IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3011
Reģ: 09.08.2016
Lera pati tirgo kaut kādus ķipa fake vai Turcijas krāmus vai ko tādu, nu ķipa kā didra, tikai online. bet viņa nekādu lielo piķi nepelna - viss lielais piķis nāk no vīra

Ar ko tad vīrs nodarbojas?
15.02.2023 17:42 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
Mc.Queen @ 15.02.2023 16:36
Ar ko nodarbojas Ler Bukina?
Izskatās, ka dzīvo Bali visu laiku un neizceļas ar lielām prāta spējām, tāpēc pieļauju, ka nestrādā attālināti kaut kādā IT jomā ar lieliem ienākumiem.

Lera pati tirgo kaut kādus ķipa fake vai Turcijas krāmus vai ko tādu, nu ķipa kā didra, tikai online. bet viņa nekādu lielo piķi nepelna - viss lielais piķis nāk no vīra
15.02.2023 16:53 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Mc.Queen @ 15.02.2023 16:36
Ar ko nodarbojas Ler Bukina?
Izskatās, ka dzīvo Bali visu laiku un neizceļas ar lielām prāta spējām, tāpēc pieļauju, ka nestrādā attālināti kaut kādā IT jomā ar lieliem ienākumiem.
info no foruma- tirgo feikus, taisa nagus ( vismaz agrāk )
15.02.2023 16:45 |
 
Patīk
Reitings 3011
Reģ: 09.08.2016
Ar ko nodarbojas Ler Bukina?
Izskatās, ka dzīvo Bali visu laiku un neizceļas ar lielām prāta spējām, tāpēc pieļauju, ka nestrādā attālināti kaut kādā IT jomā ar lieliem ienākumiem.
15.02.2023 16:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jūs kāda sekojat Adelīnai, kas pirms vairākiem gadiem bija dzeltenajā presē, jo satikās ar Lady Gaga backsteidžā? Mūziķe, pāris uzstāšanās arī atceros, bet tad pārcēlās uz UK.
Es sen nebiju skatījusies, bet nesen iemetu aci tajā profilā, viņa laikam dzīvo kopā ar kaut kādu arābu džeku? Vēl bijušas bildes privātajā lidmašīnā, kaut kāda mūzika, ballītes, likās tā interesanti.
15.02.2023 16:24 |
 
Reitings 96
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 15.02.2023 11:10

Moška dzivo patālu no Parīzes !
Vai nu tiešām īrē vēl ar kādu kopā un ja gribas divvientulibu,tad logiski ,ka panjem viesnīcu.
viņš dzīvo patālu no parīzes, Lionā
15.02.2023 15:36 |
 
Reitings 3483
Reģ: 30.01.2022
Kurā pilsētā viņiem ir māja? Ja nav gluži Baltezers, Mežaparks vai Jūrmala, tad ir paceļami un neprasa baigos wow ienākumus.
15.02.2023 15:25 |
 
Reitings 2620
Reģ: 09.03.2021
kumelite15 @ 15.02.2023 13:43

Strunts par finansu kursu, es drizak domaju, kam viniem tgd gan maju, gan vasarnicu. Nimani, ja pardosiet vasarnicu, es pirkshu! :D

Vai tad vasarnīca nebija īrēta?
15.02.2023 14:06 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
kapriza__ @ 15.02.2023 13:18
Šeit minēja, ka viņiem bija ļoti vienkāršas kāzas, varbūt viņi jau no attiecību sākuma krāja naudu priekš mājas. Es viņai nesen sāku sekot, nezinu kāds viņiem tas stāsts, bet tas man ienāca prātā.
domāju ka nē ,jo kaut kad viņai pie otra bērna jautāja vai grib māju un viņa minēja ka pietiek ar vasarnīcu,māja sevi neredz,bet dzive visu izmaina un pie trešā neplānota bērna pa lielam nekas cits neatlika ,jo ja var atļauties,kāpēc gan ne? Saprotot ka ar 3 bērniem pa dzīvokli ir Max grūti,paņem kredītu un maksā,daudzi par īri maksā vairāk nekā par kredītu būtu jāmaksā.neviens nekur nav teicis ka viņi māju nopirka uzreiz. Ja varētu domāt kur pirmā iemaksa,bet esam tak pieauguši cilvēki ,pat katru mēnesi pa pāris simtiem noliekot var iekrāt normāli.ipaši ja šiki nedzīvo.
Un ja kāzas izskatījās nekas dižs,bet vai tad honeymoon nebija uz ASV viņiem? Tad jau vienkārši viņiem citas prioritātes. Varbūt vēl vecāki palīdzēja ar pirmo iemaksu,to jau mēs nezinām .
Piemēram,tā pati Saila kaut kad minēja ,ka mājas iegādi virs burtiski uz saviem pleciem uzņemas. Tātad nekas traks nebūtu arī ja Rihards ka vīrietis uzņemtos šo pienākumu. Nevis kā didi Nauris liek uz sievas vārda pirkt dzīvokli ar dīvaini zemu summu ( visticamāk ja lai kad paņems priekšā ,tad lai visas problēmas tiek viņai)
15.02.2023 13:57 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
Standby @ 15.02.2023 12:31
Pilnīgi nepiekrītu, ka māja nav ekstra. Ja tas tā būtu, mikrorajoni būtu tukši. Tas tomēr ir sasniegums. Daudziem tas ir dzīves lielākais sapnis- tikt pie mājas. Mani arī interesē, kā to var dabūt gatavu, ja ņem vērā, ko te saka, ka par adminu sporta klubā strādāja. Ja par treneri, tad noteikti ļoti īsu laika posmu.
Ne jau tāpēc, ka skauž, bet tāpēc, ka gribu zināt kā to arī dabūt gatavu. Lūdzu, Nīmaņu kursu par finanšu plānošanu. Es pirkšu.
Lielakoties mums nav finašu pratibas(to vajadzētu skolā macit,ka obligāto priekšmetu),mums nav īsti mērķa.Itkā gribu,bet neko nedaru lietas labā.Pirmo 5citi pat neesmu ielikuši uzkrajumā ar mērķi -māja(no gaisa takš viņa nenokritīs) pasūdzēsimies par slikto dzivi un neko nedarīsim l,ai kustētos uz priekšu.Bet tie kam māja,vai dzivoklis pieņemsim jaunajā Teikā ir prioritāte.Tie tiks līdz tam un dzivos,kur viņi grib(tas arī strādā kā stimuls,mēklēt iespējas nopelnit vairāk).Tas ir man viedoklis,jo miljonāri mums nav nemaz tik daudz Latvijā. Un cilvēks parastais,dzivo ,gan mājās,gan būvē tās, gan visu pārējo.Nu tas mans personigais viedoklis,jo tadā šaurā domāšānā esmu bijusi pati ,vēl mācos no tādas tikt valā
15.02.2023 13:49 |
 
Reitings 344
Reģ: 30.03.2022
Standby @ 15.02.2023 12:31
Pilnīgi nepiekrītu, ka māja nav ekstra. Ja tas tā būtu, mikrorajoni būtu tukši. Tas tomēr ir sasniegums. Daudziem tas ir dzīves lielākais sapnis- tikt pie mājas. Mani arī interesē, kā to var dabūt gatavu, ja ņem vērā, ko te saka, ka par adminu sporta klubā strādāja. Ja par treneri, tad noteikti ļoti īsu laika posmu.
Ne jau tāpēc, ka skauž, bet tāpēc, ka gribu zināt kā to arī dabūt gatavu. Lūdzu, Nīmaņu kursu par finanšu plānošanu. Es pirkšu.

Strunts par finansu kursu, es drizak domaju, kam viniem tgd gan maju, gan vasarnicu. Nimani, ja pardosiet vasarnicu, es pirkshu! :D
15.02.2023 13:43 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kurpīte @ 15.02.2023 13:15

Nav jau tik neiespējami. Mēs pārdevām dzīvokli, nopirkām par tādu pašu summu vecu māju, kapitāli izremontējām, iekopām teritoriju, zālājs, tūjas utt. Un dažu gadu laikā izskatās ļoti labi. Piebildīšu, kamēr remontējām, ceļojumos nebraucām, brendu drēbes nepirkām, pārsvarā visu darijām paši, arī terese utt. Ja nebiedē smags darbs un rokas aug no pareizās vietas, tad māja nav nekāda ekstra. Mājai šobrīd vērtību trīškārtojām.
bet ja paskatās viņu ceļojumus pirms bērniem - ASV,Āfrika ,bet pēc bērniem Itālija Spānija ,kur arī diži nešiko,bet vairāk kā izbauda dabu , ēkas, vakarā kada ēstuve nevis iet un baigi terejas katra atrakcija. Tā kā var saprast,ka ar bērniem patiešām ir sākusi ietaupīt+ apģērbus viņa arī īpaši nrperk ka tikai sadarbības vai humpīši , un ja bija savs dzīvoklis,tad to pārdod vai izīrē un easy,ja ne,tad tāpat ar 3 bērniem to kredītu ir viegli noorganizēt. Pie tam viņu mājā nav nekas wow ,maza ,ja iekārtota smuki ,bet atkal sadarbību rezultātā.
Un mēs jau pa lielam mēram pēc sava skata punkta,būsim godīgi cik no jums ir savs īpašums? Un ja ir vai pirkts bez kredīta vai vispār pirkts vai mantots? Kredīts nav nekas īpašs. Pusē te izsakās tā itkā Santa dzīvotu uz vīra ienākumiem un viņš strādātu 5 darbos lai uzturētu,bet viņa ir strādājošā,pie tam vēl bka . Domāju,ka viņu ģimenei tik tiešām ir virs vidējā ienākumi
15.02.2023 13:36 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
krmmm @ 15.02.2023 11:23
Ko viņa ir izdarījusi ar savu seju? Bēdīgi.

Kas tur nav ok? Izskatās nesen piecēlusies, bez kosmētiks, izskatās ka ir lio filleri, bet nav pārāk daudz
15.02.2023 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 3416
Reģ: 29.01.2009
Kurpīte @ 15.02.2023 13:15

Nav jau tik neiespējami. Mēs pārdevām dzīvokli, nopirkām par tādu pašu summu vecu māju, kapitāli izremontējām, iekopām teritoriju, zālājs, tūjas utt. Un dažu gadu laikā izskatās ļoti labi. Piebildīšu, kamēr remontējām, ceļojumos nebraucām, brendu drēbes nepirkām, pārsvarā visu darijām paši, arī terese utt. Ja nebiedē smags darbs un rokas aug no pareizās vietas, tad māja nav nekāda ekstra. Mājai šobrīd vērtību trīškārtojām.
Šeit minēja, ka viņiem bija ļoti vienkāršas kāzas, varbūt viņi jau no attiecību sākuma krāja naudu priekš mājas. Es viņai nesen sāku sekot, nezinu kāds viņiem tas stāsts, bet tas man ienāca prātā.
15.02.2023 13:18 |
 
Reitings 5995
Reģ: 04.12.2022
Standby @ 15.02.2023 12:31
Pilnīgi nepiekrītu, ka māja nav ekstra. Ja tas tā būtu, mikrorajoni būtu tukši. Tas tomēr ir sasniegums. Daudziem tas ir dzīves lielākais sapnis- tikt pie mājas. Mani arī interesē, kā to var dabūt gatavu, ja ņem vērā, ko te saka, ka par adminu sporta klubā strādāja. Ja par treneri, tad noteikti ļoti īsu laika posmu.
Ne jau tāpēc, ka skauž, bet tāpēc, ka gribu zināt kā to arī dabūt gatavu. Lūdzu, Nīmaņu kursu par finanšu plānošanu. Es pirkšu.

Nav jau tik neiespējami. Mēs pārdevām dzīvokli, nopirkām par tādu pašu summu vecu māju, kapitāli izremontējām, iekopām teritoriju, zālājs, tūjas utt. Un dažu gadu laikā izskatās ļoti labi. Piebildīšu, kamēr remontējām, ceļojumos nebraucām, brendu drēbes nepirkām, pārsvarā visu darijām paši, arī terese utt. Ja nebiedē smags darbs un rokas aug no pareizās vietas, tad māja nav nekāda ekstra. Mājai šobrīd vērtību trīškārtojām.
15.02.2023 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 3416
Reģ: 29.01.2009
HARDLUXURY @ 15.02.2023 11:25
Mums neko sliktu nevar par šo elitāro būtni teikt. Sabiedrība no šejienes mūs nesaprot, saproti?
Bet tev tā Jeļena neļauj dzīvot. Tik nesaprotu kapēc? Nav jau pat īsti ko tur skaust, bet atkārtošos, tieši tu esi tā, kas pati pirma atskries uz forumu, lai kaut ko iekomentētu par viņu. Pat ja nav ko, tāpat atradīsi ko uzdirst (skat. manu iepriekšējo komentāru tev par viņas live video). Paskaidro, ko viņa tev tik ļoti ir izdarījusi? Gribas pašai pagozēties aprunato sarakstā, bet galīgi nesanāk ne? Nevienam tu neesi interesanta un tieši tapēc tevi tik ļoti grauž tā Jeļena, jo par viņu runā, par viņu raksta? Pati uzsāk diskusiju par Jeļenu un pēc tam brīnies, kapēc par viņu vispār te runā.
15.02.2023 13:14 |
 
Reitings 881
Reģ: 23.04.2014
Pilnīgi nepiekrītu, ka māja nav ekstra. Ja tas tā būtu, mikrorajoni būtu tukši. Tas tomēr ir sasniegums. Daudziem tas ir dzīves lielākais sapnis- tikt pie mājas. Mani arī interesē, kā to var dabūt gatavu, ja ņem vērā, ko te saka, ka par adminu sporta klubā strādāja. Ja par treneri, tad noteikti ļoti īsu laika posmu.
Ne jau tāpēc, ka skauž, bet tāpēc, ka gribu zināt kā to arī dabūt gatavu. Lūdzu, Nīmaņu kursu par finanšu plānošanu. Es pirkšu.
15.02.2023 12:31 |
 
Reitings 93
Reģ: 31.10.2022
cmykk @ 15.02.2023 12:16

viņa tepat forumā ir un nekad netur kritiku. kā tiek runāts par viņu, tā konts privāts. nekā īpaša tur nav, katrā ziņā ne manai estētiskajai gaumei :)

Man gan liekas, ka privātu uztaisa tad, kad ir ceļojumā.
15.02.2023 12:23 |
 
Reitings 3483
Reģ: 30.01.2022
gii_star @ 15.02.2023 12:02
Tik daudz te par to Karandžu tiek runāts, ka gribēju paskatīties kas tā tāda vispār ir, bet ja tā ir tā, tad viņai laikam privāts profils?...

Nav pirmā reize, kad uzliek privātu. Gan jau drīz atslēgs atkal vaļā
15.02.2023 12:18 |
 
Reitings 538
Reģ: 25.01.2023
gii_star @ 15.02.2023 12:02
Tik daudz te par to Karandžu tiek runāts, ka gribēju paskatīties kas tā tāda vispār ir, bet ja tā ir tā, tad viņai laikam privāts profils?...

viņa tepat forumā ir un nekad netur kritiku. kā tiek runāts par viņu, tā konts privāts. nekā īpaša tur nav, katrā ziņā ne manai estētiskajai gaumei :)
15.02.2023 12:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits