IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2052
Reģ: 31.01.2012
Variet teikt, ka man skauž vai kā, jo, jā, brendus nepērku, bet tas GUESS t-krekls ar to trijstūri uz krūtīm, jā, tas, kurš Sandrai ļoti bieži uzvilkts, ir vienkārši drausmīgs. :D:D:D Uzreiz liekas - neko īsti atļauties nevaru, bet vienu "brenda" t-krekliņu nopirkšu, un galvenais, lai visi redz, ka MAN TAČU IR GUESS!
15.09.2021 19:20 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Sintijauzava @ 15.09.2021 19:14
Tāpēc meitenes mīļās,ejiet uz darba vietām,kurās reāli redziet iespējas kāpt augstāk.Mūsdienās visi daiļdirsēji,apgarotie kouči,huiņu dzinēji,kas nemaksā nodokļus bet dzīvo par ziedojumiem.Lojālu un uzticami darbinieku trūkums ir graujošs.Nu,sākiet lielā uzņēmumā ar algu 600 euro,pierādīsiet sevi un pat ja gribēsiet iet prom,vadība domās kā izdarīt,lai paliekat.Ja strādāt nepatīk,tad ejiet uz NL-bez dekrēta,bezdarbnieka,slimības lapām,polises un penzijas.?
preciizaak nepateiksi 😄👍 man ir alergjija uz tiem guess triisstuuriem. Un uz hilfigeru, vienmeer lidostaa katram otrajam hilfigers laikam sponsoree biljetes, vai arii "re, man ir brends, es varu atljauties!" 😄
15.09.2021 19:25 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Straupiite @ 15.09.2021 19:25
preciizaak nepateiksi ?? man ir alergjija uz tiem guess triisstuuriem. Un uz hilfigeru, vienmeer lidostaa katram otrajam hilfigers laikam sponsoree biljetes, vai arii "re, man ir brends, es varu atljauties!" ?
oj ne tam komentam atbildeeju, soriki 🙈
15.09.2021 19:26 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
cupcake2 @ 15.09.2021 19:20
Variet teikt, ka man skauž vai kā, jo, jā, brendus nepērku, bet tas GUESS t-krekls ar to trijstūri uz krūtīm, jā, tas, kurš Sandrai ļoti bieži uzvilkts, ir vienkārši drausmīgs. :D:D:D Uzreiz liekas - neko īsti atļauties nevaru, bet vienu "brenda" t-krekliņu nopirkšu, un galvenais, lai visi redz, ka MAN TAČU IR GUESS!

Vinjai man liekas tiesham ir tikai tas viens guess t-krekls.
Tas Guess ir tāpat ,ka vienu bridi mode bija visiem pirkt LEVIS kreklus.
Ja,godigi man liekas ,ka tiem t-Krekliem kvalitate visiem ir vienada,tik cik atskiriba ir tā ,ka ir Brenda tags virsu un cena!
15.09.2021 19:38 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Sintijauzava @ 15.09.2021 19:14
Tāpēc meitenes mīļās,ejiet uz darba vietām,kurās reāli redziet iespējas kāpt augstāk.Mūsdienās visi daiļdirsēji,apgarotie kouči,huiņu dzinēji,kas nemaksā nodokļus bet dzīvo par ziedojumiem.Lojālu un uzticami darbinieku trūkums ir graujošs.Nu,sākiet lielā uzņēmumā ar algu 600 euro,pierādīsiet sevi un pat ja gribēsiet iet prom,vadība domās kā izdarīt,lai paliekat.Ja strādāt nepatīk,tad ejiet uz NL-bez dekrēta,bezdarbnieka,slimības lapām,polises un penzijas.?

Pilnībā piekrītu abiem komentāriem. Tā ir, ja strādā, to novērtē, mums ir ļoti līdzīga situācija, tikai es dēļ bērniem mazliet esmu izkritusi no aprites, bet runājām ar vīru, ka tāpat pāris gadu laikā varu uzkapāt normālu līmeni un nav ko satraukties.
15.09.2021 19:41 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
woman_wonderland @ 15.09.2021 15:13
Nopērc dārgāku, kvalitatīvāku matu līdzekli, šampūnu un nebūs jāsmērē nekādas eļļas. vāks.

Lietoju gan sampūnus, gan balzāmus ļoti labus brendus,kurus pie tam regulari mainu. Pilnīgi tizls ieteikums.
15.09.2021 19:54 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Brendija @ 15.09.2021 17:01

Šim es piekrītu. Jau kuro reizi esmu pamanījusi, ka izskatās, ka šajā forumā apgrozās turīgie ļaudis. Runā daudz par brendiem, par dārgā gala kosmētiku un somām. Es tā pie sevis nodomāju, bļāviens, no kurienes viņām visām ir nauda pirkt brendu somas un dārgo kosmētiku?!
Labi somas, bet Dyson fēnu??? Cik sapratu no komentāriem, te jau vismaz trijām ir kaut kas no Dyson. Es atvainojos, bet vai tas Dyson ir kaut kāds jauns modes kliedziens? Kaut kāds trends? Kur Dyson bija pirms 2 gadiem? Kāpēc es par to neko nedzirdēju, bet tikai tagad burtiski pēdējā pusgada laikā visi uz katra stūra tik kladzina Dyson Dyson? Kāds fēns jums bija pirms Dyson? Vai jūs žāvējāt matus, un domājāt- ku nekvalitatīvs fēns! Vot būtu man...." Un, šeku reku, pēc laiciņa uzradās izslavinātais Dyson, kurš, nu, tik ļooooti labs, ka iepriekš nekas nebija saldzināms ar Dyson, visi gaidīja tikai uz Dyson parādīšanos!!!
Es tiktiešām nesaprotu, pirmkārt, vai tiešām šeit ir tikai brendu lietotāji, bet parastie mirstīgie nē? Un, otrkārt, ko vēl vairāk nesaprotu, ja jau jūs pašas varat atļauties Gucci somas, Dyson fēnus, kaut kādu super kosmētiku un izcilas kvalitātes drēbes (ne Didrihsones poļu lupatas), tad kāpēc jūs Katrīni Saulieti liekat augstāk par sevi?! Tad jau jūs esat tikpat bagātas, kā viņa, ja ne vēl bagātākas! Jo jūs to visu sev varat atļauties. Tad vispār nesaprotu jezgu ap Katrīni, ka viņa tipa tāda bagātniece, kad jūs pašas,meitenes, esat ne nabadzīgākas par viņu.

Dyson fēni ir nenormāli labi, popularitāte pacrēusies,jo veiksmīgāks mārketings LV. Ir patiešām tās cenas vērti,ja ir gari,biezi mati.
15.09.2021 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 1087
Reģ: 20.05.2013
Mani atkal izbrīnā, ka Sandras meitai bez konkrētas diagnozes izraksta Tramadolu! TRAMADOLU!!!tās zāles cilvēku spēj pataisīt par dārzeni. Tās taču ir smagas pretsāpju zāles. Cilvēkiem ar vēzi šīs zāles dod pēdējās stadijās
15.09.2021 20:01 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Protams, mani izbrīna ārstu attieksme tur kur viņa atrodas, ka tik ilgi nesūta bērnu uz izmeklējumiem, bet arī Sandras attieksme, barot bērnu ar pretsāpju zālēm, un tik stiprām, es jau sen būtu kaut vai savu bērnu atvedusi uz Latviju, jo es atvainojos, bet mums nav problēmas par maksu tikt pie rentgena vai komjūtera, varbūt jāpagaida kāds laiciņš, bet ne jau tā, ka nav iespējams tikt, man nepietiktu atbilde, ka nesūta, ja redzētu, ka bērns šitā mocās (vismaz pēc viņas stāstītā varēja saprast, ka jau vairākus mēnešus viņa mocās sāpēs, bet tikai tagad izdevās sarunāt ar dakteri ,lai nosūta),protams, neminēšu, ka viņa ar meitu bija Latvijā, bet prātā neienāca izmeklēties, bet bija svarīgāk piepildīt sapni un palikt viesnīcā Vecrīgā😠
15.09.2021 20:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mia6 @ 15.09.2021 20:01
Mani atkal izbrīnā, ka Sandras meitai bez konkrētas diagnozes izraksta Tramadolu! TRAMADOLU!!!tās zāles cilvēku spēj pataisīt par dārzeni. Tās taču ir smagas pretsāpju zāles. Cilvēkiem ar vēzi šīs zāles dod pēdējās stadijās

Man arī ir ticis izrakstīts Tramadols, ne 100mg, bet 50mg. Un nedrīkstēja pārsniegt 3 tabletes dienā. Maksimālā atļautā bija 400mg. Ko tad cilvēkam mocīties sāpēs, ja netiek uz MRI?! Var jau vest un likt slimnīcā.
15.09.2021 20:15 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Skaistslaiks @ 15.09.2021 20:15
Protams, mani izbrīna ārstu attieksme tur kur viņa atrodas, ka tik ilgi nesūta bērnu uz izmeklējumiem, bet arī Sandras attieksme, barot bērnu ar pretsāpju zālēm, un tik stiprām, es jau sen būtu kaut vai savu bērnu atvedusi uz Latviju, jo es atvainojos, bet mums nav problēmas par maksu tikt pie rentgena vai komjūtera, varbūt jāpagaida kāds laiciņš, bet ne jau tā, ka nav iespējams tikt, man nepietiktu atbilde, ka nesūta, ja redzētu, ka bērns šitā mocās (vismaz pēc viņas stāstītā varēja saprast, ka jau vairākus mēnešus viņa mocās sāpēs, bet tikai tagad izdevās sarunāt ar dakteri ,lai nosūta),protams, neminēšu, ka viņa ar meitu bija Latvijā, bet prātā neienāca izmeklēties, bet bija svarīgāk piepildīt sapni un palikt viesnīcā Vecrīgā?

Nodomājuo pašu- kāpēc sen nav uz LV atlidojušas..nav normāli tik spēcīgas zāles,tik mazā vecumā..
Tramadols,asociējas ar kkādām narko zālēm..
15.09.2021 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 1087
Reģ: 20.05.2013
C00L Dzipsy @ 15.09.2021 20:15

Man arī ir ticis izrakstīts Tramadols, ne 100mg, bet 50mg. Un nedrīkstēja pārsniegt 3 tabletes dienā. Maksimālā atļautā bija 400mg. Ko tad cilvēkam mocīties sāpēs, ja netiek uz MRI?! Var jau vest un likt slimnīcā.
es atvainojos , bet Tramadols nebūtu īstās zàles!! Ir citu alternatīvu ne jau šīs smagās kategorijas zāles
15.09.2021 20:35 |
 
Reitings 235
Reģ: 13.03.2020
Bet man smiekli nāk par Saulietis šiko biznesa klases lidojumu, bet Sandriņa, kas ir tik veiksmīga, laimīga un labi pelna, ēd nocenotu maizīti un žāvētus auglīšus… Varbūt kādu dienu Sandra, Baiba, visas Agneses arī varēs dzert šampīti biznesa klasē😂😂😂
15.09.2021 20:49 |
 
Patīk
Reitings 22930
Reģ: 27.01.2021
Mia6 @ 15.09.2021 20:01
Mani atkal izbrīnā, ka Sandras meitai bez konkrētas diagnozes izraksta Tramadolu! TRAMADOLU!!!tās zāles cilvēku spēj pataisīt par dārzeni. Tās taču ir smagas pretsāpju zāles. Cilvēkiem ar vēzi šīs zāles dod pēdējās stadijās
nuu, tramadols skaitās pie vidēji stiprajiem opioīdiem, paliatīvajā aprūpē izmanto arī stiprākus medikamentus. bet piekrītu, ka sēdināt uz stipriem pretsāpju līdzekļiem bez jebkādiem izmeklējumiem vispirms (kaut banāls rentgens) ir absurds.
15.09.2021 20:49 |
 
Patīk
Reitings 22930
Reģ: 27.01.2021
Skaistslaiks @ 15.09.2021 20:15
Protams, mani izbrīna ārstu attieksme tur kur viņa atrodas, ka tik ilgi nesūta bērnu uz izmeklējumiem, bet arī Sandras attieksme, barot bērnu ar pretsāpju zālēm, un tik stiprām, es jau sen būtu kaut vai savu bērnu atvedusi uz Latviju, jo es atvainojos, bet mums nav problēmas par maksu tikt pie rentgena vai komjūtera, varbūt jāpagaida kāds laiciņš, bet ne jau tā, ka nav iespējams tikt, man nepietiktu atbilde, ka nesūta, ja redzētu, ka bērns šitā mocās (vismaz pēc viņas stāstītā varēja saprast, ka jau vairākus mēnešus viņa mocās sāpēs, bet tikai tagad izdevās sarunāt ar dakteri ,lai nosūta),protams, neminēšu, ka viņa ar meitu bija Latvijā, bet prātā neienāca izmeklēties, bet bija svarīgāk piepildīt sapni un palikt viesnīcā Vecrīgā?
+++
15.09.2021 20:50 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
dzenla @ 15.09.2021 20:49
Bet man smiekli nāk par Saulietis šiko biznesa klases lidojumu, bet Sandriņa, kas ir tik veiksmīga, laimīga un labi pelna, ēd nocenotu maizīti un žāvētus auglīšus… Varbūt kādu dienu Sandra, Baiba, visas Agneses arī varēs dzert šampīti biznesa klasē???
kaada jeega seedeet savaas biznesklases sektu aizkraasnees un pat neapskatiit apmekleetaas valstis. Gjerevnjas.
15.09.2021 20:51 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Straupiite @ 15.09.2021 20:51
kaada jeega seedeet savaas biznesklases sektu aizkraasnees un pat neapskatiit apmekleetaas valstis. Gjerevnjas.

Piekrītu. Savulaik, brīvprātīgā darba ietvaros, izbraukāju šurpu turpu teju visu Eiropu, pabiju arī aiz Eiropas robežām. Cik nu varēju, laiku veltīju konkrēto valstu apskatīšanai, sarunām ar vietējiem, kultūras iepazīšanai. Bija laiki, kad makā nebija ne graša, bet tie likās tādi sīkumi, jo gan tad bija, gan tagad ir tāda sajūta, ka visa šī pieredze mani padarīja daudz, daudz bagātāku. Un ne materiālajā ziņā. Bagātāku kā personību. Tāpēc es tikai pasmejos par šīm Saulietēm un viņām līdzīgajām, kuras lielās ar savu naudu priekšā un pakaļā. Biznesa klases, šampanieši, austeres, guči-šmuči. Bet iekšā, bāc, tāds tukšums. Kāda jēga no visas tās izrādīšanās un ceļošanas, lai tikai citiem pierādītu, ka esi bagāta, ja priekš sevis negūsti pilnīgi neko? Tiem viņu ceļojumiem nav nekāda pievienotā vērtība, jo, neatkarīgi no tā, kurā valstī viņas atrodas, viņas tikai izrādās ar savu naudu un tēlo bagātnieces, lecot augstāk par savu dirsu. Sandras, Agritas un visas šīs pelēkās peles, kuras izmisīgi cenšas sasniegt to līmeni, pat nenojauš to, cik no malas tas izskatās skumji un patētiski, liekot viņām izskatīties nožēlojamām, jo, tā vietā, lai dzīvotu un baudītu dzīvi, viņas akli skrien pakaļ kaut kam tālam un nereālam, naivi domājot, ka tas ir kaut kas uz ko būtu jātiecas. Savukārt Sauliete, Vucēna un tas "biezais" galvs ir vienkārši tukši, sekli cilvēki bez jebkāda iekšējā dziļuma. Un skaudrā realitāte ir tāda, ka viss tas NL kults balstās uz tādām sievietēm no kurām viena daļa ir pelēkās peles, kuras grib būt bagātas, bet otra daļa - bagātās, kuras patiesībā ir tik nabadzīgas, jo viss, kas viņām pieder, ir nauda. Tāpēc es paskatos Paulas Freimanes vai Virsnītes bildes, un atgūstu sirdmieru un ticību cilvēcei, jo redzu, ka tomēr ir gudras, inteliģentas, brīnišķīgas sievietes, kuras ceļo un bauda dzīvi, un reizē bagātina savu personību, nevis iznieko savu dzīvi, tēlojot no sevis to, kas viņas nav.
15.09.2021 22:00 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pilnīgi piekrītu. Tāda kā Sauliete tik tukši cilvēki. Lielās ar biznesa klasēm, ceļošanu. Tieši ko tur tur redzēji? Tirgu, veikalu, viesnīcas ,baseinus un tas arī viss. Saprotu, ka katram sava veida ceļošana, bet nu tas vienkārši ir dzīvesveids. Viņa pat neiedomājas, ka var citādāk
15.09.2021 22:09 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Paskatijos arī egitas storijus. Rēcīgi un skumji. Ka cilvēkam augstākais sasniegums ir nopirkt mk somas un tad to pasniegt kā life goals un prasīt sekotāji em vai arī gribat ko savā dzīvē mainīt? :D
Tās vērtības dzīvē....
15.09.2021 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 2052
Reģ: 31.01.2012
Wonder woman @ 15.09.2021 19:38

Vinjai man liekas tiesham ir tikai tas viens guess t-krekls.
Tas Guess ir tāpat ,ka vienu bridi mode bija visiem pirkt LEVIS kreklus.
Ja,godigi man liekas ,ka tiem t-Krekliem kvalitate visiem ir vienada,tik cik atskiriba ir tā ,ka ir Brenda tags virsu un cena!

Viņai ir pat divi - balts un melns. 😄 Hah, pirms rakstīju komentāru, nemaz nebiju noskatījusies storijus - kā sakrita, ka šodien tas krekliņš uzvilkts. 😍
15.09.2021 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits