IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Aciigaa @ 11.04.2024 22:51
Jelinska atkal iepļauj ??? brīnums, ka Oļegam tas liekas okey, ka dzīvesbiedrene svin katru dienu ?
Ja viņš nesvin katru dienu tad diez kas nav katru nakti viņam gulēt ar alkahola pudeli😳
11.04.2024 23:40 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
pavasarazieds @ 11.04.2024 22:51

Es zinu nedaudz ari aizkulises sim visam. Un sobrid Lelde ir ienemusi sev eertu pozu “tagad es atputisos un baudisu dzivi, jo ieprieks to dariji tu, kamer es sedeju majas ar berniem”.
Lelde pat naksno pie draudzenem, lai tikai “ieriebtu” Aivim.

Ticu, ka tā arī varētu būt, bet varbūt vispirms jāpārtrauc dzīvot kopā? 😃
Ko vēl tu zini?
12.04.2024 06:45 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Clara @ 12.04.2024 06:45

Ticu, ka tā arī varētu būt, bet varbūt vispirms jāpārtrauc dzīvot kopā? ?
Ko vēl tu zini?
Tad sanāk, ka viņi joprojām dzīvo kopā? Baigā šķiršanās, priekš kam vispār toreiz bija Aivim jāliek tas paziņojums IG būtu klusējuši un miers, tagad vēl ar šķiršanos tautu smīdina😂 Dīvaini cilvēki
12.04.2024 07:27 |
 
Reitings 179
Reģ: 22.06.2023
Tuana @ 11.04.2024 23:30

“tagad es atputisos un baudisu dzivi, jo ieprieks to dariji tu, kamer es sedeju majas ar berniem”
… ko viņai arī novēlu!
Ceriņam tā “dzīves baudīšana” gan pa smalko izdevās, vaine! Varbūt šim tiešām beidzot ir vērts “pasēdēt mājās ar bērniem”, lai šo to saprastu un pārdomātu savā dzīvē.

Mīnuss. Kāds sakars šeit ir bērniem?! Viņa vaino bērnus, ka "sēdēja ar viņiem" nevis "baudīja dzīvi". Omg, ko es tikko dzirdēju?! Ja ar bērniem viņai nebija dzīves baudīšana, tad varbūt nevajadzēja vispār dzemdēt?!
Pareizāk šajā situācijā būtu paņemt bērnus un baudīt dzīvi kopā ar viņiem. Tad es aplaudētu stāvus. Nevis kā māte dzeguze skraidīt pa pasauli, pārmetot, ka bērni viņai neļāva "baudīt dzīvi". Vienk. Wtf?!
12.04.2024 07:29 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Gardenia @ 12.04.2024 07:27
Tad sanāk, ka viņi joprojām dzīvo kopā? Baigā šķiršanās, priekš kam vispār toreiz bija Aivim jāliek tas paziņojums IG būtu klusējuši un miers, tagad vēl ar šķiršanos tautu smīdina? Dīvaini cilvēki

Tāpēc, ka viss nāca gaismā publiski, lai Leldes ego neciestu vēl vairāk, gan jau lika Aivim uztaisīt postu.
12.04.2024 07:53 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024

Jā, te var piekrist. Sevišķi par kopbildēm ar Ķimeni. Sevi parāda kā skaistāku, bet Ķimene blakus vienmēr tāda kā noplukusi. Ļoti nesmuki pret draudzeni. Tak tad lai piefiltrē to Ķimeni arī pie viena, lai abas smukas, ja jau tik sirsnīga, patiesa un īsta draudzība.

Nuuu, mana draudzene arii sevi kjuunee visaas bildes, ta ka dzive neatpazit un es vinai paludzu mani taa nekjunet, esmu kada esmu un liec mani bez filtriem... Varbut ari pati Evelina nelieto filtrus un negrib, lai vinai vinus liek citi.
12.04.2024 08:31 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Jelinska atkal iepļauj ??? brīnums, ka Oļegam tas liekas okey, ka dzīvesbiedrene svin katru dienu ?

domaa, ka Olegs pats neieplauj? DOmaju, ka daudz un dikti.... visskumakais man likas tas Kristines storijs, kur vinas ar Kimeni gaaja uz RFW. Storija pudele un 2 glazes un nakamaja storija Evelina pie stures...
12.04.2024 08:33 |
 
Reitings 4874
Reģ: 19.09.2016
Marimar @ 12.04.2024 08:33

domaa, ka Olegs pats neieplauj? DOmaju, ka daudz un dikti.... visskumakais man likas tas Kristines storijs, kur vinas ar Kimeni gaaja uz RFW. Storija pudele un 2 glazes un nakamaja storija Evelina pie stures...

Vot es ar skatījos un nesapratu! Tiešām dzer un pēc tam stūrē?
12.04.2024 08:45 |
 
10 gadi
Reitings 5244
Reģ: 05.08.2013
Nav_vispar @ 12.04.2024 08:45

Vot es ar skatījos un nesapratu! Tiešām dzer un pēc tam stūrē?

hmm, negribu izklausīties tā kā izklausās, bet mans limits stūrēšanai ir 1 šampja vai vīna glāze vakara garumā.
12.04.2024 08:47 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
Zilais Valis @ 12.04.2024 07:29

Mīnuss. Kāds sakars šeit ir bērniem?! Viņa vaino bērnus, ka "sēdēja ar viņiem" nevis "baudīja dzīvi". Omg, ko es tikko dzirdēju?! Ja ar bērniem viņai nebija dzīves baudīšana, tad varbūt nevajadzēja vispār dzemdēt?!
Pareizāk šajā situācijā būtu paņemt bērnus un baudīt dzīvi kopā ar viņiem. Tad es aplaudētu stāvus. Nevis kā māte dzeguze skraidīt pa pasauli, pārmetot, ka bērni viņai neļāva "baudīt dzīvi". Vienk. Wtf?!

Kas tas par sviestu? Viens anonīms komentārs, uzraksta, ka viņa baigi zinot aizkulises un pārējās duras, lai būtu kur izgāzt žulti, tagad atkal apzelē to apgalvojumu 😃 Jums tikai padot k-kādu huiņu, lai būtu par ko cepties 😃 kā var būt tāds naids pret sievieti, kuru nepazīst? Lelde kaut vienā brīdī ir teikusi, ka vaino bērnus? Vai sēdēšanu ar bērniem?
Izdomājat tak k-ko interesantāku 😃
12.04.2024 09:16 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
hmm, negribu izklausīties tā kā izklausās, bet mans limits stūrēšanai ir 1 šampja vai vīna glāze vakara garumā.

ja ari Evelina dzer un brauc, kas ta ari izskatijajs un IESPEJAMS, ka tie bija tikai 2 malcinji, tad ludzu nereklame savam seotajam saadu praksi.... nu zinot cik vinas daudz dzer, jaa to var jau nolasit pec storijiem, neticu, ka bija 2 mutites, bet gan visa pus pudele.
12.04.2024 09:25 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Kurpīte @ 12.04.2024 09:16

Kas tas par sviestu? Viens anonīms komentārs, uzraksta, ka viņa baigi zinot aizkulises un pārējās duras, lai būtu kur izgāzt žulti, tagad atkal apzelē to apgalvojumu ? Jums tikai padot k-kādu huiņu, lai būtu par ko cepties ? kā var būt tāds naids pret sievieti, kuru nepazīst? Lelde kaut vienā brīdī ir teikusi, ka vaino bērnus? Vai sēdēšanu ar bērniem?
Izdomājat tak k-ko interesantāku ?
Izskatās, ka tam rakstītajam varētu gan būt taisnība. Protams bērnus jau nevaino gan.
12.04.2024 09:26 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
Gardenia @ 12.04.2024 09:26
Izskatās, ka tam rakstītajam varētu gan būt taisnība. Protams bērnus jau nevaino gan.

Un pēc kā tu spried?kas tieši liek domāt, ka kaut kāds anonīms komentārs varētu būt patiess? 😃 Pēc tā, ka Leldei šobrīd darbs ir ārzemēs?
Šis no tās pašas sērijas, kad putekļus mums kaisija valdība un vakcīnas bija ar mērķi ievietot čipus 😃👍 Un tiešām bija plānāki prātiņi, kas uz to pavilkās, lai tik būtu par ko cepties, jo pa lielam ir nerealizējušies savā dzīvē, pārsvarā ar zemu izglītības līmeni un dziļi nelaimīgi savā dzīvē.
12.04.2024 09:52 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Marimar @ 12.04.2024 09:25

ja ari Evelina dzer un brauc, kas ta ari izskatijajs un IESPEJAMS, ka tie bija tikai 2 malcinji, tad ludzu nereklame savam seotajam saadu praksi.... nu zinot cik vinas daudz dzer, jaa to var jau nolasit pec storijiem, neticu, ka bija 2 mutites, bet gan visa pus pudele.

Izskatās, ka šī tēma ir jāpaceļ nopietnākā sabiedrības līmenī. Kamēr valsts cīnās ar alkoholisma apkarošanu, tikmēr influenceres un uzņēmumu vadītājas rāda, kā stūrē, esot lietojušas alkoholu, bāž pudeles un glāzes priekšā un pakaļā. Pretīgi. Viņas saprot, ka ir alkoholiķes, nez? Kādu piemēru rāda savām sekotājām, un arī tām, kuras vēl nav pilngadīgas? Par šo ir jārunā.
12.04.2024 10:51 |
 
Reitings 4939
Reģ: 01.04.2023
Zilais Valis @ 12.04.2024 07:29

Mīnuss. Kāds sakars šeit ir bērniem?! Viņa vaino bērnus, ka "sēdēja ar viņiem" nevis "baudīja dzīvi". Omg, ko es tikko dzirdēju?! Ja ar bērniem viņai nebija dzīves baudīšana, tad varbūt nevajadzēja vispār dzemdēt?!
Pareizāk šajā situācijā būtu paņemt bērnus un baudīt dzīvi kopā ar viņiem. Tad es aplaudētu stāvus. Nevis kā māte dzeguze skraidīt pa pasauli, pārmetot, ka bērni viņai neļāva "baudīt dzīvi". Vienk. Wtf?!

Es to nerakstīju. Adresē to komentāram, kas apgalvo, ka viņa vaino bērnus vai speciāli tagad kaut ko cenšas ieriebt bijušajam.
Es arī domāju, ka neko nevaino. Kur no mana teksta to varēja saprast? Ja viņa tagad reizēm kaut kur izies un izklaidēsies, ko laulības laikā (kamēr vīrs bija dikti aizņemts šņaucot un guļot ar šļurām) iespējams nevarēja atļauties, tad - Omg, varbūt viņa tomēr ir to pelnījusi?!. Tieši priekš sevis kā sievietes. Nevis tikai kā Bērnu Mātes, bet - Sievietes. Tikai viņa pati zinās, cik pazemojoši un sāpīgi viņai tas viss bijis, nevis “paziņas” forumā. Tas, ka cilvēks turpina savā IG publicēt košus, smaidošus foto un sadarbības utt, nenozīmē, ka aiz tā visa viņai nav kompleksi un mazvērtības sajūta. Arī ceļojums noteikti palīdzēs kaut kādā ziņā. Novēlu viņai sākt jaunu dzīvi, atgūt pašapziņu, vēlāk, kas būs īstais laiks- arī satikt kādu normālu cilvēku sev blakus utml.
12.04.2024 11:31 |
 
Reitings 179
Reģ: 22.06.2023
Tuana @ 12.04.2024 11:31

Es to nerakstīju. Adresē to komentāram, kas apgalvo, ka viņa vaino bērnus vai speciāli tagad kaut ko cenšas ieriebt bijušajam.
Es arī domāju, ka neko nevaino. Kur no mana teksta to varēja saprast? Ja viņa tagad reizēm kaut kur izies un izklaidēsies, ko laulības laikā (kamēr vīrs bija dikti aizņemts šņaucot un guļot ar šļurām) iespējams nevarēja atļauties, tad - Omg, varbūt viņa tomēr ir to pelnījusi?!. Tieši priekš sevis kā sievietes. Nevis tikai kā Bērnu Mātes, bet - Sievietes. Tikai viņa pati zinās, cik pazemojoši un sāpīgi viņai tas viss bijis, nevis “paziņas” forumā. Tas, ka cilvēks turpina savā IG publicēt košus, smaidošus foto un sadarbības utt, nenozīmē, ka aiz tā visa viņai nav kompleksi un mazvērtības sajūta. Arī ceļojums noteikti palīdzēs kaut kādā ziņā. Novēlu viņai sākt jaunu dzīvi, atgūt pašapziņu, vēlāk, kas būs īstais laiks- arī satikt kādu normālu cilvēku sev blakus utml.

Mīnusu liku tieši par Tevi sacīto "… ko viņai arī novēlu!" Tātad tu šo balstīji uz visu iepriekš minēto par, to, ka ar bērniem nebija spējīga baudīt dzīvi, un TU TO ATBALSTI UN NOVĒLI, LAI VIŅA BEZ BĒRNIEM TAGAD BAUDA DZĪVI.
Nolasās tieši tā, kā tas lasās.
12.04.2024 12:57 |
 
Reitings 1347
Reģ: 03.11.2023
Zilais Valis @ 12.04.2024 12:57

Mīnusu liku tieši par Tevi sacīto "… ko viņai arī novēlu!" Tātad tu šo balstīji uz visu iepriekš minēto par, to, ka ar bērniem nebija spējīga baudīt dzīvi, un TU TO ATBALSTI UN NOVĒLI, LAI VIŅA BEZ BĒRNIEM TAGAD BAUDA DZĪVI.
Nolasās tieši tā, kā tas lasās.

aaaatslaaaabsti
12.04.2024 13:12 |
 
Reitings 1347
Reģ: 03.11.2023
Kurpīte @ 12.04.2024 09:52

Un pēc kā tu spried?kas tieši liek domāt, ka kaut kāds anonīms komentārs varētu būt patiess? ? Pēc tā, ka Leldei šobrīd darbs ir ārzemēs?
Šis no tās pašas sērijas, kad putekļus mums kaisija valdība un vakcīnas bija ar mērķi ievietot čipus ?? Un tiešām bija plānāki prātiņi, kas uz to pavilkās, lai tik būtu par ko cepties, jo pa lielam ir nerealizējušies savā dzīvē, pārsvarā ar zemu izglītības līmeni un dziļi nelaimīgi savā dzīvē.

Es arī nesaprotu. Te atliek tikai pasviest kaut kādu drumslņu un visas metas virsū.
Tā lietotāja vispār noteikti ir baigi foršais cilvēks, pazīst viņus, zina aizkulises un pa taisno uz dieviete.lv. Ja tā vispār ir patiesība, ka kaut ko tiešām zina, par ko es stipri šaubos. 😅
Un man laikam vienīgajai liekas, ka nav nekas traks pēc šķiršanās patiekt, ka tagad ir mans laiks piedzīvot dzīvi un lai tas krāpējs pasēž vairāk mājās?
12.04.2024 13:16 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
aauuu @ 12.04.2024 10:51

Izskatās, ka šī tēma ir jāpaceļ nopietnākā sabiedrības līmenī. Kamēr valsts cīnās ar alkoholisma apkarošanu, tikmēr influenceres un uzņēmumu vadītājas rāda, kā stūrē, esot lietojušas alkoholu, bāž pudeles un glāzes priekšā un pakaļā. Pretīgi. Viņas saprot, ka ir alkoholiķes, nez? Kādu piemēru rāda savām sekotājām, un arī tām, kuras vēl nav pilngadīgas? Par šo ir jārunā.

Nez, mani gan tas netrigerē, es tās glāzes neievēroju un pat kaut kā acīs neiekrīt. Pati alkoholu lietoju ļoti reti.
12.04.2024 13:16 |
 
Reitings 179
Reģ: 22.06.2023
Džinga @ 12.04.2024 13:16

Es arī nesaprotu. Te atliek tikai pasviest kaut kādu drumslņu un visas metas virsū.
Tā lietotāja vispār noteikti ir baigi foršais cilvēks, pazīst viņus, zina aizkulises un pa taisno uz dieviete.lv. Ja tā vispār ir patiesība, ka kaut ko tiešām zina, par ko es stipri šaubos. ?
Un man laikam vienīgajai liekas, ka nav nekas traks pēc šķiršanās patiekt, ka tagad ir mans laiks piedzīvot dzīvi un lai tas krāpējs pasēž vairāk mājās?

Tu aizmirsi pieminēt- ar bērniem.
12.04.2024 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits