IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Kaut kā vēlētos ieteikt visām Dievietēm, nav pareizi izteikt dažādas diagnozes, zīlējot zvaigznēs! Es ticu, ka Jutai viss sanāks ar laiku. 🙏Mans subjektīvs viedoklis Kačiņa it kā grib bēbīti, bet tak īsti nesapasēja medus mēnesī alko patēriņš ar bērniņa ieņemšanu. Par mani varu pateikt droši, tām kuras īpaši domā, ka es Jutas draudzene! Neesmu, nekad bijusi! Man ir bērns un tālāk kā nu ir tā sanāca, slimība izņēma dzemdi un viss.. dēļ audzēja, Esmu vesela. kādēļ te kāda grib kādai piesaukt nelaimes? Ja kas bērnus sen neplānoju. Priecājos un dejoju ar dzīvi❤️
07.07.2024 23:53 |
 
Reitings 92
Reģ: 19.03.2024
Dovana @ 07.07.2024 18:49
Piekrītu tādēļ man nepatīk, ka te visas Jutai diagnozes uzstāda. Laikam doktora grādi medicīnā? īpaši attālinātā uzstādīšanā.
jā, šeit ir TIIIK slimas vecenes -t.i., šinī forumā.reālas, ar atpalikušām smadzenēm... Kāpēc es to palasu??...- lai priecātos, ka dzīvē reālajā ar tādām nekontaktējos. Vienīgi, redzu skaudīgus skatus džima garderobēs no nelaimīgām vaļveidīgām sieviešdzimuma pārstāvēm🙂
08.07.2024 01:04 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
Kate9 @ 07.07.2024 22:00
esmu redzējusi vēl 2,3 meitenes, no kurām viena ir baigā fancy šmancy Lexus babe , bet var redzēt fake matu celinu :) iznemot Jūsu apspriesto Elīnu. ?

Elīna, čau, Tu - tā pati kas no Teikas dzīvokļa(kas pieder vīram kredītā)! Un mamma sakasīja pedejos € lai iegādātos tavu drausmīgo VW Tiguānu! (Atradusi ar ko lielīties) ne jau VW Tiguānu😀 (par ko tā lielies) 🫤
Kapēc kādam būtu jāsmejas par citu cilvēku matiem?
Elina- Tu esi fake paraugs kā dzīvot no algas līdz algai!
Par kādu LUX dzīvi tu runā? 😂 par “replika” iegādāto andelemandele, un par to ka blandies apakārt ar veciem večiem kas tev atmet 10€ kamer tavs vecis pelna naudu kredītam jūrā?
Beidz te komentēt, tu neesi nevienam interesenta, TU esi tukša, ar savam nopirktajām “izglītībām”, tu esi tukša.🫤
08.07.2024 01:07 |
 
Reitings 286
Reģ: 23.09.2020
Kate9 @ 07.07.2024 22:00
esmu redzējusi vēl 2,3 meitenes, no kurām viena ir baigā fancy šmancy Lexus babe , bet var redzēt fake matu celinu :) iznemot Jūsu apspriesto Elīnu. ?

Elīna, esi tik “gudra” nekomentē.
Tevi par gabalu jūt. 😅
Dzīvo savu “sakšerī” dzīvi, turpini tik ņemt ātros kredītus priekš ceļojumiem, un savu svētku svinībām. Turpini krāpt savu nabaga vīru ar veciem vechiem kuriem tu esi “vajadzīga” uz 10 minuutem . 😀
neTurpini fakeot internetā🥲.
Tu esi zemākais civilizācijas slānis, komentējot šo visu murgu.
Dzīvo savu dzīvi sev🫤 tiesi tā ka visiem pasniedz, Esi pašpietiekama… forumam sevi nav jāizrāda (zinu ka forums ir tava auditorija, nožēlojami, bet personai kāda esi tu , gruti atrast domubiedrus) 😀😀😀 Vaina ir TEVī! 🥹🥲😀
Nobloķē šo forumu, sevis pašas labaa.
08.07.2024 01:38 |
 
10 gadi
Reitings 1021
Reģ: 11.04.2010
Sunlight @ 07.07.2024 18:40
Tas ir vienkārši wow, kā svešas sievietes var apspriest citas sievietes dzemdi divas lapas no vietas. Drukāt tādus palagus par svešiem (pat neesošiem) bērniem tiešām ir jāmāk.

Un tu te nāc to visu lasīt ;)
08.07.2024 01:59 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 07.10.2010
Dovana @ 07.07.2024 12:42
Paldirs par info es te arī pagrabinājos Krievu klaču lapās izdeva to pašu tikai, ka esot 3 bērni. Nikolu uz Monaku aizvedis un ielicis dzīvoklī jau sen, kad Olga trešo gaidījusi. Nez kādēļ tur baigi raksta par to eskortu, to, ka modele nepiemin. Bija pat bilde ielikta kur Filips ar 3 bērniem 2 lielāki un viena maza vēl. Daudz rakstīja, ka ļoti vājš uz sieviešu pusi baigais staigātājs. Interesanti, ka Sievai Olgai kažoku bizness Monako iet uz urrā? mums te forumā ieraksti par kažoku visas uzreiz knābā nost? viņa tur pat čības tirgo no labām kažokādām par lielu naudu. Vispār ja tāds piķis tad nu tur tiešām acis uz apkārtjāšanos var aizvērt. Protams pareizi, ka sīci piefzemdēja tagad vismaz nodrošināta līdz mūža galam. Bizness arī saturīgs uzdāvināts, kaut gan kas zina kā tur pēc papīriem. Tas tiešām daudz tika apspriests kā viņa viņu apzināti un ilgi lenkusi. Te var skaidri saprast, ka morāles dāmai nav! Lai tik vecis bagāts, var arī sievu ar 3 sīčiem malā nostumt.

Paldies par precizējumu!
Iespējams, ka trešais bērns ar mammu, jo visur pavīd tikai divi pieaugušāki bērni. :)
Jā, tads babņiks jau sen esot.
Par to eskortu - klāt neesmu bijusi, bet nu - nekas jau no zila gaisa nav 😅 kā arī viņai tās draudzenes no LV - Melisa Dzene un vēl viena, kurai vārdu neatceros - dzīvo Dubajā diezgan luxury. Var jau būt, ka pelna naudu savādāk, nekā ar eskortu.
Par biznesu - jā, to jau mēs nekad nezināsim, kā ir patiesībā.
Un, lai jau izbauda visas priekšrocības, ko sniedz šī savienība, jo redz ar pirmo sievu bija 3 bērni un tāpat aizsoļoja prom… nekas nav garantēts ☺️
08.07.2024 05:39 |
 
10 gadi
Reitings 651
Reģ: 10.01.2012
Ugunsmeita @ 08.07.2024 01:07

Elīna, čau, Tu - tā pati kas no Teikas dzīvokļa(kas pieder vīram kredītā)! Un mamma sakasīja pedejos € lai iegādātos tavu drausmīgo VW Tiguānu! (Atradusi ar ko lielīties) ne jau VW Tiguānu? (par ko tā lielies) ?
Kapēc kādam būtu jāsmejas par citu cilvēku matiem?
Elina- Tu esi fake paraugs kā dzīvot no algas līdz algai!
Par kādu LUX dzīvi tu runā? ? par “replika” iegādāto andelemandele, un par to ka blandies apakārt ar veciem večiem kas tev atmet 10€ kamer tavs vecis pelna naudu kredītam jūrā?
Beidz te komentēt, tu neesi nevienam interesenta, TU esi tukša, ar savam nopirktajām “izglītībām”, tu esi tukša.?
Tu vispār pati saprati , kādu sūdu sarakstiji?😀 memzele skaudīgā! Tas saucās, gribu izdomāt kaut ko , lai kādu apdirstu, bet sakarīgi izveidot teikumu nemāku😀😀 un šajā vietnē nāk kaudze atpazīstamu personu, lai ierēktu par tādu degradētu kājslukji kā Tu n co 😀💋💋 Ne tev Tiguans ne Tev smadzenes . Sēdi uz dirsas netīrās un neskaud😀 Zinu, ka Tev sāp jā kāds 5x gadā braukaa pa pasauli un vēl no salona labs auto 😀😀😀. Sāp sāp💋
08.07.2024 07:52 |
 
10 gadi
Reitings 651
Reģ: 10.01.2012
Vilciņš @ 08.07.2024 01:38

Elīna, esi tik “gudra” nekomentē.
Tevi par gabalu jūt. ?
Dzīvo savu “sakšerī” dzīvi, turpini tik ņemt ātros kredītus priekš ceļojumiem, un savu svētku svinībām. Turpini krāpt savu nabaga vīru ar veciem vechiem kuriem tu esi “vajadzīga” uz 10 minuutem . ?
neTurpini fakeot internetā?.
Tu esi zemākais civilizācijas slānis, komentējot šo visu murgu.
Dzīvo savu dzīvi sev? tiesi tā ka visiem pasniedz, Esi pašpietiekama… forumam sevi nav jāizrāda (zinu ka forums ir tava auditorija, nožēlojami, bet personai kāda esi tu , gruti atrast domubiedrus) ??? Vaina ir TEVī! ???
Nobloķē šo forumu, sevis pašas labaa.
😀 normali Elīnai uzēdušās😀 un labākais , ka te ir tā kategorija, kura pat visu šo informāciju nepārbauda , pienem par patiesību un dirš tālāk, šausmas, pie kaa noved bezdarbība un skaudība.🥲 Kredits svetkiem un celojumiem un restoraniem 😀😀😀😀😀😀 Tu laikam dzīvo tā? Žēl.
08.07.2024 07:58 |
 
10 gadi
Reitings 651
Reģ: 10.01.2012
Ugunsmeita @ 08.07.2024 01:07

Elīna, čau, Tu - tā pati kas no Teikas dzīvokļa(kas pieder vīram kredītā)! Un mamma sakasīja pedejos € lai iegādātos tavu drausmīgo VW Tiguānu! (Atradusi ar ko lielīties) ne jau VW Tiguānu? (par ko tā lielies) ?
Kapēc kādam būtu jāsmejas par citu cilvēku matiem?
Elina- Tu esi fake paraugs kā dzīvot no algas līdz algai!
Par kādu LUX dzīvi tu runā? ? par “replika” iegādāto andelemandele, un par to ka blandies apakārt ar veciem večiem kas tev atmet 10€ kamer tavs vecis pelna naudu kredītam jūrā?
Beidz te komentēt, tu neesi nevienam interesenta, TU esi tukša, ar savam nopirktajām “izglītībām”, tu esi tukša.?
un Tu taču esi apsēsta un stulba , tikko pamaniju , ka izskaties par Elīnas mammas “pēdējām “ finansēm, kāds sakars vispār tādu sūdu dzīt par mammu? Diezvai mamma par “pēdējo naudu” kādam pirks auto no salona . Es saprotu , ka Elina un vinas arpūta , mašīnas utt šeit sāp tām, kuras agrāk vinu ir “pazinusas” vai pavilkušās līdz šim “haipam” bet izdomāt sūdu par mammu, cik Tu stulba esi,arprats. Un kas tev un vēl dažāp par sāpi saistībā “Lux dzīvi” kaut kā neesmu komentējusi kaut ko par to, tas atkal Tev sāp, oi mīlā, varu iedomāties ka dzīvē esi kā “apmīzies suns”-gan vizuāli, gan morāli un visos iespējamajos veidos, jā gadiem GADIEM stalko un apdirs meiteni , kas drīz jau atkal Taizemē uz terases dzers kokču 💋 skauge tu!
08.07.2024 08:15 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.06.2024
Kas taa par Elīnu?😂😂😂
08.07.2024 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 2817
Reģ: 29.01.2009
Bleee nu atkal sākās šitie kaut kādu mistisku Elīnu spami! Nevienam tas neinteresē!
08.07.2024 09:27 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
Sindija Bokāne ir bērniņa gaidībās, vai neveiksmīga tērpa izvēle?
08.07.2024 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 2817
Reģ: 29.01.2009
Ugunsmeita @ 08.07.2024 10:00
Sindija Bokāne ir bērniņa gaidībās, vai neveiksmīga tērpa izvēle?

Neveiksmīgas diētas izvēle.
08.07.2024 11:31 |
 
Reitings 1660
Reģ: 30.07.2023
Nesaprotu, kāpēc tā Līva Goba kkādus debīlus video liek Instagramā par tiem bērniem.
Kad būs bērniņš, mūsu nākotnes bērniem u.t.t.
Tad kuram interesē viss šitas murgs? :D
08.07.2024 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 651
Reģ: 10.01.2012
gii_star @ 08.07.2024 09:27
Bleee nu atkal sākās šitie kaut kādu mistisku Elīnu spami! Nevienam tas neinteresē!
Nu bet tieši tā! Maksimums bijušajām Jelgavas dzērājām un ex klases biedrēm nav miers, pārējiem vispār ir un ir jābūt pohuj par parastu cilvēku NE influenceri. Cepiens par un ap nevietā!
08.07.2024 12:25 |
 
Reitings 220
Reģ: 13.07.2023
Fitnessbabe @ 08.07.2024 01:04
jā, šeit ir TIIIK slimas vecenes -t.i., šinī forumā.reālas, ar atpalikušām smadzenēm... Kāpēc es to palasu??...- lai priecātos, ka dzīvē reālajā ar tādām nekontaktējos. Vienīgi, redzu skaudīgus skatus džima garderobēs no nelaimīgām vaļveidīgām sieviešdzimuma pārstāvēm?

Es tak saku, ka Kristine. Tas pats rakstīšanas stiliņš ar punktiņiem un izceltiem vārdiem 😁 Ka tik nav abloms, ka sitas stulbas VID vecenes un resnie Vaļi no Džima nav Tavas pašas draudzenes 😜
08.07.2024 13:18 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
Kate9 @ 08.07.2024 08:15
un Tu taču esi apsēsta un stulba , tikko pamaniju , ka izskaties par Elīnas mammas “pēdējām “ finansēm, kāds sakars vispār tādu sūdu dzīt par mammu? Diezvai mamma par “pēdējo naudu” kādam pirks auto no salona . Es saprotu , ka Elina un vinas arpūta , mašīnas utt šeit sāp tām, kuras agrāk vinu ir “pazinusas” vai pavilkušās līdz šim “haipam” bet izdomāt sūdu par mammu, cik Tu stulba esi,arprats. Un kas tev un vēl dažāp par sāpi saistībā “Lux dzīvi” kaut kā neesmu komentējusi kaut ko par to, tas atkal Tev sāp, oi mīlā, varu iedomāties ka dzīvē esi kā “apmīzies suns”-gan vizuāli, gan morāli un visos iespējamajos veidos, jā gadiem GADIEM stalko un apdirs meiteni , kas drīz jau atkal Taizemē uz terases dzers kokču ? skauge tu!

Jūs normālas esat?? Kā var interesēt apspriest random cilvēku??? :D
08.07.2024 13:27 |
 
Reitings 1358
Reģ: 30.05.2024
Kate9 @ 08.07.2024 12:25
Nu bet tieši tā! Maksimums bijušajām Jelgavas dzērājām un ex klases biedrēm nav miers, pārējiem vispār ir un ir jābūt pohuj par parastu cilvēku NE influenceri. Cepiens par un ap nevietā!

Tā dzērāja esi tu pati arī, ja visu laiku atgādinies par sevi forumā un cel tematu augšā?
08.07.2024 13:54 |
 
Patīk
Reitings 23054
Reģ: 27.01.2021
Hmmm1 @ 08.07.2024 12:13
Nesaprotu, kāpēc tā Līva Goba kkādus debīlus video liek Instagramā par tiem bērniem.
Kad būs bērniņš, mūsu nākotnes bērniem u.t.t.
Tad kuram interesē viss šitas murgs? :D
tāpēc, ka viņas vīra brāļa sieva Sandija Goba palika stāvoklī pirmā - līva kā kārtīga attention whore nespēj sagremot, ka druškai gender reveal ballīte, smukas punčbildes utt. un vēl, protams, visas tās sadarbības, ko viņa bērnam varētu dabūt un tas kontents!! visu laiku kladzināja, ka negrib, nav gatava, tikko Sandija grūta, šai arī vajag
viņas gēnus toč tālāk nevajag nodot, vīrs arī neizskatās tas asākais nazis atvilktnē
08.07.2024 14:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 06.10.2022
Lupinlups @ 07.07.2024 16:50

Principa man ir vienalga ir bērni vai nav pieminētajam personām, tik tracina, ka šis personas, kas pašas ir izvēlējušās būt publiskas, melo par to. Jā, melo. Nu dirsana, ka negribu, ka vēl jaiekārtojas, ka vēl jānogaida kaut kādi noteikti gadi. Ok, 20 gados piekritu. Bet ne jau 30+.. To saku tādēļ, ka no savu pazinu loka zinu vismaz 6 pārus , kas arī šo pantiņu skandinaja. Diemžēl pēc gadiem atklaja,
Ka ir reālas problēmas tomēr bijusas. Un, ko tad sabiedrībai stāstīt, ka vien to, ka negribu. Jo tas ir sāpīga jautājums. Bet šis nav forums, kur saudzīgi un maigi apspriež influencerus :)

Un ko tad tiem cilvēkiem teikt? Visiem skandināt ka problēmas? Vispār sabiedrībai vajadzētu aizmirst tādu niķi, kā bērnu jautājumi. Kāda kuram starpība kāpēc es tagad gribu/negribu, kāpēc man vēl nav? Ari man bija problēmas un neauglība un reāli kaitināja tie jautājumi - kad jums būs, jums arī vajag. Ko es atbildēju? Ka negribās, mums vēl daudz laika. Tak neieši katram paziņam skaidrot kas mums par problēmām. Tagad, kad ir viens, mūžīgie jautājumi - vajag brālīti/māsiņu. Nu un ja nu mēs nevaram dabūt to brālīti vai māsiņu? Bet to jau saprot tikai tie, kuriem ir tādas problēmas. Šie jautājumi un pieņēmumi ir ne tikia neētiski, bet arī ļoti sāpīgi, kad kārtējo mēnesi nekas nav izdevies.
08.07.2024 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits