IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
C00L Dzipsy @ 10.02.2021 10:38

Par kādu taisnību viņa cīnās? Te jau vajag balto kreklu un sašņorēt. Viņa vēl aplēja bomžu mantas ar degšķidrumu, galīgi jau pa fāzēm aizgājusi.

https://www.sudzibas.lv/ekstrasenss-krapsana-c2034883
10.02.2021 11:04 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
blacke @ 10.02.2021 10:22

nav gan

Youtube ierakstot vardu un uzvardu, paradas intervija ar vinu’
10.02.2021 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
Ilze mani nobloķēja, jo (iespējams sevi tūlīt atklāšu, bet gan jau, ka komentārs jau izdzēsts), ietagoju VP komentārā pie posta, kur šī ar degšķidrumu aplej cilvēkus. Laikam vajadzēja sūtīt vēstulē to postu.
Piedodiet, atvainojiet. Tajā sarakstē ar Vesnenoku es neredzēju neko drausmīgu no viņa puses. Pati uzbāzās, pati sevi piedāvāja, lai gan varēja redzēt, ka viņam galīgi par viņu vienalga. Jā, viņš ielaikoja dažas "erotiskās" bildes, un šī uzreiz domā, ka mīlestība. Cilvēkam 30+ gadi. Vesnenoks ir tipisks *oberis, so what, uz pieres viņai diagnoze nav rakstīta, ja tiešām ir slima. Ierēkt par stulbiem cilvēkiem nav noziegums.
Līdz vakardienai domāju, ka Kleze vienkārši ir ļoti vientuļa un nogribējusies vecene, bet pēdējie storiji un posti liek domāt, ka tur tiešām kaut kas vairāk. Nedomāju, ka lieto narkotikas, jo vismaz instagramā to ļoti nosoda. Vai viņa nav bīstama pašas bērniem (manuprāt, bija 2 puikas)?
10.02.2021 11:51 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Lai tā vesnenoka sieviete un pārējo nabaga vīriešu, kuru Ilze terorizē, sievietes pajautā saviem vīriešiem, kāpēc viņi sarakstās ar Ilzi un provocē viņu uz intīmā rakstura materiālu sūtīšanu.
Sorry, izskatās, ka čaļi ir jākļi un to visu sūdzību un pārējos sūdus, kas viņai tiek rakstīti privāti (arī likusi IG skrīnšotus), raksta šo jākļu sievietes, jo "viņš taču neko!"
Nezinu, ja mans vīrietis tā sarakstītos ar kādu kā vesnenok tajos skrīnšotos, viņš nebūtu mans vīrietis.
10.02.2021 11:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Ierēkt par stulbiem cilvēkiem nav noziegums.

Jā, arī par slimiem cilvēkiem ierēkt nav noziegums. Ierēkšana nav noziegums, bet parāda to, ka cilvēks nav nobriedis emocionāli.
Man Ilzi ir žēl, jo ir skaidri redzams, ka viņai ir nepieciešama palīdzība un cilvēki, kas viņu norēc, veicina to, ka viņai paliek sliktāk. Piemēram, nebūtu tas vesnenok izklaidējies ar to čatu, jo īpaši, ka kā izrādās viņam ir sieviete, tad nebūtu visas tālāk ejošās situācijas. Tas ir skaidrs, ka Ilzes uzvedība ir jocīga, bet nafig tad viņš tur iesaistījās? Jau sākotnēji neatbildēt uz ziņām, nobloķēt ir baigi grūti? Ā, nu jā, jo intīmā rakstura saturu tomēr gribējās paskatīties un paaugstināt savu ego, ka meitene viņu grib.
10.02.2021 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
cupcake2 @ 10.02.2021 11:51
Ilze mani nobloķēja, jo (iespējams sevi tūlīt atklāšu, bet gan jau, ka komentārs jau izdzēsts), ietagoju VP komentārā pie posta, kur šī ar degšķidrumu aplej cilvēkus. Laikam vajadzēja sūtīt vēstulē to postu.
Piedodiet, atvainojiet. Tajā sarakstē ar Vesnenoku es neredzēju neko drausmīgu no viņa puses. Pati uzbāzās, pati sevi piedāvāja, lai gan varēja redzēt, ka viņam galīgi par viņu vienalga. Jā, viņš ielaikoja dažas "erotiskās" bildes, un šī uzreiz domā, ka mīlestība. Cilvēkam 30+ gadi. Vesnenoks ir tipisks *oberis, so what, uz pieres viņai diagnoze nav rakstīta, ja tiešām ir slima. Ierēkt par stulbiem cilvēkiem nav noziegums.
Līdz vakardienai domāju, ka Kleze vienkārši ir ļoti vientuļa un nogribējusies vecene, bet pēdējie storiji un posti liek domāt, ka tur tiešām kaut kas vairāk. Nedomāju, ka lieto narkotikas, jo vismaz instagramā to ļoti nosoda. Vai viņa nav bīstama pašas bērniem (manuprāt, bija 2 puikas)?

Laikam nobijās, izdzēsa gan postu, gan storijus. 😃 laikam nobijās. Bet tiešām ka var ta rīkoties, ko tie nabagi viņai izdarīja?
10.02.2021 12:01 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Bērnu man viņas žēl. Skaidrs, ka sievietei ir problēmas.
10.02.2021 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
Piekrītu, ka ar tādu vīrieti, kā Vesnenoks arī man nebūtu pa ceļam. Bet atšķirībā no Klezes uzvedības, būšana par jākli nav bīstama sabiedrībai, tāpat kā, ja sieviete guļ ar visiem pēc kārtas, tas viņu nepadara par sliktu cilvēku (ir citi statusi). Bet Kleze to saraksti pasniedz tā, ka viņš tur viņu būtu nodevis, pats rakstījis, atzinies mīlestībā, un vēlāk atšuvis. Bet realitātē viņa uzbāzās vecim un šis nedaudz pasmējās.
Kādas vēl sarakstes ir bijušas? Tu esi vēl kādu saraksti ar aizņemtu vīrieti redzējusi? Laikam būšu palaidusi garām. Un tomēr man gribas ticēt, ka ir vīrieši, kas viņai nedod iemeslu, bet šī pati neliek mieru. Kaut vai tikai spriežot pēc visiem tagotajiem profiliem, kuriem ar viņu nav, nu, nekāda sakara. Vai tomēr tas danawhite un ufc arī viņai raksta privāti? Nedomāju vis.
10.02.2021 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
Man Ilzi ir žēl, jo ir skaidri redzams, ka viņai ir nepieciešama palīdzība un cilvēki, kas viņu norēc, veicina to, ka viņai paliek sliktāk. Piemēram, nebūtu tas vesnenok izklaidējies ar to čatu, jo īpaši, ka kā izrādās viņam ir sieviete, tad nebūtu visas tālāk ejošās situācijas.

Nu, nevar gaidīt, ka visa pasaule ies un viņu glābs, jo, kā jau iepriekš teicu, diagnoze viņai uz pieres nav rakstīta. Arī es līdz šim domāju, ka viņa vienkārši vientuļa un nogribējusies, arī tagad es nezinu, kas ar viņu notiek. Arī tu to nevari zināt 100%.
10.02.2021 12:12 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Skaidrs, ka mēs no malas nevaram būt droši par diagnozēm, bet es vienkārši ceru, ka viņai ir reālajā dzīvē kāds cilvēks, kurš pasaka, ka nav OK un kaut kas jādara. Tāpat, ka ir kāds, kurš zina, ka viņa var parūpēties par bērniem un tur arī viss OK.
Protams, ka es neiešu ar viņu runāt un viņu glābt, viņa man svešs cilvēks un man savu problēmu gana. Nevienu arī neaicinu viņu glābt. Bet tikai cilvēcīgi izturēties, tas ir, nu ja tu redzi, ka šis cilvēks izturas neadekvāti, nu kāpēc viņš ir jānorēc. Tie visi "teroritizētie" puiši var droši uzlikt block viņai, nevis kāri skatīties uz viņas atklātajām bildēm, un, piemēram, ja tiešām tas apdraud kāda biznesu (kā tas bija sūdzībā norādīts), ielikt savā profilā bildi/storiju, kur neitrāli pasaka, ka Ilze Kleze nav nekā saistīta ar viņu biznesu. Tāpat kā, piemēram, Veselības ministrija norobežojosies no Maijas Armaņevas izteikumiem par Covid. Neitrāls paziņojums. Tas viss, ka nevis pat paši šie vīrieši, bet kaut kādas trešās personas raksta viņai, raksta sūdzības utt arī ir jocīgi. To situāciju var risināt arī citādākā veidā. Rodas iespaids, ka tur nevienam nav smadzeņu.
Labi, viss. Es par šo vairs nerunāšu, ļoti daudz komentāru no manis par šo tēmu, pietiks.
10.02.2021 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
Nu, labi, tu jau arī te samiksēji kopā 2 dažādus cilvēkus un sūdzības. Un tajā sarakstē ar Vesnenoku viņa slima neizskatījās, vienkārši uzbāzīga. Kā arī iemesls, kāpēc sūdzību raksta sieviete nevis pats vīrietis - mēs sievietes parasti esam nedaudz emocionālākas (nenoliedzu, ka ir arī pāri, kuriem ir otrādi). Mans vīrietis ir ļoti mierīgs un neko personīgi neuztver. Šādā situācijā vienkārši nobloķētu. Ja cilvēks tāpat neliktu mieru, tad visdrīzāk turpinātu ignorēt un arī man teiktu, lai es neiespringstu, turpretī es neiespringt nevarētu, jo vienkārši esmu tāds cilvēks. Tāpēc tu nevari viennozīmīgi apgalvot, ka tām, kas tur raksta sūdzības, veči paši raksta Klezei, balstoties tikai uz saraksti ar Vesnenoku.
Kleze nav normāla, viņas uzmanība nav normāla. Nu, nevar vainot pie viņas problēmām tikai apkārtējos cilvēkus. Redz, visi slikti, nabaga Ilzīti provocē. Pati viņa dara pietiekami, lai viņu provocētu un apsmietu (tas nenozīmē, ka es uzskatu, ka tā ir pareiza rīcība no apkārtējo cilvēku puses, vienkārši nav visi tik svēti un labsirdīgi). Reizēm Ilzes instagramā pavīd kaut kādas draudzenes un tā sieviete, kuru viņa sev pieņēmusi par "mammu" - tie ir tie cilvēki, kuriem pirmām kārtām būtu jāpalīdz Klezei.
10.02.2021 12:45 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Ilze esot sniegusi “beztabu” TV3 interviju pie mego -par to , kapec esot aplejusi bezpajumtniekus ar degskidrumu, spardijusi un splavusi seja! Varesot vakara redzet , ka vinai par to paldies sakot!
10.02.2021 12:55 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Mjau777 @ 10.02.2021 12:55
Ilze esot sniegusi “beztabu” TV3 interviju pie mego -par to , kapec esot aplejusi bezpajumtniekus ar degskidrumu, spardijusi un splavusi seja! Varesot vakara redzet , ka vinai par to paldies sakot!
ko? Viņai nav viss OK. Redzēju to video, pat visu nenoskatījos. Slima!! Pretīga sieviete, kurš normāls cilvēks tā darītu. Un kādā sakarā?!!
10.02.2021 13:08 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Mjau777 @ 10.02.2021 11:40

Youtube ierakstot vardu un uzvardu, paradas intervija ar vinu’
atsūti linku
10.02.2021 13:12 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.07.2020
Atbalstu Ilzi, viņa pareizi darija, nav ko draudēt viņas bērniem.
10.02.2021 13:21 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
https://www.sudzibas.lv/ekstrasenss-krapsana-c2034883
Google pirmais, kas izleca par Ilzi, kādreiz tādu nezināju.
Paskatījos IG. Runas veids,kā sievietei ir šausmīgs! Personīgi, manā draugu un paziņu lokā , neviens tā nerunā. Briesmīgi klausīties, tāpēc tos " simts" storijus nespēju noskatīties..
10.02.2021 14:02 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
https://youtu.be/9Kzkg4Tsfvc
10.02.2021 15:09 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Būs tās klezes sižets degpunktā :D
10.02.2021 17:22 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
paulīnee @ 10.02.2021 13:21
Atbalstu Ilzi, viņa pareizi darija, nav ko draudēt viņas bērniem.
kas ko draud? Krievu val. Nesaprotu. Kāds var paskaidrot par ko runāja story?
10.02.2021 17:22 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Samanta Tīna šodienas sērijā policijai stāstījusi, ka Abgunstes muižā Kašeram un pārējiem Jaunajā gadā ir uzskrējusi virsū sakritības pēc un kā tad tā nesasveicināsies, jo visi jau tā domājot, ka viņa ir iedomīga. 🧐😂
10.02.2021 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits