ar Porziņi pārgulēja un tad viņš katru reizi iedeva nedaudz piķi atlīdzībā. :D

Pirms kāda laika te kāda arī to teica 🙈
27.09.2021 19:00 |
 
Patīk
Reitings 3315
Reģ: 09.08.2016
Par cik Miljone tirgo savu FB grupu? :D
27.09.2021 19:01 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.09.2021
Kas te ielika to linku par Lauru Vizlu angļu valodā. Nu, neticu gan, ka pie garuma 165cm viņa sver 53kg. Man ir draudzene ar bumbierveida figūru un šādiem parametriem un viņa izskatās daaaudz tievāka par Vizlu.
27.09.2021 19:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.09.2021
P.S. Nesaku, ka Vizla nav slaida, bet priekš 165cm neizskatās 53kg. Es vismaz vizuāli dotu 56kg kā pats minimums. (Jā, pie tik īsa auguma katra kg ir no sava svara)
27.09.2021 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 2053
Reģ: 31.01.2012
kriksisix @ 27.09.2021 18:33

wow, tu tik daudz zini..Es vnk brīnos ka šos cilvēkus ar lieko svaru un veselibas problēmām ņem komandā. tiri cilvēcīgi viņa ar tiem sūdiem vēl vairāk ikdienā sačakarē sev organismu un plus to ko ēd ārpus IG kameras

Ja NĻšiki sāktu izvēlēties, ko ņemt un ko neņemt savā komandā, tad neviens tur nevarētu nopelnīt 😅 Es nezinu kā tieši NL tur viss strādā, bet pieņemu, ka tāpat kā jebkurā piramīdā, un katrs cilvēks zem tevis, kas kaut vai spēj tikai tik, cik nopirkt produktu pats sev, ir plusiņš. Redzēji, kāds Sandrai plaukts normāli piebāzts ar patčiem utt? 😃 Vesela kste arī te tikko pavīdēja storijos, kaut ko arī sanāk pārdot. Par citu veselību un izskatu visiem tur pofig.
27.09.2021 19:23 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Sisenis @ 27.09.2021 18:50

Jūs tiešām klausaties šitās huiņas, ko cits par citu runā?
Jebal!

Kam negadās nokrāpt?! 😂
Līdz īstajam var darīt ko grib.
27.09.2021 19:30 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Lizavay @ 27.09.2021 18:48
Šausmas, tur nekas nav pareizi. :D vispār uz Ibizu Laura brauca kopā ar savu tā laika puisi - Žani Pavlovski no Olām un viņa draugu kompāniju, lidmašīnu draugi noīrēja. Ar Žani Laura izšķīrās tikai ap 2020.gada pavasari, kad viņš pārgulēja ar viņas labāko draudzeni Kristiānu. :D Pēc šķiršanās Laura pastiprināti sāka tusēt ar Felipi, kurš ir KP draugs un tā viņi sapazinās, ap šo laiku pirms gada tikai sāka tikties. Bet Laurai vienmēr ir bijusi tendece krist uz bagātiem un populāriem puišiem. Viņas pats pirmais draugs ir ļoti turīgs, pāris gadus bija kopā, dzīvoja savā milzīgā privātmājā Carnikavā, pēc tam pārvācās abi uz Londonu, rūpējas par viņu kā par princesi, bet tajā laikā Žanis bija populārāks, Laura nokrāpa draugu un ātri pārslēdzās uz Žani. :D info no tuviem avotiem :D

Dzīvoja čaļa vecāku privātmājā. Laura vienmēr ir skandējusi, cik viņai vīrietī svarīga ir nauda. Paziņas labi viņu zina.
27.09.2021 20:08 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Neviena no mums Porziņģi nedabūtu un sapņot,ka pie tiem turīgajiem un slavenajiem esot dumjai,tikt ir tik viegli ir naivi.Uz tās sabiedrības sieviešu fona,Vizla ir pat ļoti dabīgi skaista,tas ka krūtis palielinājusi,kuras ar laiku nosēdīsies un izskatīsies dabīgākas,arī nav nekas TĀDS.Vai viņa ir fuck doll vai tiešām sakarīga meitene,var spriest tikai pats Porziņģis,bet to ka viņa dzīvo labāko savas dzīves versiju,esot parasta latviete,tas gan.Viņas vecumā var sadzemdēt bērnus no vīrieša,kurš tāpat ar laiku pieradīs un beigs aplidot vai baudīt jaunību,par kuru stāstīt mazbērniem.Man nekad tāda dzīve nespīdētu,pat ja plika nostātos viņu bijušo priekšā,esmu par pelēku,lai kāds mani ņemtu,pat ja saliktu silikonu priekšā un pakaļā.Nolieciet blakus Didrihsoni vai Kambalas Olgu.Ja jūs apprecējāties ar pirmo ko gulējāt,malaces,bet lielākā daļa jaunībā ne vienu vien krupi nobučo.Viņas galīgi nav sliktākie.Un atcerieties,izplatot baumas par naudas maksāšanu par seksu var dabūt pa biksēm,ja kāda sagrib uzzināt kurš to teicis.
27.09.2021 20:09 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Glenn98 @ 27.09.2021 19:06
P.S. Nesaku, ka Vizla nav slaida, bet priekš 165cm neizskatās 53kg. Es vismaz vizuāli dotu 56kg kā pats minimums. (Jā, pie tik īsa auguma katra kg ir no sava svara)

Es dotu kādus 60-63 kg.
27.09.2021 20:11 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Un kas par to,ka nauda vīrietī ir svarīga?Katrai no mums tā ir,bet citā līmenī.Ja vari dabūt,tātad ne tikai sapņo bet vari savu sapni pacelt.Kur tad jūsu vērtības,ja sakat,ka Porziņģī redzat tikai naudu,nevis faktu,cik viņš ambiciozi sekojis savam talantam un sasniedzis to,kur ir tagad.Visas gudras,līdz paskatās kas viņām blakus gultā guļ.
27.09.2021 20:12 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sintijauzava @ 27.09.2021 20:09
Neviena no mums Porziņģi nedabūtu un sapņot,ka pie tiem turīgajiem un slavenajiem esot dumjai,tikt ir tik viegli ir naivi.Uz tās sabiedrības sieviešu fona,Vizla ir pat ļoti dabīgi skaista,tas ka krūtis palielinājusi,kuras ar laiku nosēdīsies un izskatīsies dabīgākas,arī nav nekas TĀDS.Vai viņa ir fuck doll vai tiešām sakarīga meitene,var spriest tikai pats Porziņģis,bet to ka viņa dzīvo labāko savas dzīves versiju,esot parasta latviete,tas gan.Viņas vecumā var sadzemdēt bērnus no vīrieša,kurš tāpat ar laiku pieradīs un beigs aplidot vai baudīt jaunību,par kuru stāstīt mazbērniem.Man nekad tāda dzīve nespīdētu,pat ja plika nostātos viņu bijušo priekšā,esmu par pelēku,lai kāds mani ņemtu,pat ja saliktu silikonu priekšā un pakaļā.Nolieciet blakus Didrihsoni vai Kambalas Olgu.Ja jūs apprecējāties ar pirmo ko gulējāt,malaces,bet lielākā daļa jaunībā ne vienu vien krupi nobučo.Viņas galīgi nav sliktākie.Un atcerieties,izplatot baumas par naudas maksāšanu par seksu var dabūt pa biksēm,ja kāda sagrib uzzināt kurš to teicis.

Sievietēm standartā vispār riebjas, ja kāda cita ir skaistāka, vai pie labàkas dzīvošanas tikusi.
Un ko tad vislabāk ir darīt? Sadzejot banālu huiņu par krāpšanām un vel nez ko. Nu, principā visu jau ko te uzrakstija.
27.09.2021 20:14 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Riebjas,līdz iepazīt aci pret aci un saprot,ka ne visas ir skaudīgas kuces ar kompleksiem.Paskatieties kādām sievietēm viņa seko,kompleksaina naivulīte dzīvotu pelēko peļi burbulī,lai justos skaistākā.Es viņas vecumā lielāku sūdu draugiem.lv liku,par ko atskatoties smejo.Gan jau viņa par savu dupši drendu arī ar laiku iesmies
27.09.2021 20:18 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Sisenis @ 27.09.2021 20:14

Sievietēm standartā vispār riebjas, ja kāda cita ir skaistāka, vai pie labàkas dzīvošanas tikusi.
Un ko tad vislabāk ir darīt? Sadzejot banālu huiņu par krāpšanām un vel nez ko. Nu, principā visu jau ko te uzrakstija.

Tas, ko Lizavay uzrakstīja ir par 95% taisnība😄😬
Vīrietī nauda ir svarīga, bet es nekad nenonāktu līdz tādam līmenim, kad jāsaka - “es viņam dodu seksu, viņš man pērk drēbes un nodrošina dzīvošanu”- lētums augstā pakāpē.
27.09.2021 20:18 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Sintijauzava @ 27.09.2021 20:09
Neviena no mums Porziņģi nedabūtu un sapņot,ka pie tiem turīgajiem un slavenajiem esot dumjai,tikt ir tik viegli ir naivi.Uz tās sabiedrības sieviešu fona,Vizla ir pat ļoti dabīgi skaista,tas ka krūtis palielinājusi,kuras ar laiku nosēdīsies un izskatīsies dabīgākas,arī nav nekas TĀDS.Vai viņa ir fuck doll vai tiešām sakarīga meitene,var spriest tikai pats Porziņģis,bet to ka viņa dzīvo labāko savas dzīves versiju,esot parasta latviete,tas gan.Viņas vecumā var sadzemdēt bērnus no vīrieša,kurš tāpat ar laiku pieradīs un beigs aplidot vai baudīt jaunību,par kuru stāstīt mazbērniem.Man nekad tāda dzīve nespīdētu,pat ja plika nostātos viņu bijušo priekšā,esmu par pelēku,lai kāds mani ņemtu,pat ja saliktu silikonu priekšā un pakaļā.Nolieciet blakus Didrihsoni vai Kambalas Olgu.Ja jūs apprecējāties ar pirmo ko gulējāt,malaces,bet lielākā daļa jaunībā ne vienu vien krupi nobučo.Viņas galīgi nav sliktākie.Un atcerieties,izplatot baumas par naudas maksāšanu par seksu var dabūt pa biksēm,ja kāda sagrib uzzināt kurš to teicis.

Turīgs nav vienāds ar gudrs. Sportistiem bieži vien ir zems intelekts un viņus apstrādāt ir daudz vieglāk kā, piemēram, izglītotus CEO, biznesmeņus vai augsta līmeņa vadītājus. Tādiem Laura nebūtu vajadzīga.
27.09.2021 20:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits