IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2024
Uzmetu, šeit apspriestai Meirānei.
Man personīgi nepatīk. Man negribas uz viņu skatīties. No viņas iznāk ļoti nepatīkama enerģija.
Baigi atgādina Krastu, gan satura, gan izskata ziņā.
18.09.2024 11:13 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
LivaLauva1 @ 18.09.2024 07:39

Tas gan, darbs tur ir daudz. Jebkurā uzņēmumā, ko vadi, visiem izskatās, ka neko nedari, bet ir ļoti stresains un smags darbs. Kādam tas liksies maz, kādam daudz, bet uzskatu, ka jebkurš var lepoties ar savu darbu. Kaut vai iestādītās Santas vīnogas. Iestādīt ir viens, otrs ir noturēt tās pie dzīvības. Kādam nepatiks, ko dari, kādam patiks. Neredzu viņu kā briesmoni. Ir bijuši izteicini un situācijas, bet katram ir sanācis.
Tu saki, ka darbs ir arī noturēt vīnogas pie dzīvības, bet tajā pašā SBF pati Kristīne izteicās, ka sākumā gribējusi viņas aizraut ārā, tikai tāpēc, ka Santa iestādījusi... secinājumus izdari pati, cik jauks cilvēks viņa ir. To naidu pret bijušajām es laikam nekad nesapratīšu, it sevišķi no miljonāru sievām.
18.09.2024 11:21 |
 
Reitings 351
Reģ: 14.05.2024
brunettte @ 18.09.2024 11:21
Tu saki, ka darbs ir arī noturēt vīnogas pie dzīvības, bet tajā pašā SBF pati Kristīne izteicās, ka sākumā gribējusi viņas aizraut ārā, tikai tāpēc, ka Santa iestādījusi... secinājumus izdari pati, cik jauks cilvēks viņa ir. To naidu pret bijušajām es laikam nekad nesapratīšu, it sevišķi no miljonāru sievām.

Tas bija kā piemērs, jēzus nu :D Vairāk bija par to, ka katrs var lepoties par savu darbu, kaut vai kādam tas liksies, ka tas nav viņu nopelns.
Nu būsim loģiski, ja ievāktos dzīvot pie vīrieša, kur visa māja ir bijusi veidota tā, kā bijusī sieva gribēja. Visas mantas un dizains ir viņas veidots. Jebkurš, arī vīrietis, gribētu nomainīt, vismaz gultu noteikti!
Katram ir savi tarakāni galvā.
18.09.2024 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 3074
Reģ: 09.07.2011
LivaLauva1 @ 18.09.2024 11:28

Tas bija kā piemērs, jēzus nu :D Vairāk bija par to, ka katrs var lepoties par savu darbu, kaut vai kādam tas liksies, ka tas nav viņu nopelns.
Nu būsim loģiski, ja ievāktos dzīvot pie vīrieša, kur visa māja ir bijusi veidota tā, kā bijusī sieva gribēja. Visas mantas un dizains ir viņas veidots. Jebkurš, arī vīrietis, gribētu nomainīt, vismaz gultu noteikti!
Katram ir savi tarakāni galvā.

Tikai šajā gadījumā Jeļai vispār nav tiesību kaut ko čīkstēt, raut ārā vai tajā muižā mainīt pēc savas patikas. Viņai tur nav nekādas teikšanas, var tikai darīt savu "svarīgo" darbu, ko ar bankas administratores pieredzi visdrīzāk pati nemaz nedabūtu. Nekā apbrīnas cienīga tur nav
18.09.2024 11:51 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
garsigs_persiks @ 18.09.2024 11:51

Tikai šajā gadījumā Jeļai vispār nav tiesību kaut ko čīkstēt, raut ārā vai tajā muižā mainīt pēc savas patikas. Viņai tur nav nekādas teikšanas, var tikai darīt savu "svarīgo" darbu, ko ar bankas administratores pieredzi visdrīzāk pati nemaz nedabūtu. Nekā apbrīnas cienīga tur nav

Pievienošos. :) Lepoties, ka darba vietā savaldzināja priekšnieku un nokrāpa vīru? Nu ja tas ir sasniegums - uz priekšu.
Santu ar jeļu pat nesalīdzināt kaut vai intelekta ziņā. Santa par katru vīnogu ķekaru noteikti varētu pastāstīt, kamēr jeļa zin tikai to, ka tās ir ēdamas-tās neēdamas.
18.09.2024 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 42
Reģ: 07.02.2011
Kate Skuja radījusi savu paštonējošo krēmu, baigi reklamē, tikai aizmirsusi saviem klientiem pastāstīt,ka tādu iedegumu kāds viņai ir,ir dabūjusi nevis no sava krēma,bet no solārija
18.09.2024 12:02 |
 
Reitings 351
Reģ: 14.05.2024
garsigs_persiks @ 18.09.2024 11:51

Tikai šajā gadījumā Jeļai vispār nav tiesību kaut ko čīkstēt, raut ārā vai tajā muižā mainīt pēc savas patikas. Viņai tur nav nekādas teikšanas, var tikai darīt savu "svarīgo" darbu, ko ar bankas administratores pieredzi visdrīzāk pati nemaz nedabūtu. Nekā apbrīnas cienīga tur nav

Viņai ir tiesības, jo ir attiecībās ar šo cilvēku, kā arī strādā un vada muižu. Protams, tas ir atkarīgs no tā, ko ir sarunājuši un kādas viņiem ir attiecības un noteikumi uz šo muižu. Tā nav īsti mūsu darīšana, jo īsti neko nezinām, kā patiesībā tur notiek!
Kas viņa būtu, ja nebūtu šis vīrietis, nekad neuzzinātu. Vai paliktu bankā, vai arī būtu labā amatā, to tik varam zīlēt kafijas biezumos. Bankas administratores darbs arī ir svarīgs un labs.
Kopumā, varam jau izteikt viedokļus, katrai būs savs. Kāds pateiks - malacis, kāds pateiks - tas nekas tāds nav. Tas ir par darbu, par to, kas ko ir krāpis, tā nu ir viņu darīšana. Noteikti neviens par to nelepojās.
18.09.2024 12:06 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Kate Skuja radījusi savu paštonējošo krēmu, baigi reklamē, tikai aizmirsusi saviem klientiem pastāstīt,ka tādu iedegumu kāds viņai ir,ir dabūjusi nevis no sava krēma,bet no solārija

Tāpat kā tos spīdīgos matus no matu botox vai laminēšanas, nevis no visparastākās kokosa eļļas. :D
18.09.2024 12:08 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.06.2024
Dovana
Patiesībā tas jau ir baigi pareizi, ka jauns un brīvs cilvēks maina un meklē kamēr atrod to sirdij mīļāko

Viņam tajā laikā, kad sāka koļīt Madaru bija cita draudzene Cēsīs, kura ticēja kopīgai nākotnei ar viņu.
Bet tā jau dzīvē notiek. Lai viņam šoreiz izdodas.
18.09.2024 12:15 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 17.09.2009
Man arī dīvaini likās ka sava vīrieša mūža projektu sauc tikai par darbu. Patiesi mīloša sieviete precētos jebkur, kā arī mīlētu sava vīrieša īpašumu. Nu jā, īsta soul...
18.09.2024 12:26 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
Ariete @ 18.09.2024 12:26
Man arī dīvaini likās ka sava vīrieša mūža projektu sauc tikai par darbu. Patiesi mīloša sieviete precētos jebkur, kā arī mīlētu sava vīrieša īpašumu. Nu jā, īsta soul...

Nu nedirs, es arī negribētu precēties tur, kur paiet visa ikdiena un ir zināmas visas aizkulises un virtuve. Tā taču vairs nav atpūta, ja visi tavi darbinieki piedalās.
18.09.2024 12:33 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Mākoņu Dejotāja @ 18.09.2024 11:13
Uzmetu, šeit apspriestai Meirānei.
Man personīgi nepatīk. Man negribas uz viņu skatīties. No viņas iznāk ļoti nepatīkama enerģija.
Baigi atgādina Krastu, gan satura, gan izskata ziņā.

💯
Esmu vēl ievērojusi, ka lai kā viņa censtos parādīt french lifestyle, sadarbības tik un tā nāk no LV! Turklāt pēkšņi kontents ir tikai angļu valodā! Kā sadarbībiņa tā atkal pārmetas uz latviešu valodu. Tāds īpatnējs iespaids paliek🤔
18.09.2024 12:42 |
 
Reitings 169
Reģ: 22.06.2023
Cik Meirānei ir gadu?
18.09.2024 13:47 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
LivaLauva1 @ 18.09.2024 12:06

Viņai ir tiesības, jo ir attiecībās ar šo cilvēku, kā arī strādā un vada muižu. Protams, tas ir atkarīgs no tā, ko ir sarunājuši un kādas viņiem ir attiecības un noteikumi uz šo muižu. Tā nav īsti mūsu darīšana, jo īsti neko nezinām, kā patiesībā tur notiek!
Kas viņa būtu, ja nebūtu šis vīrietis, nekad neuzzinātu. Vai paliktu bankā, vai arī būtu labā amatā, to tik varam zīlēt kafijas biezumos. Bankas administratores darbs arī ir svarīgs un labs.
Kopumā, varam jau izteikt viedokļus, katrai būs savs. Kāds pateiks - malacis, kāds pateiks - tas nekas tāds nav. Tas ir par darbu, par to, kas ko ir krāpis, tā nu ir viņu darīšana. Noteikti neviens par to nelepojās.
Nu paga, viņa tur ir tikpat parasts darbinieks, kā visi pārējie😀 Tas, ka viņa guļ ar priekšnieku nenozīmē, ka viņa nurmuižā ir devusi kādu savu lielo pienesumu un tas ir viņas īpašums. Tur bez viņas ir vēl citi darbinieki, bez kuriem jeļa neko neiesāktu. Tad jau tagad katra darba vietas vadītāja var sev sist pa krūtīm un uzņemties visus laurus uz sevi. Turklāt, viņa ir draudzene O. Ne sieva, bet draudzene, kas šajā gadījumā nenozīmē “kas mans, tas Tavs”
18.09.2024 14:21 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
brunettte @ 18.09.2024 14:21
Nu paga, viņa tur ir tikpat parasts darbinieks, kā visi pārējie? Tas, ka viņa guļ ar priekšnieku nenozīmē, ka viņa nurmuižā ir devusi kādu savu lielo pienesumu un tas ir viņas īpašums. Tur bez viņas ir vēl citi darbinieki, bez kuriem jeļa neko neiesāktu. Tad jau tagad katra darba vietas vadītāja var sev sist pa krūtīm un uzņemties visus laurus uz sevi. Turklāt, viņa ir draudzene O. Ne sieva, bet draudzene, kas šajā gadījumā nenozīmē “kas mans, tas Tavs”

Viņa var patikt vai nepatikt, bet nu neticu, ka bez viņas cilvēki zinātu tādu Nurmuižu un plānotu tur kāzas utml. Būtu atjaunota, skaista, kāds atbrauktu ekskursijā vai paēst, tas arī viss
18.09.2024 14:24 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
Džinga @ 18.09.2024 14:24

Viņa var patikt vai nepatikt, bet nu neticu, ka bez viņas cilvēki zinātu tādu Nurmuižu un plānotu tur kāzas utml. Būtu atjaunota, skaista, kāds atbrauktu ekskursijā vai paēst, tas arī viss
Nu kas par muļķībām par Nurmuižu lielā daļa jau zināja Olgas laikos! Tak OF daudz pats stāstīja arī Santas laikos Nurmuiža tika slavināta! Nedomāju, ka tur kāds Kristīnes nopelns! Tagad padomā OF paņemtu labu profesionālu pārvaldieku, mārketinga speciālistu, reklāmistu. Ideāli ja viens cilvēks ar tādām zināšanām, tad nu lūdzu padomā kā tā Nurmuiža būtu attīstīta un izreklamēta profesionālā līmenī pāris gadu laikā!
18.09.2024 14:31 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
Džinga @ 18.09.2024 14:24

Viņa var patikt vai nepatikt, bet nu neticu, ka bez viņas cilvēki zinātu tādu Nurmuižu un plānotu tur kāzas utml. Būtu atjaunota, skaista, kāds atbrauktu ekskursijā vai paēst, tas arī viss
Tev liekas, ka viņa nurmuižai nāk par labu kā muižas seja? Mūžīgi dzērumā, flirtējot ar darbiniekiem? Ļoti profesionāli, jā :) es, personigi, par Nurmuižu uzzināju braucot garām viņai un iegooglējot, nevis skatoties jeļas storijus. Tāpat kā es un noteikti vēl liela daļa no dāmām, kuras ir šeit, zin arī citas fantastiskas vietas Latvijā pateicoties atsauksmēm, draugu/paziņu pieredzēm, braucot garām utt, ne jau pateicoties kādam konkrētam darbiniekam.
18.09.2024 14:37 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
brunettte @ 18.09.2024 14:37
Tev liekas, ka viņa nurmuižai nāk par labu kā muižas seja? Mūžīgi dzērumā, flirtējot ar darbiniekiem? Ļoti profesionāli, jā :) es, personigi, par Nurmuižu uzzināju braucot garām viņai un iegooglējot, nevis skatoties jeļas storijus. Tāpat kā es un noteikti vēl liela daļa no dāmām, kuras ir šeit, zin arī citas fantastiskas vietas Latvijā pateicoties atsauksmēm, draugu/paziņu pieredzēm, braucot garām utt, ne jau pateicoties kādam konkrētam darbiniekam.

Man, tāpat kā lielākajai daļai Latvijas, vispār nav ne jausmas ko viņa dara brīvajā laikā, cilvēki tikai redz rezultātu muižā, tas arī viss. Jūs visas, kas ļoti iedziļināties, esat vienīgās, kuras viņas uzvedība uztrauc.
18.09.2024 14:42 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 18.09.2024 14:31
Nu kas par muļķībām par Nurmuižu lielā daļa jau zināja Olgas laikos! Tak OF daudz pats stāstīja arī Santas laikos Nurmuiža tika slavināta! Nedomāju, ka tur kāds Kristīnes nopelns! Tagad padomā OF paņemtu labu profesionālu pārvaldieku, mārketinga speciālistu, reklāmistu. Ideāli ja viens cilvēks ar tādām zināšanām, tad nu lūdzu padomā kā tā Nurmuiža būtu attīstīta un izreklamēta profesionālā līmenī pāris gadu laikā!

mhm, nu turpini tā domāt, ko citu pateikt :)
18.09.2024 14:43 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
Džinga @ 18.09.2024 14:42

Man, tāpat kā lielākajai daļai Latvijas, vispār nav ne jausmas ko viņa dara brīvajā laikā, cilvēki tikai redz rezultātu muižā, tas arī viss. Jūs visas, kas ļoti iedziļināties, esat vienīgās, kuras viņas uzvedība uztrauc.

Brīvo laiku storijos tak var redzēt pilnā krāšņumā :) Nu nepārdzīvo, gan jau ir arī kāda, kura dzīvo alā un par nurmuižu uzzināja no kristīnītes.
18.09.2024 14:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits