IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2362
Reģ: 06.11.2021
guccibabe @ 29.12.2022 14:53

Ok, tas ir viens, bet tajā pašā laikā arī Ukrainai ziedo naudu/kara tehniku, lai šis karš turpinātos. Koks ar diviem galiem, kas nebeigsies kamēr abām valstīm tiks piegadāti ieroči u.tt.
Un te neaizstāvu ne Krieviju, ne Ukrainu.

smieklīgi, viņiem piegādā tehniku, lai viņi varētu aizstāvēt SAVU zemi. te tikai viena valsts ar savu punduri priekšgalā ir jāaptur...
29.12.2022 19:15 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
krievijas fanītēm un visiem, kuri vēl nav noskatījušies Edvīna Šnores dokumentālo filmu “The soviet story” (2008. g.), iesaku to noskatīties. Youtube ir iespējams noskatīties šo filmu latviešu valodā (“Padomju stāsts”), arī angļu un citās valodās.
29.12.2022 19:07 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
guccibabe @ 29.12.2022 14:53

Ok, tas ir viens, bet tajā pašā laikā arī Ukrainai ziedo naudu/kara tehniku, lai šis karš turpinātos. Koks ar diviem galiem, kas nebeigsies kamēr abām valstīm tiks piegadāti ieroči u.tt.
Un te neaizstāvu ne Krieviju, ne Ukrainu.

Ja tu neaizstāvi Ukrainu, tu aizstāvi Krieviju. Punkts. Citu variantu nav.
Un pateikt, ka nevajag ziedot ukraiņu armijai var tikai krievu trollis nevis saprātīgs, empātisks cilvēks. Ukrainai vajag ziedot tieši tādēļ, lai karš beigtos. Bet tev, protams, gribētos, lai visi ziedo krieviem un viņi uzvar. Neceri!
29.12.2022 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
HARDLUXURY @ 29.12.2022 13:59
laikam te dažas aizmirst paskatīties kā paši latvieši dzīvo ikdienā, ípaši pensinonāri. Apnikusi šitā ukraiņu bāšanu priekšā un pakaļā un kā kas , tā arguments. Starp citu “Hruščova” Jūsu mājas lielākās daļas arī ir krievu laiku un krievu celtas?? viss emigrējiet uz ukrainu?

Un kāpēc tu pati vēl neesi emigrējusi uz savu mīļo Krieviju? Nekad neticēšu, ka tādam riebīgam cilvēkam rūp pensionāru labklājība, tā kā varēji jau paklusēt. Uzreiz redzams kurā informācijas telpā tu dzīvo. Nožēlojami, ka Latvijā ir šādi cilvēki.
29.12.2022 17:56 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
u.604737e44a238 @ 29.12.2022 16:31
Kad brīnos, kas gan vēl pērk NL mēslus, kas vēl joprojām cepas par Covid vakcīnām, kas balso par Šleseru un kam Lembergs šķiet baigi foršais čalis, es palasu šo forumu, un man viss top skaidrs.:D Kremļa trollis pat klaču forumā pamanās skaitīt, cik daudz naudas Zelenskis par savu jaku izdevis... Kā daļa skrēja ar puķēm krievu tankus sagaidīt toreiz, tā būtu papilnam tādu cilvēku arī tagad. Šoreiz gan, pateicoties ukraiņiem, cerams, to nepiedzīvosim. Manā burbulī, par laimi, cilvēki joprojām ziedo, joprojām aktīvi seko līdzi ziņām, svin visas ukraiņu uzvaras un jūt līdzi ukraiņiem visos uzlidojumos un uzbrukumos. Karš turpinās un paldies tām, kas to atgādina, ja gadījumā kādai "neitrālai un mieru mīlošai būtnei" tas aizmirsies.

Pilnībā piekrītu.
Un cilvēkiem, kuri bļauj, ka "pašu pensionāriem un pašu bērniem nekā nav", vēlos pajautāt, cik jūs paši personīgi esat noziedojuši šiem cilvēkiem un kā palīdzējuši?
Ir jāziedo gan Ukrainai, gan savējiem, gan jāpalīdz jebkuram, kurš nonācis nelaimē.
Taču izkāpiet no saviem fake news portāliem un troļļu burbuļa un attopieties, ka tur ir karš, kuru, cerams, mums nekad nebūs jāpiedzīvo.
Protams, var bez konteksta tagad izvilkt Stužuku ar manikīru, kam nav pilnībā nekāda sakara ar kara situāciju un bļaut, taču man šķiet, ka šie mūžīgie bļāvēji un cietēji ir ar mazvērtības kompleksiem pārņemti cilvēki, kas paši neko nedara un viņiem ir žēl, ka citiem tiek vairāk kā viņiem. Pretīgi.
29.12.2022 16:51 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Krizdole @ 29.12.2022 12:06
Tas Maijas Rozītez stils ? ok, vienmēr īss un vēl īsāks kleitas, jo jāparāda tievās kājas, jo DJ-meitene, bet tie zābaki ? augstā mode?

Mairozīte 🌹 it kā piemīlīga, bet baigi cenšās stilot, ne vienmēr gan sanāk. un sievietei ap 40 diemžēl tās īsās kleitas un donatellas versače platīnblondais ne pārāk intelektuāli izskatās, bet liekas, ka viņai baigi uz slāvisko velk
29.12.2022 16:41 |
 
Reitings 2545
Reģ: 09.03.2021
Kad brīnos, kas gan vēl pērk NL mēslus, kas vēl joprojām cepas par Covid vakcīnām, kas balso par Šleseru un kam Lembergs šķiet baigi foršais čalis, es palasu šo forumu, un man viss top skaidrs.:D Kremļa trollis pat klaču forumā pamanās skaitīt, cik daudz naudas Zelenskis par savu jaku izdevis... Kā daļa skrēja ar puķēm krievu tankus sagaidīt toreiz, tā būtu papilnam tādu cilvēku arī tagad. Šoreiz gan, pateicoties ukraiņiem, cerams, to nepiedzīvosim. Manā burbulī, par laimi, cilvēki joprojām ziedo, joprojām aktīvi seko līdzi ziņām, svin visas ukraiņu uzvaras un jūt līdzi ukraiņiem visos uzlidojumos un uzbrukumos. Karš turpinās un paldies tām, kas to atgādina, ja gadījumā kādai "neitrālai un mieru mīlošai būtnei" tas aizmirsies.
29.12.2022 16:31 |
 
Reitings 5919
Reģ: 04.12.2022
Apple of my eye @ 29.12.2022 15:35

Nav jēgas, apsēstie nedzird, bet tieši tā - viss karš un vājprāts, kas ap to darījās (un darās), ļoti labi parāda, ka lielākā cilvēku masa ir pilnīgs aitu bars, ko var tik viegli kontrolēt ar ziņām. Cik viegli novērst uzmanību, sarīdīt vienu pret otru, ielikt galvā domas, ko domāt un par ko uztraukties

Vēl ir variants, ka cilvēkiem ir laba atmiņa un vēl dzīvi vecvecāki, lai atcerētos, ko krievu “atbrīvošana” nozīmēja mūsu valstī. Tapēc palīdz Ukrainai ar ko var, cerībā, ka tā novērsīs nākamo “atbrīvošanu”. Nemaz nevajag TV un zombēties, vēsture ir redzama ik uz soļa.
29.12.2022 15:55 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Arahne @ 29.12.2022 13:45

Šis man arī apnicis. Kad pašu bērniem vajadzēja, nevarēja 50tk saziedot, kad Ukraiņiem - lūdzu, ņemiet visu, pat apenes atdošu! ZB šis uzpūstais burbulis!
Arahne @ 29.12.2022 13:45

Šis man arī apnicis. Kad pašu bērniem vajadzēja, nevarēja 50tk saziedot, kad Ukraiņiem - lūdzu, ņemiet visu, pat apenes atdošu! ZB šis uzpūstais burbulis!

Nav jēgas, apsēstie nedzird, bet tieši tā - viss karš un vājprāts, kas ap to darījās (un darās), ļoti labi parāda, ka lielākā cilvēku masa ir pilnīgs aitu bars, ko var tik viegli kontrolēt ar ziņām. Cik viegli novērst uzmanību, sarīdīt vienu pret otru, ielikt galvā domas, ko domāt un par ko uztraukties
29.12.2022 15:35 |
 
Reitings 5919
Reģ: 04.12.2022
HARDLUXURY @ 29.12.2022 13:59
laikam te dažas aizmirst paskatīties kā paši latvieši dzīvo ikdienā, ípaši pensinonāri. Apnikusi šitā ukraiņu bāšanu priekšā un pakaļā un kā kas , tā arguments. Starp citu “Hruščova” Jūsu mājas lielākās daļas arī ir krievu laiku un krievu celtas?? viss emigrējiet uz ukrainu?

Pirmkārt latviešiem un pensionāriem nekrīt bumbas uz galvas! Tā ir būtiska atšķirība! Otrkārt, citreiz cilvēki paši izvēlas būt nabagi, vai nu prātiņš nevelk pelnīt vairāk vai vnk slinki. Es nerunāju par cilvēkiem ar slimībām vai invaliditāti.
Treškārt, tavas pieminētās hrušķenes ir celtas vietās, kur latviešiem bija mājas un viensētas. Vēsturi mēs labi zinam, okupācijà latviešiem atņēma mājas, zemi un arī ģimenes locekļus, lai varētu hruščovenes sabūvēt. Tapēc mums nav jābūt pateicīgiem par tām sūda mājām! Pirms kara Latvija bija attīstīta valsts, pat Ford ražojām. Pēc kara eiropa attīstijās, arī Latvijā būtu attīstība valsts, ja nebūtu okupēta. Tapēc paklusē par Ukrainu! Utainiem tikai ielīst, kur ir attīstība un izzagt! Palasi par Ukrainas graudu eksportu. Sūda krievs nekad nesasniegtu tādus apjomus!
29.12.2022 15:05 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Lula @ 29.12.2022 14:46

forums nebeidz pārsteigt ? Nu labi, ne viss forums, bet daži indivīdi. Tas ir mindblowing, redzēt, ka kāds vēl atbalsta rus preču pirkšanu un pārdošanu. Ok, viss apnicis, nu neiziedo, dzīvo savā burbulī, bet aizstāvēt kara finansēšanu? wow
baigi jau bumbas un spridzeklis ar granātu sponsorējis no funkcionālā ēdiena 😀😀😀😀😀 te jau galējībās un vienkārši dažas ir slimas fanes ukrainas Zeļenskim, starp citu, kurš uz interviju ieradās 1,5 paku vērtā jakā😀, ak vai, Ukrainā tak karš bet zeļenskim pufele pa pusotru paku😀, diez kāds sēžot pagrabā tumsā to ievērtē? Vai visas tās Ukrainas “soskas” , kuras brauc uz Vāciju Angliju pie kosmetologa jo re ,Ukrainā viss ciet 😀 vai vēl daža laba , kuru sauc par Sofiju Stužuku ieemigrēja Latvijā un arī čīkst , ka te sūdīgs manikīrs un lidos nez kur tur , lai filleri savā sapampušajā sejā vēl ietriektu😀 un kameras priekšā paraudātu kā re mīl ukrainu un viņai tur kaut kas sāp😀
29.12.2022 14:59 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Arahne @ 29.12.2022 14:51

Man ir nepieciešams viens medikaments, kas visus entos gadus nāca no Krievijas. Šobrīd šo preci vairs LV neieved, bet ir aptiekas, kur vēl noliktavās ir atlikumi. Meklēju šīs aptiekas un sūtu šo medikamentu. Tad, ko - esmu PAR Krievijas karu, man jāemigrē uz Krieviju un esmu Putina fans? Jūs pašas vispār filtrējat? Aitas, jebal
100% amen!
29.12.2022 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 282
Reģ: 29.03.2010
Un visspār kāpēc šeit jāpiemin tas karš. Tam tak te bija cita, atsevišķa diskusija izveidota.🤦‍♀️🤦‍♀️
29.12.2022 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 282
Reģ: 29.03.2010
Lula @ 29.12.2022 14:46

forums nebeidz pārsteigt ? Nu labi, ne viss forums, bet daži indivīdi. Tas ir mindblowing, redzēt, ka kāds vēl atbalsta rus preču pirkšanu un pārdošanu. Ok, viss apnicis, nu neiziedo, dzīvo savā burbulī, bet aizstāvēt kara finansēšanu? wow

Ok, tas ir viens, bet tajā pašā laikā arī Ukrainai ziedo naudu/kara tehniku, lai šis karš turpinātos. Koks ar diviem galiem, kas nebeigsies kamēr abām valstīm tiks piegadāti ieroči u.tt.
Un te neaizstāvu ne Krieviju, ne Ukrainu.
29.12.2022 14:53 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Lula @ 29.12.2022 14:46

forums nebeidz pārsteigt ? Nu labi, ne viss forums, bet daži indivīdi. Tas ir mindblowing, redzēt, ka kāds vēl atbalsta rus preču pirkšanu un pārdošanu. Ok, viss apnicis, nu neiziedo, dzīvo savā burbulī, bet aizstāvēt kara finansēšanu? wow

Man ir nepieciešams viens medikaments, kas visus entos gadus nāca no Krievijas. Šobrīd šo preci vairs LV neieved, bet ir aptiekas, kur vēl noliktavās ir atlikumi. Meklēju šīs aptiekas un sūtu šo medikamentu. Tad, ko - esmu PAR Krievijas karu, man jāemigrē uz Krieviju un esmu Putina fans? Jūs pašas vispār filtrējat? Aitas, jebal
29.12.2022 14:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Greetaa @ 29.12.2022 13:02

Jūs nopietni? Vai šo pašu varētu pateikt cilvēkiem, kas šo ziemu pavada pagrabos bez elektrības?
Arogancei tiešām nav robežu.

forums nebeidz pārsteigt 👍 Nu labi, ne viss forums, bet daži indivīdi. Tas ir mindblowing, redzēt, ka kāds vēl atbalsta rus preču pirkšanu un pārdošanu. Ok, viss apnicis, nu neiziedo, dzīvo savā burbulī, bet aizstāvēt kara finansēšanu? wow
29.12.2022 14:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Stefania @ 29.12.2022 13:36

Ja uz visām lietām pasaulē skatītos tā kā te daudzas skatās uz Ukrainu/Krieviju, tad jau dzīvot vispār nevarētu. Lielākā daļa apģērbu, pārtikas, kino u.c. biznesu aizkulises ietver briesmu lietas, ko cilvēki izvēlas neredzam, jo visi grib lētas drēbes un garšīgu ēdienu.
Kāds, kas pērk krievu produktus, nav ne ar ko sliktāks par kādu, kas pērk Shein drēbes un Nestle pārtikas produktus.

Jap, tāpēc arī nepērku tos draņķus 🙃
29.12.2022 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 5176
Reģ: 17.09.2009
Vīgante attiecību psiholoģe 😂😂😂
29.12.2022 14:25 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Arahne @ 29.12.2022 13:45

Šis man arī apnicis. Kad pašu bērniem vajadzēja, nevarēja 50tk saziedot, kad Ukraiņiem - lūdzu, ņemiet visu, pat apenes atdošu! ZB šis uzpūstais burbulis!
laikam te dažas aizmirst paskatīties kā paši latvieši dzīvo ikdienā, ípaši pensinonāri. Apnikusi šitā ukraiņu bāšanu priekšā un pakaļā un kā kas , tā arguments. Starp citu “Hruščova” Jūsu mājas lielākās daļas arī ir krievu laiku un krievu celtas😀😀 viss emigrējiet uz ukrainu😀
29.12.2022 13:59 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
HARDLUXURY @ 29.12.2022 10:46
tak jau visiem apnikusi tā ukrainas tēma, cik var! Kā arī saziedots tur ir 100 gadiem uz priekšu!

Šis man arī apnicis. Kad pašu bērniem vajadzēja, nevarēja 50tk saziedot, kad Ukraiņiem - lūdzu, ņemiet visu, pat apenes atdošu! ZB šis uzpūstais burbulis!
29.12.2022 13:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits