IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Miuce @ 31.01.2023 09:06
Viņa pat sekretāre nebija īsti, bet gan recepcijas darbiniece lejā, saņēma sūtījumus un apmeklētājus pieteica, viss. Sekretārēm tur bija 3 atlases kārtas un bij jābūt nedaudz gudrākām kā Jelinska. Un kolēģes besījās par viņas tupumu. Tā ka var tēlot Nurmuižas vadīšanu, taču, ja tā nebūtu papikam, viņa vnk strādātu kaut kur kaut kādā recepcijā vai veikalā un tur smagi būtu ar īri un 2 sīkajiem.
Es to pavāra apdiršanu IG neaizmirsīšu ??? Nez kā tam čalim tagad tur ir - palikt strādāt, smaidīt un gatavot šai rijamo uz specpasūtījumu pēc tā, ka publiski tika nodirsts, it kā visu nebūtu varējusi privāti izrunāt.
Par to pavāru bija tā, ka viņam tika piedāvāts būt par Šefu citā Rīgas restorānā, Le Dome, viņš jau tur bija iesācis strādāt pie ēdienkartes, bet beigās tas viss kancelējās, jo restorāna atklāšana aizkavējās, restorānam (visai viesnīcai) vairāki īpašnieki, nevarēja ne par ko vienoties utt. Viņam tas bija labs piedāvājums - darbs Rīgā, labāka alga.. var jau būt, ka Nurmuiža piedāvāja beigās labāku algu, jo vietā neko citu neatrada pa to brīdi kad tas bija aktuāli. Nācās vien palikt pie sava no name šefa! 😁 Bet par Juriju neko slikti teikt nevaru-viss vienmēr ir garšojis.
31.01.2023 10:49 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Meitenearputniem @ 31.01.2023 10:25
pieņemsim ka tu esi pietuvināta persona,bet kā tu vari zināt kas ir ex bērna dzimšanas apliecība rakstīts? Tad jau no tās Kristīnes,nu tad laikam izklausās pēc aizvainojuma ne?
Un kā tajos 18 tika pie tā? Vecāki vai vīrs? Pati viņa tavu neko nav sasniegusi un arī tagad ir parasta darbiniece ,jo es zinaju par muižu un ,ka pa to ņemas Oļegs pirmo X par tadu Kristīni izlasīju šeit,jo viņai tur jau nekas nepieder.
Bet Santa gan ir zināma ar saviem sasniegumiem. Tomēr redaktore tā laika populārajā žurnāla . Tas ir DAUDZ .
Un protams varbūt Kristīne izskatās iespaidīgāk,bet Santa izskatās tik inteliģenta un līdzsvarota,un izsmalcināta atšķirībā no Kristīnes kas taisa drāmu drāmas galā un galīgi nav gaumes izjūtas ( tāpēc jau nav jēgas tāda ieguldīt) un nepiestav miljonāru aprindām.

Un par to viņas vīru,kas viņu sita . Pag pag ja jau viņa 18 gados bija tik daudz sasnieguši,kāpēc tad šī sieviete vienkārši neaizgāja prom ,ja jau tik gudra un spējīga ,bet meklēja kādu ,kas tomēr viņu uztures? Lai kāpj savā porche un brauc prom ,bet tak nevar jo bez veča pliks un nabags ... Ha
31.01.2023 10:44 |
 
Reitings 538
Reģ: 25.01.2023
NavNebusNekad @ 31.01.2023 10:25
Nesekoju Jelinskai ikdenā, bet nezinu, salīdzināt, ka Santa ir smukāka..? Man tieši tā Santa liekās riktīgs zirga ģī***, nu riktīgi garš viņai tas zods un tik nepievilcīga. Jelinskai tās pārkačātās lūpas, bet daudz simpātiskāka. Bet nu tā jau ir.. sāk tik sevi uzlabot un pēc brīža abas attapies kā didras, pabriesmīgā trany izskatā.

jocīgi būtu viņas salīdzināt, ļoti dažādas. Santa ir cita līmeņa cilvēks, teiksim tā, no augstāka plaukta, tur i intelekts i gaume i viss pārējais. Fiļam kā oligarham(nav gan pārliecības, ka šis tāds ir) ļoti piestāvēja šāds intelekta piesitiens. Santa ģērbās kā no karaliskās ģimenes, ja salīdzina ar Jelinsku. arī draugu loks Santai labāks. tie patiesie miljonāri nekad nepublisko savu dzīvi IG, viņi max slēpj savas ģimenes, bet Fiļs izrādās ar ceļojumiem un brendu drēbēm kā tāds pusaudzis, ar Santu šādi izgājieni nebija. Santa arī nekad nevilktu CD visvairāk replicēto bikini un neatrādītu to 10 bildēs. negribas teikt neko sliktu ne par vienu, bet tur tā atšķirība starp šīm sievietēm ir neizmērojami liela, ka nav pat ko salīdzināt
31.01.2023 10:44 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Nesekoju Jelinskai ikdenā, bet nezinu, salīdzināt, ka Santa ir smukāka..? Man tieši tā Santa liekās riktīgs zirga ģī***, nu riktīgi garš viņai tas zods un tik nepievilcīga. Jelinskai tās pārkačātās lūpas, bet daudz simpātiskāka. Bet nu tā jau ir.. sāk tik sevi uzlabot un pēc brīža abas attapies kā didras, pabriesmīgā trany izskatā.
31.01.2023 10:25 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kate666 @ 31.01.2023 08:16
- Jā, zinu, ka viņa sāka krāpt vīru, bet tikai pēc vairāku gadu ilgstošiem pazemojumiem viņas virzienā un pat rokas pacelšanu. Saprotu, ka ja Jelinska aizietu pie maximas apsarga, nevis Oļega Fiļa, neviens viņu te neaprunātu.
- Mīts, ka Santa “kaut kas bija”, bet Jelinska nē… :D nopietni? Jelinska no 18 gadiem dzīvoja privātmājā Mārupē un braukāja ar porsche turbo un jaunāko S klases LONG mersi, kamēr Santa spēlēja kā DJ veikalu atklāšanā un brauca ar 2-durvju mitsubishi pajero. :D ehhh
- Par to, cik Santa ir trausla utt. :D OMG. Viņa ir tāda mauka un dzērāja, ka viņa nezin sava pirmā bērna tēvu. Bērnam dzimšanas apliecībā ir tukšums – svītriņa, jo viņa neatceras. Zinu arī, ka Oļegs vairākas reizes ir viņu atkačājis no alko, bet viņš ir tik inteliģents, ka nekad neko sliktu par ex neteiks, kaut arī nauda pasūtījuma rakstiem viņa noteikti ir.
- Un visbeidzot. Kādēļ nenotiek zīmēšanās un tiek filmēti tikai šarāni, nevis dāvanas, briljanti utt!!!! IDIOTI!!! Notiek bankas likvidācija! Notiek cīņa par naudu un viņi nevar rādīt, ka viņiem vispār kaut kas ir kamēr tiesas nav beigušās. Nu kur tik TUPAM var būt.
Laikam visu pateicu, ceru, ka nepateicu par daudz. Lai Jums mierīga dzīve savā žultī, lūzeri!
pieņemsim ka tu esi pietuvināta persona,bet kā tu vari zināt kas ir ex bērna dzimšanas apliecība rakstīts? Tad jau no tās Kristīnes,nu tad laikam izklausās pēc aizvainojuma ne?
Un kā tajos 18 tika pie tā? Vecāki vai vīrs? Pati viņa tavu neko nav sasniegusi un arī tagad ir parasta darbiniece ,jo es zinaju par muižu un ,ka pa to ņemas Oļegs pirmo X par tadu Kristīni izlasīju šeit,jo viņai tur jau nekas nepieder.
Bet Santa gan ir zināma ar saviem sasniegumiem. Tomēr redaktore tā laika populārajā žurnāla . Tas ir DAUDZ .
Un protams varbūt Kristīne izskatās iespaidīgāk,bet Santa izskatās tik inteliģenta un līdzsvarota,un izsmalcināta atšķirībā no Kristīnes kas taisa drāmu drāmas galā un galīgi nav gaumes izjūtas ( tāpēc jau nav jēgas tāda ieguldīt) un nepiestav miljonāru aprindām.
31.01.2023 10:25 |
 
Reitings 7379
Reģ: 09.09.2021
Kāpēc Jurijs vēl strādā par šefpavāru Nurmuižā pēc tam, kad Jelinska viņu no dirsa savā IG? Samaksāja lielo čunguru, lai viņš neuzmet pēkšņi restorānu? Viņam vajadzēja uzrakstīt atlūgumu, tad lielā šefene zinātu kā pļūtīt par saviem darbiniekiem internetā.
31.01.2023 10:15 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
keegan @ 31.01.2023 10:01
Es Jelinskai piesekoju pirms aptuveni gada Instagramā, jo patika viņas profils un likās skaista, ieturēta, gaumīga sieviete. Tad loģiski rādījās arī viņas storiji un viss labais iespaids ir pakūpējis. Es NEKAD negribētu tādu cilvēku priekšniecībā vai vispār jebkādā brīdi sadarboties biznesā - kaut kāda publiska darba detaļu / cilvēku apspriešana ir pretīga, ko viņa ir darījusi vairākas reizes. No viņas izstaro ''esmu labāka par visiem pārējiem un tikai es zinu kā visu darīt pareizi'' vaibs. Nemaz nerunājot, ka lielās ar saviem ceļu satiksmes sodiem. Krīzes komunikācija, pēc šiem notikumiem spriežot, viņai arī ir apbrīnojami zemā līmenī priekš tādas sabiedrības dāmas. Jelinskai es varētu piešķirt titulu ''gada vilšanās'' savā influenceru topā.
BEZTABU- gada balva😀😀
31.01.2023 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Es Jelinskai piesekoju pirms aptuveni gada Instagramā, jo patika viņas profils un likās skaista, ieturēta, gaumīga sieviete. Tad loģiski rādījās arī viņas storiji un viss labais iespaids ir pakūpējis. Es NEKAD negribētu tādu cilvēku priekšniecībā vai vispār jebkādā brīdi sadarboties biznesā - kaut kāda publiska darba detaļu / cilvēku apspriešana ir pretīga, ko viņa ir darījusi vairākas reizes. No viņas izstaro ''esmu labāka par visiem pārējiem un tikai es zinu kā visu darīt pareizi'' vaibs. Nemaz nerunājot, ka lielās ar saviem ceļu satiksmes sodiem. Krīzes komunikācija, pēc šiem notikumiem spriežot, viņai arī ir apbrīnojami zemā līmenī priekš tādas sabiedrības dāmas. Jelinskai es varētu piešķirt titulu ''gada vilšanās'' savā influenceru topā.
31.01.2023 10:01 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
Kate666 @ 31.01.2023 08:16
- Jā, zinu, ka viņa sāka krāpt vīru, bet tikai pēc vairāku gadu ilgstošiem pazemojumiem viņas virzienā un pat rokas pacelšanu. Saprotu, ka ja Jelinska aizietu pie maximas apsarga, nevis Oļega Fiļa, neviens viņu te neaprunātu.
- Mīts, ka Santa “kaut kas bija”, bet Jelinska nē… :D nopietni? Jelinska no 18 gadiem dzīvoja privātmājā Mārupē un braukāja ar porsche turbo un jaunāko S klases LONG mersi, kamēr Santa spēlēja kā DJ veikalu atklāšanā un brauca ar 2-durvju mitsubishi pajero. :D ehhh
- Par to, cik Santa ir trausla utt. :D OMG. Viņa ir tāda mauka un dzērāja, ka viņa nezin sava pirmā bērna tēvu. Bērnam dzimšanas apliecībā ir tukšums – svītriņa, jo viņa neatceras. Zinu arī, ka Oļegs vairākas reizes ir viņu atkačājis no alko, bet viņš ir tik inteliģents, ka nekad neko sliktu par ex neteiks, kaut arī nauda pasūtījuma rakstiem viņa noteikti ir.
- Un visbeidzot. Kādēļ nenotiek zīmēšanās un tiek filmēti tikai šarāni, nevis dāvanas, briljanti utt!!!! IDIOTI!!! Notiek bankas likvidācija! Notiek cīņa par naudu un viņi nevar rādīt, ka viņiem vispār kaut kas ir kamēr tiesas nav beigušās. Nu kur tik TUPAM var būt.
Laikam visu pateicu, ceru, ka nepateicu par daudz. Lai Jums mierīga dzīve savā žultī, lūzeri!

Vai būt par DJ ir apkaunojums un lēti? Nez ko Jelinskas draudzene Maija Rozīte par to teiktu, zinot, ko Kristīne patiesībā domā par DJ sievietēm? Katrā gadījumā, Santa dzīvē bija jau daudz sasniegusi - redaktore, DJ, par ko izskatās pati Jelinska arī fano, vienreiz Nurmuižas pasākumā lepni pie pults stāvēdama un storijā izlikdama. Tas, ka Santa neatceras, kurš bērna tēvs - ne nu neatceras, ne kā! Tas, kas uz āru palaists apzināti, ir viņas pašas darīšana. Par dzērājām - kas tad ir Jelinska, apdiršot Santu pat alkoholiķi, katru dienu pašai gadiem dzerot šampaniešus un vīnus pudelēm? Alkoholiķe!!! Sejā jau var manīt - tāpēc krīt mati laukā un sejas āda problemātiska. Nu nevajag par otru nicinoši izteikties, pirms nepaskaties uz sevi no malas!!!!
31.01.2023 09:47 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
Es nepavisam neesmu pietuvināta persona, pat ļoti attālināta un nezināma, bet īsti nesaprotu, kas par naidu te pret Kristīni.
Ko jūs gribējāt, lai F kgam būtu kautkāda bešennaja karjeriste vai neizteiksmīga al’a bibliotekāre?
Ja Kristīnei ir enerģija un patikšana, lai skrien un darbojās. Varbūt vēlāk neteiks, ka vīriets bija tik aizņemts un neveltīja viņai laiku, jo pašai ir savas ģēlas.
Protams, individuāli var patikt vai nē, bet vnk tāpat apd_rst nav ok.
Jā, un ir sievietes, kurām vienmēr blakus būs labi vīrieši. Labi- veiksmīgi, neatlaidīgi, gudri.
Un ir tādas, kuras to vienu nevar atrast vai uzkāpj uz grābekļiem- alko, narkotikas, azartspēles.
Man viņi abi liekas saskanīgi. Par precēšanos- tas nepavisam
nav garants labām attiecībām, bet, jā, sievietei tas ir svarīgi. Tā, ka- F saņemies!
31.01.2023 09:46 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Miuce @ 31.01.2023 09:28
Paga, Jelinskai esot bijis Poršs un nekustamo īpašumu bizness ar ex-vīru, bet aizgāja ar to, ar ko atnāca, nu tad būsim precīzi, viss bija vīram, plus šis bij parūpējies, lai pat šķiroties sievai un bērnu mātei nekas nebūtu. Tagad ar Fiļu tas pats grābeklis, varbūt vajadzēja kaut ko iemācīties no tā un sev nopirkt kaut vienu izīrējamu īpašumu, lai ir kur likties, Latvijā papiku nemētājas kaudzēm, savukārt ārpus Latvijas aiztesties ar 2 bērniem meklēt 3. papiku, cik ir reāli. Un neprec tas Fiļs ne lūdzams, lai gan Kristīne savulaik aizbrēca instagrama storijus par “gandrīz vīru” un 1. aprīļa joki, ko sūtīja Fiļam, bij neesošas grūtniecības. Nez, izdosies pielauzt papiku vai nē ???
Kas izbrīna? Tāds skarbais liktenis arī Homutovai, kura sev n”tās plastikas sataisijusi, dien dienā gymā sēž, krūtīs 2 futbolbumbas, filleri pierē, vaigos, lūpās, dizaineru šmotkas utt un tā joprojām,bet tikuntā īsti līdz galam NEVIENAM bagātajam vīretim nav. Cilvēks tā cenšas gadu garumā,bet nekā .so sad story, laikam, ka lai ilgterminā tādus noturētu, vajag arī nedaudz būt pie saprāta un domāt “more deep” kā facetun bildi ielikt dubayā, vai kādas somas pirkt, vai kādus nagus taisīt, lūp juviderm vai huljiderm. Tās visas nav “deep sarunas” agri vai vēlu, salmi izlien no galvas.
31.01.2023 09:36 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Paga, Jelinskai esot bijis Poršs un nekustamo īpašumu bizness ar ex-vīru, bet aizgāja ar to, ar ko atnāca, nu tad būsim precīzi, viss bija vīram, plus šis bij parūpējies, lai pat šķiroties sievai un bērnu mātei nekas nebūtu. Tagad ar Fiļu tas pats grābeklis, varbūt vajadzēja kaut ko iemācīties no tā un sev nopirkt kaut vienu izīrējamu īpašumu, lai ir kur likties, Latvijā papiku nemētājas kaudzēm, savukārt ārpus Latvijas aiztesties ar 2 bērniem meklēt 3. papiku, cik ir reāli. Un neprec tas Fiļs ne lūdzams, lai gan Kristīne savulaik aizbrēca instagrama storijus par “gandrīz vīru” un 1. aprīļa joki, ko sūtīja Fiļam, bij neesošas grūtniecības. Nez, izdosies pielauzt papiku vai nē 🤣🤣🤣
31.01.2023 09:28 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Kate666 ir Jelinska? 😅😅😅😅 zinot, ka viņa klusēt nemāk, IG klusums, atnāca iepirst šeit
31.01.2023 09:20 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Tu tikko noraki Jelinsku , @kate666 😀
31.01.2023 09:18 |
 
Reitings 1393
Reģ: 13.09.2021
MelnāVārnaKrā @ 31.01.2023 08:45

Kristīnei izklausās 18 gadīgas draudzenes. Varēji vēl iemest kaut kur - jūs vispār zināt kas es esmu

😂😂😂😂
31.01.2023 09:18 |
 
Reitings 8
Reģ: 31.01.2023
pupoliite12 @ 31.01.2023 08:58

Ja var izdomat sacerejumu par labu savai druskai, tad tev tas izdevas?? saja visaa izgudrojuma ir labi ja tris fakti pareizi piemineti. Saprotu ka jaablaaj draudzenes pakala un kaut kaa jaaizstav, bet nevajag te iepludinat tik greizu info.
Visam sim murgam man ir tikai viens jautajums-bija bizness, bija maja marupe, bija porche un bija mersis.. majsaimnieces sapnis… a kapec aizgaja par sekretari stradat????
Es loti atvainojos- ari braucu laba masina un dzivoju laba dzivokli, bet par sekretari taa kaa nevelk stradat nekur?? par so aizdomajies!:)
pupoliite12 @ 31.01.2023 08:58

Ja var izdomat sacerejumu par labu savai druskai, tad tev tas izdevas?? saja visaa izgudrojuma ir labi ja tris fakti pareizi piemineti. Saprotu ka jaablaaj draudzenes pakala un kaut kaa jaaizstav, bet nevajag te iepludinat tik greizu info.
Visam sim murgam man ir tikai viens jautajums-bija bizness, bija maja marupe, bija porche un bija mersis.. majsaimnieces sapnis… a kapec aizgaja par sekretari stradat????
Es loti atvainojos- ari braucu laba masina un dzivoju laba dzivokli, bet par sekretari taa kaa nevelk stradat nekur?? par so aizdomajies!:)
pupoliite12 @ 31.01.2023 08:58

Ja var izdomat sacerejumu par labu savai druskai, tad tev tas izdevas?? saja visaa izgudrojuma ir labi ja tris fakti pareizi piemineti. Saprotu ka jaablaaj draudzenes pakala un kaut kaa jaaizstav, bet nevajag te iepludinat tik greizu info.
Visam sim murgam man ir tikai viens jautajums-bija bizness, bija maja marupe, bija porche un bija mersis.. majsaimnieces sapnis… a kapec aizgaja par sekretari stradat????
Es loti atvainojos- ari braucu laba masina un dzivoju laba dzivokli, bet par sekretari taa kaa nevelk stradat nekur?? par so aizdomajies!:)

Ak Dievs. Viņa gribēja šķirties un aizgāja strādāt da jebkur!!! Un visu atstāja ex, jo viņai taču ir Oļegs. Ar ko atnāca, ar to aizgāja. Viņai no ex neko nevajadzēja. Tas ir pizdec, ko jūs te izgudrojat. :D
31.01.2023 09:07 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
Kate666 @ 31.01.2023 08:16
- Jā, zinu, ka viņa sāka krāpt vīru, bet tikai pēc vairāku gadu ilgstošiem pazemojumiem viņas virzienā un pat rokas pacelšanu. Saprotu, ka ja Jelinska aizietu pie maximas apsarga, nevis Oļega Fiļa, neviens viņu te neaprunātu.
- Mīts, ka Santa “kaut kas bija”, bet Jelinska nē… :D nopietni? Jelinska no 18 gadiem dzīvoja privātmājā Mārupē un braukāja ar porsche turbo un jaunāko S klases LONG mersi, kamēr Santa spēlēja kā DJ veikalu atklāšanā un brauca ar 2-durvju mitsubishi pajero. :D ehhh
- Par to, cik Santa ir trausla utt. :D OMG. Viņa ir tāda mauka un dzērāja, ka viņa nezin sava pirmā bērna tēvu. Bērnam dzimšanas apliecībā ir tukšums – svītriņa, jo viņa neatceras. Zinu arī, ka Oļegs vairākas reizes ir viņu atkačājis no alko, bet viņš ir tik inteliģents, ka nekad neko sliktu par ex neteiks, kaut arī nauda pasūtījuma rakstiem viņa noteikti ir.
- Un visbeidzot. Kādēļ nenotiek zīmēšanās un tiek filmēti tikai šarāni, nevis dāvanas, briljanti utt!!!! IDIOTI!!! Notiek bankas likvidācija! Notiek cīņa par naudu un viņi nevar rādīt, ka viņiem vispār kaut kas ir kamēr tiesas nav beigušās. Nu kur tik TUPAM var būt.
Laikam visu pateicu, ceru, ka nepateicu par daudz. Lai Jums mierīga dzīve savā žultī, lūzeri!

Skaidrs, tad jau Kristīne no pusaudžu gadiem lēkājusi pa turīgu papiku gultām. Ar šito “aizstāvības” monologu tikai apliecināji, to ka daža laba ir tipisks sugarbaby un visu dzīvē izsitusi ar vienu vietu un tās nav smadzenes.
31.01.2023 09:07 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Viņa pat sekretāre nebija īsti, bet gan recepcijas darbiniece lejā, saņēma sūtījumus un apmeklētājus pieteica, viss. Sekretārēm tur bija 3 atlases kārtas un bij jābūt nedaudz gudrākām kā Jelinska. Un kolēģes besījās par viņas tupumu. Tā ka var tēlot Nurmuižas vadīšanu, taču, ja tā nebūtu papikam, viņa vnk strādātu kaut kur kaut kādā recepcijā vai veikalā un tur smagi būtu ar īri un 2 sīkajiem.
Es to pavāra apdiršanu IG neaizmirsīšu 🤣🤣🤣 Nez kā tam čalim tagad tur ir - palikt strādāt, smaidīt un gatavot šai rijamo uz specpasūtījumu pēc tā, ka publiski tika nodirsts, it kā visu nebūtu varējusi privāti izrunāt.
31.01.2023 09:06 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Kate666 @ 31.01.2023 08:16
- Jā, zinu, ka viņa sāka krāpt vīru, bet tikai pēc vairāku gadu ilgstošiem pazemojumiem viņas virzienā un pat rokas pacelšanu. Saprotu, ka ja Jelinska aizietu pie maximas apsarga, nevis Oļega Fiļa, neviens viņu te neaprunātu.
- Mīts, ka Santa “kaut kas bija”, bet Jelinska nē… :D nopietni? Jelinska no 18 gadiem dzīvoja privātmājā Mārupē un braukāja ar porsche turbo un jaunāko S klases LONG mersi, kamēr Santa spēlēja kā DJ veikalu atklāšanā un brauca ar 2-durvju mitsubishi pajero. :D ehhh
- Par to, cik Santa ir trausla utt. :D OMG. Viņa ir tāda mauka un dzērāja, ka viņa nezin sava pirmā bērna tēvu. Bērnam dzimšanas apliecībā ir tukšums – svītriņa, jo viņa neatceras. Zinu arī, ka Oļegs vairākas reizes ir viņu atkačājis no alko, bet viņš ir tik inteliģents, ka nekad neko sliktu par ex neteiks, kaut arī nauda pasūtījuma rakstiem viņa noteikti ir.
- Un visbeidzot. Kādēļ nenotiek zīmēšanās un tiek filmēti tikai šarāni, nevis dāvanas, briljanti utt!!!! IDIOTI!!! Notiek bankas likvidācija! Notiek cīņa par naudu un viņi nevar rādīt, ka viņiem vispār kaut kas ir kamēr tiesas nav beigušās. Nu kur tik TUPAM var būt.
Laikam visu pateicu, ceru, ka nepateicu par daudz. Lai Jums mierīga dzīve savā žultī, lūzeri!

Ja var izdomat sacerejumu par labu savai druskai, tad tev tas izdevas😀😀 saja visaa izgudrojuma ir labi ja tris fakti pareizi piemineti. Saprotu ka jaablaaj draudzenes pakala un kaut kaa jaaizstav, bet nevajag te iepludinat tik greizu info.
Visam sim murgam man ir tikai viens jautajums-bija bizness, bija maja marupe, bija porche un bija mersis.. majsaimnieces sapnis… a kapec aizgaja par sekretari stradat??😀😀
Es loti atvainojos- ari braucu laba masina un dzivoju laba dzivokli, bet par sekretari taa kaa nevelk stradat nekur😀😀 par so aizdomajies!:)
31.01.2023 08:58 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kate666 @ 31.01.2023 08:16
- Jā, zinu, ka viņa sāka krāpt vīru, bet tikai pēc vairāku gadu ilgstošiem pazemojumiem viņas virzienā un pat rokas pacelšanu. Saprotu, ka ja Jelinska aizietu pie maximas apsarga, nevis Oļega Fiļa, neviens viņu te neaprunātu.
- Mīts, ka Santa “kaut kas bija”, bet Jelinska nē… :D nopietni? Jelinska no 18 gadiem dzīvoja privātmājā Mārupē un braukāja ar porsche turbo un jaunāko S klases LONG mersi, kamēr Santa spēlēja kā DJ veikalu atklāšanā un brauca ar 2-durvju mitsubishi pajero. :D ehhh
- Par to, cik Santa ir trausla utt. :D OMG. Viņa ir tāda mauka un dzērāja, ka viņa nezin sava pirmā bērna tēvu. Bērnam dzimšanas apliecībā ir tukšums – svītriņa, jo viņa neatceras. Zinu arī, ka Oļegs vairākas reizes ir viņu atkačājis no alko, bet viņš ir tik inteliģents, ka nekad neko sliktu par ex neteiks, kaut arī nauda pasūtījuma rakstiem viņa noteikti ir.
- Un visbeidzot. Kādēļ nenotiek zīmēšanās un tiek filmēti tikai šarāni, nevis dāvanas, briljanti utt!!!! IDIOTI!!! Notiek bankas likvidācija! Notiek cīņa par naudu un viņi nevar rādīt, ka viņiem vispār kaut kas ir kamēr tiesas nav beigušās. Nu kur tik TUPAM var būt.
Laikam visu pateicu, ceru, ka nepateicu par daudz. Lai Jums mierīga dzīve savā žultī, lūzeri!

Klau, kur tagad viņas Poršs, ar ko viņa braukāja, kad Santa bij dīdžejmeitene? 🤣🤣🤣 Evelīna vai Lana atskrējusi uz forumu 🤣🤣🤣
31.01.2023 08:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits