IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Mc.Queen @ 17.06.2024 15:21
Ko zīmē tā medicīniski ierosinātā koma? Kādas iespējas no komas pamosties?
Ja nemaldos no šīs komas mostās. Viņa cik esmu dzirdējusi nav retums.
18.06.2024 17:15 |
 
Reitings 1802
Reģ: 13.09.2021
MinkaMurrrrr @ 18.06.2024 17:14
Stužuka ar Antonu tad šķīrušies vai nē? ?

Nu ne tak . Kārtējo reizi haipo. Es tikai nesaprotu kā nav bail
ar tādām tēmām “jokot” tik daudz , jo šī jau nav pirmā reize .
18.06.2024 17:19 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
kichinja @ 17.06.2024 15:24

Domāju, ka pa šo mēnesi dzīvokļa saimnieks noteikti pievērs acis uz maksājumu, visi tomēr esam cilvēki un saprotoši. Bet arī es pievienojos meitenēm, kuras minēja, ka tomēr dzīvoklis pašlaik nav pirmajā vietā. Jānim veselību un ātru atveseļošanos! Bet dzīvoklis nav prioritāte.
Dāvim cepuri nost, lielisks draugs, kurš pārdzīvo kopā ar pārējiem un ir blakus šajā nelaimē cik vien var bet tomēr iemetīšu to kapeiku... saprotu, emocijas plūst aumaļām un šajā brīdī neviens nespēj domāt racionāli bet tie ntākie raudošie storiji... ir grūti, jā, bet uz to vienu vai diviem video saņem sevi rokās un skaidri izsaki savu domu. Daudz palaidu garām, jo nespēju noskatīties uz to raudāšanu. Lai vai kā, vēlreiz aizlūdzu par Jāni!
Baigie draugi, kuri nespèj samesties visi kopā drusku īrei! Pat nezināju, ka tādus godā par draugiem😳
18.06.2024 17:20 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Mc.Queen @ 17.06.2024 15:29
Nu labi, lai vāc ziedojumus, ar varu nevienu nespiež. Vienkārši Amunai tā ziedojumu vākšana ir asinīs. :D
Vismaz šoreiz tos ziedojumus vāc cita cilvēka dēļ, ne savai pakaļai.
par to spriest pāragri. Ir parādījies iemesls vienkārši ziedojumu vākšanai. Par tiem iepriekšējiem ziedojumiem man viena paziņa viņam bija uzrakstījusi vēstuli, ka par to vākšanu ir nesmuki sanācis jo tjipa skaistumam nauda atrodās, bet veselībai nē. Tad nu Amuna šai vēstuli bija izbliezis pati redzēju jo man parādīja. Nav viņas darīšana kam viņš vāc naudu un kam viņš tērē! Ziedojumus peasa un prasīs cik vien gribēs.
18.06.2024 17:27 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
_komedija_ @ 17.06.2024 17:16
1. Arī slimnīcu ārsti atver DNL, ja tādas nepieciešamas;
2. Ja cilvēkam bija sociālās garantijas, tad valsts izmaksā DNL pabalstu;
3. Tad kāpēc tagad nesākt vākt naudu visai Latvijai, visu slimnīcu reanimāciju un nodaļu pacientiem, jo viņi tak nevar nomaksāt kredītus, līzingus, īres utt..
Un slimnīcā nav tikai geriatrijas pacienti, bet ļoti daudz arī gados jauni cilvēki.
4. Vāc šobrīd līdzekļus neradinieks. Kā viņš/viņa domā atskaitīties par katru notērēto centu.
Viņš neko nedomā atskaitīties tieši tāpat kā iepriekš!
18.06.2024 17:38 |
 
Reitings 982
Reģ: 13.05.2022
Tā ir tāda suga, kas vāks naudu pat tad, kad pašiem reāli tā nauda ir un ir muļķīši, kas uzķeras, diemžēl..
Ja ir vēlme ziedot, tad caur fondiem kā piem. Ziedot. Lv
18.06.2024 17:44 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Yololo @ 17.06.2024 17:36
nu nu… vai tik Dāvis nebija tas, kurš visai Latvijai lūdza ziedot, lai var muguru salabot. Un kā rehabiltācija beidzās, tā aizpērās uz Turciju pakaļu sev likt. Pakaļu var atļauties, bet muguras operāciju nē? Vai arī cilvēki tik daudz saziedoja, ka sanāca abiem un tagad cer uz ko līdzīgu. Pieradis visiem dāvanas un ziedojumus prasīt. Un kā pajautāju, kā tas nākas, ka mugurai vāca ziedojumus bet dibenam pašam sanāca, tā mani nobloķēja. Tā kā sorry, es viņa simprocentīgai godprātībai neticu.
Tak viņš par ziedojumum toreiz gan jau zodu salaboja un taukus atsūca, ne tikai dirsu ielika. Tak viņa rehabilitācija izmaksāja dārgāk nekā ja Jānim tāda būtu nepieciešama. Man paziņai tā ziedojumu atbilde arī bija riktīgi rupju vārdu pilna ar norādi, ka naudu kam viņš grib tam arī vāc un nav viņas daļa ko viņš ar viņu dara. Par bloķēšanu gan neatceros. Gan jau, ka arī nobloķēja.
18.06.2024 17:45 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Tāpēc jau kungs negrib ziedot.lv izmantot, jo nevarēs savai dirsai to naudu triekt un pašlaik nav iemesla vākt.
Kā jau teicu, piedirsīs pasauli, kad Jānim patiesi vajadzēs, tad skuju kāds ziedos!
18.06.2024 18:01 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
AiKaaaSaaap @ 18.06.2024 18:01
Tāpēc jau kungs negrib ziedot.lv izmantot, jo nevarēs savai dirsai to naudu triekt un pašlaik nav iemesla vākt.
Kā jau teicu, piedirsīs pasauli, kad Jānim patiesi vajadzēs, tad skuju kāds ziedos!
dirsu uztaisīja no sadarbības, tā kā nevajag pasakas izdomāt
18.06.2024 18:11 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Terra Incognita @ 17.06.2024 19:31

Raksts ir par trim kailfoto fotogrāfiem (viens no tiem Sokolovs), kuri soctīklos paši uzraksta sievietēm ar fotosesijas piedāvājumu un tad izpildās, kā nu kurš. Mēģina apgramstīt vai pielauzt uz seksu (Sokolova variants), izturas dīvaini, pats bez iemesla izģērbjas, mēģina paberzēt stāvošu locekli pret modeli, viens arī pēc tam bildes lika savā OnlyFans, lai gan tāda, protams, nebija noruna.
Pats smieklīgākais, ka tās sievietes viņiem tak vien maksāja par tām fotogrāfijām. Vairākus gadus atpakaļ tie fotogrāfi masveidā bija apsēduši otrapuse.lv nezinu kā ir tagad. Sākumā murgoja par iepazīšanos, bārstīja komplimentus utt. Gribēja satiktikties karināja makaronus par jūtām kam sekoja vēstules gribu Tevi fotogrāfēt, tikai Tev būs milzīgas atlaides🙈 jo kaut kas drusku jau ir jāsamaksā par studijas īri, materiāliem utt. īpaši Tev skaistulīt utt. Rezultātā sievietes apmaksā savu fotosesiju, praktiski vienmēr fotogrāfs tiek pie seksa un tad pazūd tālēs zilajās. Labi vēl, ja sievietei fotogrāfijas atsūta protams neapstrādātas😅 kā jau teicu labi, ka vismaz kaut ko atsūta. Reāli tak viņas pat par to pasūdzēties nevar😳 Izbrīnīja tikai fotogrāfu fantāzija. Tak viņiem reāli pat jācenšās nebija ne drusku
18.06.2024 18:25 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Džinga @ 17.06.2024 20:08
Svētās govis atradušās, redz filmēt un stāstīt par notikumu ir neētiski, bet vēsā mierā dirst par cilvēka veselības stāvokli, iespējām izdzīvot, paša vainu nelaimē - tas ir ok? Jūs normālas esat, tā, ka tiešām cilvēki ar sakarīgu dzīvi vai trulas duras?
Es parasti tā nelamājos, bet dažām te ir faking vate galvā, ka tikai uzdirst kādam. (Galevnais beigās piekabināt - bet nu vēlu veselību)
Es laikam īsti nebiju pamanījusi, ka tekāda dirš par Jāņa veselību. Piedod, bet tie ir tavi vārdi!
18.06.2024 18:31 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Naomi* @ 17.06.2024 19:48
Raidījumā “Kad viņas satiekas”, Dāvis teica, ka nevar komentēt operāciju izmaksas, jo viņam tā bijusi sadarbība un viņš pats nav maksājis.
Es kā to pareizi sapratu? Viņam muguras operācija bija sadarbība?🙈 tad jo ma jo tā operācija varēja nemaz vispār nebūt😳 ja te viena Dieviete minēja, ka pēc 2 mēnešiem lēkaja uz augstpapēdenēm!🙈 esot pat ziedojusi ko pēc tam dēļ tā nožēloja!
18.06.2024 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 962
Reģ: 05.01.2013
Novēlu katram tādu draugu kā Dāvis. Labi, tie ziedojumi dzīvokļa īrei liekas mazliet random, tomēr tas, ka viņš katru dienu apciemo un uzpasē kriminālprocesa notikumu gaitu, ne kurš katrs to darītu. Un Dāvis nav muļķis, redz, ka engagement aug, liekot storijus par Jāni. Un labi, ka tā, jo laba antireklāma Bolt skūteriem. Ceru, ka vismaz kāds no sekotājiem aizdomāsies pirms kāps uz skūtera.
18.06.2024 18:49 |
 
Reitings 1802
Reģ: 13.09.2021
Nu grozat kā gribat NAV pamata šobrīd vākt ziedojumus. Un tas , ka es to saku , nemaina faktu par to , ka vēlu Jānim atveseļoties un to es saku no sirds.
Dzīvokli, telefona rēķinu jau nu tiešām draugi ar ģimeni var nomaksāt . Cita lieta kad tiešām būs nepieciešami ziedojumi rehabilitācijai.
Nesen viena influencere palīdzīja vākt ziedojumus puisim , kuram nav nodrošināta dzîve. Viņa regulàri atskaitijās par saziedoto summu, lika apkopojumus, kas cilvēkos raisīja uzticību. Varbūt Dāvim par to vajadzētu padomāt.
18.06.2024 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 962
Reģ: 05.01.2013
Zebradivi @ 18.06.2024 18:49
Nu grozat kā gribat NAV pamata šobrīd vākt ziedojumus. Un tas , ka es to saku , nemaina faktu par to , ka vēlu Jānim atveseļoties un to es saku no sirds.
Dzīvokli, telefona rēķinu jau nu tiešām draugi ar ģimeni var nomaksāt . Cita lieta kad tiešām būs nepieciešami ziedojumi rehabilitācijai.
Nesen viena influencere palīdzīja vākt ziedojumus puisim , kuram nav nodrošināta dzîve. Viņa regulàri atskaitijās par saziedoto summu, lika apkopojumus, kas cilvēkos raisīja uzticību. Varbūt Dāvim par to vajadzētu padomāt.

Vēlāk varbūt uzzināsim, kur saziedotā nauda palika. Dāvja izskatā vai Jāņa veselībā. 🤷🏼‍♀️
18.06.2024 18:51 |
 
Reitings 1601
Reģ: 25.01.2023
Dovana @ 18.06.2024 18:46
Es kā to pareizi sapratu? Viņam muguras operācija bija sadarbība?? tad jo ma jo tā operācija varēja nemaz vispār nebūt? ja te viena Dieviete minēja, ka pēc 2 mēnešiem lēkaja uz augstpapēdenēm!? esot pat ziedojusi ko pēc tam dēļ tā nožēloja!
cik sapratu,tas bija par dibena operāciju,ne muguras🤔
18.06.2024 19:01 |
 
10 gadi
Reitings 2805
Reģ: 29.01.2009
Nu nav tam Dāvim pilns rublis - draugs slimnīcā komā, bet šis filmē savu pakaļu, rāda ''tjip, paskatās, esmu baigi labais draugs, es bēdīgi ņemu nost veļiņu, lieku puķītes'', katru storiju sāk ar - es, man man man es es es šodien jūtos tā un tā... Nenormāls uzmanības deficīts. Un kā viņš var būt ''nenormāli priecīgs'' par faktu, ka jāiet uz policiju sniegt liecību? - tas jau nemaina Jāņa veselības stāvokli, kas, manuprāt, ir svarīgākais. Jā, Dāvis palīdz, bet nu ļoti pietēlo uz publiku un visu pataisa par ME ME MEEEE. ''Nenāciet man klāt uz ielas, esmu tik slavens, bet nevēlos runāt''. Nav man saprotami tik egocentriski cilvēki.
18.06.2024 19:10 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Mashka Kakashka @ 18.06.2024 00:17

Tas stāsts ar to viņa muguras operāciju bija visai dīvains. Viņš piedalījās SBF raidījumā, kur viņam maksāja naudu par to. Tajā laikā viņš nestrādāja. Viņam bija radošā krīze un kas tur vēl. Pārtika tikai no SBF naudas. Tad SBF ar viņu pārtrauca sadarbību. Viņš turpināja nestrādāt dēļ savas radošās krīzes. Tolaik viņš dzīvoja kopā ar Stefu un Janīni, pats atzinās, ka viņu uztur, maksā par īri, ēdienu, utt. Jo viņam nabadziņam bija radoša krīze, nezināja ko iesākt ar savu dzīvi. Tad izdomāja vākt ziedojumus operācijai. Cik, kas, ko, tā arī neatskaitījas. Ne cik vajadzēja, ne cik viņam saziedoja, ne čekus uzrādīja, neko. Esmu ļoti skeptiska pret šādiem ziedojumu prasītājiem.
Mani toreiz tā mugura arī bija riktīgi samulsinājusi, nekāda ticamības momenta! Kur nu vēl kāda ticama atskaitīšanās! Zobiem redz vairāk kā 5 tūkstošus sagrabināja, bet redz veselībai nesanāca.
18.06.2024 19:13 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Pačukstēšu @ 18.06.2024 08:01
Tak mīļie cilvēki, vai varat beigt fantazēt? Dāvis skaidri un gaiši “Kad viņas satiekās” pateica, ka viņa pārvērtības bija apmaksātas un sadarbība.???‍♀️
Ja tā tiešām taisnība par čupuboperāciju un injekciju safarbībā, tad es nesaprotu ko tiem Turkiem var pienest sadarbība arvAmunu kuram 20 tkst. Sekotāju? Tak Turkam tā sadarbība bezjēdzīga. Ja nu kāds arī ietekmēsies no viņa dirsas tad ļoti maz ticams, ka skries tieši uz to klīniku!
18.06.2024 19:18 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Nitaris @ 18.06.2024 08:33
Un ļoti labi, ka Dāvis meklēja tās kameras!! Tad, kad sāks policija to darīt (ja vispār sāks), tad ieraksti jau būs dzēsti!
Vākt jau var, bet neviens jau nekad nedos. Es par savu objektu vienmēr atbildu pilnīgi visiem, ka kameras nestrādā pat ja policija būs irsaistīta saistībā ar likumu par datu aizsardzību riktīgi var atrauties uz daudzu miljonu sodu, kā ārvalstīs tas jau ir noticis. Tur stingri jāņem vērā fakts, ka filmēt drīkst tikai savā privātīpašumā un vēlams vēl norādīt, ka notiek tā videonovērošana! Šajā gadījumā ielai/brauktuvei nav ar to nekāda sakara! Tur reālam spainim galvā jābūt lai dotu tos ierakstus pat policijai.
18.06.2024 19:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)