IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Lai par Sandru nerunātu, tā atkal ceļ augšā ig story. 😁
Pašai patīk ka viņu te aprunā, neirolepriķe slimā.
Būtu labāk izgājusi kaut 100 metrus pagājusi ar kājām! Nevis sēdēt uz dirsas u un dzert brūnas krāsas šķidrumu, kurš viņai tāpat nepalīdz. 😁
Baiba vismaz 1x mēnesi saņemas gym un tad padodas. 😁 Bet Sandra pat nevar nekam saņemties.
Ir tik daudz tievesanas maratoni, ar izciliem rezultātiem un superīgaam receptēm. 😁 Cilvēks girb būt slinks, resns, tups.
Nav brīnums ka viņas tas vecis viņu negrib un bez maz vai tur šķiras viņi.
Puķes arī pašai jāpērk, vecim viņa kā 12 bērns uz nastas.
01.03.2022 09:47 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Es brīnos kā Aleksandra Mitrošina vēl nav izdzēsta vai saņemta ciet. Viņa vienmēr gājusi ir pret krievu režīmu, gan Navaļnija lietā,gan Baltkrievijas,gan tagad.
01.03.2022 09:37 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Daudzus RU ietekmeļu profilus, kuri publicēja patieso situāciju Ukrainā, Kremlis ir izdzēsis. Propaganda pilnā sparā.
01.03.2022 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 607
Reģ: 29.01.2009
Ilanchiks @ 01.03.2022 08:59
Gan jau vnk bloķēts profils. Loti loti daudziem tiek bloķēts pat par mazāk sensitīvu tēmu cilāšanu! Un tieši lielie profili, kur miljoni sekotāju. Ne pirmā, ne pēdējā. Gaidat jaunu profilu un viss būs

Un ņemot vērā, ka viņai pārsvars RU sekotāju un sāka likt patieso situāciju Ukrainā.
01.03.2022 09:25 |
 
Reitings 130
Reģ: 28.04.2019
Gan jau vnk bloķēts profils. Loti loti daudziem tiek bloķēts pat par mazāk sensitīvu tēmu cilāšanu! Un tieši lielie profili, kur miljoni sekotāju. Ne pirmā, ne pēdējā. Gaidat jaunu profilu un viss būs
01.03.2022 08:59 |
 
Patīk
Reitings 3022
Reģ: 09.08.2016
Cerams,ka Rīga un jaunais draugs tiešām nopietns, pieņems pie sevis!
01.03.2022 08:28 |
 
10 gadi
Reitings 607
Reģ: 29.01.2009
Mc.Queen @ 01.03.2022 08:21
Noteikti,ka pati nav izdzēsusies.

Es arī domāju, ka nav izdzēsusies.
Viņa teica, ka cilvēki nosoda, ka aizbraukusi no valsts. Varbūt ir “nosūdzēta” IG un šie bloķējuši?! 😩
Cerams, ka pašiem viss ok.
Es nebrīnītos, ka viņas galamērķis būtu Rīga.
01.03.2022 08:25 |
 
Patīk
Reitings 3022
Reģ: 09.08.2016
Man vairāk liekas, vai viņai nav "palūgts" izdzēsties, jo publicējusi par to kā bēg no UA, patieso situāciju tur.
01.03.2022 08:24 |
 
Patīk
Reitings 3022
Reģ: 09.08.2016
Noteikti,ka pati nav izdzēsusies.
01.03.2022 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 850
Reģ: 17.12.2010
Jā, man arī interesanti, kas ar Sofiju. Viņai visa dzīve, viss bizness bija IG. Ko viņa taisās tālāk darīt? Pēdējais storijs bija, ka no Polijas brauc prom, uz turieni, kur tālāk dzīvos. Nez vai tiešām uz LV atbrauca un izdzēsa IG ar 5 milj sekotāju? Varbūt viņai nobloķēts profils?
Man negribas ticēt, ka viņa pati izdzēsusies. Ne jau viņa, kura IG lika visu, vīra nāvi, dzemdības online un katru savu soli. Bet nu kas zina.
01.03.2022 08:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 28.02.2022
Mc.Queen @ 01.03.2022 07:57

Profilu it kā atradu, bet profilā nav bildes, viss pazudis un - user not found.
Šis gan neskan labi...

TAK GANJAU LV MILIONĀRS LIKA IZDARĪT IZVĒLI-BŪT MANAI SISVIETEI VAI INTERNETA MAUKAI! UN SHI IZVELEJAS MONY MONY,j JO UKRAINĀ VISS JAU CUSH UN HEITERU VAIRAK KA BLUSU!
01.03.2022 08:04 |
 
Patīk
Reitings 3022
Reģ: 09.08.2016
Sekoju līdzi Sofia_Stuzhuk. Bet man vairs neatrod profilu!

Profilu it kā atradu, bet profilā nav bildes, viss pazudis un - user not found.
Šis gan neskan labi...
01.03.2022 07:57 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Sisenis @ 01.03.2022 06:52
Man brīžiem šķiet, ka Sandra nav izkāpusi no kaut kāda pusaudžu vecuma, kur ir jāaizskar sensitīvi topiki, lai iegūtu uzmanību. Man šķiet tas ir viņai tāds mazvērtības komplekss, kas izpaužas provokācijas veidā. Un tad, kad pārējie sāk viņu nolinčot, tad iestājas nākamā pusaudžu fāze - parādīt visiem storijos, cik es šodien priecīga, jo citi taču ir idioti un nesapratīs, ka tas ir fake. Sandra, mēs zinam, ka tava resnuma pieminēšana tev smadzenes nes ārā. Ir jāpieaug beidzot.

Sandrai ir cukura diabēts un man diemžēl draud gestācijas diabēts, es jau tagad sāku ēst kā tas jādara diabēta slimniekiem. Nu Jēzus Maria, viņa no tā neievēro pat 1%.
01.03.2022 07:55 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Man brīžiem šķiet, ka Sandra nav izkāpusi no kaut kāda pusaudžu vecuma, kur ir jāaizskar sensitīvi topiki, lai iegūtu uzmanību. Man šķiet tas ir viņai tāds mazvērtības komplekss, kas izpaužas provokācijas veidā. Un tad, kad pārējie sāk viņu nolinčot, tad iestājas nākamā pusaudžu fāze - parādīt visiem storijos, cik es šodien priecīga, jo citi taču ir idioti un nesapratīs, ka tas ir fake. Sandra, mēs zinam, ka tava resnuma pieminēšana tev smadzenes nes ārā. Ir jāpieaug beidzot.
01.03.2022 06:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Karlsone @ 28.02.2022 23:02
Atā meičuki. Vairs te negribu būt.
Ir aizgājis viss par traku. Tā jau vairs nav sievišķīga klačošanās.
Es negribu vairs šajā netīrajā peļķē plikšķināt gumijas zābakus.
No sevis saku visu cieņu visām vecajām cosmietēm, high five!! Mums bija tik foršas diskusijas agrāk :) cosmo ir miris tagad. Te tagad tiek uzspiests viens pareizais viedoklis ar agresiju un lamu vārdiem. Un līdz ar to daudzas meitenes pat nevēlas izpaust savas domas, ko kāda jēga, ja tikai ir viena patiesība kādam.
Un tagad mums šeit ir parādījies tāds number one visu nodirsējs Dzidra zupa jeb agrākā jautrīte Cool Džips, kura sēž forumā 24/7 un komentē visu jebkurā diennakts laikā. Kā jau esat ievērojušas, viņas komentāri ir visur un nekad nepierimst. Acīmredzami vientuļa, garlaikota sieviete. Kura jūtas varena, ka viņas "sučka" un ctus sulīgos teikumus pārpublicē. Varbūt skolā viņas gudrības neviens nopietni neuztvēra, bet tagad var izpausties...
Meitenes, un nē MAN nav NESKAUŽ.
Bet atcerieties, ka forums nav reālā dzīve, un jūs (daudzas no jums) ir vienkārši aitas - ceru, ka tu neesi tā.. kas skrien barā līdzi.
Vairākas vecās kosmietes ir manas draudzenes un paziņas, jo mēs agrāk uztaisījām kopīgo cosmo ballīti. Šis forums nav ne uz pusi tik foršs, jo agrāk tā mērķis bija vienai otru iedvesmot, painformēt, motivēt, atbalstīt, uzklausīt, sniegt padomu.
Tagad te ir tikai un vienīgi negācijas. Kāda jēga to visu savā galvā bāzt?
Paldies par šo laiku šeit. Droši metiet arī man mēslus virsū, nenākšu šeit vairs un nelasīšu tāpat.

Atā, Karlsone!
Pasveicini no mums Brālīti!
01.03.2022 06:13 |
 
Reitings 88
Reģ: 15.12.2020
Kleinam bija taisnība sakot, ka Briedis drīz Tvaika ielā cīnīsies. Jau pēdējo pus gadu ciest nevaru tos izgājienus, bet tagad pēdējais piliens. Pirmais LV sportists, kuru heitoju bez atpakaļceļa. Pretīgs. PR komanda un menedžments viņam itkā bija ok, bet tāpat viss katastrofāli izvērties.
01.03.2022 02:11 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 29.01.2009
Sekoju līdzi Sofia_Stuzhuk. Bet man vairs neatrod profilu!
01.03.2022 01:04 |
 
Reitings 384
Reģ: 15.02.2022
Es nēsmu pret Saulieti kā tādu. Īstenībā vińa man tīri labi patīk, bet šajā reizē es loti vińai nepiekrītu.
Ir skaidri redzams, ka vińai svarīgāka nauda nekå morāles.
Nu nau tā , ka ja vińa beigs tirgot NL uz pāris nededēłām /mēnešiem bērniem nebūs ko ēst.
Ir Gucci somińas , lv kurpes ko var pārdot, boyfriends kurš var atbalstīt un nestrādā Krievu uzńēmumam. Bērniem ir tētis kurš nestrādā Krievu uzńēmumam.
Bērniem būs ko ēst. Bet Ukraińu Bērniem gan nav ko ēst, nav mājas, nav gimenes, nav siltuma.
Tas ir Pilnīgi vienalga kur Nl produkti tiek ražoti. Fakts ir tā ir Krievu kompānija.
Un jā, visi Krievi nav slikti. Visas kompānijas nav sliktas. Bet pasaulej tagad ir jāturas kopā un jāiet pret Krieviju, lai mūs sadzird bez ieričiem!
Lūdzu atver acis un beidz būt tik mantkārīga.
Lūdzu, lūdzu .
01.03.2022 00:58 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.01.2022
Justīne Apine pareizi pateica: kad jāreklamē jaunākais krēmiņš vai jāpublicē smuka bildīte, tad tas tiek darīts ar putām uz lūpām, bet kad pasaule aicina caur savu nostāju paust atbalstu Ukrainai, tad klusē. Tam nav attaisnojuma.
Un tāpēc arī cilvēki ir dusmīgi, jo daudzas iepriekš minētās dāmas darīja tieši neko, kā strausi iebāza galvas krievu biznesu pakaļās, un domāja, ka ir business as usual, lai gan ir karš valstī, kas ir mazāk nekā 1000km no LV robežas!!
01.03.2022 00:53 |
 
Reitings 2621
Reģ: 09.03.2021
Dzidra Zupa @ 28.02.2022 23:54
Un runājot par tēmu, ka pērkot Krievijas produktus, cilvēki ir atbalstījuši un veicinājuši Krievijas iebrukumu Ukrainā.
Jā, es uzskatu, ka tā arī ir. Arī es līdz šim brīdim pirku Krievijā ražotus produktus vai produktus kuri ražoti ES vai citā valstī, bet uzņēmums patiesībā pieder un patiesais labuma guvējs ir Krievijas oligarhs. Un es atzīstu, ka esmu daļēji atbalstījusi Krieviju un Putinu, viņš šo naudu ir ieguldījis ieročos ar kuriem šobrīd nogalina.
Un mana izvēle ir to vairs nedarīt. Rūpīgi izvērtēju produktus kurus tagad pērku. Nevēlos savu naudu atdot diktatoram un viņa atbalstītājiem.

Lasu pēdējās dienas Tavus postus un noliecu galvu Tavā priekšā. Respect! Viss precīzi un kā naglai uz galvas. Ja, nedod Dievs, vajadzēs taisīt Molotova kokteiļus, tad es ļoti ceru, ka man blakus būs tādas meičas kā Tu!
Jau covid laikā biju patīrījusi savu FB kontu no antivakseriem, tagad izrādījās, ka vēl bija palikuši daži Kremļa troļļi, kas gan atklāti nepauž savus uzskatus, bet maskējas aiz miera baloža un īd par nabaga krieviem, kam tagad jācieš. To pašu iesaku arī jums - attīriet savu virtuālo telpu. Covid bija tikai sākums, tagad ies vēl trakāk - būs jāizvēlās, kurā pusē stāvēt. Es savu izvēli izdarīju.
01.03.2022 00:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits