IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 197
Reģ: 14.05.2024
Runājot par somiņām un zīmoliem. Ļoti, pat ļoti daudz latviešiem ir fake zīmolu lietas, es teiktu, ka katram otrajam. Smieklīgākais ir tas, ka šādi cilvēki arī cenšās lielīties soc. tīkols, kā arī komentāros. Somiņa neparāda, cik esi turīgs, somiņas pērk, jo patīk, ja kādai nepatīk hermes soma, kā dēļ jāpērk? Tikai tādēļ, ka visi redzēs to, ka esi bagāta?
Turīgi cilvēki izvērtē arī finanses, kaut vai var iegādāties hermes somas, viņiem to nevajag, jo nevajag nevienam neko pierādīt. Kā arī, satiku vienu sievieti, kurai gadā peļņa uzņēmumā ir tāda, ka varētu mierīgi 1 Hermes somu pirkt mēnesī, bet viņai to nevajag, jo tā ir naudas izšķērdība, viņa labāk nopērk Dior skaistu somu un staigā laimīga. (Viņai jau ir viena hermes soma, tādēļ nesaskata jēgu vispār ieguldīties šādā zīmolā, nesaskata neko tādu wow)
31.05.2024 08:14 |
 
Patīk
Reitings 3093
Reģ: 09.08.2016
Spīķe Anete jau kuro nedēļu stāsta kā atguva atpakaļ savus IG kontus. Esot prasījusi palīdzību Naurim. Viņai esot jautājuši, kāpēc neesot uzreiz prasījusi Elīnai... Jā, nez kāpēc! :D
Vēl gadu vai divus atpakaļ viņa Didru par šmotņicu saukāja. :D (tas bija tai sakarā, kur meitene viņai atteica kkādu skaistumprocedūru, jo vecmāmiņa nomira)
31.05.2024 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 859
Reģ: 17.12.2010
Dzenei atkal kārtējais cepiens 😄
31.05.2024 09:32 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
cory @ 31.05.2024 07:26
Šīs diskusijas iespaidā aizdomājos arī par to, ka Jeļai te forumā tiek pārmests ka viņai neesot pareizo brendu dizaineru somiņas, bet tai pat laikā tāda ir tāda Didrihsone, kas iet uz podkāstiem un stāsta par savu biznesu ar 1.6 miljonu apgrozījumu, un ir absolūta feiku karaliene. Viņas kolekcijā ir kādas 10 feikās turku Dior book totes dažādos dizainos, feikās Chanel un YSL somiņas, feikās dizaineru jostas, saulesbrilles un pat feikie Chanel un Dior auskari, kas tiek aktīvi izrādīti gan viņas profilā, gan butterfly fotosesijās. Kapēc te forumā neviens nešūmējas par to, ka tik veiksmīgai biznesmenei, kā Didra, būtu jākaunās staigāt ar feikiem un pienāktos iegādāties autentiskas dizaineru somiņas?

Ē, Didrihsoni katru trešo dienu par to nodirš viņai veltītā diskusijā. Vienkārši svarīgāk par brendiem cilvēkiem liekas pateikt, cik viņa slikta māte un sieva, bet par feikiem arī daudz ir.
31.05.2024 09:43 |
 
Reitings 1363
Reģ: 25.01.2023
Magnolija @ 31.05.2024 09:32
Dzenei atkal kārtējais cepiens ?
Nu i pareizi,tad to nomināciju vispār vajag izņemt ārā,nevis strostēt.kad atnākuši ar bērniem.Ja nav tad nav.
31.05.2024 09:43 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
LivaLauva1 @ 31.05.2024 08:01

Zozefei arī bija ļoti bagāts vīrs, kā arī, škiroties, viņam ir tpt jāmaksā atlimenti, tādēļ es domāju, ka šis arī ir tas pats gadījums, vienīgā atšķirība - šī sieviete nestrādāja necik.

Viņai taču bija tas stāsts, ka pacieta vīra fizisko vardarbību pret sevi apmaiņā pret dārgām dāvanām. Lai dabūtu mašīnu, atsauca no policijas iesniegumus par piekaušanu.
https://www.delfi.lv/life/42051922/sovbizness/55853008/skaudri-beidzies-rigas-ballisu-karalienes-betijas-milasstasts
31.05.2024 09:44 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Kenty @ 31.05.2024 09:43
Nu i pareizi,tad to nomināciju vispār vajag izņemt ārā,nevis strostēt.kad atnākuši ar bērniem.Ja nav tad nav.

Pat neskatījos Dzenītes storijus, bet redzēju rakstu medijos, kur teikts, ka influencerkontus nominēja uz "ģimene" un tad to balvu atteicās izsniegt, vēršot uzmanību uz to, ka nevajag izmantot bērnus. Man tas likās sviests, jo daudz normālāk ir nevienu nenominēt un to arī pateikt sākumā, ka bērnus izmantot nav ok.
31.05.2024 09:54 |
 
Reitings 341
Reģ: 11.12.2014
Magnolija @ 31.05.2024 09:32
Dzenei atkal kārtējais cepiens ?
šoreiz man liekas cepiens vietā, ļoti nesmuki no organizatoru puses, PUBLISKĀ PĒRŠANA. Ja reiz grib šim pievērst uzmanību, tad varēja vispār tādu nomināciju neveidot. Dzenītei jau pohuj ko viņai "uzdirš" bet ticu, ka mazāki nominanti piem Renāte, to varēja ņemt pie sirds. Stulbums, pie tam, žūrijā arī bija persona, kura izliek instagarm savus bērnus.. kā viņai patiktu izteikums par "bērns ir produkts" FUJ
31.05.2024 09:58 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Gaisa jaucēja @ 31.05.2024 09:58
šoreiz man liekas cepiens vietā, ļoti nesmuki no organizatoru puses, PUBLISKĀ PĒRŠANA. Ja reiz grib šim pievērst uzmanību, tad varēja vispār tādu nomināciju neveidot. Dzenītei jau pohuj ko viņai "uzdirš" bet ticu, ka mazāki nominanti piem Renāte, to varēja ņemt pie sirds. Stulbums, pie tam, žūrijā arī bija persona, kura izliek instagarm savus bērnus.. kā viņai patiktu izteikums par "bērns ir produkts" FUJ

Kas tur bija žūrijā?
31.05.2024 09:59 |
 
Reitings 341
Reģ: 11.12.2014
chihiro @ 31.05.2024 09:59

Kas tur bija žūrijā?
ja pareizi saprotu, tad piemēram Kristīne Garklāva, ne? 😅
31.05.2024 10:00 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Es saprotu to ideju, ka šādi būs skaļāks paziņojums, bet, manuprāt, tāpat neglīti, tikpat skaļu paziņojumu viņi varēja iegūt bez konkrētu cilvēku nominēšanas, vienkārši pasakot savas domas par bērnu izrādīšanu, skaidrojot, kāpēc tādas nominācijas nebūs.
31.05.2024 10:01 |
 
Reitings 1363
Reģ: 25.01.2023
Gaisa jaucēja @ 31.05.2024 10:00
ja pareizi saprotu, tad piemēram Kristīne Garklāva, ne? ?
vai ta viņa var būt žūrijā.? Viņa ir nominēta un apbalvota arī. Sabiedriskajā lidzdalībā.Nezinu tos noteikumus,bet ja tā,man tas liktos nekorekti.Nav nekas personīgi pret Kristīni Garklavu
31.05.2024 10:04 |
 
Reitings 718
Reģ: 21.04.2024
cory @ 31.05.2024 04:25

Ja jau tie Gucci, Dior un Chanel ir masu produkcija, kas ir katrai beibei, kas pelna virs vidējā vai ir ar bagātu vīru, tad kur problēma atrādīt savu kolekciju forumā? Mēs te tomēr vairākums pašas stiepjam mājās mamutu un varam bez problēmām atļauties visu arī bez bagātiem vīriem, ieskaitot dizaineru somiņas ?
Es nerunāju par to, ka tās somas ir kaut kas ūber ekskluzīvs, vai par to, ka tās maksā kosmosu, bet nosaukt somiņas, kas maksā 2+ tūkstoši par "masu produkciju" ir diez gan pārspīlēti. Es saprotu, ka tev gribās pierādīt, ka Jelinskai patīk blatot ar neko, tāpēc es pat negaidu, ka tu atzīsi, ka viņas somiņu kolekcija priekš Latvijas apmēriem ir tīri atbilstoša viņas statusam.

Man pilnīgi vienalga par Krisas kolekciju. Vai jebkuras citas kolekciju. Kaut gan, tās dažas somas, nav kolekcija. Savas somas man nav jāatrāda. Es nelielos ar to, kas man ir.
Un jā, prece, kas maksā pāri 2k arī IR masu produkcija. Patīk tev tas vai nē.
Starp citu, tas pats OF savai bijušajai sievai gana daudz Hermes somas sadāvināja.
Un raksts par Krisas somām ir raksts par neko īpašu. Jo kā jau minēju, tādas somas var nopirkt jebkurš, kurš pelna virs vidējā. Un nerunāju par feikiem. Tās, kuras pērk feikus, nepelna virs vidējā, bet labi muld gan.
31.05.2024 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 2864
Reģ: 17.03.2010
OnlyTruth @ 30.05.2024 22:52
Zinu ka nesen jau bija komentāri par Amuna kentaura dibenu ?? Bet šodienas storiji , nuuuu kas tas ir vienkārši ? Vel krata to dirsu pasākumā , atvainojos , bet man liekas tik pretīgi ?
jap, preteklis😵‍💫
31.05.2024 10:17 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Kenty @ 31.05.2024 10:04
vai ta viņa var būt žūrijā.? Viņa ir nominēta un apbalvota arī. Sabiedriskajā lidzdalībā.Nezinu tos noteikumus,bet ja tā,man tas liktos nekorekti.Nav nekas personīgi pret Kristīni Garklavu

Jā, viņa tika nominēta, diez vai žūrijā.
Pie "sabiedrības līdzdalības" noteikti bija jāuzvar Ievai Vārnai. Par to Intrišu man vispār bija tāds - nopietni? Es viņas "fenomenu" nesaprotu. Nezinu gan, kā tie uzvarētāji tiek noteikti, bet, cik paklausījos, tas daudziem nebija saprotams. :D Es daudzus no uzvarējošiem (no tiem mikro, makro utt) vispār nezinu.
31.05.2024 10:29 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
cory @ 30.05.2024 19:40

Kas jums te ir forumā ar tām Hermes somām? Jā, kādreiz tās somas bija statusa simbols, bet tagad katrai sevi cienošai ārzemju modes influencerei ir Hermes soma. Turklāt, ja Hermes somas pērk pie viņiem veikalos, tad cenas nav diži astronomiskākas par Chanel cenām. Ja paskatās vecās Sex&theCity sērijas, tad vienā no 2001.gada sērijām Samanata grib nopirkt Birkin un cena ir $4000. Šobrīd, ja vien nepērk kaut kādu special edition aligatora vai strausa ādas somu, tā pati Birkin soma pa tiešo no Hermes maksā sākot ar 9400 eiro un Kelly somas (kas tagad starpcitu ir populārākas par Birkin) no 9100 eiro. Salīdzinājuma- Chanel Classic Flap Medium cena šobrīd ir 9700 eiro. Cits jautājums ir par to, vai šīs somas var uzreiz nopirkt, lai gan Tik Tok klejo video, kur influenceres testē, cik veikalos viņām jāieiet, lai bez 'purchase history' un gaidīšanas, tiktu pie Hermes Kelly vai Birkin bag, un daudzām ir izdevies somas nopirkt uzreiz, esot īstajā vietā un laikā. Tas, ka 'pre-loved bag market' Birkin un Kelly somas tirgo pa 20+ tūkstošiem, tas ir cits stāsts. Man piemēram liekas, ka Krisai, priekš Latvijas sabiedrības krējuma, ir pietiekami atbilstoša somiņu kolekcija. Es varbūt pārāk daudz nesekoju dzeltenajai presei, bet kuras ir tās latvietes, kas, no mūsu sabiedrības augstajiem slāņiem, dižojas ar Birkin vai Kelly somām?

Nerunā jau par to, ka Krisai jābūt Hermes somai, bet par to, ka viņa ir stulba, jo savu "vērtīgumu" mēra ar somām. Un līdz ar to pasaka - būtu vismaz Hermes.. bet to jālasa nejau burtiski, jo arī Hermes to "vērtīgumu" viņai nepiešķirtu, vienkārši tā tiek akcentēts tas, ka pat viņasprāt viņas vērtīgums, kas mērams somās, nav nekas TĀDS.
Kā viņa tai ex vīra tagadējai sievietei teica - mani mīl, man pat ir somas utt. Ja tas ir vienīgais, kā viņa saņem mīlestību un redz sevi kā personību, tad par to ierēc citi, t.sk. salīdzina, ka Oļegs Santu vairāk mīlējis, jo dāvinājis dārgākas dāvanas un Krisasprāt dārgas dāvanas = mīlestība un augstvērtīga personība.
Tiešām kāds to nav sapratis? Ja viņa neaizvainotu citus, visiem būtu vienalga par viņas somām.
31.05.2024 10:45 |
 
Reitings 82
Reģ: 26.04.2024
Andža protams spridzina. "Sabiedrisko attiecību speciāliste" "karjeriste" "iedvesmo citus, savas idejas pārvērst pelnošā uzņēmuma".😀😀😀
Ja,pats sevi nepaslavēsi, tad neviens to neizdarīs.
31.05.2024 11:05 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.03.2024
Lupinlups @ 30.05.2024 23:36

Ja ir pieeja, papētat, kas Kimenei ir par SIA-m un uzņēmumiem sarakstīti, kādiem apgrozījumiem un pelņu. Ņemot vēra, ka lielakajai daļai tētis blakus stāv, skaidrs no kurienes somiņas .. Tas Loccitane tikai tā, lai ir par ko sīkajam košlenes nopirkt, ne jau Chanel somiņas un Rolex pulksteņus
ak, Tu, skaudīgā ieņēmumu dienesta žurka🤣🤣🤣🤣pareizi teica mans vīrs, kad kādu laiku pakomentēju kautko par šo forumu - te darba laikā tup vida vecenes un stročī, jo cita iemesla, kā tik slimi interesēties par sveša cilvēka ieņēmumiem, vienkārši nav.
31.05.2024 11:22 |
 
Reitings 848
Reģ: 03.11.2023
susla @ 31.05.2024 00:32

Tu gribi, lai es savu kolekciju šeit atrādu? Nopietni?
Bet padomā tā kārtīgi - viss Dior, Gucci utt. nemaksā tādu kosmosu, lai patiešām tos brendus nevarētu atļauties liela daļa Latvijas uzņēmēju. Nu nav tas nekas ūber ekskluzīvs mūsdienās vairs. Jā, tas ir kruti un liecina, ka tev ir kaut kāds statuss vai nedzīvo no rokas mutē, taču atļauties šīs somas sen vairs nav nekas neiespējams. Daudzas varbūt sapņo, esot savos 20+ gados un tas šķiet kaut kas nesasniedzams, bet uzņēmīgām sievietēm galīgi tas tā nav.

Nu izbeidz, 2000 par somiņu ir ekskluzīvi un punkts. :D Arī cilvēkiem, kas pelna lielās algas - ja somiņa ir kaut 3 daļa no mēneša peļņas, tas tāpat ir ekskluzīvs pirkums. Nerunā muļķības.
31.05.2024 11:29 |
 
Reitings 995
Reģ: 06.01.2020
Amuna tiešām nebeidz šokēt. Sliktā ziņā 🤯 pretīgi.
31.05.2024 11:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits