IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sisenis @ 23.09.2021 18:21
Raitis filmējot storiju un braucot - re ku sēžu pie stūres ar datoru klēpī uzlikšu tulīt stabilizāciju.
Pizģets fāterītis un cilvēks. ?

Kā man besī, ka tie visi ietekmeļi filmē storijus pie auto stūres sēžot! 😑 Kad policija viņus vienreiz sāks par šo trenkāt!!!
23.09.2021 18:28 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Elīna Herberta baigā slavenība kļuvusi :) Abas ar Dvinsku kā mēbeles Stockmann pasākumos :)
23.09.2021 18:29 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Tas Sandra ievietotais video... Zeme, atveries! Nepietiek, ka resna, bet reklamē notievēšanas līdzekļus. Vēl viss zods un vaigi lielās, sarkanās pumpās, bet turpina zieķēt uz sejas tos draņķus. Staigājošā NL antireklāma. 🤦
23.09.2021 18:50 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Miaa @ 23.09.2021 18:50
Tas Sandra ievietotais video... Zeme, atveries! Nepietiek, ka resna, bet reklamē notievēšanas līdzekļus. Vēl viss zods un vaigi lielās, sarkanās pumpās, bet turpina zieķēt uz sejas tos draņķus. Staigājošā NL antireklāma. ?

Bet biodrons vai kolagens ( kurš tur īsti no tiem) tak palīdz pret pumpām. 😅 mēs redzam cik ļoti palīdz. Tur viņai pirmais kas jādara ir jāsaved uzturs kārtībā, tad arī pumpas pazudīs.
23.09.2021 19:09 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Bik bēdīgi paliek par agritu, kad sauliete ierodas savā amoralles kleitā kā baigā dāvana, tikmer Agrita tajā oašā baltaja t kreklā ar tiem bezjēdzīgajiem pieliktajiem matiem :D
Nav jau visur vajadzīga nauda, lai labi izskatītos :D
23.09.2021 19:09 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
core @ 23.09.2021 19:09
Bik bēdīgi paliek par agritu, kad sauliete ierodas savā amoralles kleitā kā baigā dāvana, tikmer Agrita tajā oašā baltaja t kreklā ar tiem bezjēdzīgajiem pieliktajiem matiem :D
Nav jau visur vajadzīga nauda, lai labi izskatītos :D

Es tos matus ieraudziju, uzreiz iedomajos, ka Didrihsone, kura maksā dārgu naudu un rūpējas par skaistiem matiem, ietaugot Agritas pakulu, ar sirdi aizietu no šoka
23.09.2021 19:37 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tas Agritas jānis ir vienkārši.... Pat nevar samaksāt agritas dzimšanas dienas vakariņas un tā attieksme.... Šausmas
23.09.2021 19:59 |
 
Reitings 235
Reģ: 13.03.2020
Man patika vēl par biodronu - NL Baibai redz nevarot dzert Biodronu pirms miega, jo uzmundrinot (tātad vakarā vairs nedzeršot to), bet NL Sandrai tas redz palīdzot ar miegu😀😀😀😀 Meles, peles, kartupeles😀 pašas nezina, ko pateikt un katra piedomā ko klāt😀😀😀 Sandrai sekoju, bet tikai tāpēc, lai būtu dienas komēdija - kaut kā skatoties uz viņu, man ceļas pašvērtējums😂😂😂 vakaros, kad darbus beidzu paskatos uz to wannabe slavenību un smejos. Man pat vīrs jau atpazīst to balsi telefonā un prasa, vai atkal tā lielā un pumpainā runā, kura tirgo😂😂😂
23.09.2021 20:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
dzenla @ 23.09.2021 20:36
Man patika vēl par biodronu - NL Baibai redz nevarot dzert Biodronu pirms miega, jo uzmundrinot (tātad vakarā vairs nedzeršot to), bet NL Sandrai tas redz palīdzot ar miegu???? Meles, peles, kartupeles? pašas nezina, ko pateikt un katra piedomā ko klāt??? Sandrai sekoju, bet tikai tāpēc, lai būtu dienas komēdija - kaut kā skatoties uz viņu, man ceļas pašvērtējums??? vakaros, kad darbus beidzu paskatos uz to wannabe slavenību un smejos. Man pat vīrs jau atpazīst to balsi telefonā un prasa, vai atkal tā lielā un pumpainā runā, kura tirgo???

Neko tu nesaproti. Biodorns patC atrod tava ķermeņa vājās šūnas un strādā tieši ar problēmzonām. Tātad, Baibai vajag uzmundrinājumu, bet Sandruļkai vajag miegu. Viss elementāri. 😁 Ja tev uz dibena būs uzmetusies pumpa, tad iedzerot Biodornu, viņš patC to pumpu atradīs un izārstēs. 😁 Nu tā viņas visas stāsta, ka Biodorns esot baigais "meklētājs". 😁
23.09.2021 20:46 |
 
Patīk
Reitings 22937
Reģ: 27.01.2021
dzenla @ 23.09.2021 20:36
Man patika vēl par biodronu - NL Baibai redz nevarot dzert Biodronu pirms miega, jo uzmundrinot (tātad vakarā vairs nedzeršot to), bet NL Sandrai tas redz palīdzot ar miegu???? Meles, peles, kartupeles? pašas nezina, ko pateikt un katra piedomā ko klāt??? Sandrai sekoju, bet tikai tāpēc, lai būtu dienas komēdija - kaut kā skatoties uz viņu, man ceļas pašvērtējums??? vakaros, kad darbus beidzu paskatos uz to wannabe slavenību un smejos. Man pat vīrs jau atpazīst to balsi telefonā un prasa, vai atkal tā lielā un pumpainā runā, kura tirgo???
pilnīgi identiska situācija 😂😂 arī sekoju izklaidei
23.09.2021 21:01 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.08.2021
Nevaru saprast cik daudz tie toksīni var būt Agritai, no kurienes viņai viņi rodas ???
Kā dzer Biodraņķi tā saka, ka izvada liekos toksīnus, bet, kur ELLĒ RATĀ viņai viņi saradušies !!!
23.09.2021 21:54 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.08.2021
Vēl, kas mani fascinē:
Līdz ar Saulītes PTAC lietu Sandra sāka likt hashtagu #patipirku. Kāds bez šī foruma vispār zina, kas viņa ir??
Man instagram nesen parādījās jauna Nlšņicele, protams, māmiņa. Viņai 200 sekotāji un pēkšņi ielika #patipirku. Tā ir kaut kāda jauna diagnoze?
23.09.2021 21:58 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
melnsramis @ 23.09.2021 21:58
Vēl, kas mani fascinē:
Līdz ar Saulītes PTAC lietu Sandra sāka likt hashtagu #patipirku. Kāds bez šī foruma vispār zina, kas viņa ir??
Man instagram nesen parādījās jauna Nlšņicele, protams, māmiņa. Viņai 200 sekotāji un pēkšņi ielika #patipirku. Tā ir kaut kāda jauna diagnoze?

Gan jau, lai neviens nepiekasītos, ka it kā kaut ko reklamē un, lai nesanāktu tā, kā sanāca Saulietei, liek to hashtagu, ka ķipa pašas pirkušas un ka to reklāmu neviens nesponsorē.
23.09.2021 22:05 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Eee, izrādās NL komandā nav tikai Demids bet arī Oła no tā Meksikas šova. Diez abi ir zem vienas komandas, atceros ka viniem interrsanti taja sova gaja 😁
23.09.2021 22:22 |
 
Reitings 311
Reģ: 04.05.2021
Tâ sandra 🤦‍♀️
Vakar skatoties to vannasistabas video pilnīgi slikti jau metās, bet bija jānoklausās... viņā pilnīginuz āru bāca tāds riebīgums, ka kāds atļaujas atbildēt ,ka laime ir mierā un veselībā un nevienmēr tas ir naudā.
23.09.2021 22:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
tas, ka krievu nlā ir slaveni cilvēki, nav nekāds jaunums, jo viņiem par to maksā :D
precīzāk vēl piemaksā par to, ka ir reklāmas seja. Kaut kad pasen skatījos interviju ar vienu vīrieti no Krievijas, kurš arī ir populārs, neatceros kā sauc, bet ir redzēta seja, laikam, arī no kaut kāda raidījuma. Un viņš tieši to stāstīja, viņš arī stāstīja, ka vairs nav NLā, jo viņam nepatīk tā iekšējā virtuve un produkti un negribas sevi saistīt ar kompāniju, kas pašam nepatīk.
Ja nemaldos, bija arī viena sieviete, aktrise vai dziedātāja, kura arī to teica.
23.09.2021 22:57 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Valdet @ 23.09.2021 22:22
Eee, izrādās NL komandā nav tikai Demids bet arī Oła no tā Meksikas šova. Diez abi ir zem vienas komandas, atceros ka viniem interrsanti taja sova gaja ?

Runājot par to šovu, man kādreiz dikti patika un labprāt vēlreiz noskatītos, varbūt kāda zina, kur var noskatīties kādā valodā izņemot krievu? Cerība jau maza, bet tomēr..
23.09.2021 23:06 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Sandra viscaur ir pretīgs cilvēks un man viņu ir tiešām žēl. Tik zems pašvērtējums, pati neko nevēlās darīt, lai savu dzīvi uzlabotu, tik sēž un kunkst, ka neiet šis, neiet tas, veselība pakaļā… veselība nebūtu pakaļā, ja beigtu rīt sūdus, dzert sūdus, beigtu rīt NL, kas arī ir sūdi un pievērstos savas iekšējās pasaules sakārtošanai.
Viņa ir tas klasiskais tipāžs, kuram visi citi ir slikti. Kāds ir tievāks? Slikti! Kādu paaugstina amatā? Atkal slikti! Kāds nopērk dzīvokli? Slikti!
Sēž un peld savā žultī!
Sandra? A ko Tu gaidi? Tiešām tici, ka tādā Nīderlandē kādam pi* Tavs NL? Īpaši no tāda cilvēka, kas nekādā mērā nereprezentē to, ko reklamē? Tievēšanas produktus nereklamē cilvēki ar lieko svaru!
Sejas krēmus nereklamē pumpaini cilvēki!
Un zobu pastas nereklamē bezzobainie! Punkts!
Tāda kā Sauliete-vot jā, viņa izsitīsies jebkurā valstī, jo viņa ar milzu degsmi reklamē tos NL produktus.
A ko dari Tu? Katrs otrais storijs ir par to, kā Tev ir bēdas! Šņuk-šņuk! Nevienam-pilnīgi NEVIENAM-nepi* tas, ka Tev iet slikti!
23.09.2021 23:26 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Enazenaz @ 23.09.2021 23:26
Sandra viscaur ir pretīgs cilvēks un man viņu ir tiešām žēl. Tik zems pašvērtējums, pati neko nevēlās darīt, lai savu dzīvi uzlabotu, tik sēž un kunkst, ka neiet šis, neiet tas, veselība pakaļā… veselība nebūtu pakaļā, ja beigtu rīt sūdus, dzert sūdus, beigtu rīt NL, kas arī ir sūdi un pievērstos savas iekšējās pasaules sakārtošanai.
Viņa ir tas klasiskais tipāžs, kuram visi citi ir slikti. Kāds ir tievāks? Slikti! Kādu paaugstina amatā? Atkal slikti! Kāds nopērk dzīvokli? Slikti!
Sēž un peld savā žultī!
Sandra? A ko Tu gaidi? Tiešām tici, ka tādā Nīderlandē kādam pi* Tavs NL? Īpaši no tāda cilvēka, kas nekādā mērā nereprezentē to, ko reklamē? Tievēšanas produktus nereklamē cilvēki ar lieko svaru!
Sejas krēmus nereklamē pumpaini cilvēki!
Un zobu pastas nereklamē bezzobainie! Punkts!
Tāda kā Sauliete-vot jā, viņa izsitīsies jebkurā valstī, jo viņa ar milzu degsmi reklamē tos NL produktus.
A ko dari Tu? Katrs otrais storijs ir par to, kā Tev ir bēdas! Šņuk-šņuk! Nevienam-pilnīgi NEVIENAM-nepi* tas, ka Tev iet slikti!

🔥💯
23.09.2021 23:27 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Un par to BioDrone runājot-es saku, ka tas ir gadsimta appi*iens 😁 ko tik tas neārstē-pats atrod problēmas, izdzēš strijas, mati nekrīt laukā, negribās ēst, vēnas arī negribās griezt!
Iedomājieties, kādām cāļa smadzenēm jābūt, lai šim ticētu? Skuķenes, kuras nemāk ne pareizi rakstīt, ne izteikties, kuras izskatās pēc purva raganām, bet runāt par dažādām problēmām, kuras risināt varētu tikai sertificēts ārsts, gan var.
Nav tāda maģiska līdzekļa! Un ja tāds būtu, tas noteikti maksātu stipri vairāk, kā tas Biosūds un tā izstrādātājs jau gozētos ar Nobela Prēmiju.
Var jau melot, bet nevajag dirst.
23.09.2021 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits