IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Amii @ 28.02.2021 20:17
Virsnītes meita taisās matus krāsot zilus vai rozā. Man jau sāk likties, ka tur nav īsti pilns rublis jau.

Tīnis vēlas nokrāsot matus rozā vai zilā krāsā un tas uzreiz nozīmē, ka nav pilns rublis? Reizēm tiešām interesē kāda vecuma auditorija te apgrozās, jo es savos tīņu gados eksperimentēju ar visu iespējamo, sākot no matu krāsas, beidzot ar stilu un pīrsingiem. Lasot tādus tekstus rodas sajūta, ka tos raksta pusmūža sieviete ar aizspriedumainiem padomju laiku uzskatiem. Ne velti esmu arī uz savas ādas izjutusi to, ka ir grūti būt ar kaut ko atšķirīgam, ja dzīvo Latvijā, jo sabiedrības nosodījums un stereotipiskā domāšana ir graujoša.
28.02.2021 23:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
turbopeka @ 28.02.2021 22:58

Es par to pašu... tas ir grādīgais...

Ir, ir grādīgais. Reti kurš neatpazīst šīs markas Prosecco 😁 Tikko kā raudāja, ka problēmas ar grūtniecību, augsts asinsspiediens un kas tur vēl par veselības problēmām, iespējams būs jāstimulē dzemdības ātrāk.. bet parādās šampis un Vucēna ir pirmā kas stiepj roku.. diezgan stulbi un bezatbildīgi.
28.02.2021 23:50 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5118
Reģ: 03.11.2012
Miaa @ 28.02.2021 23:18

Tīnis vēlas nokrāsot matus rozā vai zilā krāsā un tas uzreiz nozīmē, ka nav pilns rublis? Reizēm tiešām interesē kāda vecuma auditorija te apgrozās, jo es savos tīņu gados eksperimentēju ar visu iespējamo, sākot no matu krāsas, beidzot ar stilu un pīrsingiem. Lasot tādus tekstus rodas sajūta, ka tos raksta pusmūža sieviete ar aizspriedumainiem padomju laiku uzskatiem. Ne velti esmu arī uz savas ādas izjutusi to, ka ir grūti būt ar kaut ko atšķirīgam, ja dzīvo Latvijā, jo sabiedrības nosodījums un stereotipiskā domāšana ir graujoša.

Pilnīgi piekrītu! Manuprāt, tīņu vecumā piedzīvo un ir jāpiedzīvo dažādi eksperimenti ar izskatu un tēlu, jo tajā vecumā TU sevi vēl “meklē”
Man ir daudz draudzeņu, kuras tīņu gados sev krāsoja matus visās varavīksnes krāsās. :D
Man pašai tīņu gados bija blondi mati un 1cm lieli tuneļi, un ļoti krāsains ģērbšanās stils. Vai es ko nožēloju? Neko! Pat to nē, ka ir palikuši nedaudz lielāki auskaru caurumi no tā, ka bija tuneļi, bet tas manu dzīvi nebojā, varbūt vēlāk atkal uztaisīšu tuneļus un nomainīšu stilu, kas zin😅👍🏻
28.02.2021 23:58 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
C00L Dzipsy @ 28.02.2021 23:50

Ir, ir grādīgais. Reti kurš neatpazīst šīs markas Prosecco ? Tikko kā raudāja, ka problēmas ar grūtniecību, augsts asinsspiediens un kas tur vēl par veselības problēmām, iespējams būs jāstimulē dzemdības ātrāk.. bet parādās šampis un Vucēna ir pirmā kas stiepj roku.. diezgan stulbi un bezatbildīgi.

Wow. 🥺
28.02.2021 23:58 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
vivii @ 28.02.2021 23:58

Pilnīgi piekrītu! Manuprāt, tīņu vecumā piedzīvo un ir jāpiedzīvo dažādi eksperimenti ar izskatu un tēlu, jo tajā vecumā TU sevi vēl “meklē”
Man ir daudz draudzeņu, kuras tīņu gados sev krāsoja matus visās varavīksnes krāsās. :D
Man pašai tīņu gados bija blondi mati un 1cm lieli tuneļi, un ļoti krāsains ģērbšanās stils. Vai es ko nožēloju? Neko! Pat to nē, ka ir palikuši nedaudz lielāki auskaru caurumi no tā, ka bija tuneļi, bet tas manu dzīvi nebojā, varbūt vēlāk atkal uztaisīšu tuneļus un nomainīšu stilu, kas zin???

Oi, kā es tevi saprotu! :D Man arī tīņu gadi bija tas laiks, kad eksperimentēju ar visu iespējamo, izmēģināju dažādas, pat ekstrēmas, matu krāsas, dažādus ģērbšanās stilus, arī stiepu tuneļus, kurus gan pēc tam aizaudzēju. Man šķiet, ka tīņu gadu periods ir tas laiks, kad jaunietis meklē sevi, eksperimentē ar savu ārieni un cenšas atrast savu "es", tāpēc es, nu jau kā pieaugušais, vienmēr atbalstu tādus jauniešus, jo zinu cik ļoti tajā vecumā ir vajadzīgs apkārtējo atbalsts un novērtējums. Ar tādiem tekstiem "nu jau izskaties pēc ķēma" vai "tev jau nav pilns rublis" utt. pieaugušie, varbūt pat paši to neapzinādamies, var sagraut jaunieša pašapziņu. Tāpēc man tieši vienmēr, redzot tādus jauniešus, kuri ar savu ārējo izskatu atšķiras no vairākuma, tādiem gribas teikt, ka viņi ir malači. Jo mums visiem nav jābūt vienādiem un tas ir super, ja šajā pasaulē ir cilvēki, kuri atšķiras ar savu ārējo izskatu, domāšanu un pasaules uztveri. Kaut tādu būtu vairāk.
Un es pati arī savos nu jau gandrīz 30 gados esmu atsākusi eksperimentus ar stilu, jo sapratu, ka laikam tas stils, kurš bija tuvs tīņu gados, ir tuvs joprojām. Nu, nekas. Izskatos pēc tīņa, veikalā, pērkot vīnu, man joprojām prasa pasi, bet iekšēji jūtos forši un saskaņā ar sevi. :)
01.03.2021 00:19 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
C00L Dzipsy @ 28.02.2021 23:50

Ir, ir grādīgais. Reti kurš neatpazīst šīs markas Prosecco ? Tikko kā raudāja, ka problēmas ar grūtniecību, augsts asinsspiediens un kas tur vēl par veselības problēmām, iespējams būs jāstimulē dzemdības ātrāk.. bet parādās šampis un Vucēna ir pirmā kas stiepj roku.. diezgan stulbi un bezatbildīgi.

Wtf! Tas tiešām ir bezatbildīgi!!!
01.03.2021 00:42 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
vivii @ 28.02.2021 23:58

Pilnīgi piekrītu! Manuprāt, tīņu vecumā piedzīvo un ir jāpiedzīvo dažādi eksperimenti ar izskatu un tēlu, jo tajā vecumā TU sevi vēl “meklē”
Man ir daudz draudzeņu, kuras tīņu gados sev krāsoja matus visās varavīksnes krāsās. :D
Man pašai tīņu gados bija blondi mati un 1cm lieli tuneļi, un ļoti krāsains ģērbšanās stils. Vai es ko nožēloju? Neko! Pat to nē, ka ir palikuši nedaudz lielāki auskaru caurumi no tā, ka bija tuneļi, bet tas manu dzīvi nebojā, varbūt vēlāk atkal uztaisīšu tuneļus un nomainīšu stilu, kas zin???

Same! Arī ļoti saprotu Tevi šajos pusaudžu gados. Biju tam visam kokteilim klāt vēl pielikusi 3 dredus matu aizmugurē, izskuvusi sānu, nokrāsojusi oranžā krāsā, vēl tunelis un pa visu tam ļoti meitenīgs apģērbs ar puķainām drēbēm. Vāks tagad tā iedomājoties, bet reizē patīkami atceroties to frīkumu.
Mūsdienās, ja tā paskatās, diezgan garlaicīgs paskats, jaunieši staigā vienādās krutās drēbēs ar North Face jakām un airpodiem ausiem.
Vispār forši, ka pacelās šis temats!🥳
01.03.2021 00:50 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Mūsdienās, ja tā paskatās, diezgan garlaicīgs paskats, jaunieši staigā vienādās krutās drēbēs ar North Face jakām un airpodiem ausiem.

Jā, tas tiesa. Kad pati biju tīņu vecumā, atceros savu mazpilsētu un to, kādi tolaik bija jaunieši. Jauniešu vidū bija gan goti, gan metālisti, gan panki, gan reperi, gan tie, kuri nepiederēja nevienai subkultūrai. Un interesanti ir tas, ka visi savā starpā sadzīvoja, kā jau mazā pilsētelē. Reperi mierīgi varēja ballēties kopā ar metālistiem, neviens nevienu neaizskāra, bija jūtama dažādība gan tajos laikos valdošajos ģērbšanās stilos, gan jauniešu muzikālajā gaumē. Kad nesen, nu jau būdama pieaugusi, aizbraucu apciemot dzimto pilsētu, pārņēma tāda skumja sajūta, jo 99% jauniešu nu ir teju vai identiski viens otram. Un tad, ja pa vidu pagadās kāds atšķirīgāks jaunietis, tas tajā visā pūlī ir kā baltais zvirbulis. Man savos gados joprojām ir saglabājies alternatīvais stils un pat es jutu kā jaunieši uzkrītoši blenza man virsū, jo, ja agrāk manā mazajā pilsētiņā valdīja kaut kāda dažādība, tad tagad, diemžēl, ikviens, kurš atšķiras no lielā vairākuma, tiek pavadīts ar skatieniem un bieži vien ne tām patīkamākajām replikām no jauniešu puses. Mani tas skumdina, jo mani vienmēr ir piesaistījušas individualitātes, tie cilvēki, kuri nebaidās atšķirties. Tāpēc, katru reizi, kad redzu kādu jaunieti, kurš man atgādina mani tajos laikos, es neviļus sāku smaidīt un bieži vien saņemu smaidu pretī. Bez maz vai kā tāda saprašanās bez vārdiem. :)
01.03.2021 01:46 |
 
Reitings 28
Reģ: 14.06.2020
Amii @ 28.02.2021 19:11

Kramiņas vecis nodarbojas ar marihuānas (zālītes) tirdzniecību, cik tas izskanēja jau dažas lapas iepriekš.

Oh.. skaidrs. Nākamais narko barons😁
01.03.2021 02:27 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Īsti nesekoju Vuceenam, valodas barjera, kā arī nešķiet pārāk interesanti. Tāpēc par šo sievieti zinu tikai dažas lietas no šī foruma: NL; stāvoklī no kaut kā, kas viņu pametis; gaudulīga par savu dzīvi. Redzot Katrīnes video, arī pirmais, kas leca acīs bija alkohols un grūtniecība. Nezinu, nesaku, ka nevar pagaršot vai iedzert mutīti dzirkstošā, bet neuzskatu, ka tas ir jāreklamē publiski, it īpaši pirms tam sūdzoties par to, ka ir problēmas ar grūtniecību. Kaut kā arī neiet kopā minētā preeklampsija, augsts asinspiediens un tāda aktīva sprinģošana apkārt, vismaz cik man ir bijusi pieredze ar tādām diagnozēm grūtniecības laikā, tas ir diezgan nopietni, ko pavada bezspēks, panīkums, bet varbūt katram savādāk.
Nezinu kāpēc tā, bet kaut vai salīdzinot ar to pašu Katrīni, no Vuceena prastums laužas ārā bez maz vai ar katru darbību, ģērbšanās stilu un visu pārējo. Dīvaini arī tas, ka tiku nobloķēta pēc 1x profila aplūkošanas, arī no Madaras Kivičas puses tas pats. :D
01.03.2021 10:46 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.11.2020
Alegorija @ 01.03.2021 10:46
Īsti nesekoju Vuceenam, valodas barjera, kā arī nešķiet pārāk interesanti. Tāpēc par šo sievieti zinu tikai dažas lietas no šī foruma: NL; stāvoklī no kaut kā, kas viņu pametis; gaudulīga par savu dzīvi. Redzot Katrīnes video, arī pirmais, kas leca acīs bija alkohols un grūtniecība. Nezinu, nesaku, ka nevar pagaršot vai iedzert mutīti dzirkstošā, bet neuzskatu, ka tas ir jāreklamē publiski, it īpaši pirms tam sūdzoties par to, ka ir problēmas ar grūtniecību. Kaut kā arī neiet kopā minētā preeklampsija, augsts asinspiediens un tāda aktīva sprinģošana apkārt, vismaz cik man ir bijusi pieredze ar tādām diagnozēm grūtniecības laikā, tas ir diezgan nopietni, ko pavada bezspēks, panīkums, bet varbūt katram savādāk.
Nezinu kāpēc tā, bet kaut vai salīdzinot ar to pašu Katrīni, no Vuceena prastums laužas ārā bez maz vai ar katru darbību, ģērbšanās stilu un visu pārējo. Dīvaini arī tas, ka tiku nobloķēta pēc 1x profila aplūkošanas, arī no Madaras Kivičas puses tas pats. :D

Es arī tiku nobloķēta pēc profila apskatīšanās, divaini tik tiešām😃
01.03.2021 10:56 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Interesanti. Mani neviens nekad nav bloķējis. Nelieku like komentāriem, nekomentēju. Vienīgi citreiz ielieku sirsniņu,kādam postam. Tā teikt - neuzprasos, lai gan ir bijusi vēlme uzrakstīt.
01.03.2021 11:15 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Bellatresa @ 01.03.2021 11:15
Interesanti. Mani neviens nekad nav bloķējis. Nelieku like komentāriem, nekomentēju. Vienīgi citreiz ielieku sirsniņu,kādam postam. Tā teikt - neuzprasos, lai gan ir bijusi vēlme uzrakstīt.

Es pieņemu, ka mani bloķēja tāpēc, ka tas ir neīsts profils. Neesmu neko komentējusi. Man ietekmeļu dzīves neinteresē tik ļoti, lai gribētu to katru dienu redzēt uz īstā IG feed, tik lai reizi pa reizei apskatītos Latvijas elites interesantās dzīves. Jebkurā gadījumā, tā ir apbrīnojama apņēmība, pētīt katru personu, kura ir aplūkojisi IG saturu.
01.03.2021 11:36 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Alegorija @ 01.03.2021 11:36

Es pieņemu, ka mani bloķēja tāpēc, ka tas ir neīsts profils. Neesmu neko komentējusi. Man ietekmeļu dzīves neinteresē tik ļoti, lai gribētu to katru dienu redzēt uz īstā IG feed, tik lai reizi pa reizei apskatītos Latvijas elites interesantās dzīves. Jebkurā gadījumā, tā ir apbrīnojama apņēmība, pētīt katru personu, kura ir aplūkojisi IG saturu.

Tas gan! Ņemot vērā sekotāju skaitu 😅
01.03.2021 11:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Miaa @ 01.03.2021 01:46

Jā, tas tiesa. Kad pati biju tīņu vecumā, atceros savu mazpilsētu un to, kādi tolaik bija jaunieši. Jauniešu vidū bija gan goti, gan metālisti, gan panki, gan reperi, gan tie, kuri nepiederēja nevienai subkultūrai. Un interesanti ir tas, ka visi savā starpā sadzīvoja, kā jau mazā pilsētelē. Reperi mierīgi varēja ballēties kopā ar metālistiem, neviens nevienu neaizskāra, bija jūtama dažādība gan tajos laikos valdošajos ģērbšanās stilos, gan jauniešu muzikālajā gaumē. Kad nesen, nu jau būdama pieaugusi, aizbraucu apciemot dzimto pilsētu, pārņēma tāda skumja sajūta, jo 99% jauniešu nu ir teju vai identiski viens otram. Un tad, ja pa vidu pagadās kāds atšķirīgāks jaunietis, tas tajā visā pūlī ir kā baltais zvirbulis. Man savos gados joprojām ir saglabājies alternatīvais stils un pat es jutu kā jaunieši uzkrītoši blenza man virsū, jo, ja agrāk manā mazajā pilsētiņā valdīja kaut kāda dažādība, tad tagad, diemžēl, ikviens, kurš atšķiras no lielā vairākuma, tiek pavadīts ar skatieniem un bieži vien ne tām patīkamākajām replikām no jauniešu puses. Mani tas skumdina, jo mani vienmēr ir piesaistījušas individualitātes, tie cilvēki, kuri nebaidās atšķirties. Tāpēc, katru reizi, kad redzu kādu jaunieti, kurš man atgādina mani tajos laikos, es neviļus sāku smaidīt un bieži vien saņemu smaidu pretī. Bez maz vai kā tāda saprašanās bez vārdiem. :)

❤️
01.03.2021 11:53 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
No kuras pilsētas nāk vucena?
01.03.2021 15:25 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Smiekligi ka vuceenai ig ir sava veida life story jo patinot līdz pašai lejai var redzēt visus fiance :D un tinot uz augšu nākamo un nākamo
01.03.2021 15:37 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es ar apskatīju no vecākajām bildēm... Interesanti, ka nedzēš ārā, un tur vienu brīdi tie vīrieši tik ātri nomainījušies
01.03.2021 15:55 |
 
Reitings 77
Reģ: 30.06.2020
core @ 01.03.2021 15:55
Es ar apskatīju no vecākajām bildēm... Interesanti, ka nedzēš ārā, un tur vienu brīdi tie vīrieši tik ātri nomainījušies

Neko tādu neredzu, no 13.-18. Gadam visur vīrs un brālis, tad kaut kāds čalis divās bildēs, kur nemaz nav skaidri saprotams, kādā statusā viņš bijis un Rafiks.
01.03.2021 17:12 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Juta Valdmane aizliegtajā paņēmienā, kur runāja par ceļošanu un covid, stāstīja, ka viņas ceļojums nav nekads atvaļinājums kā visiem liekas, bet tam esot kāds cits svarīgs iemesls, ko negrib atklāt ... Kā tad :D
01.03.2021 20:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits