IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
Likums1 @ 16.06.2024 12:54
Tad kāda vella pēc jāpilda dokumenti ka paziņos konkrētam cilvēkam tāda gadījumā? Pie tam jāpaziņo ir ne jau operējošam ķirurgam ,bet attiecīgi tam kas aizpilda dokumentus! Aizpilda ja kāda nezināja jau kad atved uz slimnīcu !
man paziņam 3 dienas piederīgais nogulēja RAKUS un neviens piederīgais to nezināja.
Tur gan nebija nekādu dokumentu līdzi un tādā gadījumā sociālajam dienestam jāiesaistās… kuri neko nedara.
Bet piekrītu- kāda jēga pildīt kkādus dok e-veselība, ja tie netiek ņemti vērā.. eveseliba vispar suds.
Kaut automatiska pazinojums piederigajam, ka tads un tads ir registrets slimnica utt.
16.06.2024 13:21 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Vārdotāja @ 16.06.2024 13:21
man paziņam 3 dienas piederīgais nogulēja RAKUS un neviens piederīgais to nezināja.
Tur gan nebija nekādu dokumentu līdzi un tādā gadījumā sociālajam dienestam jāiesaistās… kuri neko nedara.
Bet piekrītu- kāda jēga pildīt kkādus dok e-veselība, ja tie netiek ņemti vērā.. eveseliba vispar suds.
Kaut automatiska pazinojums piederigajam, ka tads un tads ir registrets slimnica utt.
Tieši tā .
AUTOMATISKI .Tak miljonus tērēja uz e veselību
16.06.2024 13:25 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.08.2016
Pilnīgi saprotu Dāvi par sašutumu. Tas nav normāli, ka tuvinieki jau uzlauž durvis, meklējot cilvēku, kaut gan viņš jau pusi dienas ir slimnīcā smagā stāvoklī. Man būtu tāda pati emocionāla reakcija, ja kas tāds notiktu ar tuvu cilvēku.
16.06.2024 13:25 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 16.06.2024 13:21
man paziņam 3 dienas piederīgais nogulēja RAKUS un neviens piederīgais to nezināja.
Tur gan nebija nekādu dokumentu līdzi un tādā gadījumā sociālajam dienestam jāiesaistās… kuri neko nedara.
Bet piekrītu- kāda jēga pildīt kkādus dok e-veselība, ja tie netiek ņemti vērā.. eveseliba vispar suds.
Kaut automatiska pazinojums piederigajam, ka tads un tads ir registrets slimnica utt.
šo varbūt jājautā atbildīgajām instancēm, kas par lietu, kādēļ tad jāpilda veidlapa, ja tāpat nepaziņos! Cerams, ka Dāvis sacels viņus augšā, lai sakārto šo acīmredzamo absurdu, lai citiem tà negadās
16.06.2024 13:29 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
SALOMEJA @ 16.06.2024 13:25
Pilnīgi saprotu Dāvi par sašutumu. Tas nav normāli, ka tuvinieki jau uzlauž durvis, meklējot cilvēku, kaut gan viņš jau pusi dienas ir slimnīcā smagā stāvoklī. Man būtu tāda pati emocionāla reakcija, ja kas tāds notiktu ar tuvu cilvēku.

Jēziņ, nu kādu pus dienu? 🤦🏼‍♀️ ko var pārspīlēt?
16.06.2024 13:36 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Jā, ārstiem galvenais ir domāt par pacienta dzīvību, nevis meklēt dokumentus. man izbrīna, ka policija notikuma vietā nepārbauda vai personai ir vai nav kādi dokumenti, lai to varētu identificēt. Līdz šim esmu dzirdējusi ieteikumus nēsāt līdz dokumentus, lai tieši šādos gadījumos varētu personu identificēt, bet izskatās, ka kaut kur tie posmi iztrūkst.
16.06.2024 13:38 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 16.06.2024 13:38
Jā, ārstiem galvenais ir domāt par pacienta dzīvību, nevis meklēt dokumentus. man izbrīna, ka policija notikuma vietā nepārbauda vai personai ir vai nav kādi dokumenti, lai to varētu identificēt. Līdz šim esmu dzirdējusi ieteikumus nēsāt līdz dokumentus, lai tieši šādos gadījumos varētu personu identificēt, bet izskatās, ka kaut kur tie posmi iztrūkst.
izskatās, ka joprojām kāds te domā, ka pašam ārstam jāmeklē dokumenti. Tādēļ ir domāts administratīvais personāls, sanitāri, kas kārto mantas, vada datus, zvana…
16.06.2024 13:46 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Nitaris, vai izlasīji, ko uzrakstīju? Ka ārstiem ir jādomā par pacienta dzīvību, nevis dokumentiem🤦‍♀️
16.06.2024 13:49 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 16.06.2024 13:49
Nitaris, vai izlasīji, ko uzrakstīju? Ka ārstiem ir jādomā par pacienta dzīvību, nevis dokumentiem?‍♀️
jā, pareizi, es to arī saku, ka par dokumentiem domā cits personāls, kas nebija savu uzdevumu augstumos.
Vai viņi vispār rīkojas pēc instrukcijām (par paziņošanu tuviniekiem), jo varbūt tas viss ir uz papīra, bet dzīvē netiek ieviests. Vajadzētu atgādināt. Labi, ka Dāvis ir populārs cilvēks, kas var šo nest gaismā.
16.06.2024 13:51 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Žēl par to Jāni/Janīnu :(
Braucis ar skūteri pār gājēju pāreju... Šoferis vainīgs, atļautais uz 30.
Man kā autovadītājai ir bail no skūteriem, jo viņi tomēr pārvietojas ātrāk kā gājēji... Pa Rīgu nebraucu regulāri un nezinu katru ielu - kur gājēji, kur vēl veloceļš, kur kaut kādas jaunas zīmes... Pilnīgi varu saprast, ka ātrumā braucot kaut kur var nenoorientēties. Kaut vai uz Bruņinieku ielas nupat bija pārsteigums par krustojumu ar veloceļu. Šajā gadījumā, ja jau var uzreiz tā noteikt, ka autovadītājs ir vainīgs, tad acīmredzot Jānis nebija gluži lidojis pāri pārējai... Ja būtu tāds balsojums par skūteru izņemšanu no aprites, es balsotu PAR. Jo šī ir tieši tāda situācija, par kuru vajadzētu aizdomāties arī skūteristiem pašiem - jā, ok, šoferis vainīgs. Un??? Kurš guļ slimnīcā komā?
16.06.2024 13:59 |
 
Reitings 55
Reģ: 11.04.2022
Es būtu tādā pašā nesaprašanā kā Dāvis par to, ka nepaziņo tuviniekiem!!
Man vīram ir nopietna slimība, kas jebkurā brīdī var beigties ar insultu. Arī es e-veselībā esmu norādīta kā persona kurai ziņo tādā gadījumā un esmu šokā uzzinot, ka tas tā nestrādā!!!
16.06.2024 13:59 |
 
Reitings 909
Reģ: 15.09.2023
SALOMEJA @ 16.06.2024 13:25
Pilnīgi saprotu Dāvi par sašutumu. Tas nav normāli, ka tuvinieki jau uzlauž durvis, meklējot cilvēku, kaut gan viņš jau pusi dienas ir slimnīcā smagā stāvoklī. Man būtu tāda pati emocionāla reakcija, ja kas tāds notiktu ar tuvu cilvēku.

Kādu pusi dienas slimnīcā. Nevajag pārspīlēt. Un durvis neuzlauza, bet atslēdza ar atslēgu, tas bija redzams Dāvja storijos.
Žēl, ka tā ir noticis, bet, iespējams, es nesaku, ka tā ir, iespējams Dāvis šobrīd emociju iespaidā visu ļoti pārspīlē, arī par ārstu attieksmi. Es ticu, ka viņš grib visu uzreiz, grib visas atbildes, tas ir saprotams. Kad cilvēkam emocijas pāriet, paskatās uz visu no cita skatu punkta, viedoklis var arī mainīties.
16.06.2024 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 1777
Reģ: 26.03.2010
Apple of my eye @ 16.06.2024 13:59
Žēl par to Jāni/Janīnu :(
Braucis ar skūteri pār gājēju pāreju... Šoferis vainīgs, atļautais uz 30.
Man kā autovadītājai ir bail no skūteriem, jo viņi tomēr pārvietojas ātrāk kā gājēji... Pa Rīgu nebraucu regulāri un nezinu katru ielu - kur gājēji, kur vēl veloceļš, kur kaut kādas jaunas zīmes... Pilnīgi varu saprast, ka ātrumā braucot kaut kur var nenoorientēties. Kaut vai uz Bruņinieku ielas nupat bija pārsteigums par krustojumu ar veloceļu. Šajā gadījumā, ja jau var uzreiz tā noteikt, ka autovadītājs ir vainīgs, tad acīmredzot Jānis nebija gluži lidojis pāri pārējai... Ja būtu tāds balsojums par skūteru izņemšanu no aprites, es balsotu PAR. Jo šī ir tieši tāda situācija, par kuru vajadzētu aizdomāties arī skūteristiem pašiem - jā, ok, šoferis vainīgs. Un??? Kurš guļ slimnīcā komā?

Ja uz zebra notriec velosipēdistu, skuteristu, gājēju vienmēr, pilnīgi vienmēr ir autovadītāja vaina.
Nezinu, kāpēc nekur neskaidro vienu šo niansi- kaut no debesīm nokrīt, lopā vai lidojot 60kmh pāri zebrai vadītājam ir atbildība. Tas ir visos gadījumos. Un tagad izlasīt nakamo noteikti.
Un tad ir vēl viena daļa, kas var iestāties otrai pusei, kur skatās arī zebru šķēršojošā atbildību, t.i., pārliecinājies, braucis gājēja ātrumā utt., ja nav šo, tad atbildība ARĪ (bet nekādā veidā neizslēdz vadītāja atbildību) gulstas uz zebru šķēršojošās personas.
Ja cilvēki piedomātu, ka nepareiza šķēršošana zebras neatbrīvo no atbildības am vadītāju, tad pie zebrām kārtīgāk pārliecinātos, vai vērts lidot, nenometot ātrumu tuvojoties zebrai.
Ps es 99% esmu am vadītājs, un velo, skūteri ir riska zona un man besī, jo brauc pārdroši, nerēķinoties ar apkārtējiem. Nerunāju konkrēti ar šo gadījumu, bet kopumā. Austiņas ausī un duru.
16.06.2024 14:27 |
 
Reitings 10618
Reģ: 30.12.2015
Apple of my eye @ 16.06.2024 13:59
Žēl par to Jāni/Janīnu :(
Braucis ar skūteri pār gājēju pāreju... Šoferis vainīgs, atļautais uz 30.
Man kā autovadītājai ir bail no skūteriem, jo viņi tomēr pārvietojas ātrāk kā gājēji... Pa Rīgu nebraucu regulāri un nezinu katru ielu - kur gājēji, kur vēl veloceļš, kur kaut kādas jaunas zīmes... Pilnīgi varu saprast, ka ātrumā braucot kaut kur var nenoorientēties. Kaut vai uz Bruņinieku ielas nupat bija pārsteigums par krustojumu ar veloceļu. Šajā gadījumā, ja jau var uzreiz tā noteikt, ka autovadītājs ir vainīgs, tad acīmredzot Jānis nebija gluži lidojis pāri pārējai... Ja būtu tāds balsojums par skūteru izņemšanu no aprites, es balsotu PAR. Jo šī ir tieši tāda situācija, par kuru vajadzētu aizdomāties arī skūteristiem pašiem - jā, ok, šoferis vainīgs. Un??? Kurš guļ slimnīcā komā?
visticamākais, ka uzreiz pateica, ka vainīgs ir šoferis Jāņa traumu dēļ - ja viņš tiktu notriekts, braucot ar to atļauto ātrumu 30km/h, viņam nebūtu tik smagu traumu. Pie šādām smagām traumām tur ir bijis lielāks ātrums.
16.06.2024 14:46 |
 
Reitings 696
Reģ: 23.03.2020
Tie elektroskrējriteņi tiešām ir mazāk pamanāmi un ātri, manā ģimenes lokā ir 1 letāls gadījums. Protams, visādi var būt, bet visvairāk dzirdēts tieši par elektroskrējriteņiem, Kalendy tak arī bija nelaimes gadījums
16.06.2024 15:13 |
 
Reitings 813
Reģ: 31.01.2023
Likums1= Kalnos reinkarnācija?
16.06.2024 15:16 |
 
Reitings 2629
Reģ: 22.03.2024
Apple of my eye @ 16.06.2024 11:49

Jā, fotogrāfam būtu jābūt profesionālam un bez uzmākšanās - p r o t a m s ! ! !
Bet ielikšu savu nepopulāro viedokli, ka arī sievietēm pašām būtu jādomā ar galvu. 20 gadi jau ir pieaudzis cilvēks. Piem., soctīklos pašas liek izkārtas krūtis, izgora pakaļas apspīlētos legingos, pavērtas lūpas u.tml. un tad šokā par nepiedienīgajiem DM-iem.
Kāpēc man 20 gados nebija šādu pieredžu kā Zanei, ko pēc 10-20 gadiem tam vilkt gaismā? Jo es tās sev pati neradīju

Ne visas 20 gados ir pieaugušas..tā fiziskā izrādīšanas ir tāds copy&paste no vienaudzēm un savā ziņā pat naivi domājot, ka tas nekas nav. Jā pēc vecuma pieaugusi, bet ne visas ir emocionāli, un arī jautājums kādā ģimene augusi un cik tajā vecumā sapratusi par savu vērtību un spēju skaļi pateikt “nē”. Protams var jau no savas pieredzes pateikt, ka es jau tādā situācijā nenokļūtu, bet nu tas ir tomēr vainot cietušo. Negāja jau vinas pie Sokolova pēc seksa, un vins jau sevi pasniedza kā profesionāli.
16.06.2024 15:18 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.11.2023
Becinja @ 15.06.2024 21:50
Ingrīd, Tavam bērnam ir gandrīz 2 gadi - Tu neesi “nesen dzemdējusi” un neizskaties pēc 30gadnieces.

Kāpēc jums visām šķiet, ka stiklaskatiens ir resnā bārbija? Es neticu, ka cilvēks var būt tik šizoīds, lai pats par sevi tā rakstītu slavas dziesmas. Pie tam viņa nav aktīva ne IG, ne FB, gan jau darbojas ar bērnu.
Ja nu tomēr tā ir RB, tad viņai steidzami jāmeklē galvas dakteris.
16.06.2024 15:27 |
 
Reitings 143
Reģ: 18.07.2023
Izlasīju rakstu par fotogrāfiem, šķebīgi. Bet nekāds liels pārsteigums man tas nešķiet, tā nebūt nav reta parādība, ka par kailfoto fotogrāfiem kļūst krīperi (bet gan jau ne visi ir tādi). Sokolovam tā enerģija ir izteikta un vienmēr tāda bijusi.
Neredzu nevienu pašu iemeslu modeles pie kaut kā vainot. Viņas gāja pie viņiem kā pie profesionāļiem. Ja šie fotogrāfi gribēja ar tām sievietēm gulēt, tad varēja ieslīdēt DMos un aicināt uz randiņu, nevis uz fotosesiju, piesedzoties ar savu līdzšinējo portfolio un profesionālo reputāciju. Ir privātā dzīve, un ir profesionālā darbība. Modelēm bija viss pamats domāt, ka viņas iet uz vienu, bet čaļi izlikās un patiesībā ievilināja viņas otrā.
Par to fotogrāfu, kurš vēlāk bildes lika OnlyFans un pludināja čatos, pat negribas vispār neko komentēt. Pretīgi.
16.06.2024 16:22 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
sidzha @ 16.06.2024 14:27

Ja uz zebra notriec velosipēdistu, skuteristu, gājēju vienmēr, pilnīgi vienmēr ir autovadītāja vaina.
Nezinu, kāpēc nekur neskaidro vienu šo niansi- kaut no debesīm nokrīt, lopā vai lidojot 60kmh pāri zebrai vadītājam ir atbildība. Tas ir visos gadījumos. Un tagad izlasīt nakamo noteikti.
Un tad ir vēl viena daļa, kas var iestāties otrai pusei, kur skatās arī zebru šķēršojošā atbildību, t.i., pārliecinājies, braucis gājēja ātrumā utt., ja nav šo, tad atbildība ARĪ (bet nekādā veidā neizslēdz vadītāja atbildību) gulstas uz zebru šķēršojošās personas.
Ja cilvēki piedomātu, ka nepareiza šķēršošana zebras neatbrīvo no atbildības am vadītāju, tad pie zebrām kārtīgāk pārliecinātos, vai vērts lidot, nenometot ātrumu tuvojoties zebrai.
Ps es 99% esmu am vadītājs, un velo, skūteri ir riska zona un man besī, jo brauc pārdroši, nerēķinoties ar apkārtējiem. Nerunāju konkrēti ar šo gadījumu, bet kopumā. Austiņas ausī un duru.

Jā, es nestrīdos, ka autovadītāja vaina, tikai es šeit nerunāju par vainu, bet par sekām - kurš ir mazāk aizsargātais un tātad pie negadījuma gulēs slimnīcā salauzts & komā. Pat ja vainīgais segs ārstēšanās izdevumus, tik un tā visas traumas ir uz cietušā ķermeņa, ilga un lēna rehabilitācija jāveic cietušajam, tad vēl ar to saistītās problēmas darbā/dzīvē - tas viss ir jāveic cietušajam. Un ja ir paliekošas sekas, tad tas arī viss uz cietušo.
Tas ir par ko es runāju un kas daudziem acīmredzot nav skaidrs, ja tik svarīgs arguments ir "vaina".
Nedzīvojam perfektā pasaulē, negadījumi gadās. Uzskatu, ka KATRAM pašam ir jādara viss, lai tajos neiekultos. Skūteristam - braukt uzmanīgi un paredzami, pamanāms apģērbs, ķivere, uzmanība uz ceļu...
Katrā ziņā skumji, cerams viņš izveseļosies!
16.06.2024 17:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits