IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Londine @ 28.12.2023 02:23

Man arī bijusi saskare ar Lieni, pilnīgi pretēja. Arī ar Garklāvu un daudziem citiem foršiem cilvēkiem. Gribi godīgi pelnīt naudu, sēdi Rimi kasē un nebūs jāsūdzās par citiem, savādāk pati dižā svētā izklausies.

Izklausās, ka Tev galvā ir veci aizspriedumi, ka daudz naudas nopelnīt var tikai krāpjoties. Tā nav
28.12.2023 03:14 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Apple of my eye @ 28.12.2023 02:18

Nezinu, ko Gobzems ir teicis, bet ar Lieni D. sen ir bijusi saskare dzīvē - augstprātīga un neadekvāta. Ar savu pasaules glābējas misiju uz pieres bija iedomājusies, ka visi tagad viņai dancos riņķī.
Vīrs ir netīrs - tas 100% (kā iegūst naudu). Svētule, kas precējusies ar maksimāli negodīgu cilvēku, kaut kā man tā kombinācija liekas pretīga un liekulīga

Man arī bijusi saskare ar Lieni, pilnīgi pretēja. Arī ar Garklāvu un daudziem citiem foršiem cilvēkiem. Gribi godīgi pelnīt naudu, sēdi Rimi kasē un nebūs jāsūdzās par citiem, savādāk pati dižā svētā izklausies.
28.12.2023 02:23 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Krizdole @ 28.12.2023 01:50

Tā Liene Dambiņa, kura Gobzema Purvā tiek saukta par Māti Terēzi un tur atklātie faktiņi par vīra izklaidēm? Feiks var būt gan tepat blakus, gan no attāluma

Nezinu, ko Gobzems ir teicis, bet ar Lieni D. sen ir bijusi saskare dzīvē - augstprātīga un neadekvāta. Ar savu pasaules glābējas misiju uz pieres bija iedomājusies, ka visi tagad viņai dancos riņķī.
Vīrs ir netīrs - tas 100% (kā iegūst naudu). Svētule, kas precējusies ar maksimāli negodīgu cilvēku, kaut kā man tā kombinācija liekas pretīga un liekulīga
28.12.2023 02:18 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Man par prātā nenāktu Gobzemam sekot, kur nu klausīties un lasīt viņa murgus
28.12.2023 02:05 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Krizdole @ 28.12.2023 01:50

Tā Liene Dambiņa, kura Gobzema Purvā tiek saukta par Māti Terēzi un tur atklātie faktiņi par vīra izklaidēm? Feiks var būt gan tepat blakus, gan no attāluma

Gobzems gan ir guru! Tici vairāk visam, tikai neaizmirsti ieslēgt savu kritisko domāšanu!
Izdari kaut ko tikpat vērtīgu dzīvē un tad nāc pastāsti, pirms noliec citus!
28.12.2023 02:02 |
 
10 gadi
Reitings 9092
Reģ: 15.03.2012
Londine @ 28.12.2023 01:02

Ok, skaidrs, par draudzeni tuvàk redzams, tomēr tas neattiecas uz visiem. Par Uresinu arī piekrītu. Man gan savukārt diezgan daudz veiksmīgu un laimīgu draudzeņu , kas gan aktivizē, gan neaktivizē sevi IG un feisītī, tāpēc - nu ir dažādi.
Paņemsim Lieni Dambiņu - viņa arī priecājas par saviem bērniem un ģimeni un viņai tas ļoti piestāv turklāt neradot skaļuma iespaidu.

Tā Liene Dambiņa, kura Gobzema Purvā tiek saukta par Māti Terēzi un tur atklātie faktiņi par vīra izklaidēm? Feiks var būt gan tepat blakus, gan no attāluma
28.12.2023 01:50 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Tāpat Kristīni Garklāvu ar saviem ģimenes pārgājiem - pozitīvs un aktīvs cilvēks pa dzīvi ar ļoti augstu ticamību. Jūs taču nedomājat, ka viņa feiko.
28.12.2023 01:05 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
aauuu @ 28.12.2023 00:45

Ļoti elementāri, jo esam draudzenes un tas, kas tiek atrādīts un kā atspoguļots instagramā, ir tālu no tā, kā ir dzīvē. Attiecības pakaļā. Tas pats ar Uresinu. Ar vīru plēšas kā traki, bet instagramā parāda, cik saticīgas un mīlestības pilnas attiecības abiem pēc krīzes. Protams, ir arī tādi pāri, kuriem viss čill un viss kā instagramā. Taču pārsvarā tā ir feik dzīve, ko mēs redzam. Fonā notiek trakas lietas.

Ok, skaidrs, par draudzeni tuvàk redzams, tomēr tas neattiecas uz visiem. Par Uresinu arī piekrītu. Man gan savukārt diezgan daudz veiksmīgu un laimīgu draudzeņu , kas gan aktivizē, gan neaktivizē sevi IG un feisītī, tāpēc - nu ir dažādi.
Paņemsim Lieni Dambiņu - viņa arī priecājas par saviem bērniem un ģimeni un viņai tas ļoti piestāv turklāt neradot skaļuma iespaidu.
28.12.2023 01:02 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Londine @ 27.12.2023 21:58

Un interesanti, pēc kā tu nosaki, ka reālajā dzīvē viņa ir nelaimīga? Ir cilvēki, kas citu laimes un mīlestības nespēj izturēt, tāpēc piedēvē viņam sevis izdomātas nelaimīgas dzīves. Vienkāršu tukšas fantāzijas. Un ļoti bieži tajās fantāzijās atspoguļojas tevis pašas vēlmes - oi kā tomēr gribētos, lai viņiem neiet! Šitādi sieviešu kadri pa pilnam - tik pat cik to feiko mīlestību, tik to skauģu. Starp visiem stāstiem ir īsti. Bet tos ne visi spēj ieraudzīt, it īpaši tie, kas mētājas pa dzīvi, meklējot savu piepildījumu un nevarot to nekādi rast.

Ļoti elementāri, jo esam draudzenes un tas, kas tiek atrādīts un kā atspoguļots instagramā, ir tālu no tā, kā ir dzīvē. Attiecības pakaļā. Tas pats ar Uresinu. Ar vīru plēšas kā traki, bet instagramā parāda, cik saticīgas un mīlestības pilnas attiecības abiem pēc krīzes. Protams, ir arī tādi pāri, kuriem viss čill un viss kā instagramā. Taču pārsvarā tā ir feik dzīve, ko mēs redzam. Fonā notiek trakas lietas.
28.12.2023 00:45 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Tad jau pēc loģikas ikviens, kurš dalās priecīgiem kadriem no savas dzīves, patiesībā spēlē izrādi par prieku. Katrs, kurš saliek smukas ceļojuma bildes, patiesībā ir nelaimīgs gan ceļojumā, gan darbā, gan attiecībās utt. Nu, meitenes, šajā tiešām viss ir pareizi? Un pēc šīs loģikas visiem nelaimīgajiem gan skaļi vajadzētu raudāt pa pusi pasaules un visiem saukt, cik sūri grūta dzīve? Jo tas gan būtu ticami. Tāds ritīgs oldskūls - kā īstens latvietis - par laimi skaļi nerunā, nedod dies kāds noskaudīs… tā vecās paaudzes arī par mīlestību neiemācīja runāt, sakot viens otram to, ka mīl. Jo nav jau svarīgi pateikt, ir svarīgi just. Un tad dzird, ka mūslaikos tik skrien pie terapeitiem un sūdzas , ka vīrs nesaka, ka mīl un utt. Pēc tāda paša scenārija mana vīrmāte par jebko labu joprojām izvairās priecātoes un sit pie koka, ka tik nesapriecājas par daudz. Aprobežotība joprojām rullē. Man ir pilnīgi cita pieeja - ar visu to, ka skauģu netrūkst. Un jo vairāk priecājos par dzīvi arī savos sociālajos tīklos, jo vairāk pozitīvus pārsteigumus man dzīve nes. Un man netraucē ne skauģi, kas saka - viņa tikai tēlo, ka laimīga. Mani tas bulšits pat reāli uzjautrina, jo es redzu otru medaļas pusi - cik ļoti kādam gribētos zināt, ka patiesībā neesmu laimīga. Tāpēc, dāmas, nemēriet visu pēc sevis un pēc viena principa, jo tas nozīmē smagi kļūdīties.
Es tikai aizdomājos, kas patiesi notiek tajos cilvēkos, kas sevī klusi apcer un pat cer, ka tas, kurš priecājas pa dzīvi patiesībā nemaz tik priecīgs nav? Pēc īstena latvieša izklausās….
28.12.2023 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.01.2009
Elzaaaaaaa @ 27.12.2023 22:02
Salīdzinot no savas dzīves, varu pateikt, ka agrāk arī gribējās likt “cik viss ir skaisti”, kad tā nebija.. Tagad kad ir laimīga ģimene, vispār negribas neko atrādīt, jo dēļ kam? Nevienam nekas nav jāpierāda vai jāparāda. Tagad tikai saprotu to teicienu- laime mīl klusumu.

Identiski. Kad sitos viena kā "plika pa nātrēm" gribējās visiem parādīt cik man labi. Es progresīvā mamma-strādāju,mācos,bērnu auklēju,visu varu, mīļotais strādā. Kopš ir piepildīta ģimenes dzīve -reti kad kaut ko gribas atrādīt.
Bet influencerēm par to cits stāsts, viņas ar to naudu pelna,tāpēc grūti spriest,kura laimīga, kura nē.
27.12.2023 23:41 |
 
Patīk
Reitings 481
Reģ: 02.05.2020
MinkaMurrrrr @ 27.12.2023 22:54
Dzenītes vīram lika aiziet no darba , kā uzzināja, ka grib doties BKA.
Viņš to ierakstījis savā thread
hmm tas tak nevar būt likumīgi?
27.12.2023 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 4723
Reģ: 29.01.2009
Par ko strādāja Dzenītes vīrs?
27.12.2023 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 1251
Reģ: 29.01.2009
Lyncha @ 27.12.2023 17:13
Cik forši bija agrāk sekot Dzenītei, tik tagad... nē.
Kad bija viņas plaukuma laiki, tad bija forši, lasīt jaunās mammas pārdomas un tā. Bet tagad, jau ilgu laiku, viņas saturs ir tukšs un bezjēdzīgs. Sorry, Kristīn, ja cilvēki negrib maksāt par video, lai skatītos, kā jūs ceļojat, tad viņi to arī nedarīs. Cik zemu var krist, kā ubagot sekotājus? Uzdāvināt JUMS Ziemassvētkos? Par ko?
Nevienam nav jūs jāuztur. :))

Un pirms tam vēl iespļaujot sejā instagram, tai skaitā arī sekotājiem, cik viss slikti, ka turpmāk tikai patreon, bet, ak vai, jau nākamajā dienā atkal instagrams pilns un tagad jau lūdzas, lai uzdāvina abonementu. Njaaaa
27.12.2023 23:17 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Dzenītes vīram lika aiziet no darba , kā uzzināja, ka grib doties BKA.
Viņš to ierakstījis savā thread
27.12.2023 22:54 |
 
Reitings 377
Reģ: 03.08.2022
Krizdole @ 27.12.2023 21:42

Bet tas noteikti neattiecas uz Danenbergsoniem, tur viss ir perfekti, cukurs un sīrups ?

Tak par Danenbergsones vīra sānsoļiem jau sen izrunāts. Viņa vnk ir slinka mājsaimniece, kas uz šo pievērs acis visa mūža garumā. Vīrs tomēr visu nodrošina.
27.12.2023 22:53 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
Apple of my eye @ 27.12.2023 22:02

Nu bet protams!
Nekad neesmu pavilkusies uz intermittent fasting (ja tas ir tas, ko viņa dara). Gaidu ar popkornu, kad šī “panaceja” sevi izsmels un cilvēki sapratīs, ka tomēr grib ēst vairākas reizes dienā
Jo tas ir tas pats, kas Vidusjūras, keto, carnivori, vegāni, pulveri, mistiskās drastiskās diētas utt. Domāju, ka nav izgudrots nekas labāks par sabalansētu uzturu no trim pamatgrupām (ogļhidrāti, olbaltumvielas, tauki) pietiekošā apjomā un biežumā.
Cilvēki visu laiku metas kkādos ekstrēmos, labi, kādam tas strādā, bet kopumā tā mešanās no viena grāvja otrā ir muļķīga un neproduktīva. Protams, ja ir glutēnu, laktožu nepanesības, tad ir kkas jāizslēdz, par to nerunāju.
Ir divas atslēgas lietas:
1) Kaloriju N O T Ē R Ē Š A N A - vai ir pietiekoši K U S T Ī B U, caur ko uzņemto nodedzina;
2) K Ā D A S kalorijas (ēdienu) uzņem, cik V E S E L Ī G U - vai štopē tukšās kalorijas (piem., čipsus) vai uzvāri vistas zupu un piekod rupjmaizi.
Es ēdu ļoti daudz un visu (ar domu - gaļu, ogļhidrātus u.tml., kā arī nelielos apjomos kko mazāk veselīgu), bet tieši šajos divos punktos ir atslēga, kāpēc esmu tieva. Viss, tā arī visa raķešzinātne.
Ja nevar saņemties uz tiem, nu tad neko, tad aiziet augstākminētie “shortcuti”, kas beigās ir di*sā darbs un materiāli
P.S. Es kā Kivičs vēl pāris reizes pielaboju :D
intermittent fasting der ļoti reti kuram.
Ir jābūt nevainojamai veselībai, sevišķi kuņģim, lai kaut ko nesačakarētu.
27.12.2023 22:48 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Happyminka @ 27.12.2023 12:37
Man NEKAD, nu nekad, nebija simpatizējis Gobzems. Vienmēr likās galma āksts. Bet patiesībā viņš ar savu purvu atspoguļoja tik daudzu problēmas, ka nav brīnums, ka viņam, gan personāžiem tika pievērsta policijas un VID uzmanība.
Tās pašas divas Citadeles blondīnītes - Trečaka un Sutena. Pelna 1500€ un YSL somiņa? Golfa ceļojumi? Itālija? Smird pēc krāpšanas. Sprogas vīra netīrais bizness un viņas “maratoni” ar Revolut. Par Kazanovsku netīrajiem biznesiem vispār nav ko teikt. Čalis atspoguļoja visus mēslus. Malacis!

Gobzems šodien nolējis info arī par Rūtas Judzes aizstāvi Evu Mežecku. Redzēs, vai Gobzemu arī Eva sūdzēs tiesā - kopā ar Mārci. Jo to pēdējo viņa nesen solīja iesūdzēt par neslavas celšanu.
27.12.2023 22:23 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Jo mierīgāka un stabilāka dzīve, jo vairāk sāc domāt kam ko un vai vispār parādīt no tās.
27.12.2023 22:11 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Elzaaaaaaa @ 27.12.2023 22:02
Salīdzinot no savas dzīves, varu pateikt, ka agrāk arī gribējās likt “cik viss ir skaisti”, kad tā nebija.. Tagad kad ir laimīga ģimene, vispār negribas neko atrādīt, jo dēļ kam? Nevienam nekas nav jāpierāda vai jāparāda. Tagad tikai saprotu to teicienu- laime mīl klusumu.

Jauki, bet tas ir par tevi nevis par visām. Grēviņi neko neatrādīja un čuš bē beigās. Un tādu pāru ir daudz. Šķiras un laimīgi dzīvo gan klusie, gan skaļie pāri. Bet izdomāt pasakas un fantazēt par to kā ir citiem, kopumā ir lielākais rādītājs uz tukšumu sevī. Piepildīt to vajag nevis fantazēt par citiem.
27.12.2023 22:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits