IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2537
Reģ: 05.12.2021
A kam Karadžanai lielāku dzivokli? Viņa taču tur pārsvarā dzīvos viena ar bērnu un virs brauks ciemos. Viņa pati teica, ka jā, virs kārto uzturēšanās atļaujas, lai varētu ciemoties ilgāk, bet pārvākties pavisam viņš netaisās. Arī darba pagaidām paliks Turcijā. Praktiski, tas būs viņas ikdienas miteklis. Un priekš mātes un meitas un reizēm vīra.... Tīri OK.
Un tūlīt es dabūšu pa krāgu.. Bet man mazliet patīk tas viņas mēbeles. Bet tikai tāpēc, ka es esmu vārna uz spīdumiem un baltā krāsabman ar ļoti . Man tāds iekārtojums nekad nebūs,bet nezinu kāpēc tas viņas stiliņš tur man patīk. 🤣😀😀🤣🤣
10.09.2022 23:15 |
 
Reitings 159
Reģ: 24.02.2013
Kairi @ 10.09.2022 21:22
Un, ja kāds izdomās teikt, ka Juta negāja prom no toksiskas vides dažādu apsvērumu dēļ....Viss populārākais iemesls neiet prom ir finanses vai bailes par to, ka neatradīs citu vietā. Kā redzams, Jutas gadījums nav ne viens ne otrs. Man pat izskatās, ka esot attiecībās ar Gintu, viņa vēl strādāja, tagad pilnīgs chill??

Esmu taisījusi uzacis pie viņas, drīzumā jāatjauno, cerams, ka tomēr strādā 😄
Man ļoti patika ar viņu runāt, atstāja ļoti patīkamas un skaistas sievietes iespaidu
10.09.2022 22:43 |
 
Reitings 2145
Reģ: 13.07.2016
Nu cmoon, skaidrs kā diena, ka Gints ar to bērnu iekrita, neticu, ka bija plānots, 100%. Neizskatās arī, ka viņš ģimeni vai bērnu ir licis augstāk par sevi pašu. Visas tās mūžīgās spoguļbildes, reāls narciss. Varētu būt, ka Jutai ir kāds aizvainojums, bet teikšu, ka man bieži vien viņas domu gājiens šķiet ļoti pareizs un atklāts. Un arī vienā intervijā viņa atzina, ka bijusi tā, kura pielikusi punktu, kaut vai Gints to neesot gribējis.
10.09.2022 22:16 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Linus @ 10.09.2022 16:16
Karadžanu dzīvoklis ir MAZIŅŠ, šaujiet kaut nost. Ar mazu bērnu pa vidu, tur nebūs, kur apgriezties. Un viss balts, kafijas galdiņš no stikla, pati Jeļena pa logu filmē visu apkārtni- bērnu drošība gar zemi. ?? Un šī sieviešu suga, kas desmit reizes atkārto vārdu ‘vīrs’. Jā, mēs sapratām- tu esi precējusies! :D Bet tavam vīram ir arī vārds! :D

Noteikti visas ģimenes, un tu pati dzīvo 100m2 dzīvokļos. 🤦🏼‍♀️ Džīzas, lielākā daļa ģimeņu dzīvo tādos dzīvokļos, bet jāpiekasās tikai Jeļenai. Ej kaimiņiem, kuriem divistabu dzīvokļi, klauvē pie durvīm, un saki, ka viņiem nav kur apgriezties
10.09.2022 22:00 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
fifa @ 09.09.2022 22:33
Sandijai arī jauns drēbju bizness?!
tā izskatās. Un jā, es arī pabrīnījos par izvēli tirgot drēbes , bet nauda jāpelna šajos laikos kā var , tas nu fakts.
10.09.2022 21:23 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Un, ja kāds izdomās teikt, ka Juta negāja prom no toksiskas vides dažādu apsvērumu dēļ....Viss populārākais iemesls neiet prom ir finanses vai bailes par to, ka neatradīs citu vietā. Kā redzams, Jutas gadījums nav ne viens ne otrs. Man pat izskatās, ka esot attiecībās ar Gintu, viņa vēl strādāja, tagad pilnīgs chill😀👍
10.09.2022 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
chiepinja @ 10.09.2022 15:30
nezinu vai tikai baimas vai kā…bet viņi vairākkārtīgi esot mēģinājuši tikt pie bērniņa. Savstarpēji apvainojumi, kurš vainīgs. Nesaskaņas, šķiršanas. Un lai Gints pieradītu savu ego, ka viņš ir VECIS, tāpēc tik ātri mazais ar Jekaterinu. Nu Jutai tas sāp, un viņas pretreakcija ir apvainojumi.

Juta gribēja bērnus, Gints nē. Pēc tam šis publiski pateica, ka vispār gribot gan, bet ne ar Jutu. Juta jau laulības laikā čatoja ar Juri un sūdzēja savu sāpi. Gints pēc izšķiršanās dažu mēnešu laikā uzcirta bērnu citai.
10.09.2022 21:11 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Identiski to pašu, ko jau citas rakstīja, nodomāju par to Jutas storiju ar ģimenes bildi. Es Jutai sekoju ļoti ilgu laiku un neilgi pirms šķiršānās ar Gintu, viņai profilā bija kaut kāds kopīgs selfijs ar viņu un tekstu, ka vienam nepatīk karuseļi, otram šausmenes, bet viens otram pielāgojas, jo ļoti mīl...Neilgu laiku pēc tā posta publikācijas, parādījās ziņas par šķiršanos. Nezinu kurš bija iniciators, bet, Juta, ja jau biji attiecībās tik ilgi un tik ļoti sevi pozicionē kā sievieti ar galvu uz pleciem, negribu ticēt, ka dzīvoji tik ļoti toksiskā vidē. Nu būtu mukusi no tā toksiskā Ginta jau krietni ātrāk nevis rādījusi laimīgo fasādi. Kaut kā parodoksāli sanāk, Gints ir toksiskais, bet Juta ir tieši tā, kas pamanīsies pie katras iespējas kaut ko tādu rakstīt, lai gan jau gadi pagājuši un katram sava dzīve. Arī es domāju, ka Jutai savā ziņā kremt, ka sliktajam zēnam Gintam ir gan sieva, gan bērns, arī ceļojumu dzīves stils, kamēr Juta joprojām skraida riņķī poļu saules griezuma kleitās un dzīve īsti neprogrosē uz priekšu ar jauno boyfriendu.
10.09.2022 21:10 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Ohoho, neticeju, ka to kadreiz teiksu, bet Dzenites posts ir trapits 100 nieka.
10.09.2022 20:56 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
chiepinja @ 10.09.2022 15:30
nezinu vai tikai baimas vai kā…bet viņi vairākkārtīgi esot mēģinājuši tikt pie bērniņa. Savstarpēji apvainojumi, kurš vainīgs. Nesaskaņas, šķiršanas. Un lai Gints pieradītu savu ego, ka viņš ir VECIS, tāpēc tik ātri mazais ar Jekaterinu. Nu Jutai tas sāp, un viņas pretreakcija ir apvainojumi.
baumas :)
10.09.2022 19:15 |
 
Reitings 3440
Reģ: 30.01.2022
Karadžanu dzīvoklis ir MAZIŅŠ, šaujiet kaut nost. Ar mazu bērnu pa vidu, tur nebūs, kur apgriezties. Un viss balts, kafijas galdiņš no stikla, pati Jeļena pa logu filmē visu apkārtni- bērnu drošība gar zemi. 👍🏻 Un šī sieviešu suga, kas desmit reizes atkārto vārdu ‘vīrs’. Jā, mēs sapratām- tu esi precējusies! :D Bet tavam vīram ir arī vārds! :D
10.09.2022 16:16 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Hubabuba @ 10.09.2022 13:59

Man liekas ka viņai kautkāds aizvainojums vel palicis. Jo nu 2 gadi jau pagājuši, par ilgu viņa tur ņemas, vel jo vairāk ja pašai tik laimīgas jaunās attiecības.
nezinu vai tikai baimas vai kā…bet viņi vairākkārtīgi esot mēģinājuši tikt pie bērniņa. Savstarpēji apvainojumi, kurš vainīgs. Nesaskaņas, šķiršanas. Un lai Gints pieradītu savu ego, ka viņš ir VECIS, tāpēc tik ātri mazais ar Jekaterinu. Nu Jutai tas sāp, un viņas pretreakcija ir apvainojumi.
10.09.2022 15:30 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
SantaBarbara @ 10.09.2022 09:12

Es atkal kaut ,kā Savādāk sapratu,nav tā ka Jutas tetim Gints nepatika?
Jo tur bija kaut kas par ,cik vinja laimiga ,ka tas esot bijis tieši vinas teta ierosinajums tai bildei un ka vieniga kopbilde utml!
Ja,godīgi man liekas bērniškīgi cik gadi jau pagajuši ,bet Juta joprojam megina katru reizi kaut ko par Gintu uzrakstīt vai likt saprast,ka tur kaut kas nebija labi un vinš bija toxic!
Vareja ielikt bildi ,viss forshi ,bet nafig tā piebilde,ka šis bez maz vai ir daudz vairak special,jo redz ar iepriekshejo viru nav pat nevienas kopbildes ar vecakiem,apmēram zemteksts,ka Juris visiem ir daudz svarigaks vai tas ka visiem daudz labakas attiecibas,nu kaut kads zemteksts tur bija atkal Ginta virziena!
Mēs visi jau sen sapratām ,ka Gints ir toxic narciss un Juris ir 100x labāks utt ,bet priekš kam joprojam ir jaruna par to pagatni!

Man liekas ka viņai kautkāds aizvainojums vel palicis. Jo nu 2 gadi jau pagājuši, par ilgu viņa tur ņemas, vel jo vairāk ja pašai tik laimīgas jaunās attiecības.
10.09.2022 13:59 |
 
Reitings 21689
Reģ: 18.08.2022
Danuta @ 10.09.2022 09:00

Kādā sviestā tad iet Jekaterina?

Gan jau tie tik tok ko vina vienu laiku taisija!😀
Diez vel taisa ?
Tagad jau izskatas ,ka strada un vingro diez vai laiks tam visam !
10.09.2022 09:14 |
 
Reitings 21689
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 10.09.2022 07:41
Jutai storijos bilde un komentārs par to,ka tā vienīgā bilde ar otro pusīti un vecākiem . Nu ja Gintam jau derēja tikai profesionāli iestudētas bildes . Nezinu kāpēc,bet man viņš šķiet toksisks. Skatoties cik brīvi šobrīd jūtas Juta un kāda sviesta iet viņa jaunā sieva...

Es atkal kaut ,kā Savādāk sapratu,nav tā ka Jutas tetim Gints nepatika?
Jo tur bija kaut kas par ,cik vinja laimiga ,ka tas esot bijis tieši vinas teta ierosinajums tai bildei un ka vieniga kopbilde utml!
Ja,godīgi man liekas bērniškīgi cik gadi jau pagajuši ,bet Juta joprojam megina katru reizi kaut ko par Gintu uzrakstīt vai likt saprast,ka tur kaut kas nebija labi un vinš bija toxic!
Vareja ielikt bildi ,viss forshi ,bet nafig tā piebilde,ka šis bez maz vai ir daudz vairak special,jo redz ar iepriekshejo viru nav pat nevienas kopbildes ar vecakiem,apmēram zemteksts,ka Juris visiem ir daudz svarigaks vai tas ka visiem daudz labakas attiecibas,nu kaut kads zemteksts tur bija atkal Ginta virziena!
Mēs visi jau sen sapratām ,ka Gints ir toxic narciss un Juris ir 100x labāks utt ,bet priekš kam joprojam ir jaruna par to pagatni!
10.09.2022 09:12 |
 
Reitings 21689
Reģ: 18.08.2022
JERSIKA @ 10.09.2022 08:09

Piekrītu. Mazā telpā grib sabāzt tik daudz kā 3-istabu dzīvoklī. Tas viss arī diezgan ne gaumīgi. Lai uzvilktu to trako laineri un pieliku liekos matus, nu nav nepieciešams tādas tarataikas, spoguļgalds un viss pārējais - lieka vietas izmantošana. Pluss vēl minēja, ka arī tur būs vēl Stefānijas spēļu stūris :D
Sākums šķita samērā daudzsološi, bet nu ir viss balts un ar grabuļiem.

Es esmu minimālisma piekritēja,lidz ar to man ar ne visai -sākums bija daudzsološs ,bet nu jā par gaume nestrīdās,kā saka!
Varēja mierigi ielikt to galdu un talak atdalit atputas zonu ar divanu to kafijas galdu varbūt tv un to sturiti meitai un guljamistaba ielikt kosmetika galdinju un padomat vai tos visus parejos plauktus vajag !
Tagad ir tā ,kā pelju migā viss savilkts iekšā!
Vēl piebilde ,krasu salikums -nu nafig to balto visur vajadzeja ,kaut kas tur neiet kopā!
Un tas baltais plastmasas trauku paliknis nu moins,tik nu Jelenas stilā😀vareja tak iebuvet kāda no plauktiem to trauku zavetaju!
Vinjai tik daudz gadu bija ,lai sagatavotos tiesham nav paskirstijusi nevienu majas iekartoshanas zurnalu!
Bet nu varbūt šis ir pirmais mēginājums ,varbūt ar laiku izdosies iekartot labāk!
10.09.2022 09:03 |
 
Reitings 7380
Reģ: 09.09.2021
Meitenearputniem @ 10.09.2022 07:41
Jutai storijos bilde un komentārs par to,ka tā vienīgā bilde ar otro pusīti un vecākiem . Nu ja Gintam jau derēja tikai profesionāli iestudētas bildes . Nezinu kāpēc,bet man viņš šķiet toksisks. Skatoties cik brīvi šobrīd jūtas Juta un kāda sviesta iet viņa jaunā sieva...

Kādā sviestā tad iet Jekaterina?
10.09.2022 09:00 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
missfortune @ 10.09.2022 07:14
Kā var nopirkt normālu dzīvokli un iekārtot tik bezgaumīgi, kā to dara Karandža?
Tas kosmētikas galdiņš ar diviem skapjiem sānos un tām gleznām aiz muguras. ?
Un vienā telpā četri galdi - ēdamgalds, datorgalds, kosmētikas galds, žurnālgaldiņš.
Interesanti, ka pārejot no 10 uz 50 kvadrātmetriem vienalga viss būs piekrauts līdz augšai.

Piekrītu. Mazā telpā grib sabāzt tik daudz kā 3-istabu dzīvoklī. Tas viss arī diezgan ne gaumīgi. Lai uzvilktu to trako laineri un pieliku liekos matus, nu nav nepieciešams tādas tarataikas, spoguļgalds un viss pārējais - lieka vietas izmantošana. Pluss vēl minēja, ka arī tur būs vēl Stefānijas spēļu stūris :D
Sākums šķita samērā daudzsološi, bet nu ir viss balts un ar grabuļiem.
10.09.2022 08:09 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Jutai storijos bilde un komentārs par to,ka tā vienīgā bilde ar otro pusīti un vecākiem . Nu ja Gintam jau derēja tikai profesionāli iestudētas bildes . Nezinu kāpēc,bet man viņš šķiet toksisks. Skatoties cik brīvi šobrīd jūtas Juta un kāda sviesta iet viņa jaunā sieva...
10.09.2022 07:41 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Kā var nopirkt normālu dzīvokli un iekārtot tik bezgaumīgi, kā to dara Karandža?
Tas kosmētikas galdiņš ar diviem skapjiem sānos un tām gleznām aiz muguras. 🙈
Un vienā telpā četri galdi - ēdamgalds, datorgalds, kosmētikas galds, žurnālgaldiņš.
Interesanti, ka pārejot no 10 uz 50 kvadrātmetriem vienalga viss būs piekrauts līdz augšai.
10.09.2022 07:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits