IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
amoreamore @ 25.08.2022 10:15

nu nebija :D tu principiāli nelasi ko Tev atbild? 10% PAGAIDĀM ir tautas saziedotais. Mēs visi zinām, ka tāme augs. Pārējo sedz valsts.
es lasu, vienkārši paralēli strādāju savas un valsts labklājības vārdā 😂
Un man ir skaidrs, ka visu summu ziedojums nenosegs, bet tā tik un tā ir tautas iniciatīva un realizācija-kuru valsts atbalsta! Nevar visu mērīt tikai naudā! Ir tik daudz lietas, kuras tiešām mūsu valstī nav sakārtotas, kāpēc pēkšņi piemineklis ir tas “labklājības slogs”? Pietam šis iedzīvotāju kopīgs lēmums, bet visi citi lēmumi par kuriem nauda aizplūst dievs vien zin kur neviens nerunā. Nerunā, jo slinkums iedziļināties. Tagad ierauga lielos virsrakstus un visi gudri.
Es palieku pie sava, jo ticu, ka šis ir tikai niecīgs solis krievu lašaru saprašanai, ka mēs esam paši par sevi nevis zem kaimiņu karoga, kā tiem patīk domāt..
25.08.2022 10:38 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Katrs ar savu naudu var darīt ko grib,tik pat labi var izrotāt Bralei kāpēc viņa saviem bērniem pērk labas kvalitātes jaunas dārgas drēbes,labāk pirktu lētas un pārējo ziedotu.
Zinu vairākus cilvēkus,kam nav bērnu un viņi ziedo dzīvniekiem ,jo tas viņiem šķiet svarīgāk un bērniem taču ir vecāki ,kuriem viņi būtu jāuztur .katram būs kaut kas savs. Es neziedoju piemineklim,bet regulāri ziedoju Ukrainai un arī latviešiem ,kad redzu kādu kam meklē palīdzību,bet pati es neeju tajā ziedot.lv un meklēju kam noziedot,jo nu visiem jau es nevaru . Tā jau varētu palikt uzreiz bēša ,jo žēl jau visu .
Un nekur nav jau teikts ,ka tas kaimiņš neziedo bērniem . Jābūt īpaši stulbam.lai pēc katra ziedojuma lielitos ,ka esi ziedojis
25.08.2022 10:20 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Huppoo @ 25.08.2022 10:06

Sāksim ar to ka valstij nav nekāda sakara ar pieminekļa nojaukšanu, tauta pati saziedoja! Kāda jums daļa kur es tērēju savu naudu?! Es personīgi noziedoju 15€, bet kas teica, ka es neziedoju arī bērniem? Visas ziedojumu akcijas kas pie mums notiek, fondi utt - nekas no tā visa nav atcelts! Lūdzu, neizdzer šodien savu kafiju, bet noziedo to kādam, kam tavi 3€ noderēs vairāk.
Šis piemineklis ir tikai sākums, kas simbolizē mūsu tautas gribasspēku cīnīties pret citas tautas naidu pret mums!!! Un kas tad ir tie lielie naida kurinātāji - paši krievi, kas svešas valsts svētkus svin mūsu mājās, atbalsta svešas valsts vadītāju kamēr mūsējo nicina utt!!! Es ar lielāko prieku noziedošu nākamajam piemineklim! Bet tajā pašā laikā neatsakot palīdzību kaimiņu bērnam un/vai sunim!
Un ko tā Brale dara latvijas labklājības labā? Neko. Tikai čīkst. Lai iet strādāt, maksā nodokļus, varbūt tad varētu savu muti atvērt. Pēc šī es viņai atsekoju.

Tas, ko viņa dara pati, lai paliek uz viņas sirdsapziņas. Bet es nevaru nepiekrist viņas teiktajam. Tu saki, ka tu saziedosi gan piemineklim, gan sunim. Okay. Bet, kur viņa pateica, ka kaimiņš ir saziedojis viņas bērnam? Nekur. Kaimiņš ir saziedojis tikai piemineklim, un par to ir stāsts. Ka naida iespaidā daži pavisam aizmirst par cilvēciskumu. Ar uguņainām acīm skrien "glābt" latvijas tautu. Latvijas tautu ir kam paglābt, neuztraucieties. Tiem, kas ir virs mums, viņiem ir pietiekami naudas, lai paglābtu mūs. Cita lieta, vai viņi to grib darīt, un darīs no sava maka? Nē. Tad kādēļ mums/jums vēl jāpazemojas, un jāpiemet no sava maka? Glābt tautu ir valsts pienākums. Bet, ja to nedara, tad te arī parādās attieksme pret mums. Kuras nav. Un tad katrs metas ziedot no sava maka. Tā nevajadzētu būt.
25.08.2022 10:16 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Huppoo @ 25.08.2022 10:13
Protams, ka skumjākais šajā visā ir tas, ka valsts nav spējīga segt tik daudz ārstēšanas izmaksas un medikamentus slimajiem (gan bērniem, gan pieaugušajiem) kā to vajadzētu, bet nevajag jaukt divas dažādas lietas! Šī bija tautas iniciatīva un realizācija!

nu nebija :D tu principiāli nelasi ko Tev atbild? 10% PAGAIDĀM ir tautas saziedotais. Mēs visi zinām, ka tāme augs. Pārējo sedz valsts.
25.08.2022 10:15 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Protams, ka skumjākais šajā visā ir tas, ka valsts nav spējīga segt tik daudz ārstēšanas izmaksas un medikamentus slimajiem (gan bērniem, gan pieaugušajiem) kā to vajadzētu, bet nevajag jaukt divas dažādas lietas! Šī bija tautas iniciatīva un realizācija!
25.08.2022 10:13 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Huppoo @ 25.08.2022 10:06

Sāksim ar to ka valstij nav nekāda sakara ar pieminekļa nojaukšanu, tauta pati saziedoja! Kāda jums daļa kur es tērēju savu naudu?! Es personīgi noziedoju 15€, bet kas teica, ka es neziedoju arī bērniem? Visas ziedojumu akcijas kas pie mums notiek, fondi utt - nekas no tā visa nav atcelts! Lūdzu, neizdzer šodien savu kafiju, bet noziedo to kādam, kam tavi 3€ noderēs vairāk.
Šis piemineklis ir tikai sākums, kas simbolizē mūsu tautas gribasspēku cīnīties pret citas tautas naidu pret mums!!! Un kas tad ir tie lielie naida kurinātāji - paši krievi, kas svešas valsts svētkus svin mūsu mājās, atbalsta svešas valsts vadītāju kamēr mūsējo nicina utt!!! Es ar lielāko prieku noziedošu nākamajam piemineklim! Bet tajā pašā laikā neatsakot palīdzību kaimiņu bērnam un/vai sunim!
Un ko tā Brale dara latvijas labklājības labā? Neko. Tikai čīkst. Lai iet strādāt, maksā nodokļus, varbūt tad varētu savu muti atvērt. Pēc šī es viņai atsekoju.

Ko? Nav sakara? Nuuuuuuuu jau nuuu jau, sakars vistiešākais. Tā itkā saziedotās naudas pietiks.
https://nra.lv/latvija/388276-zinams-uzvaras-pieminekla-nojauksanai-paredzeto-izmaksu-sadalijums-papildinats.htm
Bet saziedoja tikai 200k. Vai tiešām valsts nemaksā un viss tiek darīts par ziedojumiem?
vari neatbildēt - maz interesē cilvēka viedoklis, kas "sāksim ar to, ka...", un sāk nepareizi :D
25.08.2022 10:09 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
Kitijaaaa @ 25.08.2022 00:23

Kaspars laikam viņu 95-100% (?) uztur, tādēļ tur ir pavisam citādāk nekā divu 9-17 strādājošu cilvēku attiecībās.

viņa pati pelna ar savu marokas kosmētiku
25.08.2022 10:08 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Brendija @ 25.08.2022 09:49

Zini, sava taisnība viņai ir. Reizēm tas tautas naids pret otru ir tik liels, ka gatavi līst zem vilciena tikai, lai otrs nedabūtu kāroto. No sērijas, labāk kļūšu pats par vergu un kalpu, tikai lai otrs nekļūst par karali. Tas ir absurdi, jo netiek domāts par pašu/paša labklājību, bet par kaut kādām globālām/netaustāmām lietām, kur tāpat tavu atbalstu neviens nepamanīs un nenovērtēs. Šajā gadījumā palīdzība reālam cilvēkam karmas ziņā atmaksātos 10x vairāk, nekā "ziedojums" peimineklim. Vtf, valstij absolūt nav naudas, ka jābūt nozombētam tiktāl, ka vēl jāpiemet betonam no sava maka???

Sāksim ar to ka valstij nav nekāda sakara ar pieminekļa nojaukšanu, tauta pati saziedoja! Kāda jums daļa kur es tērēju savu naudu?! Es personīgi noziedoju 15€, bet kas teica, ka es neziedoju arī bērniem? Visas ziedojumu akcijas kas pie mums notiek, fondi utt - nekas no tā visa nav atcelts! Lūdzu, neizdzer šodien savu kafiju, bet noziedo to kādam, kam tavi 3€ noderēs vairāk.
Šis piemineklis ir tikai sākums, kas simbolizē mūsu tautas gribasspēku cīnīties pret citas tautas naidu pret mums!!! Un kas tad ir tie lielie naida kurinātāji - paši krievi, kas svešas valsts svētkus svin mūsu mājās, atbalsta svešas valsts vadītāju kamēr mūsējo nicina utt!!! Es ar lielāko prieku noziedošu nākamajam piemineklim! Bet tajā pašā laikā neatsakot palīdzību kaimiņu bērnam un/vai sunim!
Un ko tā Brale dara latvijas labklājības labā? Neko. Tikai čīkst. Lai iet strādāt, maksā nodokļus, varbūt tad varētu savu muti atvērt. Pēc šī es viņai atsekoju.
25.08.2022 10:06 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Brendija @ 25.08.2022 09:49

Zini, sava taisnība viņai ir. Reizēm tas tautas naids pret otru ir tik liels, ka gatavi līst zem vilciena tikai, lai otrs nedabūtu kāroto. No sērijas, labāk kļūšu pats par vergu un kalpu, tikai lai otrs nekļūst par karali. Tas ir absurdi, jo netiek domāts par pašu/paša labklājību, bet par kaut kādām globālām/netaustāmām lietām, kur tāpat tavu atbalstu neviens nepamanīs un nenovērtēs. Šajā gadījumā palīdzība reālam cilvēkam karmas ziņā atmaksātos 10x vairāk, nekā "ziedojums" peimineklim. Vtf, valstij absolūt nav naudas, ka jābūt nozombētam tiktāl, ka vēl jāpiemet betonam no sava maka???

es arī tomēr piekritīšu. mani pārsteidz, ka cilvēki nav sapratuši, ka šī ir manipulācija no valdības puses, lai cilvēkus vienkārši kūdītu vienam pret otru. krievu ar latvieti, latvieti ar citu latvieti, krievu ar krievu. globāli - mūsu zemē no tā labāk nepaliek.
kaut protestu akcijas pret lietām, kas notiek mūsu zemē tā vienotu cilvēkus, jo būsim godīgi - pēc pieminekļa nojaukšanas jūsu rēķini nesamazināsies, veselības aprūpe nekļus pieejamāka, izglītības kvalitāti tas arī neietekmēs. :)
25.08.2022 10:00 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Huppoo @ 25.08.2022 09:43
https://failiem.lv/u/7zwv5vfxa
??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Pilnīgi gribas viņai iesist par stulbumu.

Zini, sava taisnība viņai ir. Reizēm tas tautas naids pret otru ir tik liels, ka gatavi līst zem vilciena tikai, lai otrs nedabūtu kāroto. No sērijas, labāk kļūšu pats par vergu un kalpu, tikai lai otrs nekļūst par karali. Tas ir absurdi, jo netiek domāts par pašu/paša labklājību, bet par kaut kādām globālām/netaustāmām lietām, kur tāpat tavu atbalstu neviens nepamanīs un nenovērtēs. Šajā gadījumā palīdzība reālam cilvēkam karmas ziņā atmaksātos 10x vairāk, nekā "ziedojums" peimineklim. Vtf, valstij absolūt nav naudas, ka jābūt nozombētam tiktāl, ka vēl jāpiemet betonam no sava maka???
25.08.2022 09:49 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Meitenearputniem @ 25.08.2022 09:11

Ja tev pazūd 350€ un tu jau esi pietiekami turīgs un nekādu šādu kursu nevajag.
Ja kāds var tos 500€ atļauties ,tad labāk aiziet pie laba psihologa,kas sakārtot domu gājienu un pašvērtējumu .

Es personīgi zinu divas paziņas kas apmeklē Uresinas kursus un viņas ir diezgan labi situētas..pilnīgi nejauši sarunas laikā to izspļāva un es pati biju pārsteigta (neviena nav ig aktīva, lai to varētu pamanīt) un tās bija pirmās atsauksmes no ne-instagramma. Neviena savu ieguldījumu nenožēlo.
25.08.2022 09:48 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
https://failiem.lv/u/7zwv5vfxa
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Pilnīgi gribas viņai iesist par stulbumu.
25.08.2022 09:43 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
es tikai ceru, ka Spriņģe pastāstīs par Uresinu visu - par nodokļu mahinācijām, attieksmi pret darbiniekiem, par verdošu ūdeni uz darbinieku rokām, jo Lieņukam paslīdēja rociņa trīs reizes dienā. fuck, es vnk šo cilvēku pazīstu TIK ilgi, un man neiet kopā viņas psihais raksturs un pēkšņās agresijas lēkmes, ar to cik apzināta, laimīga un vieda viņa ir ķipa kļuvusi. TIEŠI KĀ VAR MĀCĪT BIZNESU CILVĒKS, KAS MAKSĀJA APLOKSNĒS? Mani reāli trigero Uresina.
25.08.2022 09:39 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Meitenearputniem @ 25.08.2022 09:11

Ja tev pazūd 350€ un tu jau esi pietiekami turīgs un nekādu šādu kursu nevajag.
Ja kāds var tos 500€ atļauties ,tad labāk aiziet pie laba psihologa,kas sakārtot domu gājienu un pašvērtējumu .

Nu man arī grūti noticēt, ka tādas, kas nejauši atrod simtus somās/kabatās, ir Uresinas klientes... Man arī ir bija ka atvilktnē aizmirstu 600 eur un atrodot nodomāju - ak pareiz! Bet tad man ne tuvu nebija situācija, kad vispār ietu pie tādas Uresinas vai ka viņai rakstītu par to pateicības vēstuli. Lienei arī iepriekš bija mazticamas atsauksmes no kkāda (laikam lietuviešu?) klienta, kas pateicoties viņai noslēdzis miljonus vērtu līgumu. Es saku - BULLSHIT :))
25.08.2022 09:23 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Enazenaz @ 25.08.2022 08:31
Uresinas vēstules tiešām liekās parodija. Vai nu viņas naudas figņas iet turīgas sievietes vai pilnīgi stulbas, jo kā var nepamanīt, ka pazuduši 350€? Un tad maģiski atrodās kādā no somām ?

Ja tev pazūd 350€ un tu jau esi pietiekami turīgs un nekādu šādu kursu nevajag.
Ja kāds var tos 500€ atļauties ,tad labāk aiziet pie laba psihologa,kas sakārtot domu gājienu un pašvērtējumu .
25.08.2022 09:11 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Uresinas vēstules tiešām liekās parodija. Vai nu viņas naudas figņas iet turīgas sievietes vai pilnīgi stulbas, jo kā var nepamanīt, ka pazuduši 350€? Un tad maģiski atrodās kādā no somām 😁
25.08.2022 08:31 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
Uresina un Milzarāja ar savām “klientu” atsauksmēm storijos ir tik smieklīgas. Jebkurš Instagramā var atvērt divus paralēlos kontus un sūtīt pats sev “godīgas atsauksmes” cik tik negribās 🤣
Bagātības formula rullē 😂 Kā tad! Meli un cilvēku čakarēšana Ļenai rullē. Ļoti gaidu to Spriņģes filmu, kas šitās meles atmaskos!
25.08.2022 08:21 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.06.2013
Kā Jutai Valdmanei vienmēr tik smuki mati izskatās? Kā viņa viņus tur sapin?
25.08.2022 07:49 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Kitijaaaa @ 25.08.2022 00:23

Kaspars laikam viņu 95-100% (?) uztur, tādēļ tur ir pavisam citādāk nekā divu 9-17 strādājošu cilvēku attiecībās.

Kasparam tak nav naudas, domāju, ka Olga pati diezgan mēģina nopelnīt +vēl šovā maksā.
25.08.2022 07:32 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Nezinu, vai šeit jau bija par to runāts, bet kur Jeļena ir iegādājusies divistabu dzīvokli?
No 8kvm uz 60kvm ir liels apgreids. 😄
25.08.2022 06:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits