IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2632
Reģ: 05.09.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

Tu kaut kā dīvaini skaties uz lietām ko cilvēki pasniedz. Parasti ja patīk kāda vieta, noķer iedvesmu kādam ceļojumam no kāda publiska account, tad cilvēks apskata cenu amplitūdu un arī no tā izvērtē var vai nevar to pacelt, nevis sasaista to ar faktu, kur šī nauda tādam ceļojumam ir nopelnīta. Ja sieviete malko dārgu vīnu dārgā restorānā Dubaijā ar skaistu skatu uz pilsētu no eskortnieces naudas, tad tas skats kļūst neglīts un vīns letāks? Nē taču. Nevajag tik daudz domāt, kā citas var atļauties. Tās ir citu sieviešu ētikas normas un katrai tās ir savas. Es iesaku skatīties un iedvesmoties nākamajiem ceļojumu galamērķiem.
Un vel kas... ir ļoti naivi būt pieaugušam cilvēkam, skatīties kādu IG profilu un ņemt to savai dzīvei kā piemēru. Kritiskā domāšana jāattīsta vienmēr arī attiecībā pret saviem elkiem. Ja kādu pārāk daudz idealizē, tad arī rodas tā appisiena sajūta, lai gan cilvēks neko tev nav parādā. Nolaižamies uz zemes un skatamies realitātē. Fantāzijas par pasauli, kurā viss ir godīgi, lai paliek tikai fantāzijas.
21.01.2024 21:12 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Schokolaade @ 21.01.2024 21:03

Uzsvars uz valsts iestādi. Privātajā sektorā ir x2 un vairāk uz rokas.
Un nav nekad stabils ,atvaļinājums,bka,bezdarbnieki,un etc .Ari stabilitātes nav
21.01.2024 21:12 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
kordelia @ 21.01.2024 20:43
Par IT… man brālēns ir IT speciālists ar 20 gadu pieredzi. Un pelna tieši 2000 eiro, ne vairāk. Valsts iestādē

Piedod, bet nekāds dižais speciālists viņš nav.
21.01.2024 21:04 |
 
Reitings 3056
Reģ: 12.07.2021
kordelia @ 21.01.2024 20:43
Par IT… man brālēns ir IT speciālists ar 20 gadu pieredzi. Un pelna tieši 2000 eiro, ne vairāk. Valsts iestādē

Uzsvars uz valsts iestādi. Privātajā sektorā ir x2 un vairāk uz rokas.
21.01.2024 21:03 |
 
Reitings 614
Reģ: 13.05.2022
Murka236 @ 21.01.2024 17:02
Zinu meiteni ,kura strādā robežsardzē un vēl viena pirmsskolas izglītības iestādē :D būsim reālas abās struktūrās alga ir ap tūkstoti :D, bet instagramā visu laiku gadā 3-5 reiz ceļo, visu laiku restorāni, izklaides, labi auto un atpūta labās viesnīcās, bet visu laiku vienas, vecie nefigurē arī itkā attiecībās nav :D tīrākais eskorts- realitāte.
ļoti daudzi ceļo uz kredīta, tikai to nevienam nestāsta..
21.01.2024 20:58 |
 
Patīk
Reitings 2675
Reģ: 08.05.2022
Elizabeteeee @ 21.01.2024 19:10
Izgāju cauri dažādām diskusijām un vairākām lapām, jāsaka, ka forumā sāk parādīties aizvien jocīgāki komentāri, ja iepriekš tas bija vienkārši citādāks viedoklis katrai, tad tagad gribas pajautāt, vai dažām te ar prātu vēl joprojām viss ir labi
Visvairāk mani šodien nošokēja diskusija neglīti bērni
Dāmas, vai nu esat jau pilnīgi degradējušās vai jau saknē esat bijušas jobnutas

Nu tā diskusija par bērniem jau no 2021 gada, nu nav tā, ka pēkšņi te tādas komentētājas uzradušās .
21.01.2024 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Par IT… man brālēns ir IT speciālists ar 20 gadu pieredzi. Un pelna tieši 2000 eiro, ne vairāk. Valsts iestādē
21.01.2024 20:43 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kā var skaust ja cilvēki ar algu virs 3tk .dzīvoklim nevar normāli komunālos nomaksāt?😀😀😀😀😁
21.01.2024 20:03 |
 
Reitings 981
Reģ: 13.11.2023
Derisa @ 21.01.2024 16:33

Strādāt un mācīties vajag, nevis gudri dirst un teikt “Atlajst Sajmu”. Visi mani paziņas, kad bijām vecumā līdz 25, pelnīja ap 3k, bet loğiski ne veikalā kasē sēžot, bet gan strādājot IT, finansēs labos amatos, tie paši influenceri tā pelna. Vnk man nav paziņas lūzeri kā tu, bet gan gudri un talantīgi cilvēki.
Un tikties ar bagātu veci ir daudz patīkamāk kā ar nabagu. Ja pati nespēj nopelnīt ar galvu, tad pamēğini dabūt turīgu, tikai tāds vēl jāmāk ieinteresēt, ko tu noteikti nemācēsi. Tad nu jānodirš tās, kas māk nopelnīt ar galvu vai ar kājatapri, jo tu nemāki nevienu, ne otru.
Ej MĪLI savu nabagu un neaizmirsti uz savu kasi aiziet.

Par to "vecumā līdz 25, bet pelnīja ap 3k" neticu. Derisa safantazējās.
21.01.2024 19:48 |
 
Reitings 228
Reģ: 17.05.2022
vainadzite @ 21.01.2024 16:47

Vai, nu nevajag tikai tā melot. Pat pieredzējuši programmētāji Latvijā nopelna tās pāris 2tk tikai pēc vairāku gadu pieredzes, a tu te man saki, ka jebkurš zaļš gurķis IT jomā līdz 25 gadiem pelna ap 3tk? :D Ļoti labi zinu šo jomu, un zinu, ka vidējā alga zaļam gurķim ITšņikam ir tas pats 1-1.200tk.
Jā, zaļš gurķis pelna ap 1200 uz rokas. Bet pieredzējuši, labi programmētāji gan nopelna krietni vairāk par 2K.
21.01.2024 19:47 |
 
Reitings 981
Reģ: 13.11.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

Kaut kā par traku lietas tevis rakstītais, ka tik ļoti gribi iedvesmoties. Nekad nezināsi, vai cilvēks visu pats sasniedzis. Un tur var neslēpties prostitūcija vai narkotikas, bet tik banāli kā mantojums, bagāti vecāki vai bagāts vīrietis (kas nav sponsors, bet tiešām mīlošas attiecības), vai jebkas cits. Varbūt vispār visus 11 mēnešus sēz uz roltoniem, bet 1 mēnesi šiko ceļojumā. Varbūt pilna pakaļa ar kredītiem. Utt.
21.01.2024 19:45 |
 
Reitings 425
Reģ: 09.01.2024
vainadzite @ 21.01.2024 19:10

Labi uzrakstīji, bet ar vienu BET - tu mini svarīgu atslēgu - kontakti! Interesanti, kā tos kontaktus, kuri arī kaut ko dotu, man iegūt? Neesmu ne tupa, ne bez izglītības, bet realitāte ir t tāda, kāda ir, godīgi atzīstos, ka man uz papīra 975 eur - privātais sektors.
Tev tātad ir paveicies, ka ir tie kontakti, kuri gatavi tev palīdzēt. Man nezin kāpēc pat zinot tādus "kontaktus", bet neviens no tiem nesteidzas man lieku kapeiku piemest vai piedāvāt kādu jahtu pārdošanas biznesu. Tāpēc nolaidies no saviem augstumiem.

Mani neviens nav iebīdījis amatā vai pateicis, kā pelnīt naudu. Bet tie “kontakti” ir palīdzējuši ar zināšanām, kā izveidot SIA, pie kādiem grāmatvežiem iet, kur ko iepirkt utt. Tālāk jau viss ir pašdarbības rezultāts. Jaunībā strādāju par biroja administratori, tas bija pirmais darbs pēc augstskolas. Tur arī ieguvu tos “kontaktus” jeb gudrās galvas, no kuriem smelties iedvesmu. Bet, ja godīgi, tad apnika skaidroties klaču forumā par savu pieredzi. Pieļauju, ka līdzīgs apnikums iestājas arī influencerēm, kad jāatskaitās par katru savu kapeikas avotu, jo ir cilvēki, kas netic, ka naudu var nopelnīt ar galvu, nevis ar pīzdu. :D
21.01.2024 19:44 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Kubiete atkal uzkāpusi uz korķa, izskatās. Krodziniecei skauž, ka kāds normāli pelna, tāpēc te ārdās.
Goda vārds, kur jūs zinat tos sūdīgos darbus, kur IT 2k uz rokas pelna? Tādos strādā vai nu cilvēki, kas nespēj sevi novērtēt, vai arī nav spožākās spuldzes virtenē.
Un kā te viena saka - “nezinu, ko dzīvē daru nepareizi” - nu varbūt sāc ar to, ka izvelc degunu no telefona, neskaties stundām ilgi citu cilvēku TikTok live un tikmēr pelni.
Jā, kolīdz skaista meitene, tā eskorts - vai nu Vizla, vai nu treneres, vai nu… u name it. Visas eskortnieces. Tikai forumā te nabaga tīrās, labās tautumeitas skaita savas kapeikas, šņuk 🥺 Domāt un strādāt vajag!
21.01.2024 19:43 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kāda starpība jaunas vai vecas tēmas? Fakts ka viņas ir, un te bieži izskan visur joprojām- bērns nesmuks bērns tāds vai šitāds!
21.01.2024 19:29 |
 
Reitings 337
Reģ: 24.09.2022
vainadzite @ 21.01.2024 16:47

Vai, nu nevajag tikai tā melot. Pat pieredzējuši programmētāji Latvijā nopelna tās pāris 2tk tikai pēc vairāku gadu pieredzes, a tu te man saki, ka jebkurš zaļš gurķis IT jomā līdz 25 gadiem pelna ap 3tk? :D Ļoti labi zinu šo jomu, un zinu, ka vidējā alga zaļam gurķim ITšņikam ir tas pats 1-1.200tk.
nav ne jausmas kas tie par kaktu kantoriem, kur tie jūsu zināmie IT strādā, bet šobrīd vidējais standarta cipars IT ir 2500-3000 eiro. Vidējais!
Un alga 3000 eiro mēnesī nav nemaz neiespējama bez eskorta pakalpojumu sniegšanas un IT jomas.
21.01.2024 19:26 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Vispār jau nevienam nebūtu jāatskaitās par saviem ienākumiem un to avotiem saviem sekotājiem

Tās eskortnieces vismaz nodokļus maksā? Protams,ka nē.
21.01.2024 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 2607
Reģ: 29.01.2009
Elizabeteeee @ 21.01.2024 19:10
Izgāju cauri dažādām diskusijām un vairākām lapām, jāsaka, ka forumā sāk parādīties aizvien jocīgāki komentāri, ja iepriekš tas bija vienkārši citādāks viedoklis katrai, tad tagad gribas pajautāt, vai dažām te ar prātu vēl joprojām viss ir labi
Visvairāk mani šodien nošokēja diskusija neglīti bērni
Dāmas, vai nu esat jau pilnīgi degradējušās vai jau saknē esat bijušas jobnutas

Paskaties datumus. Tak tā Kalnos ceļ augšā četrus gadus vecas tēmas. Laikam kāds saasinājums bez visa pilnmēness
21.01.2024 19:19 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Pilnīgi identiski ar fotogrāfiem un rokdarbniecēm. Ir tādi, kuri izsitas, lai gan darbi nav nekādi šedevri, bet no tiem pērk un pasūta, bet ir tādi, kuriem nekādu pasūtījumu nav, lai gan darbi ir tikpat labi. Nu negodīgi.
21.01.2024 19:14 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
mokabezpiena @ 21.01.2024 18:57

Kurā vietā teicu, ka bez pieredzes? Strādāt vajag, mācīties vajag, iegūt kontaktus vajag. Pašpārliecinātai vajag būt, nevis staigāt pa pasauli ar domu “LV sūdīgas algas, deputāti tikai pelna tūkstošus, man nekas nesanāks”. Nav mana problēma, ka tavā lokā nav veiksmīgu cilvēku, it īpaši veiksmīgu jaunu sieviešu. Jaunai sievietei biezam naudas makam nav jābūt no kaut kāda veča vai petenes pārdošanas. Ja tā tu redzi veiksmīgas sievietes, man tevis žēl. Zinu tādas neveiksmīgas skauģes arī dzīvē. Ja dzīvo ar tādu skatu uz dzīvi, tad var arī pelnīt savus 800€ un siekaloties citu veceņu instagramos. Un, mīļās sievietes, iemācieties naudiņu arī atlikt un iekrāt, tad veidosies gan drošības spilvens, gan līdzekļi papildu tēriņiem. Tad nebūs jāskatās uz cukurotiem insta profiliem un jādomā “kaut nu man tā būtu…” Neesmu tā audzināta un nespēju pieņemt tādu domāšanu. Izvirzi mērķi un tiecies pēc tā, nevis mēģini izskaitļot, kā gan tie bagātie to naudu nopelna.

Labi uzrakstīji, bet ar vienu BET - tu mini svarīgu atslēgu - kontakti! Interesanti, kā tos kontaktus, kuri arī kaut ko dotu, man iegūt? Neesmu ne tupa, ne bez izglītības, bet realitāte ir t tāda, kāda ir, godīgi atzīstos, ka man uz papīra 975 eur - privātais sektors.
Tev tātad ir paveicies, ka ir tie kontakti, kuri gatavi tev palīdzēt. Man nezin kāpēc pat zinot tādus "kontaktus", bet neviens no tiem nesteidzas man lieku kapeiku piemest vai piedāvāt kādu jahtu pārdošanas biznesu. Tāpēc nolaidies no saviem augstumiem.
21.01.2024 19:10 |
 
Reitings 500
Reģ: 09.06.2023
Izgāju cauri dažādām diskusijām un vairākām lapām, jāsaka, ka forumā sāk parādīties aizvien jocīgāki komentāri, ja iepriekš tas bija vienkārši citādāks viedoklis katrai, tad tagad gribas pajautāt, vai dažām te ar prātu vēl joprojām viss ir labi
Visvairāk mani šodien nošokēja diskusija neglīti bērni
Dāmas, vai nu esat jau pilnīgi degradējušās vai jau saknē esat bijušas jobnutas
21.01.2024 19:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits