IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Jo mierīgāka un stabilāka dzīve, jo vairāk sāc domāt kam ko un vai vispār parādīt no tās.
27.12.2023 22:11 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Elzaaaaaaa @ 27.12.2023 22:02
Salīdzinot no savas dzīves, varu pateikt, ka agrāk arī gribējās likt “cik viss ir skaisti”, kad tā nebija.. Tagad kad ir laimīga ģimene, vispār negribas neko atrādīt, jo dēļ kam? Nevienam nekas nav jāpierāda vai jāparāda. Tagad tikai saprotu to teicienu- laime mīl klusumu.

Jauki, bet tas ir par tevi nevis par visām. Grēviņi neko neatrādīja un čuš bē beigās. Un tādu pāru ir daudz. Šķiras un laimīgi dzīvo gan klusie, gan skaļie pāri. Bet izdomāt pasakas un fantazēt par to kā ir citiem, kopumā ir lielākais rādītājs uz tukšumu sevī. Piepildīt to vajag nevis fantazēt par citiem.
27.12.2023 22:10 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Sievietes ir tik interesanta būtnes, nav ko brīnīties, ka vīriešiem nesaprast 😁 Ja kādam iet labi, tad ir tikai 2 varianti: “man arī gribas” vai “bļin, tā nevar būt, tas noteikti nav pa īstam” 😝 un visa problēma, kāpēc pašas laimīgas netiek. Skumji? Nē. Bet fakts!
27.12.2023 22:07 |
 
Reitings 41
Reģ: 21.11.2022
Londine @ 27.12.2023 21:58

Un interesanti, pēc kā tu nosaki, ka reālajā dzīvē viņa ir nelaimīga? Ir cilvēki, kas citu laimes un mīlestības nespēj izturēt, tāpēc piedēvē viņam sevis izdomātas nelaimīgas dzīves. Vienkāršu tukšas fantāzijas. Un ļoti bieži tajās fantāzijās atspoguļojas tevis pašas vēlmes - oi kā tomēr gribētos, lai viņiem neiet! Šitādi sieviešu kadri pa pilnam - tik pat cik to feiko mīlestību, tik to skauģu. Starp visiem stāstiem ir īsti. Bet tos ne visi spēj ieraudzīt, it īpaši tie, kas mētājas pa dzīvi, meklējot savu piepildījumu un nevarot to nekādi rast.
Salīdzinot no savas dzīves, varu pateikt, ka agrāk arī gribējās likt “cik viss ir skaisti”, kad tā nebija.. Tagad kad ir laimīga ģimene, vispār negribas neko atrādīt, jo dēļ kam? Nevienam nekas nav jāpierāda vai jāparāda. Tagad tikai saprotu to teicienu- laime mīl klusumu.
27.12.2023 22:02 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
SantaC @ 27.12.2023 19:58

Jā, vienreiz dienā ēst nav ok. Tas ir tikai laika jautājums, kad norausies un viss atnāks atpakaļ.

Nu bet protams!
Nekad neesmu pavilkusies uz intermittent fasting (ja tas ir tas, ko viņa dara). Gaidu ar popkornu, kad šī “panaceja” sevi izsmels un cilvēki sapratīs, ka tomēr grib ēst vairākas reizes dienā
Jo tas ir tas pats, kas Vidusjūras, keto, carnivori, vegāni, pulveri, mistiskās drastiskās diētas utt. Domāju, ka nav izgudrots nekas labāks par sabalansētu uzturu no trim pamatgrupām (ogļhidrāti, olbaltumvielas, tauki) pietiekošā apjomā un biežumā.
Cilvēki visu laiku metas kkādos ekstrēmos, labi, kādam tas strādā, bet kopumā tā mešanās no viena grāvja otrā ir muļķīga un neproduktīva. Protams, ja ir glutēnu, laktožu nepanesības, tad ir kkas jāizslēdz, par to nerunāju.
Ir divas atslēgas lietas:
1) Kaloriju N O T Ē R Ē Š A N A - vai ir pietiekoši K U S T Ī B U, caur ko uzņemto nodedzina;
2) K Ā D A S kalorijas (ēdienu) uzņem, cik V E S E L Ī G U - vai štopē tukšās kalorijas (piem., čipsus) vai uzvāri vistas zupu un piekod rupjmaizi.
Es ēdu ļoti daudz un visu (ar domu - gaļu, ogļhidrātus u.tml., kā arī nelielos apjomos kko mazāk veselīgu), bet tieši šajos divos punktos ir atslēga, kāpēc esmu tieva. Viss, tā arī visa raķešzinātne.
Ja nevar saņemties uz tiem, nu tad neko, tad aiziet augstākminētie “shortcuti”, kas beigās ir di*sā darbs un materiāli
P.S. Es kā Kivičs vēl pāris reizes pielaboju :D
27.12.2023 22:02 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
NIKOLAA @ 27.12.2023 14:30
ja esi pasākumā, tā ir elementāra pieklājība ar visiem sasveicināties.

Toč zini ka nesveicinājās?
27.12.2023 22:01 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
aauuu @ 27.12.2023 19:57

Tā arī ir. Jo lielāku mīlestību atrāda instagramā, jo patiesība tur ir savādāka un nav viss tik rožaini. Zinu pāri, kurš instagramā atrāda lielo mīlu, skaistus ceļojumus utt., bet realitātē sieviete ir vientuļa, nelaimīga, jo īstajā dzīvē viss nav tik rožaini. Neticiet visam, ko redzat instagramā. Jo sūdīgāk iet, jo skaistāku dzīvi mēģina parādīt.

Un interesanti, pēc kā tu nosaki, ka reālajā dzīvē viņa ir nelaimīga? Ir cilvēki, kas citu laimes un mīlestības nespēj izturēt, tāpēc piedēvē viņam sevis izdomātas nelaimīgas dzīves. Vienkāršu tukšas fantāzijas. Un ļoti bieži tajās fantāzijās atspoguļojas tevis pašas vēlmes - oi kā tomēr gribētos, lai viņiem neiet! Šitādi sieviešu kadri pa pilnam - tik pat cik to feiko mīlestību, tik to skauģu. Starp visiem stāstiem ir īsti. Bet tos ne visi spēj ieraudzīt, it īpaši tie, kas mētājas pa dzīvi, meklējot savu piepildījumu un nevarot to nekādi rast.
27.12.2023 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 9077
Reģ: 15.03.2012
aauuu @ 27.12.2023 19:57

Tā arī ir. Jo lielāku mīlestību atrāda instagramā, jo patiesība tur ir savādāka un nav viss tik rožaini. Zinu pāri, kurš instagramā atrāda lielo mīlu, skaistus ceļojumus utt., bet realitātē sieviete ir vientuļa, nelaimīga, jo īstajā dzīvē viss nav tik rožaini. Neticiet visam, ko redzat instagramā. Jo sūdīgāk iet, jo skaistāku dzīvi mēģina parādīt.

Bet tas noteikti neattiecas uz Danenbergsoniem, tur viss ir perfekti, cukurs un sīrups 👍
27.12.2023 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 17.12.2010
Dukuram ar Kalendy tā fotosesija, vulgārāk jau vairs nav kur 😄
27.12.2023 21:15 |
 
Reitings 15676
Reģ: 16.04.2023
Inna86 @ 27.12.2023 18:47

Notievējusi ir, bet sakiet ko gribat, ēst vienreiz dienā man nekad neliksies ok. Man mamma ir pat vecāka par viņu un ir daudz slaidāka, bez sporta un ēdot vnk veselīgi, sabalansēti un 3x dienā. Anete noteikti man neliekas labs piemērs.

Jā, vienreiz dienā ēst nav ok. Tas ir tikai laika jautājums, kad norausies un viss atnāks atpakaļ.
27.12.2023 19:58 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Mežāze @ 27.12.2023 19:52
Jāsaka tā, es vispār visus tos ideālus IG pārus uztveru tikai tā - sataisījuši smukas bildes publikai, tā jau paskatīties var, bet nekad nedomāju, ka īstā dzīve viņiem ir tāda. Nu labi, varbūt kādam un varbūt kādu brīdi. Tā ka, ja kāds izšķiras, nebrīnos ne par vienu. Jā, esmu tāda neticīgā ?

Tā arī ir. Jo lielāku mīlestību atrāda instagramā, jo patiesība tur ir savādāka un nav viss tik rožaini. Zinu pāri, kurš instagramā atrāda lielo mīlu, skaistus ceļojumus utt., bet realitātē sieviete ir vientuļa, nelaimīga, jo īstajā dzīvē viss nav tik rožaini. Neticiet visam, ko redzat instagramā. Jo sūdīgāk iet, jo skaistāku dzīvi mēģina parādīt.
27.12.2023 19:57 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Terra Incognita @ 27.12.2023 18:12
Kudrjašova noposto, cik viņai daudzi kursiņu pasūtījumi ienākuši, un nākamajos storijos par tikko nobukoto ceļojumu uz Maldīvām un austeru bildes. Bet man šķiet, ka pircējas vēl nesaliks 2+2 :D

Diāna K. kaut kad bija nošērojusi savas fanes storiju (kā šī treniņbiksēs gorās pie kaut kādas upbeat dziesmas). Nu, man kļuva skaidrs, kādas meitenes viņu pērk. Kurām nav tās pašpārliecības un tad glābēja-Diāna iedos viņām bombisko dzīvi :D
Diāna K. ir labi noformējusies - storijos visu laiku pareizie buzz vārdiņi (‘pērku atmiņas’, ‘ieguldu sevī’, ‘paplašinu savu kapacitāti’, ‘game changer’, bla bla bla + stilīgumam iemet pa lamuvārdam), bet smukajiem vārdiņiem ir tukšumiņš apakšā :D
Ā nu un parāda, ka pati pērk Maldīvas, jo viņa taču iegulda sevī, a klientes lai pērk DIĀNU, jo tas aitiņām ir ieguldījums sevī :D :D :D
Viņa savas aitiņas uzkurina, sasola to pašu dzīvi ar Maldīvām un austerēm, bet nē - 2+2 viņas sekotājas nesaliek gan :D
27.12.2023 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 6201
Reģ: 01.04.2009
Jāsaka tā, es vispār visus tos ideālus IG pārus uztveru tikai tā - sataisījuši smukas bildes publikai, tā jau paskatīties var, bet nekad nedomāju, ka īstā dzīve viņiem ir tāda. Nu labi, varbūt kādam un varbūt kādu brīdi. Tā ka, ja kāds izšķiras, nebrīnos ne par vienu. Jā, esmu tāda neticīgā 😂
27.12.2023 19:52 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Merilda @ 27.12.2023 19:32

Es vienmēr mazliet pasmaidu par to, cik ļoti cilvēki tic IG bildei vai vispār tam, ko cilvēki translē par sevi, savām attiecībām, ieņemo amatu utt. sabiedrībā :) Dailes teātrī par šo tēmu ir forša izrāde "Retrīts" - iesaku noskatīties.

Es zinu, zinu, pati par sevi saku, ka esmu ļoti naiva savā vecumā un tomēr ar katru gadu jau mazāk un mazāk ticu laimīgām attiecībām.
27.12.2023 19:41 |
 
Reitings 728
Reģ: 29.05.2023
Standby @ 27.12.2023 19:11
Ceriņi likās tik ideāls pāris! Ja jau viņiem viss slikti, tad es vairs nezinu, kam ticēt.. nekas mani nepārsteigs droši vien.. ja nu vienīgi Danenbergsoni un Nīmaņi. ja viņiem kaut kas notiks, tad neticēšu mīlestībai. Jums ir tādi pāri, kuru šķiršanos nepieļaujat?
Dzenītes lūgumu abonēt ir kā ikdienišķais “ieliec like, raksti komentāru un spied subsribe”. Nekas tāds. Kāpēc tāds cepiens? Vairāk interesē vīra piespiedu atlūgums. Vispār bēdīgi. Ka tik tā nebūs tendence kopumā. Sviestu valsts izdomājusi ar to mēnesi tēvam.
Man vienīgajai tās Ziemassvētku fotosesijas fotostudijās liekas tik nenormāli vecmodīgi un samāksloti? Tāda atsauce uz Andžas fotosesijām. Man liekas tas galīgi vairs nav trendā. Vismaz ne tik glamūrīgi un apzīmētais vēders .. nu nē nē, gaidīju ko gaumīgāku.

Es vienmēr mazliet pasmaidu par to, cik ļoti cilvēki tic IG bildei vai vispār tam, ko cilvēki translē par sevi, savām attiecībām, ieņemo amatu utt. sabiedrībā :) Dailes teātrī par šo tēmu ir forša izrāde "Retrīts" - iesaku noskatīties.
27.12.2023 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 9077
Reģ: 15.03.2012
Terra Incognita @ 27.12.2023 18:12
Kudrjašova noposto, cik viņai daudzi kursiņu pasūtījumi ienākuši, un nākamajos storijos par tikko nobukoto ceļojumu uz Maldīvām un austeru bildes. Bet man šķiet, ka pircējas vēl nesaliks 2+2 :D

Bet, protams, no Maldīvām vai Bali ir taču vieglāk koučingot un manifestēt, cita aura, tiešais kontakts ar kosmosu 🙈 kā viņai, tā arī Milzarājai, Uresinai, brīnos kā Nika vēl to nav atklājusi
27.12.2023 19:12 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Ceriņi likās tik ideāls pāris! Ja jau viņiem viss slikti, tad es vairs nezinu, kam ticēt.. nekas mani nepārsteigs droši vien.. ja nu vienīgi Danenbergsoni un Nīmaņi. ja viņiem kaut kas notiks, tad neticēšu mīlestībai. Jums ir tādi pāri, kuru šķiršanos nepieļaujat?
Dzenītes lūgumu abonēt ir kā ikdienišķais “ieliec like, raksti komentāru un spied subsribe”. Nekas tāds. Kāpēc tāds cepiens? Vairāk interesē vīra piespiedu atlūgums. Vispār bēdīgi. Ka tik tā nebūs tendence kopumā. Sviestu valsts izdomājusi ar to mēnesi tēvam.
Man vienīgajai tās Ziemassvētku fotosesijas fotostudijās liekas tik nenormāli vecmodīgi un samāksloti? Tāda atsauce uz Andžas fotosesijām. Man liekas tas galīgi vairs nav trendā. Vismaz ne tik glamūrīgi un apzīmētais vēders .. nu nē nē, gaidīju ko gaumīgāku.
27.12.2023 19:11 |
 
Reitings 377
Reģ: 03.08.2022
Skandalalert @ 27.12.2023 17:05
AF Anete tomēr ir notievejusi par brinumu

Notievējusi ir, bet sakiet ko gribat, ēst vienreiz dienā man nekad neliksies ok. Man mamma ir pat vecāka par viņu un ir daudz slaidāka, bez sporta un ēdot vnk veselīgi, sabalansēti un 3x dienā. Anete noteikti man neliekas labs piemērs.
27.12.2023 18:47 |
 
Reitings 728
Reģ: 29.05.2023
Maza kaza @ 27.12.2023 17:15

Tas bija projekts ar vairākām LV zināmām dāmām un varēja redzēt atšķirību, piemēram, esmu strādājusi ar Bondri Ievu - super atsaucīga, ieinteresēta. Maija Silova, kas arī rada mazliet stīvu priekšstatu - superīga, atsaucīga, laipna. Dagmāra Legante - spridzeklītis, ļoti forša. Madara Meiere, kas arī ārēji liekas tāda stīva un saspringta, komunikācijā ir ieturēta, bet ļoti atsaucīga, iziet uz kontaktu.
Lelde iespējams citu sieviešu klātbūtnē jūtas mazvērtīgāka, iespējams, dēļ tā uzvedas kaprīzi. Nemāku pat raksturot to sajūtu. Varbūt viņai ir kaut kādi kompleksi un ar augstprātīgu attieksmi slēpj savu nedrošību.

Lelde bija arī atzinusi savus kompleksus - galvenokārt, zobu dēļ, starp diviem priekšējiem zobiem viņai bija šķirba. Bieži vien veicam izmaiņas savā izskatā, bet kompleksi tāpēc vien neizzūd.
27.12.2023 18:32 |
 
Reitings 27
Reģ: 25.07.2019
Nikololoxo @ 27.12.2023 18:12
Domāju, ka Samanta gatavojas laulībām. Nesen pieminēja , ka sarkaniem nagiem arī ir nozīme. Hennu arī zīmē pirma laulībām. IG var redzēt,ka Uģa Kuģa sievai arī kāzu dienā bijusi sarkana krāsa uz nagiem un henna uzzīmēta.
Par šo noteikti, jo cik gan ilgi viņi dzīvotu škirti.
27.12.2023 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits