IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 848
Reģ: 02.02.2020
Man jau no paša sākuma Ceriņi likās too good to be true.
27.12.2023 13:53 |
 
Reitings 257
Reģ: 02.10.2023
kinderbueno @ 27.12.2023 13:31

Man ir aizdomas, ka līdz Leldei ir nonācis tas slavenais video! Jo tas vienīgais varētu pielikt tik strauji punktu ģimenei, nevis kaut kādas Gobzema klačiņas!

Kāds video?
27.12.2023 13:49 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.11.2023
Maza kaza @ 27.12.2023 12:21

Man darba jautājumos ir bijusi saskarsme ar Leldi. Diemžēl patiesā viņas seja nepavisam nav tāda, kādu demonstrē publiski - viņa ir diezgan auksta, ar skarbu raksturu, augstprātīga un nepavisam nav nekāds jaukumiņš. Biju pārsteigta.
Bet vispār esmu pamanījusi, ka daudzas, kas zīmē perfekto IG dzīvi, demonstrē laipnību un augstas vērtības, sadzīvē ir īgnas un sagurušas sievietes. Pieņemu, ka ir ļoti grūti visu laiku tēlot, un tad nu periodiski visa inde tiek laukā ???

Leldi personīgi nepazīstu un nezinu par iedomību, taču vienmēr raisījusi iespaidu, ka ir stīva un garlaicīga.
Kā arī, jau ilgu laiku nepamet sajūta, ka gan ar Aivi, gan ar Leldi varētu būt grūta attiecību sadzīve. Šķiet, tur dominē augsts perfekcionisms un jebkuram no malas būtu grūti sasniegt to latīņu jeb augsto ekspektāciju līmeni. Domāju, ka pašiem šo "perfekto" dzīvi ir grūti panest, jo dzīve ir ups un downs, nekas nevar būt perfekti. Varbūt kļūdos, bet teikšu, ka viņi necentās visu parādīt izcilu, bet gan vienkārši tādi ir, perfekcionisti it visā - izskatā, darbā, bērnu audzināšanā. Realitātē nevar viss būt tik nekustināmā līdzsvarā.
27.12.2023 13:34 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Happyminka @ 27.12.2023 12:37
Man NEKAD, nu nekad, nebija simpatizējis Gobzems. Vienmēr likās galma āksts. Bet patiesībā viņš ar savu purvu atspoguļoja tik daudzu problēmas, ka nav brīnums, ka viņam, gan personāžiem tika pievērsta policijas un VID uzmanība.
Tās pašas divas Citadeles blondīnītes - Trečaka un Sutena. Pelna 1500€ un YSL somiņa? Golfa ceļojumi? Itālija? Smird pēc krāpšanas. Sprogas vīra netīrais bizness un viņas “maratoni” ar Revolut. Par Kazanovsku netīrajiem biznesiem vispār nav ko teikt. Čalis atspoguļoja visus mēslus. Malacis!

Man ir aizdomas, ka līdz Leldei ir nonācis tas slavenais video! Jo tas vienīgais varētu pielikt tik strauji punktu ģimenei, nevis kaut kādas Gobzema klačiņas!
27.12.2023 13:31 |
 
Reitings 2713
Reģ: 05.09.2023
kordelia @ 27.12.2023 12:56
Man arī ir bijusi personiska komunikācija ar Leldi darba jautājumos. Ir, ir augstprātīga. Kad viņai kaut ko vajadzeja no manis, tad smaidīdama un dūdodama nāca klāt. Pēc tam pasākumos pat vairs nesasveicinās, tipa nepazīst.

Es iedomājos cik gara gan būtu viņas diena, ja sveicinātos ar visiem, ar kuriem reiz sadarbojusies kaut uz īsu laiku.
27.12.2023 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Man arī ir bijusi personiska komunikācija ar Leldi darba jautājumos. Ir, ir augstprātīga. Kad viņai kaut ko vajadzeja no manis, tad smaidīdama un dūdodama nāca klāt. Pēc tam pasākumos pat vairs nesasveicinās, tipa nepazīst.
27.12.2023 12:56 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Man NEKAD, nu nekad, nebija simpatizējis Gobzems. Vienmēr likās galma āksts. Bet patiesībā viņš ar savu purvu atspoguļoja tik daudzu problēmas, ka nav brīnums, ka viņam, gan personāžiem tika pievērsta policijas un VID uzmanība.
Tās pašas divas Citadeles blondīnītes - Trečaka un Sutena. Pelna 1500€ un YSL somiņa? Golfa ceļojumi? Itālija? Smird pēc krāpšanas. Sprogas vīra netīrais bizness un viņas “maratoni” ar Revolut. Par Kazanovsku netīrajiem biznesiem vispār nav ko teikt. Čalis atspoguļoja visus mēslus. Malacis!
27.12.2023 12:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Maza kaza @ 27.12.2023 12:21

Man darba jautājumos ir bijusi saskarsme ar Leldi. Diemžēl patiesā viņas seja nepavisam nav tāda, kādu demonstrē publiski - viņa ir diezgan auksta, ar skarbu raksturu, augstprātīga un nepavisam nav nekāds jaukumiņš. Biju pārsteigta.
Bet vispār esmu pamanījusi, ka daudzas, kas zīmē perfekto IG dzīvi, demonstrē laipnību un augstas vērtības, sadzīvē ir īgnas un sagurušas sievietes. Pieņemu, ka ir ļoti grūti visu laiku tēlot, un tad nu periodiski visa inde tiek laukā ???

pret svešu cilvēku, kurš ir saistībā ar darba jautājumiem var būt pirmajā reizē silts un mīļš? Mani vairāk interesē kā izpaužās augstprātība, jo mani vienmēr notur par iedomīgu tikai dēļ mana izskata, lai gan patiesībā es esmu ļoti kautrīga un jauka. Lelde ir skaista sieviete, domāju ka daudzām no malas tas nolasās kā augstprātība, bet varbūt kļūdos, man nav bijusi saskarsme ar viņu!
27.12.2023 12:27 |
 
Reitings 3230
Reģ: 30.11.2021
kinderbueno @ 27.12.2023 11:10
Par Ceriņiem žēl. Bet es domāju, ka Lelde visas tās samazgas zināja, bet par cik nebija nekādas informācijas plūsmas publiski, tomēr dziļi sirdī cerēja, ka visas aizdomas ir nepatiesas. Un Gobzems noteikti viņas aizdomām salika visus punktus uz i. Un ar to arī pietika. Bet drausmīgi, gadiem dzīvo ar cilvēku, nezinot ka viņš tāds maita ir!

Man darba jautājumos ir bijusi saskarsme ar Leldi. Diemžēl patiesā viņas seja nepavisam nav tāda, kādu demonstrē publiski - viņa ir diezgan auksta, ar skarbu raksturu, augstprātīga un nepavisam nav nekāds jaukumiņš. Biju pārsteigta.
Bet vispār esmu pamanījusi, ka daudzas, kas zīmē perfekto IG dzīvi, demonstrē laipnību un augstas vērtības, sadzīvē ir īgnas un sagurušas sievietes. Pieņemu, ka ir ļoti grūti visu laiku tēlot, un tad nu periodiski visa inde tiek laukā 🙈🙈🙈
27.12.2023 12:21 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
Beitikai jau bija tā Mums virtuves kombaina izloze??? Vajadzēja būt 25.decembrī, es tiešām esmu palaidusi garām? Piedalos konkursā, gaidu izlozi, bet nav. Besī, ka šitā čakarē sekotājus.
27.12.2023 11:39 |
 
Reitings 280
Reģ: 12.09.2022
Apple of my eye @ 26.12.2023 21:57
Pēc Jelinskas nošērotajām gudrībām par KLIENTU, skaidrs, ka ar šādu domāšanu viņa regulāri uzvedas kā pilnīga k*ce un tas tā turpināsies. Hmm, kāpēc tieši viņai visu laiku ir strīdi un problēmas :D
Pēdējais punkts uz “i” - klientam esot tikai tiesības, nekādu pienākumu. Paga, tad klients var izturēties familiāri, augstprātīgi, pārtraukt otru, nomest trubu utt. Wow, Kristīne, esi atkal izcēlusies :D
Varbūt pamaini tomēr savu attieksmi un paskaties uz situāciju nevis kā kkādus punktiņus iezubrījusi skolniece, bet kā līdere. Kas Tev ātrāk dos rezultātu - dir*anās un sliktu atsauksmju atstāšana vai vēss prāts un laipnība pat, ja otra puse nerīkojas pēc Taviem dubultajiem standartiem?
Domāju, ka Oļegam šo vajadzētu rubīt, varbūt no viņa var pamācīties
galīgi greizs ir uzskats, ka klientam ir tikai tiesības un nav pienākumu. Atceros, ka augstskolā tā mācija pirms vairākiem gadiem, bet tagad strādājot jau 20 gadus ar klientiem. Klienti mums ir dažādi, gan ļoti mazi, gan arī lielākie Latvijā savā nozarē, tad taisnība, ka jāatrod katram sava pieeja. Varu piekrist arī, ka jāpielāgojas klienta runas veidam. Man tomēr liekas, ka uzņēmumam ir jābūt arī ar savu mugurkaulu un nevar visu laiku izdabāt klientam. Ir reizes, kad mēs nākam pretī klientam, bet ir reizes , kad nē, jo visam ir savas robežas. Ir bijuši gadījumi, kad kādu klientu pagaidu ārpus darba laika, bet ir reizes, kad to nepiedāvāju. Mums arī ir princips būt godīgiem pret klientiem. Ja mums nav kāda prece, tad sūtam pie konkurentiem iedodam kontaktus. Necīnamies ar zobiem un nagiem par katru klientu, jo vēlamies, lai mūs novērtē kā uzņēmumu. Novērtē arī, jo ir klienti, kas ar mums strādā 20 gadus. Sanāca kā reklāma gandrīz, bet nevēlejos pateikt, ka klientam ir arī pienākumi.
27.12.2023 11:35 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Par Ceriņiem žēl. Bet es domāju, ka Lelde visas tās samazgas zināja, bet par cik nebija nekādas informācijas plūsmas publiski, tomēr dziļi sirdī cerēja, ka visas aizdomas ir nepatiesas. Un Gobzems noteikti viņas aizdomām salika visus punktus uz i. Un ar to arī pietika. Bet drausmīgi, gadiem dzīvo ar cilvēku, nezinot ka viņš tāds maita ir!
27.12.2023 11:10 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Par Samantu Tīnu, man sākumā likās, ka šī taisās stūrēt laulības ostā ap jauno gadu, jo kaut kad decembra sākumā, man liekas, viņa māsai meklēja kleitu, un Samanta izmeta, ka tas tiek darīts priekš viņas īpašam gadījumam, kas tiek gaidīts mēneša beigās, kaut kā tā🤔
Bet nu labi, ja Amuna arī skaita dienas, tad laikam tas kaut kas cits, varbūt, tad kāds kopīgs raidījums
27.12.2023 11:00 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
SarmaD @ 24.12.2023 16:11

Tad arī KP, lai saglabātu savu salīdzinoši tīro slavu, nebūtu ar Vizlu iesaistijies attiecībās. Ja viņa tiešām bijusi viena no eskortniecēm, es nedomāju, ka KP to nebūtu zinājis jau startā.

Es šim arī atsakos ticēt, jo viss ir balstīts, es kaut kur dzirdēju, mana draudzenes, draudzenes māsas draudzene padzirdēja utt.
27.12.2023 10:59 |
 
Reitings 262
Reģ: 31.10.2019
Sajūta ka Laurucis pats te periodiski ņemās, nu kurā vietā tu esi tik dikti skaista? apskaties bez full makeup ( nenoliegšu dabīgi krāsojies jā, bet daudz) zili loki un iekritušas acis, plāni mati un plāna āda īpaši deniņu un acu rajonā redas vēnas :D Un tos raibumus vispār nekomentēšu. Ja Laura un viņas čožas turētāju komanda šitā Peineri apbrīnotu es teiktu lielu yes, viņa ir skaista, bet dikti redz to Lauras ierekmi, agrāk viņa tāda nebija , laikam laulību glābj 10 gada kopbūšana. Ja nebūtu precējusies un kopā ar LV šitā tirinātos, domāju Peiners ātri vien viņu lokalizētu). Sorry man tā krīt uz ecēžām šitās Lauras čuras ostītājas, lik var par to meiteni fanot nu nav tur nekā tāda!! Un jebkura sieviete, kura kaut cik seko sev līdz ir kopta var būt eskortene pa 200-300 euro :D.
27.12.2023 10:52 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
koncha @ 27.12.2023 01:51
Pilnīgi piekrītu, ka instagrams ir iluzors instruments kā mēģināt aizpildīt savu puštukšo trauciņu. kad trauciņš ir pilns, rādīt neko negribas. Been there done that no abām pusēm

Viņas barojas no tiem like, jo vairāk like, jo augstāks pašnovērtējums. Nedod Dievs kādai bildei mazāk like, uzreiz spuras gaisā, kā tad tā, kā kādam var nepatikt mana peldkostīma bilde vai ceļojuma. Diez gan skumji vispār, ja ikdiena pakārtota tikai tam, lai intagramā viss izskatītos skaisti un perfekti. No malas vispār traki izksatās tie visi kuri staigā pa ielu, sēž restorānos, kāpj lidmašīnā un sevi filmē. Cringe
27.12.2023 10:15 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
TuunEs @ 26.12.2023 23:49
Elīna Gluzunova ir vēlviena staigājoša antireklāma špricēšanas kantoriem.
Pēdējos postos ir pilnīgi izmainījusies seja, kura izskatās pēc uzpampuša pīrāga.
Vai, tad tiešām pašas nesaprot, ka tieši bojā un vēl ņemt par to un maksāt.
Gluzunovai tas drīzāk no alkohola. Kā jau zināms, viņai ar Artjomu riktīgi patīk plītēt pa glāzēm
27.12.2023 07:29 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
mon_moiselle @ 17.10.2023 12:30
Man drīzāk interesē, kur formuniecēm tik dzelžaina pārliecība, ka viņa joprojām nav KP mīļotā. Izskatās, ka Vizla tiek heitota tik ļoti, ka liela daļa cenšas pieņemt sev vēlamo par esošo.
Mazliet šaušulīgi paliek skatoties, kā sievietes izmisīgi cer un jauna pāra šķiršanos. Un par ko?! Tikai tāpēc, ka KP ir bagāts, Vizlai ir paveicies un lielai daļai šejieniešu vienkārši tas skauž?!
Jā, man nepatīk Vizlas samākslotās sejas izteiksmes IG bildēs, varbūt nepatīk viņas ģērbšanās stils vai tas kā dažreiz cenšas IG uzspēlēt rich wife tēlu, bet lai vai kā es gan viņiem vēlu mīlestību un izdošanos un man neskauž, ka viņai ir finansiāla labklājība.
Varbūt, ja beigsiet skaust un riet, tad arī kādai no jums tā vai citādāk paveiksies ?

Tā kā esmu iekavējusi šo diskusiju, lēnā garā lasu vēl 2 mēnešu vecas "baumas" un tikai gribēju atsaukties uz šo komentāru, ka nu nav tā, ka forumniecēm tik ļoti skaustu. Te tiešām detektīves atklāj info vēl pirms publiski, kas tiek pateikts 🤭 Lai gan ziņu portāli raksta, ka KP un LV nav publiski komentējuši attiecību statusu, viss liecina par to, ka attiecības ir pārtrauktas! 🙌🏻
P.S. nestalkoju ne vienu, ne otru, ja nu ir bijis kāds posts vai story par attiecību izjukšanu.
27.12.2023 06:09 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.04.2023
Terēze Kalmane Betas intervijā likās tik stīva, ar tādu fake smaidiņu, ļoti nepatika. toties Beta dikti foršu iespaidu par sevi radīja :)
27.12.2023 06:07 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Kanelmaizite @ 27.12.2023 02:59
Tad jau šis komentārs attiecas uz gandrīz visām aktīvajām foruma lietotājām, kuras aktīvi apspriež jebkuru no ietekmelēm :D
Gribēšu un apšaubīšu jūsu komentārus par Lauru kā ilgstošu eskortnieci

Nē, nu tas bija domāts, ka Tu pēkšņi tik ļoti nelikies mierā
Protams, ka Tu vari darīt ko gribi :) Tāpat kā Laura
P.S. Man nav info, ka viņa ir eskortā. Esmu tikai iekomentējusi, kā viņa sevi pasniedz IG un kādu iespaidu rada. Nu, un tagad sadarbojas ar tieši pirms tam šeit apspriesto Kalmanes “menedžeri”, kam gan ir saistība ar eskorta bizīti :D
27.12.2023 03:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!