IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Jā, lai nu kas, Jeļenas dzīvē nav, ko apskaust. Es gan nesaku, ka viņa ir slikta vai kā (manuprāt, viņa ir ļoti jauka mamma), bet skaust tiešām tur nav ko. Cilvēks ar saviem putniem, man arī tā izlikšanās nešķiet nekas wow.
22.08.2022 09:37 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
.Eksperte. @ 22.08.2022 06:25

"Neveiksmīgās skaudules" ?
Čista neskauž tāda dzīve :D, bet turks varēja netērēt savus pēdējos dolārus chanel bezgaumīgam lakatam, bet aizsūtīt savu sievu pie stilista, normāla friziera. Tam gan viņam nevajag žēlot, bet kārtējais grabulis, skumji.
22.08.2022 09:35 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Olly30 @ 22.08.2022 09:12
ka jus vispar caur bildem varat saprast ,kas ir feiks un kas orgināls.

Tur jau tā lieta, ka viņas tikai pieņem. Mūsdienās, ja nav ofic izpakošanas, tad tiek uzskatīts, ka tas ir fake. Atceraties to LV somu, ko Sauliete nopirka ārzemēs?Viņa jau taču arī taisīja ar visu izpakošanu. Tā ir piebilde pie tā, ka izpakošanas taisa pat acīmredzami turīgi cilvēki, un nejau tikai tie, kas grib tikai paspīdēt.
22.08.2022 09:31 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mc.Queen @ 22.08.2022 09:02
Tās feikās Chanel someles, kas viņai sekcijā sasēdinātas, ja būtu autentiskas, maksātu vairāk kā viena plastiskā operācija. :)
ka jus vispar caur bildem varat saprast ,kas ir feiks un kas orgināls.
22.08.2022 09:12 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Tās feikās Chanel someles, kas viņai sekcijā sasēdinātas, ja būtu autentiskas, maksātu vairāk kā viena plastiskā operācija. :)
22.08.2022 09:02 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
es domāju, ka Jelena ir baigā krājēja. Dzīvojot pie vecākiem, droši vien nemaksā par īri un komunālos, tad var atlikt savu ierēdņa aldziņu un nopirkt to Chanel lūpukrasu. Savu naudu tērē saldumiem un brendīgajiem sīkumiņiem. Vai kā n.gadus atpakaļ pati sakrāja plastiskajām operācijām, tas ir iespējams ar vidusmēra algu.
22.08.2022 08:25 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Brendija @ 21.08.2022 21:48

Bet cik var malt vienu un to pašu?! Sāksim jau ar to, ka unpacking taisa arī insta modeles. Paseko jebkurai un regulāri redzēsi unpacking un ntos selfijus salonā.
Otrkārt, es pilnībā saprotu Jeļenu, kāpēc tieši VIŅA taisa unpacking. Jo pret viņu jau izsens ir heits. Un ikviena lieta, kas viņai parādās, apriori būs "turcijas feiks". Pat tagad kāda atļāvās pieminēt, ka gan jau vīrs no Turcijas atveda... tādēļ jau vien ir vērts taisīt tos unpacking un entos foto no salona, lai dažu labu te noliktu pie vietas.
Un, treškārt, kāda jau te minēja, ka Jeļena aug un iet uz priekšu. Un es pilnībā tam piekrītu. Jo, ja agrāk viņa bija feiku karaliene, tad tagad ar visiem saviem unpacking grib parādīt, ka ir augusi. Tikai šeit neveiksmīgās skaudules joprojām viņu grib noniecināt, rakstot, ka aplīmē HP kompi ar blingiem, kad šai jau labu laiku atpakaļ ir kaut kāds tur krutais monitors. Iespējams labāks, nekā, no kura jūs šo drukājat.

"Neveiksmīgās skaudules" 🤣
22.08.2022 06:25 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
Varbūt pietiek par to turku wannabe princesi karadžanu? Kas jūs nesaprotat ka viņa pašapmierinās no šī visa haipa?
Labāk parunājam par Sudrabkājas OF panākumiem.
21.08.2022 23:09 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SantaBarbara @ 21.08.2022 21:10

Plus Jelinska diez vai ieliks story ar unpacking no entajiem rakursiem,vienkarshi vēlāk mēs redzetu tās drebes vinai mugurā!
Šo jau sen esmu ievērojusu starp to kam ir /nav nauda ,bet mēgina pacelt vienu limeni !
Tām kam nav nauda -nopērk kaut ko dārgāku -atrāda 10x story,no visiem rakursiem,vel uztaisa aprakstu utt!
Kam ir nauda -nopērk to pašu lietu ,aiziet mājās un uz velk , kad vajag ,the end ,nav big deal par pašu pirkumu vispār ,jo kad nauda ir tik daudz ,tam lietam nav tādas vērtības vairs.

Bet cik var malt vienu un to pašu?! Sāksim jau ar to, ka unpacking taisa arī insta modeles. Paseko jebkurai un regulāri redzēsi unpacking un ntos selfijus salonā.
Otrkārt, es pilnībā saprotu Jeļenu, kāpēc tieši VIŅA taisa unpacking. Jo pret viņu jau izsens ir heits. Un ikviena lieta, kas viņai parādās, apriori būs "turcijas feiks". Pat tagad kāda atļāvās pieminēt, ka gan jau vīrs no Turcijas atveda... tādēļ jau vien ir vērts taisīt tos unpacking un entos foto no salona, lai dažu labu te noliktu pie vietas.
Un, treškārt, kāda jau te minēja, ka Jeļena aug un iet uz priekšu. Un es pilnībā tam piekrītu. Jo, ja agrāk viņa bija feiku karaliene, tad tagad ar visiem saviem unpacking grib parādīt, ka ir augusi. Tikai šeit neveiksmīgās skaudules joprojām viņu grib noniecināt, rakstot, ka aplīmē HP kompi ar blingiem, kad šai jau labu laiku atpakaļ ir kaut kāds tur krutais monitors. Iespējams labāks, nekā, no kura jūs šo drukājat.
21.08.2022 21:48 |
 
Reitings 20826
Reģ: 18.08.2022
Kacha33 @ 21.08.2022 21:24
Elīn, tak nomierinies. Mēs sapratām, ka viņa tev nereāli besī. Tevi pēc Tava rakstības stila var atpazīt. Pati Tu bàz entos storijus ar savām CDior fake tupelēm un fake zābakiem. Vista Tu esi.

Šoreiz galīgi garām ar atmaskošanu!
Ja,es būtu Elína ,tad pie reizes izmantotu izdevību un pierakstītu ,ka man taču ir jaunais BMW un dzivoju Jaunajā Teikā laimīgi precējusies!😀😀
Par sevi runājot ,fake somas un lupatas nepērku,ja nevaru atljauties īstu ,uzskatu ir smieklīgi pirkt fake ,lai tikai ieklautos kaut kādā noteiktā sabiedrības slānī vai izceltos uz citu fonu!
21.08.2022 21:43 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
SantaBarbara @ 21.08.2022 18:44

Ah atkal jau !
Jā,mēs jau sapratām ,ka Tu sapno par tādu pašu “dārgo dzīvi ,kā Jelenai “,bet ir realitātē cilvēki kas redz cauri tai Jelenas feikošanai Tev varbūt vina spēj pārdot to savu luxury lifestyle ,bet beidz uzvilkties, ja citi Tev nepiekrīt!
Skatos uz Jelenu un tas man atgādina tos ståstus par stundentu ,kas nopērk jaunāko iPhone un pēc tam kojās ēd roltonu,jo nav naudas nekam citam ,bet toties ir entie story ar jauno IPhone IG ??
Nu Jelena Protams roltonu neėd ,bet stāsta morāli cerams uztvēri …

Skaties plašāk- pilni pagalmi guļamrajonos ar auto šo dzīvokļu vērtībā. Agrāk es arī to nesapratu, bet tagad domāju- nu katram ir savs prieks dzīvē. Ir cilvēkam sapnis un kāds tam krāj, neatkarīgi no dzīvesstila. Man pilnīgi bail pirkt kaut ko no dārgā gala, apsmies 😁 Un ko tad man attiekties no nosacītā lakata chanel, ka uz to godīgi krāju 5 gadus!?
21.08.2022 21:42 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
SantaBarbara @ 21.08.2022 21:10

Plus Jelinska diez vai ieliks story ar unpacking no entajiem rakursiem,vienkarshi vēlāk mēs redzetu tās drebes vinai mugurā!
Šo jau sen esmu ievērojusu starp to kam ir /nav nauda ,bet mēgina pacelt vienu limeni !
Tām kam nav nauda -nopērk kaut ko dārgāku -atrāda 10x story,no visiem rakursiem,vel uztaisa aprakstu utt!
Kam ir nauda -nopērk to pašu lietu ,aiziet mājās un uz velk , kad vajag ,the end ,nav big deal par pašu pirkumu vispār ,jo kad nauda ir tik daudz ,tam lietam nav tādas vērtības vairs.
Elīn, tak nomierinies. Mēs sapratām, ka viņa tev nereāli besī. Tevi pēc Tava rakstības stila var atpazīt. Pati Tu bàz entos storijus ar savām CDior fake tupelēm un fake zābakiem. Vista Tu esi.
21.08.2022 21:24 |
 
Reitings 20826
Reģ: 18.08.2022
anonymus @ 21.08.2022 20:55
For real babes, Karadžana to vienu chanell maisu vēl 101 storijā parādīs, vēl mājā aiz ikea sekcijas stikla ieliks , izprintēs, pielīmēs utt utt un tā joprojām :D, taj pat laikā Jelinska, Homutova n co mēnesī vismaz reizi lido uz cannes vai to pašu Franciju un atved pa 5-6 tādiem maisiem, + vēl katru mēnesi iepērkas ,, mon tereza''veikalā internetā. Nu tas tā, lai saprotiet kontrastu starp Jeļenas Luxary un co. ;)

Plus Jelinska diez vai ieliks story ar unpacking no entajiem rakursiem,vienkarshi vēlāk mēs redzetu tās drebes vinai mugurā!
Šo jau sen esmu ievērojusu starp to kam ir /nav nauda ,bet mēgina pacelt vienu limeni !
Tām kam nav nauda -nopērk kaut ko dārgāku -atrāda 10x story,no visiem rakursiem,vel uztaisa aprakstu utt!
Kam ir nauda -nopērk to pašu lietu ,aiziet mājās un uz velk , kad vajag ,the end ,nav big deal par pašu pirkumu vispār ,jo kad nauda ir tik daudz ,tam lietam nav tādas vērtības vairs.
21.08.2022 21:10 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
For real babes, Karadžana to vienu chanell maisu vēl 101 storijā parādīs, vēl mājā aiz ikea sekcijas stikla ieliks , izprintēs, pielīmēs utt utt un tā joprojām :D, taj pat laikā Jelinska, Homutova n co mēnesī vismaz reizi lido uz cannes vai to pašu Franciju un atved pa 5-6 tādiem maisiem, + vēl katru mēnesi iepērkas ,, mon tereza''veikalā internetā. Nu tas tā, lai saprotiet kontrastu starp Jeļenas Luxary un co. ;)
21.08.2022 20:55 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Es atkal nesaprotu, kas tajā Chanel tik kolosāls, lai kaut mazāko lakatiņu tur nopirkt būtu tāds sapnis +30 sievietei. Nu tiešām nesaprotu. Kas tajās Chanel somās tāds, lai tērētu tūkstošus un brauktu ar taksi/sabiedrisko?
Man laikam ir citas prioritātes. Gribu sakārtotu dzīvesvietu (māju) īpašumā, labu auto, kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, ceļot. Gribu bērniem labu izglītību, hobijus. Tās ir manas prioritātes. Nevis kaut Chanel lakats vai makarūni.
Starp citu, pazīstu vairākus priekš Latvijas ļoti veiksmīgus un bagātus cilvēkus (miljons notiekti ir, un vēl vairāk). Neviens nav ar tādām auzām galvā kā te ar to Chanel lakatu. Ģērbjas kvalitatīvās, laba materiāla drēbēs un apavos. Drīzāk uz pieticīgo pusi. Nevis šādi. Wtf.
21.08.2022 20:54 |
 
Reitings 1943
Reģ: 05.03.2022
Brendija @ 21.08.2022 19:41

Un? Ļoti skaists lakats. Vienalga, kas tur būtu. Nejau jūsu izvēle. Tāda sajūta, ka jūs Jeļenai piespiežat nopirkt TIKAI pašu, pašu dārgāko. Bet vai tad tā nebūtu lekšana augstāk par dirsu? Viņa malacis, tieši izvēlas tās lietas, kuras var atļauties. Kas, man šķiet, arī parāda, ka viņa ir pilnīgi racionāli domājoša sieviete. Patiesībā man prieks, ka tur nav soma, jo tad tas tiešām būtu tā jocīgi. Bet tas lakats noteikti viņai piestāvēs.
kivičliene Tu? Tai jau arī patīk staigāt lakatos,šmotkās ar to firmu uzrakstiem. Pašas domā,ka baigi luxury izskatās,bet drīzāk piedod lētuma piesitienu. Kas tur elegants,šalle,kas izskatā sastāv no uzraksta chanel?
21.08.2022 19:59 |
 
Reitings 20826
Reģ: 18.08.2022
Brendija @ 21.08.2022 19:34

Starp citu, jā, nesaprotu to klupšanu augumā, ka nejau viņa pati vispār aizgāja un nopirka. Ja tā ir dāvana, tad vispār kādā sakarā jūs atļaujaties kliegt, ka lec augstāk par savu dirsu? Un laikam nejau viņa viena izvēlas, kuru restorānu apmeklēt, un kuru viesnīcu noīrēt. Ja tas ir abu kopīgs lēmums, vai vīra lēmums, tad, ko mēs vispār varam spriest?! Mums par viņu nekas nav zināms.

Ha ha izlasi pati savu vienu no pirmajiem komentariem tādā gadījumā vai no tām dusmām jau vairs neatceries ,ko vakar rakstíji!
No Tevis pašas jau vien sekoja tie teksti “nu redzėjat skauges Jelena tikko bija Chanel “ Jūs tā nevarat ….,man personīgi uzbraucieni vēl sekoja ,redz cik Jelenai dārgs celojums salīdzinot ar manu !
Protams žetons vīram par dāvanu !
Bet tas nepadara Jelenas braucienu ārpus parasta normalabudzeta,grozies kā gribi!
Jelena ir un paliek middle class ,lai Kā Tev nepatiku 😀😀😀
Un tas ir ok ,tas nav nekas slikts ,tikai nevajag no sevis iztaisīties par baigo luxury 😀
Un Tev ieteiktu atslābt biški,izrādās viss tas lielais brēciens bija par ko ?par 400€ šalli?
Viedokli tas tāpat nemaina par Jelenas feikošanu !
Biški abloms pašai nav,kad sākās teksti “ai ko mēs vispar zinām!”
Vakar gan Tu visu labi zināji 😀
21.08.2022 19:50 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SaldaMēle @ 21.08.2022 19:31
Un milzu chanel maisā ir nekas cits kā... Lakats/šalle,whatever.

Un? Ļoti skaists lakats. Vienalga, kas tur būtu. Nejau jūsu izvēle. Tāda sajūta, ka jūs Jeļenai piespiežat nopirkt TIKAI pašu, pašu dārgāko. Bet vai tad tā nebūtu lekšana augstāk par dirsu? Viņa malacis, tieši izvēlas tās lietas, kuras var atļauties. Kas, man šķiet, arī parāda, ka viņa ir pilnīgi racionāli domājoša sieviete. Patiesībā man prieks, ka tur nav soma, jo tad tas tiešām būtu tā jocīgi. Bet tas lakats noteikti viņai piestāvēs.
21.08.2022 19:41 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Balalala @ 21.08.2022 18:37
Vīrs toties malacis, zina kas sievai patīk, pārsteidz. Tas tā forši tomēr.

Starp citu, jā, nesaprotu to klupšanu augumā, ka nejau viņa pati vispār aizgāja un nopirka. Ja tā ir dāvana, tad vispār kādā sakarā jūs atļaujaties kliegt, ka lec augstāk par savu dirsu? Un laikam nejau viņa viena izvēlas, kuru restorānu apmeklēt, un kuru viesnīcu noīrēt. Ja tas ir abu kopīgs lēmums, vai vīra lēmums, tad, ko mēs vispār varam spriest?! Mums par viņu nekas nav zināms.
21.08.2022 19:34 |
 
Reitings 1943
Reģ: 05.03.2022
Un milzu chanel maisā ir nekas cits kā... Lakats/šalle,whatever.
21.08.2022 19:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits