IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
krixis3 @ 04.03.2022 06:14
Nav tā, ka no Ģimene burkā varētu aiziet Agrita? Tikai pieņēmums. Varbūt atteicās no NL aiziet un līdz ar to arī no burkas? Jo tv ir kategoriski pret, ka reklamē tos Krievijas sūdus? Varbūt arī tāpēc pagaidām neko nereklamē īpaši, jo vēl iet sērijas un ir pateikts, ka nedrīkst.

Nē, no raidījuma aiziet Kļavu ģimene
04.03.2022 08:05 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Miaa @ 03.03.2022 21:51

Nu, šausmas, kā kāds atļaujas smaidīt un likt savus selfijus, ja notiek karš? Bet, ja karš, tpu, tpu, tpu, ieilgs, tad, cerams, vispār neviens vairs neies uz darbu, neēdīs, negulēs, nesmaidīs un selfijus neliks. Jo, ja notiek karš, tad vairs nedrīksti smaidīt un savos sociālajos tīklos likt selfijus vai rakstīt par savu ikdienu? Un, ja cilvēkam šajā dienā ir pirms kāda laika miris kāds tuvinieks, par to arī vairs nedrīkst runāt? Ja? Pareizi sapratu? Es ceru, ka tāpat par "ciniskajām kucēm" ārdījies, kad karš n-tos gadus no vietas notika, piemēram, Afganistānā. Jeb par to tev bija pie vienas vietas? Kāpēc man ir aizdomas, ka atbilde ir apstiprinoša...
Varat arī mani saukt par cinisku, bet, nu, sorry, reāli kretinē tie, kuri citiem pārmet smaidīgu bilžu likšanu vai to, ka sociālajos tīklos par šo tēmu neko neraksta. Nu, kas tev par daļu? Kāpēc tas cilvēks nedrīkstētu smaidīt? Ja nesmaidīs un tikai vaimanās, palīdzēs ukraiņiem? Kā tu zini, kas tam cilvēkam notiek iekšā? Ja neliek sev uz profila bildes Ukrainas karodziņu, tad tas nozīmē, ka vienalga par notiekošo? Ja neraksta par notiekošo, tas nozīmē, ka atbalsta karu? A varbūt tas cilvēks ir pa kluso, nevienam ar to nezīmējoties, ziedojis Ukrainai? Kas tā par debilu tendenci tiesāt visus, kuri šajā sitācijā nerīkojas tā, kā kā pašam liekas pareizi? Iebliezt tām kucēm ar slapju švammi? Nopietni? Ukraiņi, bļin, karo un cīnās par savām dzīvībām, a te viena trako, jo kāds atļaujas sociālajos tīklos ielikt smaidīgu bildi. Goda vārds, šādos apstākļos labi parādās, kuriem līdzcilvēkiem ar psihi kaut kas nav riktīgi. Nedod Dievs ar tādiem reiz nonākt situācijā, kur vienam otru jāatbalsta, kā tas tagad ir Ukrainā.

Smaidīs, līdz tas skars pašus. Un tad vaimanās, kapēc pasaule klusē. Kapēc neviens, kam ir ietekme uz publiku, nerunā pietiekami skaļi.
04.03.2022 07:09 |
 
Reitings 2542
Reģ: 05.12.2021
Nav tā, ka no Ģimene burkā varētu aiziet Agrita? Tikai pieņēmums. Varbūt atteicās no NL aiziet un līdz ar to arī no burkas? Jo tv ir kategoriski pret, ka reklamē tos Krievijas sūdus? Varbūt arī tāpēc pagaidām neko nereklamē īpaši, jo vēl iet sērijas un ir pateikts, ka nedrīkst.
04.03.2022 06:14 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Atsekoju Krastai. Viņa ir vēl trakāka nekā Didriksone. Jo pēdējā nav sevišķi izglītota, tad savukārt, pirmā ir gluma manipulēšanas speciāliste.
04.03.2022 00:49 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Shayk @ 04.03.2022 00:38

SaulRiete ir pretiga riebekle. Ka vinai nav kauns savam meitam acis skatities, es tiesam nezinu.
Ta ari neuzdrosinajas krieviski pateikt saviem krievu sekotajiem, ka ir pret Putinu.
aha, tikai raud, lai viņai liek mieru. Ja nē, tad bloķēs. Dura.
04.03.2022 00:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Marcipaaans @ 04.03.2022 00:24
Tā debīlā dura Sauliete vispār saprot pati, ka pat ja Francijā arī ražo, tad patents ir Krieviem un tāpat saņem piķi krievi? Viņa vispār zina to ķēdi kā kas kur ko kam maksā? Stulbā aita. Ciest nevaru. NL kampaņa - atbalstīt Ukrainu nedrīkst - būsi valsts (Krievijas valsts) nodevēja.

SaulRiete ir pretiga riebekle. Ka vinai nav kauns savam meitam acis skatities, es tiesam nezinu.
Ta ari neuzdrosinajas krieviski pateikt saviem krievu sekotajiem, ka ir pret Putinu.
04.03.2022 00:38 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Marcipaaans @ 04.03.2022 00:24
Tā debīlā dura Sauliete vispār saprot pati, ka pat ja Francijā arī ražo, tad patents ir Krieviem un tāpat saņem piķi krievi? Viņa vispār zina to ķēdi kā kas kur ko kam maksā? Stulbā aita. Ciest nevaru. NL kampaņa - atbalstīt Ukrainu nedrīkst - būsi valsts (Krievijas valsts) nodevēja.

To NL : Ру́сский вое́нный кора́бль, иди́ на хуй!
04.03.2022 00:30 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Tā debīlā dura Sauliete vispār saprot pati, ka pat ja Francijā arī ražo, tad patents ir Krieviem un tāpat saņem piķi krievi? Viņa vispār zina to ķēdi kā kas kur ko kam maksā? Stulbā aita. Ciest nevaru. NL kampaņa - atbalstīt Ukrainu nedrīkst - būsi valsts (Krievijas valsts) nodevēja.
04.03.2022 00:24 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Miaa @ 03.03.2022 22:51

Viss skaidrs. Ja visas kuces nedara tā, kā gribu es, tad viņas ir pelnījušas tikt sistas ar slapju lupatu. Jo visiem šādā situācijā ir jādzīvo pēc viena scenārija. Un nemaz nedomājiet smaidīt, kuces. Sapratu. Lai Tev jauks vakars.

tu visu vispaarini, metot vienaa katlaa. Ir milziiga atshiriiba starp "tagad ko visiem nesmaidiit" un to, ka var izraadiit elementaaru cienju, empaatiju pret to, kas tagad notiek. Nevis nesmaidiit vispaar, bet nepubliceet aukstasiniigi "es te tik laimiiga, ar gimeni baudam pavasara sauli" bez jebkaadas atsauces uz to, kas tagad notiek. Ir milziiga atshiriiba, vai tu uzraksti "loti daudziem shodien nav viegli, es 3.martaa pirms gadiem zaudeeju sev tuvinieku..." vai arii nosplaujoties par to, kas tagad notiek rakstiit "visiem shodien parasta diena, bet man 3.martaa pirms gadiem aizgaaja prom tuvienieks". Hallloo, tu uz meeness dziivo, ka nezini, kas notiek tepat kaiminos? Ja nesaproti, ka ir milziiga atshiriiba starp sho visu,tad man vairs nav ko teikt.
04.03.2022 00:09 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Izlasīju šodien vienu komentāru, kur ideja bija tāda, atbildot uz jautajumu, nafig nepārdzīvo par citiem kariem, un tā bija tāda, ka kad kāds pazīstams cilvēka nomirst, mēs jūtam līdzi un ejam uz bērēm, bet tas nenozīmēs, ka tāpēc meklēsim citas bēres, kuras arī apmeklēt.
Teikšu tā, ka tālās traģēdijas es nelaižu un netiek tik stipri, bet tuvākās pārdzīvoju ļoti. Ukraiņus pazistu daudzus, informācijas ir krietni vairāk kā par citiem kariem, risks tikt ierautiem arī.
04.03.2022 00:00 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Shayk @ 03.03.2022 23:28

Tas, drosi vien, neko nemainis, bet es noreportoju vinu.
Ari. Un uzrakstiju Timati,ka vinsh ir Putina mauka
03.03.2022 23:46 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Reportējiet kontu un storijus. Ja nu pēkšņi izdodas.
03.03.2022 23:44 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
BlondeBarbie @ 03.03.2022 23:04
Sveikas! Īsti nesaprotu krievu valodu, kas timati par strīdu ar šo https://instagram.com/max_barskih?utm_medium=copy_link ?
Timati storys- https://instagram.com/stories/timatiofficial/2785999080078243546?utm_medium=copy_link

Tas, drosi vien, neko nemainis, bet es noreportoju vinu.
03.03.2022 23:28 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
BlondeBarbie @ 03.03.2022 23:04
Sveikas! Īsti nesaprotu krievu valodu, kas timati par strīdu ar šo https://instagram.com/max_barskih?utm_medium=copy_link ?
Timati storys- https://instagram.com/stories/timatiofficial/2785999080078243546?utm_medium=copy_link

Timatijs ir Putina utainais okupants, pakaļlaizis prezidentam.
Otrs parādīja kas patiesībā notiek Ukrainā un lai krievi beidzot atver acis, ka viņiem tiek skalotas smadzenes.
Timatijs draud izrēķināties ar to otru.
03.03.2022 23:26 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
03.03.2022 23:04 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Fitlifeforlife @ 03.03.2022 22:07

taa ir necienja pret to,kas notiek liidzaas. Man tieshaam nebija tik daudz emociju, kad karsh notika Siirijaa,jo tas ir taalu. Tas ir pilniigi dabiski,tikpat dabiski,ka mees ikdienaa nedomaajam tik daudz par sievieshu un beernu diskriminaacijaam Taizemee, nabadziigajaam ciltiim Aafrikaa, netaisniibaam Kjiinaa pret darbiniekiem. Bet liidz ko tas skar kaiminjvaltis,tad vajadzeetu atmosties empaatijai. Bet visas taas kuces,kuras turpina teelot it kaa nekas nav bijis izraada elementaaru necienu. Es nesaku,ka tagad ilgstoshi nav jaasmaida, bet kaaamoon karsh ir tik vien 8.dienu,un nevar attureeties no idiotiskiem selfijiem un tiiksminaashanos par savu ig profilinu?

Viss skaidrs. Ja visas kuces nedara tā, kā gribu es, tad viņas ir pelnījušas tikt sistas ar slapju lupatu. Jo visiem šādā situācijā ir jādzīvo pēc viena scenārija. Un nemaz nedomājiet smaidīt, kuces. Sapratu. Lai Tev jauks vakars.
03.03.2022 22:51 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Miaa @ 03.03.2022 21:51

Nu, šausmas, kā kāds atļaujas smaidīt un likt savus selfijus, ja notiek karš? Bet, ja karš, tpu, tpu, tpu, ieilgs, tad, cerams, vispār neviens vairs neies uz darbu, neēdīs, negulēs, nesmaidīs un selfijus neliks. Jo, ja notiek karš, tad vairs nedrīksti smaidīt un savos sociālajos tīklos likt selfijus vai rakstīt par savu ikdienu? Un, ja cilvēkam šajā dienā ir pirms kāda laika miris kāds tuvinieks, par to arī vairs nedrīkst runāt? Ja? Pareizi sapratu? Es ceru, ka tāpat par "ciniskajām kucēm" ārdījies, kad karš n-tos gadus no vietas notika, piemēram, Afganistānā. Jeb par to tev bija pie vienas vietas? Kāpēc man ir aizdomas, ka atbilde ir apstiprinoša...
Varat arī mani saukt par cinisku, bet, nu, sorry, reāli kretinē tie, kuri citiem pārmet smaidīgu bilžu likšanu vai to, ka sociālajos tīklos par šo tēmu neko neraksta. Nu, kas tev par daļu? Kāpēc tas cilvēks nedrīkstētu smaidīt? Ja nesmaidīs un tikai vaimanās, palīdzēs ukraiņiem? Kā tu zini, kas tam cilvēkam notiek iekšā? Ja neliek sev uz profila bildes Ukrainas karodziņu, tad tas nozīmē, ka vienalga par notiekošo? Ja neraksta par notiekošo, tas nozīmē, ka atbalsta karu? A varbūt tas cilvēks ir pa kluso, nevienam ar to nezīmējoties, ziedojis Ukrainai? Kas tā par debilu tendenci tiesāt visus, kuri šajā sitācijā nerīkojas tā, kā kā pašam liekas pareizi? Iebliezt tām kucēm ar slapju švammi? Nopietni? Ukraiņi, bļin, karo un cīnās par savām dzīvībām, a te viena trako, jo kāds atļaujas sociālajos tīklos ielikt smaidīgu bildi. Goda vārds, šādos apstākļos labi parādās, kuriem līdzcilvēkiem ar psihi kaut kas nav riktīgi. Nedod Dievs ar tādiem reiz nonākt situācijā, kur vienam otru jāatbalsta, kā tas tagad ir Ukrainā.

taa ir necienja pret to,kas notiek liidzaas. Man tieshaam nebija tik daudz emociju, kad karsh notika Siirijaa,jo tas ir taalu. Tas ir pilniigi dabiski,tikpat dabiski,ka mees ikdienaa nedomaajam tik daudz par sievieshu un beernu diskriminaacijaam Taizemee, nabadziigajaam ciltiim Aafrikaa, netaisniibaam Kjiinaa pret darbiniekiem. Bet liidz ko tas skar kaiminjvaltis,tad vajadzeetu atmosties empaatijai. Bet visas taas kuces,kuras turpina teelot it kaa nekas nav bijis izraada elementaaru necienu. Es nesaku,ka tagad ilgstoshi nav jaasmaida, bet kaaamoon karsh ir tik vien 8.dienu,un nevar attureeties no idiotiskiem selfijiem un tiiksminaashanos par savu ig profilinu?
03.03.2022 22:07 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
.
03.03.2022 22:02 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Fitlifeforlife @ 03.03.2022 17:56
Kaapeec jaalauj ilgtoshi blenzt savaa profilaa, ja taapat te naak un no!irs? Domaajiet nevar nevienu saziimeet un saprast, ka blenzh taas, kuras te notirs forumaa? Taa jums arii vajag!
Reaali kretinee taas ciniskaas debiilikes, kuras kara laikaa liek savus selfijus, smaidiigu ikdienu un raksta taa, it kaa nekas nenotiek. Taada dusma parauj,labpraat ieblieztu taam kuceem ar slapju shvammi,varbuut tad atjeegtos. Veel vienu tukshpauri redzeeju rakstaam, ka visiem citiem shodiena ir parasta diena,bet redz vinai shajaa dienaa pirms cik tur gadiem kaads nomiris bija. Pipec vienk. Pasaules naba

Nu, šausmas, kā kāds atļaujas smaidīt un likt savus selfijus, ja notiek karš? Bet, ja karš, tpu, tpu, tpu, ieilgs, tad, cerams, vispār neviens vairs neies uz darbu, neēdīs, negulēs, nesmaidīs un selfijus neliks. Jo, ja notiek karš, tad vairs nedrīksti smaidīt un savos sociālajos tīklos likt selfijus vai rakstīt par savu ikdienu? Un, ja cilvēkam šajā dienā ir pirms kāda laika miris kāds tuvinieks, par to arī vairs nedrīkst runāt? Ja? Pareizi sapratu? Es ceru, ka tāpat par "ciniskajām kucēm" ārdījies, kad karš n-tos gadus no vietas notika, piemēram, Afganistānā. Jeb par to tev bija pie vienas vietas? Kāpēc man ir aizdomas, ka atbilde ir apstiprinoša...
Varat arī mani saukt par cinisku, bet, nu, sorry, reāli kretinē tie, kuri citiem pārmet smaidīgu bilžu likšanu vai to, ka sociālajos tīklos par šo tēmu neko neraksta. Nu, kas tev par daļu? Kāpēc tas cilvēks nedrīkstētu smaidīt? Ja nesmaidīs un tikai vaimanās, palīdzēs ukraiņiem? Kā tu zini, kas tam cilvēkam notiek iekšā? Ja neliek sev uz profila bildes Ukrainas karodziņu, tad tas nozīmē, ka vienalga par notiekošo? Ja neraksta par notiekošo, tas nozīmē, ka atbalsta karu? A varbūt tas cilvēks ir pa kluso, nevienam ar to nezīmējoties, ziedojis Ukrainai? Kas tā par debilu tendenci tiesāt visus, kuri šajā sitācijā nerīkojas tā, kā kā pašam liekas pareizi? Iebliezt tām kucēm ar slapju švammi? Nopietni? Ukraiņi, bļin, karo un cīnās par savām dzīvībām, a te viena trako, jo kāds atļaujas sociālajos tīklos ielikt smaidīgu bildi. Goda vārds, šādos apstākļos labi parādās, kuriem līdzcilvēkiem ar psihi kaut kas nav riktīgi. Nedod Dievs ar tādiem reiz nonākt situācijā, kur vienam otru jāatbalsta, kā tas tagad ir Ukrainā.
03.03.2022 21:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
piecukapeikumetēja @ 03.03.2022 19:18
Stāstu druškai, ka Valdmane ielikusi bija story par NL. Šī taisās iet skatīties kas tā tāda vispār ir, bet Valdmane nobloķējusi šo?? Tādi smiekli sanāca. Nez kādēļ jābloķē cilvēki, kas nemaz neseko??

Vispār jau Jutai ir privātais profils.
Ja jau draudzene nezin kas tā tāda ir, tad jau viņai nav sekojusi. Tātad Juta viņu nav bloķējusi.
03.03.2022 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits