IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10006
Reģ: 19.11.2014
Man tā tēva vietā sen jau korķi būtu izšauti. Kā pret sienu! 😂
Vīriešiem vajag apdomāties pirms taisīt bērniņus ar jauniem skuķiem, izskatās, ka pēc tam nav viegli ar bērnu sarunāt kā bērnu dalīt! 😬
06.04.2021 10:14 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.09.2014
Man viņa vairak izskatās pēc tādas kura, lai noturētu čali apzināti paliek stāvoklī un beigās tāpat nekas nesanāk, izšķirās jo ir grūti ar viņu sadzīvot un tad sanāk plēšanās par bērniem. Jo viņa taču tik neilgi bija kopā ar abiem bērnu tēviem un tik ātri palika stāvoklī esot tik jaunai un pēc tam ātri izšķiroties. Neticu, ka nezina kā izsargāties vai, ka abi bērni būtu plānoti. 😬
06.04.2021 10:31 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Derisa @ 06.04.2021 00:27

A edijs ir profesionāls treneris? Mana māte varbūt ir kirurge, tas nozīmē, ka es varu operēt????
kāpēc tik dusmīga paliki? Nesanāca pabaumot pašizdomātus faktus,ka Edijs nestrādā un dzīvo vecākiem uz kakla? 😚 Ir pandēmija,Edijam darbā pauze un labāk padzīvo pie vecākiem Latvijā,kurus reizi gadā satiek☺️ Kas tik slikts? Skauž?
06.04.2021 10:32 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
isanalapsa @ 06.04.2021 10:32
kāpēc tik dusmīga paliki? Nesanāca pabaumot pašizdomātus faktus,ka Edijs nestrādā un dzīvo vecākiem uz kakla? ? Ir pandēmija,Edijam darbā pauze un labāk padzīvo pie vecākiem Latvijā,kurus reizi gadā satiek☺️ Kas tik slikts? Skauž?

Ir viņš pats ar trenera kvalifikāciju vai nē? Uz jautājumu parasti neatbild ar pilnīgi nesaistītu pretjautājumu😄
06.04.2021 10:40 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Zita11 @ 06.04.2021 10:31
Man viņa vairak izskatās pēc tādas kura, lai noturētu čali apzināti paliek stāvoklī un beigās tāpat nekas nesanāk, izšķirās jo ir grūti ar viņu sadzīvot un tad sanāk plēšanās par bērniem. Jo viņa taču tik neilgi bija kopā ar abiem bērnu tēviem un tik ātri palika stāvoklī esot tik jaunai un pēc tam ātri izšķiroties. Neticu, ka nezina kā izsargāties vai, ka abi bērni būtu plānoti. ?

Paši kāpj tādām mazizglītotām mātītēm virsū un tad raud. Man tādu žēl īsti nav. Plus, kā māte es arī īsti nebūtu laimīga, ka viņš grib, lai bērns 50:50 dzīvo pie abiem, sieviete to bērnu iznēsā, dzemdē, zīda un baro, ne vecis, kas kačā pravas. Vienīgais žēl bērnu-tā svaidīt apkārt, nebrīnos, ka kaut kas psihei nav ok jau tagad.
06.04.2021 10:42 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Derisa @ 06.04.2021 10:40

Ir viņš pats ar trenera kvalifikāciju vai nē? Uz jautājumu parasti neatbild ar pilnīgi nesaistītu pretjautājumu?
neesmu prasījusi,varu noskaidrot,lai vari mierīgāk naktīs gulēt! 😁 Nav jau viņš idiots,kaut miljons selfiji varētu neatstāt labu iespaidu.
Kādēļ bija cepiens,ka dzīvo uz kakla vecākiem,ja atbrauc ciemos,kamēr nedrīkst strādāt Vācijā? Kas tur tāds? Kādēļ meklēt jaunu darbu?
06.04.2021 10:45 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Derisa @ 06.04.2021 10:40

Ir viņš pats ar trenera kvalifikāciju vai nē? Uz jautājumu parasti neatbild ar pilnīgi nesaistītu pretjautājumu?
aaaaaa bija šitā "łoti jocīgi, laiks takā pieaugušam tēvainim sākt strādāt un izvākties, ne tikai sapńot un musīšus kačāt."
Jā,pietiks apciemot vecākus tad,kad darbā Vācijā ir pandēmijas pauze!!! Kā nav kauns dirst?😁 meklēji domubiedrus,lai paspīdētu?
06.04.2021 10:47 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Derisa @ 06.04.2021 10:42

Paši kāpj tādām mazizglītotām mātītēm virsū un tad raud. Man tādu žēl īsti nav. Plus, kā māte es arī īsti nebūtu laimīga, ka viņš grib, lai bērns 50:50 dzīvo pie abiem, sieviete to bērnu iznēsā, dzemdē, zīda un baro, ne vecis, kas kačā pravas. Vienīgais žēl bērnu-tā svaidīt apkārt, nebrīnos, ka kaut kas psihei nav ok jau tagad.
Ja palasa tos screenshotus, viņa viņam piedāvā tikties ar bērnu ik pēc divām nedēļām uz divām dienām nedēļas nogalē, tas nav normāli, bērnam blakus ir jābūt tētim, ne mainīgiem piegulētājiem.. :D Man draudzenei bērni divas nedēļas dzīvo pie mammas, divas pie tēta, bērni laimīgi, ka divas mājas un var pie abiem vienādi dzīvoties, kā arī vecāki atpūsties brīvajās nedēļās. Abiem vecākiem ir vienāda loma bērna dzīvē, nedrīkst viens būt vairāk par otru tikai tāpēc, ka mamma ir dzemdējusi un iznēsājusi. Bieži vien tēvi ir labāki vecāki bez visām dzemdībām un zīdīšanas procesiem. Kā arī tas izskatās šajā gadijumā. Noteikti arī bērns tiek noskaņots pret tēvu, biežā pārvākšanās, mainīgie "tēti" noteikti nedara labu bērna psihei.
06.04.2021 11:01 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
Lizavay @ 06.04.2021 11:01
Ja palasa tos screenshotus, viņa viņam piedāvā tikties ar bērnu ik pēc divām nedēļām uz divām dienām nedēļas nogalē, tas nav normāli, bērnam blakus ir jābūt tētim, ne mainīgiem piegulētājiem.. :D Man draudzenei bērni divas nedēļas dzīvo pie mammas, divas pie tēta, bērni laimīgi, ka divas mājas un var pie abiem vienādi dzīvoties, kā arī vecāki atpūsties brīvajās nedēļās. Abiem vecākiem ir vienāda loma bērna dzīvē, nedrīkst viens būt vairāk par otru tikai tāpēc, ka mamma ir dzemdējusi un iznēsājusi. Bieži vien tēvi ir labāki vecāki bez visām dzemdībām un zīdīšanas procesiem. Kā arī tas izskatās šajā gadijumā. Noteikti arī bērns tiek noskaņots pret tēvu, biežā pārvākšanās, mainīgie "tēti" noteikti nedara labu bērna psihei.

Kas tā tāda vispār ir? Skatos izkatas maza meitene, nekas īpašs.. Kāpēc par viņiem runā?
06.04.2021 12:05 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Kaitinoši stulbs, murgains un nepieaudzis skuķis. Un bērnam, īpaši jau mazam puikam, tēvu noteikti vajag vairāk nekā katru otro nedēļas nogali. Tur aug mazs vīrietis un viņam vajag labu vīrieša piemēru, nevis ietiepīgu māti ar visiem viņas pagaidu piegulētājiem.
06.04.2021 12:48 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Es arī palasīju to WhatsApp saraksti, man liekas, ka tētis tur nav sevišķi labāks- cik murgaini paprasa, tik murgaini saņem pretī. Kas tās par mistiskām bērna ņemšanām uz nedēļu, ja viņš ir pirmsskolas vecumā, bet vecāki katrs dzīvo citā pilsētā, līdz ar to arī dārziņā to nedēļu neieut? Paskatieties taču uz to situāciju reāli, tur abas puses taisa drāmas nevietā un rausta bērnus, dala viņa mantas un pabalstus, tētis pats nemaz neatbrauc pakaļ utt. Ja mana bērna tēvs tā čakarētos, man arī grūti būtu vienoties par regulāru risinājumu. Protams, mammai jānoenkurojas, jādzīvo paredzamāka dzīve un jārēķinās arī ar tēti, bet kopumā abi vecāki vienlīdzīgi uzvedas kā bērni.
06.04.2021 13:00 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Undiya @ 06.04.2021 10:14
Man tā tēva vietā sen jau korķi būtu izšauti. Kā pret sienu! ?
Vīriešiem vajag apdomāties pirms taisīt bērniņus ar jauniem skuķiem, izskatās, ka pēc tam nav viegli ar bērnu sarunāt kā bērnu dalīt! ?

Man lasot to saraksti tieši tas tēvs šķiet nekorekts. Un tā bērna raustīšana katru nedēļu uz citu vietu liekas vel nepareizāk. Ja man būtu situācija,ka ar bērna tēvu vairs nav attiecību es noteikti uzstātu uz līdzīgu situāciju, ka tēvs var satikt,paņemt pie sevis,bet faktiskā dzīvessvieta būtu pie manis. Tik mazā vecumā raustīt bērnu ir ļoti nepareizi un bērnam ir jābūt pie mātes(ar noteikumu ,ka māte izturas pret bērnu labi)
06.04.2021 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
tie visi screenshoti tiešām bija ielikti roberta storijos? :o
06.04.2021 13:47 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Alazani @ 06.04.2021 13:00
Es arī palasīju to WhatsApp saraksti, man liekas, ka tētis tur nav sevišķi labāks- cik murgaini paprasa, tik murgaini saņem pretī. Kas tās par mistiskām bērna ņemšanām uz nedēļu, ja viņš ir pirmsskolas vecumā, bet vecāki katrs dzīvo citā pilsētā, līdz ar to arī dārziņā to nedēļu neieut? Paskatieties taču uz to situāciju reāli, tur abas puses taisa drāmas nevietā un rausta bērnus, dala viņa mantas un pabalstus, tētis pats nemaz neatbrauc pakaļ utt. Ja mana bērna tēvs tā čakarētos, man arī grūti būtu vienoties par regulāru risinājumu. Protams, mammai jānoenkurojas, jādzīvo paredzamāka dzīve un jārēķinās arī ar tēti, bet kopumā abi vecāki vienlīdzīgi uzvedas kā bērni.

Es arī neteiktu, ka tēvs ir zelta gabaliņš. Ne pats bērnam nevar atbraukt pakaļ (atved līdz Tumei. Ieva brauks pretī. Ā, nē, Ieva nē, Jānis. Ā, nē, Jānis 14:50 netiek, varbūt vari atvest stundu vēlāk. Tume tev nav pusceļš, skaties, rekur Google Maps.)
Ārkārtīgi pretīgi no abām pusēm. Un tā leksika... "Vai tu 5dien savāksi", "Kad savāksi K". Kā par negribētu kartupeļu maisu, nevis paši par savu bērnu.
06.04.2021 13:48 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
Skatos uz to Baibu
https://failiem.lv/f/689e74uee
Dirz viņas seja neitilps kadrā un kur nu vēl viņas augums.
Viņai pašai kauns nav melot un stāstīt visu to fake informāciju, ka arī jaunie matiņi?! 😂 Tur var redzēt blondo krāsu, mati vienkārši lūzt un viņa sauc tos par jauniem matiem... Cik ilgi jau tas ampulas smērē, mati kādi ir tādi palikuši... Runājot par augumu vispār, viņa paliek resnāka un resnāka..
Vispār Nl Anti reklāma, pirms kāda izvēlas sākt lietot, jāpaskatās uz Baibu Jansoni.
06.04.2021 14:04 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Wopā! Žēl, ka nokavēju
06.04.2021 14:06 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Ibmetīns @ 06.04.2021 13:48

Es arī neteiktu, ka tēvs ir zelta gabaliņš. Ne pats bērnam nevar atbraukt pakaļ (atved līdz Tumei. Ieva brauks pretī. Ā, nē, Ieva nē, Jānis. Ā, nē, Jānis 14:50 netiek, varbūt vari atvest stundu vēlāk. Tume tev nav pusceļš, skaties, rekur Google Maps.)
Ārkārtīgi pretīgi no abām pusēm. Un tā leksika... "Vai tu 5dien savāksi", "Kad savāksi K". Kā par negribētu kartupeļu maisu, nevis paši par savu bērnu.

Es arī izlasīju. Abi tiešām nespēj vienoties par normālu grafiku un komunikāciju. Tēvs grib, lai bērnudārznieks dzīvo nedēļu pie mammas un nedēļu pie tēva, tas tā nestrādās, jo bērnam ir jāiet darba dienās uz bernudarzu un svaidīties nav normāli. Saprotu mātes nostāju, bet izskatās, ka pašai mātei arī vajadzētu ieviest stabilitāti dzīvē nevis svaidīties pa dzīvesvietām un ar dzīvesbiedriem. Šis viss juceklis rada arī bērnam apjukumu. Domāju, ka reāli viņiem vajag kādu neatkarīgu trešo personu, kas palīdzēs ar to visu tikt galā, jo izskatās, ka abi kasīsies līdz pēdējam par savu.
06.04.2021 14:45 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.04.2021
Alazani @ 06.04.2021 13:00
Es arī palasīju to WhatsApp saraksti, man liekas, ka tētis tur nav sevišķi labāks- cik murgaini paprasa, tik murgaini saņem pretī. Kas tās par mistiskām bērna ņemšanām uz nedēļu, ja viņš ir pirmsskolas vecumā, bet vecāki katrs dzīvo citā pilsētā, līdz ar to arī dārziņā to nedēļu neieut? Paskatieties taču uz to situāciju reāli, tur abas puses taisa drāmas nevietā un rausta bērnus, dala viņa mantas un pabalstus, tētis pats nemaz neatbrauc pakaļ utt. Ja mana bērna tēvs tā čakarētos, man arī grūti būtu vienoties par regulāru risinājumu. Protams, mammai jānoenkurojas, jādzīvo paredzamāka dzīve un jārēķinās arī ar tēti, bet kopumā abi vecāki vienlīdzīgi uzvedas kā bērni.

Ko gan citu gaidīt ,ja 20 gados taisa bērniņus un pēc tam jāšķiras un jādala bērns. Bet palasot tos screenshotus, cik saprotu viņa jau iepriekš izņēma bērnu no bērnudārza Rīgā pati un tad jau sākās domstarpības . Patiešām žēl bērna ,ka nav vienas mājas un uzreiz jau uz citām un tā uz koferiem jādzīvo ,nezinot ,kas būs nākotnē
06.04.2021 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 2259
Reģ: 27.02.2011
Dzīvesvietas maiņa nav arguments tam lai bērns dzīvotu pie tēva un māte tiktu uzskatīta par sliktu apgādnieku.
Māte jau bērnu audzina diezgan ilgi, tātad tiesa visdrīzāk arī lemtu ka pamata dzīvesvieta tik mazam bērnam ir pie mammas, tiesa vērtēs iztikas līdzekļus, dzīvesvietas esamību. Abu vecāku problēma ka bērna audzināšanu nenokārto juridiski un nevienojas kad bērns ciemosies pie tēva vai mātes kā nu lemj tiesa, kas un cik maksās uzturlīdzekļus, nav korekti ka tēvs to visu publicēt sociālajos tīklos.
Nav smuki no tekstiem, ka tēvs saka lai māte ved bērnu pie viņa un viņu savāks tas vai šitais, kas tas ir? Kāpēc pats nevar aizbraukt pakaļ? Un kas tā par naudas skaldīšanu? Murgs! Bērna pamata dzīvesvieta ir pie mammas un mamma arī ir tā kas maksā par bērnu, kā tēvam vēl nav kauna tur kaut ko dalīt! Tas nav vīriešcienīgi, bet pieprasīt tikšanās laikus gan vajadzētu un par to jāvienojas tiesā ja citādi nav iespējams, bet nav savas attiecības jāvazā pa instagram!!!
06.04.2021 15:09 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Chikitita @ 06.04.2021 15:09
Dzīvesvietas maiņa nav arguments tam lai bērns dzīvotu pie tēva un māte tiktu uzskatīta par sliktu apgādnieku.
Māte jau bērnu audzina diezgan ilgi, tātad tiesa visdrīzāk arī lemtu ka pamata dzīvesvieta tik mazam bērnam ir pie mammas, tiesa vērtēs iztikas līdzekļus, dzīvesvietas esamību. Abu vecāku problēma ka bērna audzināšanu nenokārto juridiski un nevienojas kad bērns ciemosies pie tēva vai mātes kā nu lemj tiesa, kas un cik maksās uzturlīdzekļus, nav korekti ka tēvs to visu publicēt sociālajos tīklos.
Nav smuki no tekstiem, ka tēvs saka lai māte ved bērnu pie viņa un viņu savāks tas vai šitais, kas tas ir? Kāpēc pats nevar aizbraukt pakaļ? Un kas tā par naudas skaldīšanu? Murgs! Bērna pamata dzīvesvieta ir pie mammas un mamma arī ir tā kas maksā par bērnu, kā tēvam vēl nav kauna tur kaut ko dalīt! Tas nav vīriešcienīgi, bet pieprasīt tikšanās laikus gan vajadzētu un par to jāvienojas tiesā ja citādi nav iespējams, bet nav savas attiecības jāvazā pa instagram!!!

Jā, nav smuki publiskot ko tādu.
06.04.2021 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits