IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
lote_te @ 17.09.2021 12:28
Vucēnas intervija ir, maigi sakot, interesanta. Īsti nesaprotu par kādu laimi esot mammai, viņa runā, jo redzot viņas storijus, mamma bērniem ir Marijas mamma vai aukles. Viņa pārāk daudz uzsver, ka sievietes laime ir būt sievietei, sievai un tad mātei, un es tam piekrītu, bet viņai nav balansa šajās lietās. Skriet pa pasauli un atstāt savu jaundzimušo bērnu tad pie omes, tad aukles, tad vēl nezin kur, nav šo divu jēdzienu - sieviete un mamma - apvienošana. Viņa vairāk ir ieciklējusies uz sevi, uz savu attīstību, karjeru utt. Kas nav slikti, bet daudz pozitīvāku vaibu viņa dotu saviem sekotājiem, ja pateiktu, ka tā arī ir, nevis vārdos - es esmu laimīga būt māte diviem bērniem, un darbos - es lidoju uz Dubaiju, Turciju un vēl visur kur, bet bērni paliek ar omi. Pietam, ja viņa godīgi pateiktu savas prioritātes, viņa, protams, dabūtu daudz negatīvu komentāru, bet... Tas būtu viņas lauciņš, jo šādu sieviešu ir daudz. Un viņas visas, tāpat kā Marija, cenšas, piedodiet, dirst sev, bērniem, vīram un apkārtējiem, kāda laime ir bērni, tajā pašā laikā, noliekot bērnus pēdējā vietā.

A kapēc neviens nedirš par mūziķiem,kas visu laiku ir pa koncertiem un bērni nonstop paliek pie 101 aukles, pie vecvecākiem, draugiem?😅🤣
Es vēlreiz atkārtojos,ka es neatbalstu, bet tā ir. Mēs te visas esam iespringušas uz Mariju, bet tai pat laikā Maija Rozīte visu laiku ir apsitusies vai apdzērusies. Visu runā,ka viņa sņauc un viņas dzīve paiet bienos pasākumos, bet neviena nesaka, ka viņa slikta māte,ka viņa tāda un šitāda, kaut gan pēc bērna piedzimšanas tūlīt skrēja atpakaļ vadīt laika ziņas un radio. Es neseko ne Marijai, ne Rozītei, apskatos,kad Jūs te kaut ko ieliekat, bet nu , man gribētos likt uzsvaru uz to, ka Marijai tie veltīts pārāk daudz naida. Latvijā ir pilns ar atpazīstamiem cilvēkiem,kas uzvedas briesmīgi un atstāj savus bērnus pusratā kaut kur.😅🤣
17.09.2021 13:18 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Brendija @ 17.09.2021 13:15
ojoj, nu tur galīgi izskatījās pēc budžeta varianta. Cik sapratu, tad Sauliete ar Egitu paņēma to vienu numuru uz divām, un plusā vēl no Egitas storijiem sapratu, ka jau šodien izvācas. tātad tur nebija nemaz 2 naktis, bet tikai viena. Viena nakts viens numurs uz diviem. Pavisam budžetīgi. Un kas tur ko vēl teica, ka baigi bagātās.

Vuceens ari gultu dala ar to blondo meiteni. Un pienemu, ka Agrita ar to otru sievieti ari dala, visas kopā sametušās
17.09.2021 13:20 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Intervētāja uzsver: " Kā viņš tike galā viena pati.." Marija taču netiek galā un pat nemēģina tik galā. No sešiem mēnešiem ar abiem bērniem kopā ir labi, ja vienu mēnesi pavadījusi. 👍
17.09.2021 13:25 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Sultry @ 17.09.2021 13:20

Vuceens ari gultu dala ar to blondo meiteni. Un pienemu, ka Agrita ar to otru sievieti ari dala, visas kopā sametušās

Nu re, un par ko tad vakar bija kašķis? Ka parastais mirstīgais nevar atļauties Dubaju? Pat Sauliete metas ar meitenēm, lai noīrētu uz vienu nakti vienu numuru Dubajas centrā.
Otrs gadījums-Paskatieties uz Agritu. Viņa noteikti neizskatās pēc buržuju klases pārstāvi. Un aizčāpo ar visām meitenēm uz to nelaimīgo Dubaju. Tāpēc, būsim reāli, Dubaja NAV tas dārgākais un krutākais galamērķis 2021.gadā.
Un tai, kas te jautāja, kurā gadā pati biju Dubajā,tieši prims krīzes sākšanās. Pusotru gadu atpakaļ.
17.09.2021 13:25 |
 
Reitings 337
Reģ: 29.07.2020
Vucēnas bērni noteikti uztvers vecmammu kā mammu. Mīlēs vecmammu vairāk kā mammu.
17.09.2021 13:26 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
core @ 16.09.2021 19:03
Nu tik agrita un co mēģinās turēt līdzi karalienēm.. dažreiz bēdīgi paliek, kad paskatos viņas storijus.. daud vēl jāmācās :D
Kas ir Co? visu laiku pieminiet.
17.09.2021 13:26 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Bāc, es nevaru, vel te jāņemās par to Dubaiju? 😀
17.09.2021 13:31 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Sisenis @ 17.09.2021 13:31
Bāc, es nevaru, vel te jāņemās par to Dubaiju? ?

Jā, es paturpināju, un līdz ar šo arī beigšu.
Jo, dažām labām, kas te publiski apbdīno dubaju kā kaut ko (WOW) neaizsniedzamu, jūs pašas neapzināti liekat noprast visām jaunām un ne tik jaunām meitenēm, ka to var atļauties tikai strādājot NL. ABSURDS! Manā gadījumā Dubajas ceļojums izmaksāja tikai 3 mēneša algas! Ja to nostādīt kā mērķi, kuram ietaupīt, tad jūs visas jau Novembrī varat aizlidot uz Dubaju (ar nosacījumu, ja nav nekādu uzkrājumu. Bet, ja ir uzkrājumi, kaut vai rīt, paņem 1k500, un aizbrauc tu uz to dubaju). Un tam nav jākrāj vesels gads vai divi, vai vispār nevarētu atļauties.
Es saprotu, varētu apbrīnot, ja viņas lidotu uz Austrāliju. Uz Sidneju. Uz Bora Bora. Tas ir līmenis. Bet Dubaja??? Nesmīdiniet tautu 2021. gadā!
Gaidīsim, kad NL varēs atļauties aizlidot uz Austrāliju.
17.09.2021 13:40 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Brendija @ 17.09.2021 13:40

Jā, es paturpināju, un līdz ar šo arī beigšu.
Jo, dažām labām, kas te publiski apbdīno dubaju kā kaut ko (WOW) neaizsniedzamu, jūs pašas neapzināti liekat noprast visām jaunām un ne tik jaunām meitenēm, ka to var atļauties tikai strādājot NL. ABSURDS! Manā gadījumā Dubajas ceļojums izmaksāja tikai 3 mēneša algas! Ja to nostādīt kā mērķi, kuram ietaupīt, tad jūs visas jau Novembrī varat aizlidot uz Dubaju (ar nosacījumu, ja nav nekādu uzkrājumu. Bet, ja ir uzkrājumi, kaut vai rīt, paņem 1k500, un aizbrauc tu uz to dubaju). Un tam nav jākrāj vesels gads vai divi, vai vispār nevarētu atļauties.
Es saprotu, varētu apbrīnot, ja viņas lidotu uz Austrāliju. Uz Sidneju. Uz Bora Bora. Tas ir līmenis. Bet Dubaja??? Nesmīdiniet tautu 2021. gadā!
Gaidīsim, kad NL varēs atļauties aizlidot uz Austrāliju.

Meitenes, lūdzu kopististiski uzrakstam, ka Dubaija nav nekas nesasniedzams, ka visas to var atļauties un ka mēs kļūdijāmies, lai beidzor Brendija var mierīgi funkcionēt tālāk.
17.09.2021 13:46 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
piecukapeikumetēja @ 17.09.2021 13:18

A kapēc neviens nedirš par mūziķiem,kas visu laiku ir pa koncertiem un bērni nonstop paliek pie 101 aukles, pie vecvecākiem, draugiem???
Es vēlreiz atkārtojos,ka es neatbalstu, bet tā ir. Mēs te visas esam iespringušas uz Mariju, bet tai pat laikā Maija Rozīte visu laiku ir apsitusies vai apdzērusies. Visu runā,ka viņa sņauc un viņas dzīve paiet bienos pasākumos, bet neviena nesaka, ka viņa slikta māte,ka viņa tāda un šitāda, kaut gan pēc bērna piedzimšanas tūlīt skrēja atpakaļ vadīt laika ziņas un radio. Es neseko ne Marijai, ne Rozītei, apskatos,kad Jūs te kaut ko ieliekat, bet nu , man gribētos likt uzsvaru uz to, ka Marijai tie veltīts pārāk daudz naida. Latvijā ir pilns ar atpazīstamiem cilvēkiem,kas uzvedas briesmīgi un atstāj savus bērnus pusratā kaut kur.??

Marija , tā tu ?
Marija ir prasta šlura, kuru nevajadzētu salīdzināt ar māksliniekiem . Reāli visu laiku reklamē, ka Nl ideāli var apcienot ar gimenes dzīvi, bet bērni visu laiku kaut kur nogrūzti.
17.09.2021 13:46 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
C00L Dzipsy @ 16.09.2021 23:55
Ko zobārste domā par Miglāno un viņas influencēšanu: https://www.instagram.com/reel/CTxC7NUACd5/?utm_medium=copy_link
?????

Gāju Miglānes profilā skatīties ko tad viņa tur reklamēja, bet tā video vairs nav… 😁
17.09.2021 13:53 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Sisenis @ 17.09.2021 13:46

Meitenes, lūdzu kopististiski uzrakstam, ka Dubaija nav nekas nesasniedzams, ka visas to var atļauties un ka mēs kļūdijāmies, lai beidzor Brendija var mierīgi funkcionēt tālāk.

Jūs man vēl pēc tam paldies pateksiet, ka atturēju dažas jaunās un naivās māmiņas iet strādāt uz NL lai pelnītu naudu priekš Saulietes un Co ;) Tas taču ir skaidrs, ka visa tā izrādīšanāš ar Dubaju un smieklīgā 1 nakts palikšana viesnīcas numruiņā, kura budžetu sadalīja uz 10 cilvēkiem, ir tikai jaunu klientu piesaistīšanai, kas nodomātu, ka tas tiešām ir wow, baigi kruti. Nu, nav tā! Cilvēks, kas kaut bišķiņ saprot ceļojumos, saprot, ka tas viss ir viens vienīgs najeb*ns no Neliešu puses.
17.09.2021 13:55 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Nemierīgā @ 17.09.2021 13:46

Marija , tā tu ?
Marija ir prasta šlura, kuru nevajadzētu salīdzināt ar māksliniekiem . Reāli visu laiku reklamē, ka Nl ideāli var apcienot ar gimenes dzīvi, bet bērni visu laiku kaut kur nogrūzti.

Protams,kā nesaskan domas tā Marija,kas pati sevi šeit apdirš🤣😅
Man ir tiesības izteikt savas domas tāpat kā visām citām šeit savas!
Nekad, nekur neesmu teikusi,ka viņa ir ideāla māte,ka atbalstu viņu, ber es saku,ka citi atpazīstami cilvēki nav labāki kā viņa!
17.09.2021 14:11 |
 
Reitings 4874
Reģ: 19.09.2016
piecukapeikumetēja @ 17.09.2021 13:18

A kapēc neviens nedirš par mūziķiem,kas visu laiku ir pa koncertiem un bērni nonstop paliek pie 101 aukles, pie vecvecākiem, draugiem???
Es vēlreiz atkārtojos,ka es neatbalstu, bet tā ir. Mēs te visas esam iespringušas uz Mariju, bet tai pat laikā Maija Rozīte visu laiku ir apsitusies vai apdzērusies. Visu runā,ka viņa sņauc un viņas dzīve paiet bienos pasākumos, bet neviena nesaka, ka viņa slikta māte,ka viņa tāda un šitāda, kaut gan pēc bērna piedzimšanas tūlīt skrēja atpakaļ vadīt laika ziņas un radio. Es neseko ne Marijai, ne Rozītei, apskatos,kad Jūs te kaut ko ieliekat, bet nu , man gribētos likt uzsvaru uz to, ka Marijai tie veltīts pārāk daudz naida. Latvijā ir pilns ar atpazīstamiem cilvēkiem,kas uzvedas briesmīgi un atstāj savus bērnus pusratā kaut kur.??

Vot par Maiju Rozīti neticu, ka šņauc, kaut gan baumo tā. Par Lieni Kiviču varētu noticēt, bet M.Rozīte vienmēr ir sakopusies, formā,strādā - nu galīgi pēc narkomānes neizskatās.
17.09.2021 14:13 |
 
Patīk
Reitings 22930
Reģ: 27.01.2021
Brendija @ 17.09.2021 13:55

Jūs man vēl pēc tam paldies pateksiet, ka atturēju dažas jaunās un naivās māmiņas iet strādāt uz NL lai pelnītu naudu priekš Saulietes un Co ;) Tas taču ir skaidrs, ka visa tā izrādīšanāš ar Dubaju un smieklīgā 1 nakts palikšana viesnīcas numruiņā, kura budžetu sadalīja uz 10 cilvēkiem, ir tikai jaunu klientu piesaistīšanai, kas nodomātu, ka tas tiešām ir wow, baigi kruti. Nu, nav tā! Cilvēks, kas kaut bišķiņ saprot ceļojumos, saprot, ka tas viss ir viens vienīgs najeb*ns no Neliešu puses.
Tu visā nopietnībā domā, ka tās, kuras, pēc Taviem vārdiem, nevar jau novembrī aizbraukt uz Dubaiju (bez iekrājumiem), tagad uzreiz skries kvīn kačas komandā, jo tas ir vienīgais veids, kā uz turieni tikt? Atvaino, bet es nedomāju, ka te pat ceturtdaļa ir tik aptaurētas 😂😂😂
17.09.2021 14:14 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Brendija @ 17.09.2021 13:55

Jūs man vēl pēc tam paldies pateksiet, ka atturēju dažas jaunās un naivās māmiņas iet strādāt uz NL lai pelnītu naudu priekš Saulietes un Co ;) Tas taču ir skaidrs, ka visa tā izrādīšanāš ar Dubaju un smieklīgā 1 nakts palikšana viesnīcas numruiņā, kura budžetu sadalīja uz 10 cilvēkiem, ir tikai jaunu klientu piesaistīšanai, kas nodomātu, ka tas tiešām ir wow, baigi kruti. Nu, nav tā! Cilvēks, kas kaut bišķiņ saprot ceļojumos, saprot, ka tas viss ir viens vienīgs najeb*ns no Neliešu puses.

Bļāviens, es tieši gāju pieteikties uz NL, lai varu tikt uz savu Dubaiju.
17.09.2021 14:18 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Sisenis @ 17.09.2021 13:46

Meitenes, lūdzu kopististiski uzrakstam, ka Dubaija nav nekas nesasniedzams, ka visas to var atļauties un ka mēs kļūdijāmies, lai beidzor Brendija var mierīgi funkcionēt tālāk.

Aleluja, beidzot to kāds pateica😅🤣 Principā, es sēžot mājā un neko nedarot varu aizbraukt uz Dubaju🤣🤣🤣😅😅😅
Kaitina šis viss pārspīlētais. Puse no šeit sēdošajām tāpat strādā par nakts sargiem, veikala pārdevējām vai sekretārēm par minimālo algu😅🤣 Bet izliekas,ka nereāli biezas un var acis aizverot paņemt no veikala plaukta da jebko! Smieklīgi!
Labi, NL nav nekāds tur sapņu darbs, negribu pat tajā iedziļināties, bet ir aitas un ir cirpēji. NL tak nav vienīgais LV,kas kaut ko reklamē uz pilnu jaudu IG. Herbalife, tad vēl kaut kādas brīnum eļļiņas uzradušās, greenway. Nu daudz kā ir. Pašai IG ir divas meitenes,kas darbojas ar NL un vēl viena izplata tās eļļiņas, neesmu vēl pievērsusi uzmanību,kas tas ir🤣😅 Man laikam turpmāk patiks nākt te pad*****s ar citām,jo nu būsim godīgi, cilvēki kuri ir nereāli naudīgi nesēž šeit un nekomentē dien dienā citas sievietes. Viņām ir apkārt sabiedrība,kas aizpilda viņu ikdienas,lai nepārvērstot par žultainām vecenēm kā mēs,kas sēž forumos. Iesmiet par Saulietes pupu ir viens, bet apsaukāt kādu par mauku, ieleni utt, tas jau ir,kas cits.😋
17.09.2021 14:20 |
 
Reitings 492
Reģ: 03.04.2020
Vakara storijā, kad Sauliete pateica to sulīgo bļ€&, Egita viņai kaut ko uzbrauca. Domāju, ka viņai ir kauns būt sabiedrībā ar tik vulgāru sievieti.
17.09.2021 14:21 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vucenas intervija;
Pec body language var pateikt, ka vina melo!
Pati pateica, ka Neitu nemaz negribeja uz LV nemt, bija domajusi Rafam atstat, sis pateicis, lai savac.
17.09.2021 14:21 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Greyworld @ 17.09.2021 14:21
Vakara storijā, kad Sauliete pateica to sulīgo bļ€&, Egita viņai kaut ko uzbrauca. Domāju, ka viņai ir kauns būt sabiedrībā ar tik vulgāru sievieti.

Man likas, ka Egita teica to BL**a, bet katra gadījuma acis grozija un teica, ka Sauliete jau otro reizi blauj haha gan jau Egitai jau 2 diena pa nerviem dod haha
17.09.2021 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits