IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2780
Reģ: 01.04.2023
Hermesmel @ 28.01.2024 11:48
Kad KP vēl bija kopā ar Lauru, tad viņš nopirka Lauras tēvam mašīnu, lai beigtu Lauru mierā.
Viņas tēvs ir vietējais Juglas dzērājs (viņš, kad dzer, tad tā, ka guļ arī uz ielām un uz ilgu laiku, bet mēdz arī nedēļu nedzert, bet vēlāk atkal sāk), viņš arī kāju nodzēra. Kad Laura sagāja kopā ar KP viņš sāka Lauru bombardēt un teikt, ka mājās nav šis un tas, lai KP nopērk, viņam nauda jau ir. Un KP vairs nevarēja izturēt, ka Laura tā cieš un nopirka tēvam pilnīgi jaunu Volkswagen auto, lai liek viņai mieru.
Šito man stāstīja Lauras onkulis (tēva brālis).

Reāli pretīgi par to tēvu, tādā ziņā tiešām žēl Lauras. Vispār aiz tās maskas, ko viņa rāda publiski, var just, ka cīnās ar saviem kompleksiem un nav tik pārliecināta. Vienīgais, ko viņa varēja darīt gudrāk - investēt visu to naudu savā attīstībā, izglītoties, pabeigt kādu profesiju utt., nevis tikai pirkt šmotkas un kačāt dibenu. Tagad būtu pilnāka paciņa pēc šķiršanās, savādāk viss tas “skaistums” un dāvāta nauda ir tādas aizejošās “vērtības”.
28.01.2024 14:05 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Merilda @ 28.01.2024 12:42

Aplausus*.

Paturēšu prātā. 👍
28.01.2024 12:47 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.01.2024
SarmaD @ 28.01.2024 12:34

Pilnīgi tāda pati vīpsnāšana kā tava "Lauriņa raudāja...". Vidusmēra sieviete bieži neaizdomājas, ka tajā laukumā ir citi spēles noteikumi un pilnīgi loģiski ka sievietēm ar vidusmēra vīriešiem pie sāna liekas, ka par visu dzīvē ir jācīnās.

Atvaino, man šķiet, ka līdz galam neizprotu tavu nostāju un domu, but that’s ok. Es runāju par ko citu.
28.01.2024 12:46 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.05.2023
SarmaD @ 28.01.2024 12:24

Gudra sieviete tos dāsni dāvātos vīrieša naudas čunguriņus investēs ar domu "what if?" Laura dotajā brīdī joprojām braukā ar Mersi. Tātad downgrade uztaisijusi nav. Tātad finanses pietiek. Domājat, ka viņa visam IG ies klaigāt kur ņem naudu un kur investējas? To nedara pat tiešām lieli spēlētāji. Toties četru izglītību ieguvējas gan apskaidros visām lieku reizi, kā cīnijušās par katru kapeiku jebkam savā dzīvē. Tapēc pilnīgi piekrītu šeit esošajam Elizabeteeee komentāram par to, ka lielīties ar savu vīrišķo gēnu nav applausus vērts.

Aplausus*.
28.01.2024 12:42 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.12.2023
Mangosaldejums @ 28.01.2024 12:05
nesaprotu kur problēma - šajā sadaļā vakar pa visu dienu bija kādi 7 komentāri. Kuras ir tad tās citas influenceres, kuras ļoti aktuāli šobrīd vēlies apspriest? Iesaki, ja būs ko teikt, papļāpāsim.

Īstās influenzas laikam ir gaudojošā Beitika, kuru te piemin visu laiku vai arī bērni.. jo bērnkopības jautājumi te uz vairākām lapām iet uz urrā 😁
Off topic, Te tika ap Jaungadu apspriests, ka Astro Māra gaidībās, bet pēc vakardienas Muzikālās bankas, skaidrs, ka tā nav patiesība un viņai vienkārši maziņš puncītis, kas ir normāli, turklāt 3 bērnus jau iznēsājusi, tas atstāj nospiedumus sievietes ķermenī :)
28.01.2024 12:34 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
mokabezpiena @ 28.01.2024 12:30

Nu ir tomēr strapība - šķirties no vīrieša, ar ko bija līdzīgs ienākumu līmenis un dzîvesveids vai šķirties no multimiljonāra. Protams, ka tas ir tikai saprotami, ka tāda līmeņa vīrietis neatstās sievieti ar vidusslāņa ienākumiem. Tādēļ nesaprotu, no kurienes tāda vīpsnāšana par manu komentāru ar izteikumiem kā “tavai zināšanai” un par kaut kādiem alimentiem :D Bet anyways ne tu, ne es nezinām, kāds vīrietis ir KP. Baumas ir dažādas, patiesība - nezināma :D Gribētos jau ticēt, ka viņš patiešām ir labs un cieņpilns, bet var būt arī citādi :D

Pilnīgi tāda pati vīpsnāšana kā tava "Lauriņa raudāja...". Vidusmēra sieviete bieži neaizdomājas, ka tajā laukumā ir citi spēles noteikumi un pilnīgi loģiski ka sievietēm ar vidusmēra vīriešiem pie sāna liekas, ka par visu dzīvē ir jācīnās.
28.01.2024 12:34 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.01.2024
SarmaD @ 28.01.2024 11:51

Tavai zināšanai vīrietis, kurš nav morāls kroplis pat ja ir miljonārs un ciena savu sievieti, ir spējīgs arī cieņpilni izturēties pret sievieti pēc šķiršanās. Manā fantāziju lidojumā šķiršanās Laurai radijusi kaut kādu mērķu pārbīdi vai sarežģijumus savā izaugsmē un KP kaut to pašu autiņu ir izsniedzis kā kompensāciju vieglākam jaunās dzīves sākumam. Tādā ziņā ar naudīgiem vīriešiem nav jācīnās par katru iegādāto karoti. Bet latviešu drostaliņas to nezin, jo katra otrā cīnās par alimentiem no saviem bērnu tēviem.

Nu ir tomēr strapība - šķirties no vīrieša, ar ko bija līdzīgs ienākumu līmenis un dzîvesveids vai šķirties no multimiljonāra. Protams, ka tas ir tikai saprotami, ka tāda līmeņa vīrietis neatstās sievieti ar vidusslāņa ienākumiem. Tādēļ nesaprotu, no kurienes tāda vīpsnāšana par manu komentāru ar izteikumiem kā “tavai zināšanai” un par kaut kādiem alimentiem :D Bet anyways ne tu, ne es nezinām, kāds vīrietis ir KP. Baumas ir dažādas, patiesība - nezināma :D Gribētos jau ticēt, ka viņš patiešām ir labs un cieņpilns, bet var būt arī citādi :D
28.01.2024 12:30 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Smieklīgi liekas, ka joprojām parādās kāda kura izmet kaut ko par skaudību. Pasaki kaut ko ne pa prātam - skauž, pasaki ko negatīvu - skauž , savādāks viedoklis par konkrēto situāciju - skauž.
28.01.2024 12:27 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Mangosaldejums @ 28.01.2024 12:03
man liekas tu šo mazliet interpetē, sabiezinot krāsas. Dāmai, kam ir 4 izglītības, darbs, ğimene un tas viss, ir viena lieta, kas miljonáru dāmām (tām, kas tikai uz vīrieša finansēm dzīvo) nekad nebūs - stabilitāte. Pirmajai var viskautkas pa dzīvi notikt - viņai ir uz kā atsperties, vienmēr ir sava neatkarība un teikšana. Otrajai ir milzu atkarība no naudas maisa, un šie naudas maisi - vīrieši nav vienmēr, kā tu saki - džentlmeņi, kas neatstās dāmu bešā. Katrā slānī ir gan milti, gan pelavas, arī starp miljonāriem, kas ne tikai tev neko neatstās, bet vēl izčakarēs pa tiesām. Vai Fiļs nav viens piemērs ar ex-sievu?

Gudra sieviete tos dāsni dāvātos vīrieša naudas čunguriņus investēs ar domu "what if?" Laura dotajā brīdī joprojām braukā ar Mersi. Tātad downgrade uztaisijusi nav. Tātad finanses pietiek. Domājat, ka viņa visam IG ies klaigāt kur ņem naudu un kur investējas? To nedara pat tiešām lieli spēlētāji. Toties četru izglītību ieguvējas gan apskaidros visām lieku reizi, kā cīnijušās par katru kapeiku jebkam savā dzīvē. Tapēc pilnīgi piekrītu šeit esošajam Elizabeteeee komentāram par to, ka lielīties ar savu vīrišķo gēnu nav applausus vērts.
28.01.2024 12:24 |
 
Reitings 533
Reģ: 09.06.2023
Manā skatījumā sisties pa dzīvi, kā trakajai, sievietei, kurai ir laulība, un lielīties par to, ka katru dienu strādā pa 8 -12 h, un pati ir nopirkusi sev auto, godīgi teikšu, ir pazemojoši un izcili iezīmē, ar kādiem vīriešiem ir kopā
Atbalstu, ka sievietei ir jābūt savai karjerai un neatkarībai, bet, ja esat laulībā ar vīrieti, vai tiešām vēl joprojām gribat visiem pierādīt, ka varat tik daudz?
Tas pilnīgi noteikti nav sievišķīgs domu gājiens, idiots ir nevis tas, kurš strādā 4h un saņem 1000, bet tas, kurš strādā 4 nedēļas, un saņem 1000, un te es galīgi nedomāju, kā pārmetumu tiem, kuri pelna mazāk, bet daudzas dāmas te lielās ar to, ka daudz strādā, tikai kāda jēga no tā?
Daudzām ir kaut kāds vīrieša gēna sindroms, pierādīt kaut ko
28.01.2024 12:15 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
SarmaD @ 28.01.2024 11:30

Ja nespēj ķirpīt apkopes, tad vienmēr autiņu var pārdot un vietā nopirkt ko lētāk apkopjamu. Ja Laura joprojām ar šo auto pārvietojas, tātad var pacelt izmaksas, vai ari KP tās nosedz.
tiešām domā Laurai, kas vicina prada zābakus instagramā, būs vēlme downgrade uz lētāku auto, kas nepiestāv insta dzīvei? Šaubos.
28.01.2024 12:07 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
Sundance @ 28.01.2024 11:50
LŪDZU kāds uztaisat Vizlas tēmu - lai var apspriest seštūkstošpiecdesmito reizi katru sīkumu par šo sievieti. Reāli apnika. Var iet tur turpināt strīdēties viņa skaista vai nē,dibens īsts vai nē,tukša vai pilna,nauda ir vai nauda nav… thankkk youuuu!
nesaprotu kur problēma - šajā sadaļā vakar pa visu dienu bija kādi 7 komentāri. Kuras ir tad tās citas influenceres, kuras ļoti aktuāli šobrīd vēlies apspriest? Iesaki, ja būs ko teikt, papļāpāsim.
28.01.2024 12:05 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
SarmaD @ 28.01.2024 11:37
Es esmu domājusi patiesībā par tādām kā Laura, kuras var tikt labā maizē tiekot pie naudīga vīrieša un esmu nosecinājusi, ka tur ir jābūt citāda tipa mentalitātei kāda ir vairumam LV sieviešu. Es arī apzinos, ka es nevarētu būt miljonāra dūdiņa, jo manī nav tāds ampluā. Un es ticu ka es neesmu vienīgā kas to apzinās. Un tādām, man liekas neienāk prātā moralizēt vai kaut ko skaust jo zina, ka attiecības katrs būvē uz dažādiem principiem un morālēm. Beigās jau katrs atrod to ko meklē. Šķirteņu īpašumu apzelētājas ir vienas vienīgas skaudējas, kuras gribētu, bet nespēj pacelt. Un tad jānāk klajā ar sūri grūto stāstu par četrām pašas nopelniem iegūtām izglītībām, pašu nopelnītu autiņu un klāt vel jāpiekabina "man ir laimīgs vīrs un ģimene". ?
man liekas tu šo mazliet interpetē, sabiezinot krāsas. Dāmai, kam ir 4 izglītības, darbs, ğimene un tas viss, ir viena lieta, kas miljonáru dāmām (tām, kas tikai uz vīrieša finansēm dzīvo) nekad nebūs - stabilitāte. Pirmajai var viskautkas pa dzīvi notikt - viņai ir uz kā atsperties, vienmēr ir sava neatkarība un teikšana. Otrajai ir milzu atkarība no naudas maisa, un šie naudas maisi - vīrieši nav vienmēr, kā tu saki - džentlmeņi, kas neatstās dāmu bešā. Katrā slānī ir gan milti, gan pelavas, arī starp miljonāriem, kas ne tikai tev neko neatstās, bet vēl izčakarēs pa tiesām. Vai Fiļs nav viens piemērs ar ex-sievu?
28.01.2024 12:03 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
mokabezpiena @ 28.01.2024 11:38

Vai arī KP lika noprast, ka grib šķirties, un Lauriņa raudāja “bet kā es tagad dzīvošu, es tev dāvāju savus labākos gadus, es nevaru tagad būt kā visas pārējās” Un tad KP apžēlojās un atmeta viņai mašīnu un dzīvokli un vēl pāris k uzskaita mēnesī, viņa maciņam tas ir tā kā 50€ uz galda nolikt :D

Tavai zināšanai vīrietis, kurš nav morāls kroplis pat ja ir miljonārs un ciena savu sievieti, ir spējīgs arī cieņpilni izturēties pret sievieti pēc šķiršanās. Manā fantāziju lidojumā šķiršanās Laurai radijusi kaut kādu mērķu pārbīdi vai sarežģijumus savā izaugsmē un KP kaut to pašu autiņu ir izsniedzis kā kompensāciju vieglākam jaunās dzīves sākumam. Tādā ziņā ar naudīgiem vīriešiem nav jācīnās par katru iegādāto karoti. Bet latviešu drostaliņas to nezin, jo katra otrā cīnās par alimentiem no saviem bērnu tēviem.
28.01.2024 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 17.07.2012
LŪDZU kāds uztaisat Vizlas tēmu - lai var apspriest seštūkstošpiecdesmito reizi katru sīkumu par šo sievieti. Reāli apnika. Var iet tur turpināt strīdēties viņa skaista vai nē,dibens īsts vai nē,tukša vai pilna,nauda ir vai nauda nav… thankkk youuuu!
28.01.2024 11:50 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Kad KP vēl bija kopā ar Lauru, tad viņš nopirka Lauras tēvam mašīnu, lai beigtu Lauru mierā.
Viņas tēvs ir vietējais Juglas dzērājs (viņš, kad dzer, tad tā, ka guļ arī uz ielām un uz ilgu laiku, bet mēdz arī nedēļu nedzert, bet vēlāk atkal sāk), viņš arī kāju nodzēra. Kad Laura sagāja kopā ar KP viņš sāka Lauru bombardēt un teikt, ka mājās nav šis un tas, lai KP nopērk, viņam nauda jau ir. Un KP vairs nevarēja izturēt, ka Laura tā cieš un nopirka tēvam pilnīgi jaunu Volkswagen auto, lai liek viņai mieru.
Šito man stāstīja Lauras onkulis (tēva brālis).
28.01.2024 11:48 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
LuckyStrike @ 28.01.2024 11:12
Man jau apnicis muļļāt Vizlas tēmu, bet tas nu ir skaidrs, ka PATI no laba prāta viņa nekad neaizietu no tādas dzīves. Tātad bijis kaut kas, ar ko pat viņai, zeltracītei bija grūti samierināties.
Un otrs, te izskanējis, ka K.P. atstājis viņai auto un dzīvokli. Ja tā, tad kāpēc? Nebija ne sieva, ne bērnu māte. Brūtēm tāpat vien neko neatstāj, nav viņš tāds izšķērdīgais labdaris. Izskatās, ka vienkārši skuķim aizbāza muti.
vēl augustā bija Grieķijā un kopā uz Pasaules kausu. Tur pēkšņi izdomāja, ka vajag sevi realizēt? Nu beidziet dirst! Samaksāja labi, lai paklusē.
28.01.2024 11:48 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.01.2024
LuckyStrike @ 28.01.2024 11:12
Man jau apnicis muļļāt Vizlas tēmu, bet tas nu ir skaidrs, ka PATI no laba prāta viņa nekad neaizietu no tādas dzīves. Tātad bijis kaut kas, ar ko pat viņai, zeltracītei bija grūti samierināties.
Un otrs, te izskanējis, ka K.P. atstājis viņai auto un dzīvokli. Ja tā, tad kāpēc? Nebija ne sieva, ne bērnu māte. Brūtēm tāpat vien neko neatstāj, nav viņš tāds izšķērdīgais labdaris. Izskatās, ka vienkārši skuķim aizbāza muti.

Vai arī KP lika noprast, ka grib šķirties, un Lauriņa raudāja “bet kā es tagad dzīvošu, es tev dāvāju savus labākos gadus, es nevaru tagad būt kā visas pārējās” Un tad KP apžēlojās un atmeta viņai mašīnu un dzīvokli un vēl pāris k uzskaita mēnesī, viņa maciņam tas ir tā kā 50€ uz galda nolikt :D
28.01.2024 11:38 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Es esmu domājusi patiesībā par tādām kā Laura, kuras var tikt labā maizē tiekot pie naudīga vīrieša un esmu nosecinājusi, ka tur ir jābūt citāda tipa mentalitātei kāda ir vairumam LV sieviešu. Es arī apzinos, ka es nevarētu būt miljonāra dūdiņa, jo manī nav tāds ampluā. Un es ticu ka es neesmu vienīgā kas to apzinās. Un tādām, man liekas neienāk prātā moralizēt vai kaut ko skaust jo zina, ka attiecības katrs būvē uz dažādiem principiem un morālēm. Beigās jau katrs atrod to ko meklē. Šķirteņu īpašumu apzelētājas ir vienas vienīgas skaudējas, kuras gribētu, bet nespēj pacelt. Un tad jānāk klajā ar sūri grūto stāstu par četrām pašas nopelniem iegūtām izglītībām, pašu nopelnītu autiņu un klāt vel jāpiekabina "man ir laimīgs vīrs un ģimene". 😅
28.01.2024 11:37 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Mangosaldejums @ 28.01.2024 11:26
forši, ka atstāj, kurai gan tā negribētos, bet jāatcerās, ka šādās situācijās tas nav viss stāsts. Meitēnam tā ūber krutā mašīna un dzīvoklis vēl būs jāuztur un tas nebūs lēti. Ir liela finansiālā atšķirība nomainīt kādu detaļu 10 gadus vecam opelim vai jaunam mersim - dāmai tātad vai nu arī maksā kādas naudas tam visam, vai drīz vajadzēs darbiņu. Neticu, ka ar viņas influencēšanu, kas ir smuka gorīšanās reelos un smukas bildītes bez pievienotās vērtības, kaut ko baigi nopelna.

Ja nespēj ķirpīt apkopes, tad vienmēr autiņu var pārdot un vietā nopirkt ko lētāk apkopjamu. Ja Laura joprojām ar šo auto pārvietojas, tātad var pacelt izmaksas, vai ari KP tās nosedz.
28.01.2024 11:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!