IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1263
Reģ: 29.01.2009
Varenaes @ 17.12.2023 15:25
Netipiski nipples Vizlai ir, ņemot vērā, ka dabīgās krūtis viņai bija max 1. Izmēra…
Nu un tomēr ir skaidrs, ka diemžēl viņi vairs nav kopā.
Ja godīgi, tad nedaudz žēl viņas

Par ko tieši žēl? Ka vairs nevar bolīt acis private jet un visādās pasaules malās? 🙂
17.12.2023 16:04 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
vivii @ 17.12.2023 15:54

Nu bet tās bildes, tak ir domāts kā prikols ?
Mums arī ar vīru besī tās pārcukurotās Ziemassvētku bildes un vienu gadu uztaisījām tik smieklīgu foto sesiju, tā kontrastam, ar apdzērušiem rūķiem uz galda utt. ???

Nav pat smieklīgi. Nenolasās nekāda pašironija, bet stulbums gan.
17.12.2023 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 7729
Reģ: 21.03.2014
Dzenīte nekad nav patikusi. Jau vēl pirms dvīņus gaidīja..kas viņa vispār ir? Ar ko ievērojama? Ne simpātiska, ne ko! Tāds mākslīgums no viņas nes un iedomīgums. Veeee... kāpēc lai tādai sekotu? Kāds ir vinas devums? Savas pakaļas gorīšana knapā peldiķī?
17.12.2023 15:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Vilmara @ 17.12.2023 14:40

Drausmīga fotosesija visās izpausmēs. Nu bet kādi personāži, tādas arī fotogrāfijas.
Viņas seja pēc pārveidojumiem ir tik neglīta. Kāpēc tās fotogrāfijas uzņemtas kā caur aizsvīdušu telefona kameru?!

Nu bet tās bildes, tak ir domāts kā prikols 😂
Mums arī ar vīru besī tās pārcukurotās Ziemassvētku bildes un vienu gadu uztaisījām tik smieklīgu foto sesiju, tā kontrastam, ar apdzērušiem rūķiem uz galda utt. 😂😂😂
17.12.2023 15:54 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Pēdējā laikā tā tiešām ir, ka daudz influenceri čīkst par like.
Es personīgi spiežu like par info vai attēlu, kas mani uzrunā. Sorry, bet es nespiedīšu katram postam like tikai tāpēc, lai iepriecinātu influenceri. Saviem radiniekiem, draugiem es varu uzdāvināt savu like, bet influenceriem Like ir kā apbalvojums par labi padarītu darbu. Ja nav pietiekami like, tātad darbs nav novērtēts no sekotāju puses, un ir pēdējais laiks nevis uzmest lūpu kā mazulim, bet pasēdēt, padomāt, paanalizēt, ko man darīt savādāk, lai atkal uzrunātu savus sekotājus. Bet šīs tiešām iedomājas, ka ir baigās zvaigznes un, ka sekotāji nevarētu bez viņām dzīvot😀
17.12.2023 15:40 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.10.2021
Netipiski nipples Vizlai ir, ņemot vērā, ka dabīgās krūtis viņai bija max 1. Izmēra…
Nu un tomēr ir skaidrs, ka diemžēl viņi vairs nav kopā.
Ja godīgi, tad nedaudz žēl viņas
17.12.2023 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
A par to Kalendy fotosesiju man liekas viņi speciāli uztaisīja tizlu, nevis glamurna. Vnk prikolam. Pašiem likās rēcīgi un tāpēc ir tā sesija tizlās drēbēs, tizlās pozās, kvalitāte kā caur pakaļu bildēta. Vismaz es to uztvēru kā prikolu, ka šie gribēja izcelties - visiem, pat ne slavenībām bet parastām ģimenēm uz Ziemīšiem ir tās glamurna ģimenes sesijas, nopulētas līdz pēdējam. Šie uzblieza tizlo vibe, lai izceltos.
Atkal @ 17.12.2023 15:02
Visām influenceres, kas te lasa. Brīžos kad jūs draudat, ka aiziesiet no instagrama, ja nelaikos. Ko jūs biedējat? Jūsu vietā atnāks 10 jaunas un interesantākas. Visas kaut kad iziet no aprites. Nevajag sevi mānīt un domāt, ka influenceres atpazīstamība būs līdzvērtīga slavenībai. Te jūs esiet, te beidziet postot un retais vispār pamana, ka pazudušas. Pat ja pamana, stūrī neviens neraud un nelūdz atgriezties. ?

:D:D:D
Bet taisnība jau ir. Tāpēc man vienmēr nāk smiekli par tādiem draudiem, kā kāda ies prom vai lielo raudāšanu, ka laikam jāiet uz patreonu (vai jebkuru citu vietu), jo IG vairs neesot tik labi utt. Nu, ej. Ne jau man (vai kādam citam parastam IG lietotājam) tevi tajā IG vajag. Tev vajag, lai uz tevi skatās un tu vari pelnīt no reklāmu postiem. Citiem tev tur nevajag. Vieta tukša nepaliks. Atnāks ntās citas tavā vietā un viss.
17.12.2023 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 1263
Reģ: 29.01.2009
Apple of my eye @ 17.12.2023 13:51

Visam piekrītu!
Tā vilkšana uz Patreon tāda uzbāzīga un izmisīga. Man nolasās, ka piķi vajag
Un ar tādu bezmaz aizvainojumu – jūs tādi un šādi, pierādiet kko un maksājiet man Patreonā :D Influenceri, kam sekoju (jo viņus cienu), to nepagriež tā, bet – ja gribi vairāk/dziļāk, tad pieseko (tas kā uzaicinājums nevis šeit – “buuuuu, jūs lūzeri, kas pa brīvu visu grib, davai piķojiet man Patreonā”)

Tas laikam ir tizlākais influencerim apvainoties, ka neliek laikus un pateikt - viss, esmu tik kruts, ka bezmaksas saturu nedošu- ja gribat redzēt- nākat piķot. Džīzas, nu nav jau tik slaveni vai tik rets produkts, ka to nevarētu dabūt citur. Un tas pārspīlētaia fokuss uz izskatu nav ok, tas nav veselīgi.
17.12.2023 15:10 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Visām influenceres, kas te lasa. Brīžos kad jūs draudat, ka aiziesiet no instagrama, ja nelaikos. Ko jūs biedējat? Jūsu vietā atnāks 10 jaunas un interesantākas. Visas kaut kad iziet no aprites. Nevajag sevi mānīt un domāt, ka influenceres atpazīstamība būs līdzvērtīga slavenībai. Te jūs esiet, te beidziet postot un retais vispār pamana, ka pazudušas. Pat ja pamana, stūrī neviens neraud un nelūdz atgriezties. 😂
17.12.2023 15:02 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Kad, piemēram, Vucēna prasa, lai salaiko, tas liekas pieņemamāk, jo viņa tiešām caur sociālajiem tīkliem nodrošina savus 3 bērnus, caur šobrīd ērtāko un ienesīgāko darbu un rāda īsto dzīvi. Dzenīte paliek arvien vairāk par un ap savu izskatu. Katrā storiju sērijā pasaka, ka viņai ne tā mati stāv, ne tāda pumpa. Man neinteresē iestudētas bildes un video, nelaikoju svešu sieviešu plikā bildes, ja tās nav vienu vai divas reizes gadā. Kam man tavi vēnainie pupi un mazā pakaļa? Kam man tava jocīgā gorīšanās? 😬 Neesmu pret sievietēm, patīk seksīgas dāmas, bet Dzenīte pat plika stāvot neizstaro nekādu sievišķību tieši personības dēļ. Tāpēc arī nav laiku.
17.12.2023 14:57 |
 
Patīk
Reitings 489
Reģ: 02.05.2020
Apple of my eye @ 17.12.2023 13:51

Visam piekrītu!
Tā vilkšana uz Patreon tāda uzbāzīga un izmisīga. Man nolasās, ka piķi vajag
Un ar tādu bezmaz aizvainojumu – jūs tādi un šādi, pierādiet kko un maksājiet man Patreonā :D Influenceri, kam sekoju (jo viņus cienu), to nepagriež tā, bet – ja gribi vairāk/dziļāk, tad pieseko (tas kā uzaicinājums nevis šeit – “buuuuu, jūs lūzeri, kas pa brīvu visu grib, davai piķojiet man Patreonā”)
lai maksātu par saturu, tam saturam ir arī kaut kas maksātājam jādod pretī. Nevis vnk palūrēt kā ğimenīte atpūšas, bet, piemēram, tad veido ceļojuma ceļvedi - izmaksas, maršruti viss, lai cilvēki iedvesmojas un arī brauc.
17.12.2023 14:47 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
āboliņš @ 17.12.2023 11:45
Ko Miks D un Kalendy lieto?
Tas ir acīm redzams,ka tur nav visi mājās...
Pirmā bilde kur sēž uz mika... wtf,viņa izkatās totāli lielāka par to nabaga sprīdīti,kalendy varēja but zirgs.???
Abiem nu tik ļoti pārdzertas sejas..

Drausmīga fotosesija visās izpausmēs. Nu bet kādi personāži, tādas arī fotogrāfijas.
Viņas seja pēc pārveidojumiem ir tik neglīta. Kāpēc tās fotogrāfijas uzņemtas kā caur aizsvīdušu telefona kameru?!
17.12.2023 14:40 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Nastja32 @ 17.12.2023 12:14
Ja Dzenei gribas, lai laiko viņas bikini bildes, tad vajadzētu pacensties, lai tās bildes būtu skatāmas. Šīs ir vnk neglītas. Atrasts tizlākais iespējamais peldkostīms - izskatās kā mazulis autiņbiksēs. Un tad vēl tie volāni uz izspīlētiem krūšu bumbuļiem. Maks. neglīti. :(((
dzene ir vienkārši attention whore. Man piemēram neuzrunā viņas augums. Kā mazs puišelis ar silikoniem. Un var redzēt, ka tās naudiņas viņiem nemaz nav
17.12.2023 14:34 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
krixis3 @ 17.12.2023 11:57
tā bilde ir maksimāli neveiksmīga. Ļoti pat. Ko bija story ar video, kur abi dejo. Un tur viņa bija pat ļoti smalka un tieviņa.
viņai milzīga galva, smalka viņa nekad nebūs
17.12.2023 14:28 |
 
Reitings 2564
Reģ: 09.03.2021
Zeltiņi atšķirībā no Ceriņiem apprecējās jau pēc 30. Turklāt Renāram jau aiz muguras ir viena šķirta laulība, attiecīgi šīm attiecībām viņi abi ir daudz vairāk nobrieduši. Plus bērniem lielāka gadu starpība, arī tas ir daudz vieglāk.
17.12.2023 14:04 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Mangosaldejums @ 17.12.2023 11:21
Zb Dzenīte, atsekoju, viss pietiek. Viņas instagrams pastāv tikai sekotāju atbalsta dēļ, bet viņa pret sekotājiem ir tik rupja. Nākat uz patreon, nākat uz threads, nākat uz youtube un ja nē, es tad neko instagramā nelikšu. Esmu viņai sekojusi kopš bija tikai ap 5000 sekotājiem, bet mans mērs ir pilns. Saprotu, ka instagrams ir viņai darbs, bet visam ir savs mērs.
Otrkārt, 3 bērnu mammai tomēr būtu mazliet jāpiedomā ko velk. Nevis, ja peldkostīms, tad plikākais - apenes savilktas līdz padusēm un aizmugure sabāzta dibenā, lai vairāk plikums. Tas pats ar augšu - striķītis, kam jābūt ap kaklu, salikts ap muguru, lai atsedz vairāk silikonus. 3 bērnu mammai tomēr, manuprāt, ir jāsaprot, ka tas ir par pliku. Tur drīz būs aicinājums uz onlyfans!
Treškārt, mazu bērnu un zīdaiņa vilkšana uz bīstamām vietām, kāpelēšana pa stāviem kalniem ar bērniem, kur viens solis var izraisīt negadījumu - tas vnk mātei ir kaut kas neticams. Sevišķi zīdaiņa vilkšana uz šo visu instagramīgas bildes dēļ. Ja šo darītu Didrihsone, pus forums jau zvanītu bērnu aizsardzības dienestiem. Tur Kristīne pamatīgi visus, un savu vīru ir palikusi zem tupeles, viņš izskatās, ne par ko nav noteicējs ğimenē. Kristīnei tik nauda nauda nauda, vienalga, vai ir piedienīgi, vai ir droši..
Kristīn, tev ir šis viss tikai pateicoties tam, ka cilvēki tev seko un atbalsta. To visu ir viegli un ātri zaudēt. Otrkārt, par instagrameri būt nav vajadzīgs intelekts un izskatās, ka te intelekts vai nu nekad nav bijis un mums visiem vnk mālēji acis, vai tev ir smagi sakāpis galvā. Mēs visi bez tava instagrama varam dzīvot, bet tu bez saviem sekotājiem iesi meklēt darbu.
Sorry, ka tik gari, bet bija sakrājies.

Visam piekrītu!
Tā vilkšana uz Patreon tāda uzbāzīga un izmisīga. Man nolasās, ka piķi vajag
Un ar tādu bezmaz aizvainojumu – jūs tādi un šādi, pierādiet kko un maksājiet man Patreonā :D Influenceri, kam sekoju (jo viņus cienu), to nepagriež tā, bet – ja gribi vairāk/dziļāk, tad pieseko (tas kā uzaicinājums nevis šeit – “buuuuu, jūs lūzeri, kas pa brīvu visu grib, davai piķojiet man Patreonā”)
17.12.2023 13:51 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
DaigaL @ 17.12.2023 13:28
No kurienes un kad vispār parādījās info/baumas,ka Ceriņš krāpis Leldi? Ja taisnība, tad cik drausmīgi...

Gobzems ar saviem Purva stāstiem izstāstīja.
17.12.2023 13:39 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
No kurienes un kad vispār parādījās info/baumas,ka Ceriņš krāpis Leldi? Ja taisnība, tad cik drausmīgi...
17.12.2023 13:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Tak jau teicu
, Štrūbergs ,Judzis, Dukurs,Kivičs var jaunu grupu radīt "Plastilīna kucēni "
17.12.2023 13:27 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
āboliņš @ 17.12.2023 11:45
Ko Miks D un Kalendy lieto?
Tas ir acīm redzams,ka tur nav visi mājās...
Pirmā bilde kur sēž uz mika... wtf,viņa izkatās totāli lielāka par to nabaga sprīdīti,kalendy varēja but zirgs.???
Abiem nu tik ļoti pārdzertas sejas..

Viņi tīšuprāt to galeriju ielikuši. Lai ir ko cepties. Nākamais Judžu vai Kivičpāris.
17.12.2023 12:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits