IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Turklāt, ja gribas tomēr domāt par bērniem, tad kāpēc te kādu vairāk satrauc tas, kā viņi jūtas, kad mamma ceļo, bet nemaz neinteresē tas, kā šie paši bērni jūtas, ka viņu tēvs laiku pavada svešas kājstarpēs, filmējot to un taisot kaunu ģimenei, kas internetā paliks uz mūžu?
Lūk to bērni pieaugot uzzinās un redzēs iegoglējot. Mammas ceļojuma bildes traumu neradīs, bet izvirtušā tēva radītais kauns gan varētu.
09.04.2024 23:33 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
pavasarazieds @ 09.04.2024 23:22

Nepiekritu tavam viedoklim. Vai tiesam piekraptai sievietei tagad ir japamet savi berni? Uzgruzot abus bernus Aivim, jo?? Tas ka vins 24/7 rupesies par berniem kaut ka attaisnos no ta video redzeta? Vina pati katru bernu pirdienu translejusi sava ig profila un telojusi mammumammu un kur tas viss peksni pec skirasanas palicis? Bernus jaaudzina abiem vecakiem, neskatoties uz aizvainojumiem vienam pret otru.

Kāpēc tēvam jāpamet bērni, kamēr tusē pa svešām gultām?
Uzgrūžot tēvam...kas tie par tēviem, kam savs bērns audzināšanā skaitās uzgrūzts.
09.04.2024 23:35 |
 
Reitings 1339
Reģ: 03.11.2023
Rietumusawle @ 09.04.2024 22:52

Ost Tev var pēc visa ko gribi, bet esmu ļoti daudz ceļojusi.
Man vienkārši kaitina, ka rada tādas ideālas sievas un mātes tēlu, bet kad vairs nav izdevīgi, tad vairs bērni nerūp. Gribi teikt, ka divgadnieks negrib lai viņam mamma blakus? Domā, ka neskumst? Domā, ka saprot, kāpēc mammas bieži vairs nav klāt?

Nu tu jau čista zināsi, ko viņas divgadnieks domā vai nedomā. 😀 Un kāds vel ideālās mātes tēls. Neiespringsti
09.04.2024 23:50 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
NIKOLAA @ 09.04.2024 20:40
tā ir, šajā vecumā mamma vēl ir ļoti svarīga! Diemžēl cilvēks nevis izbauda dzīvi, bet mēģina nezin ko pierādīt apkārtējiem, perfektais ģimenes tēls pajuka, tad nu mēģina ko citu, tikai tas nelīdzēs, ja nesakārtos galvu!

Ko tu tur murgo? 😃 Kāds perfektais ģimenes tēls? 😃 Sanāk, ka katra, kura liek bildes ar vīru vai bērniem, mēģina radīt kaut kādu tēlu? 😃 Sevišķi tās pārcukurotās Ziemassvētku fotosesijas ar smaidīgiem bērneļiem un tukšām apsietām dāvanu kastēm 😃 Un, ja šie pāri izšķiras, tad tu arī krati ar pirkstu vai tikai Leldei tāds gods? Bija cilvēki kopā, fotogrāfējās kopā, tagad nav kopā, fotogrāfējas atsevišķi.
09.04.2024 23:55 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
pavasarazieds @ 09.04.2024 23:22

Nepiekritu tavam viedoklim. Vai tiesam piekraptai sievietei tagad ir japamet savi berni? Uzgruzot abus bernus Aivim, jo?? Tas ka vins 24/7 rupesies par berniem kaut ka attaisnos no ta video redzeta? Vina pati katru bernu pirdienu translejusi sava ig profila un telojusi mammumammu un kur tas viss peksni pec skirasanas palicis? Bernus jaaudzina abiem vecakiem, neskatoties uz aizvainojumiem vienam pret otru.

Tu maz saproti, ko nozīmē pamest bērnus? Tev ceriņš neiedeva, jo bija jāpieskata savi bērni, ka visu tik ļoti dramatizē?
10.04.2024 00:02 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Odze Odzīgā @ 09.04.2024 22:54
Par Leldi es arī neredzu par ko cepties. Kas viņai būtu jādara? Jāraud? Viņa noteikti nodomāja - fu*k it! Un turpina dzīvot. Lieta jau tomēr sāpīga, nesmuka. Varbūt šādi viņai paliek labak, domas prom, gribas aizlaisties un lai tas vecis-mau*a skatās savas atvases. Noteikti, kad pats jājas apkārt, Lelde skatijās bērnus. Tāpēc bija tik daudz brìva laika ar tizlībām nodarboties.
Varbūt cenšas kaut ko pierādīt...sev, viņam...
Sieviete, pēc vīra cūcībām negaudo internetā un nebimbo kamerā, briesmīga māte.
Es nenosodu ne viņu, ne to, ko un kā viņa izvēlas rādīt.
piekritu, viņa ir pelnījusi iztrakoties! Bet ne ar to egocentrisko kašeru ceļot:) Viņa ir pelnījusi LIELISKO!
10.04.2024 00:12 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Tad nu gan tagad vēl drāma par ceriņu bērniem🙈 tak paši tiks galā ar saviem bērniem. Kāda starpība kurš viņus pieskata, nav tak bērnu namā atdoti.
10.04.2024 00:17 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 19.11.2009
Es te tik reti rakstu...bet reāli šodien jāraksta. Mani pārsteidz dažu tupums šeit. Ceriņa aizbraukusi bez bērniem. Pirmkārt es teikšu vietā kur ūdens ir ekstra...maziem bērniem arī vietas nav. Un otrkārt viņa aizbrauca strādāt. Tas viss ir priekš Go3...neviens ko tādu nemanīja? Ja ir mazi bērni vairs darbs vai tad nav vajadzīgs?
Iepriekš pabija uz pāris dienām ar draudzenēm Parīzē? Tā ir liela bēda? Vai tad kā bija Somijā? Ar neesat pamanījuši ka viņai tā ir sadarbība ar Nissan Latvija? 🤦‍♀️
10.04.2024 00:31 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Taurenis @ 10.04.2024 00:31
Es te tik reti rakstu...bet reāli šodien jāraksta. Mani pārsteidz dažu tupums šeit. Ceriņa aizbraukusi bez bērniem. Pirmkārt es teikšu vietā kur ūdens ir ekstra...maziem bērniem arī vietas nav. Un otrkārt viņa aizbrauca strādāt. Tas viss ir priekš Go3...neviens ko tādu nemanīja? Ja ir mazi bērni vairs darbs vai tad nav vajadzīgs?
Iepriekš pabija uz pāris dienām ar draudzenēm Parīzē? Tā ir liela bēda? Vai tad kā bija Somijā? Ar neesat pamanījuši ka viņai tā ir sadarbība ar Nissan Latvija? ?‍♀️
Citiem šķiet jebkurš darba brauciens ir atpūtas ceļojums. Protams, ka tur kārtējais šovs ne Kašers ar Leldi no laba prāta brauks ceļojumā, ne Leldei būs ko darīt ar viņu romantiskā ceļojumā.
10.04.2024 00:46 |
 
Reitings 774
Reģ: 29.01.2020
Man riebjās tie cilvēki kas raksta, ka Lelde pati tādu vīru izvēlējusies, pati vainīga un blabla.
Bļāviens, nopietni? 😀
Tie cilvēki kas kopā ilgus gadus un ir bērni.
Viņi nemainās? Viņi paliek tādi paši kā pirmajā gadā?
Vai cilvēki nepieaug un arī nemēdz mainīties uz slikto pusi? 😀 varbūt līdz bērna dzimšanai vai kazām viņš bija paraugvīrietis Leldei un tad sāka samaitāties?
Ir ļoti daudz sievietes un vīrieši, kuri līdz kaut kādam noteiktam laikam rāda tikai un vienīgi savu labo pusi, ir tādi kādus viņus vēlas redzēt un pec gadiem sākās.
It īpaši kad bērni piedzimst, jo ir tak sevi piesējis un kur tā sieva liksies 😀
nu neaizmirstam arī to ka vīns ir pasākuma vadītājs, kur gan jau saņēmis daudz sieviešu uzmanību un tas viņu ir samaitājis, ja jau daža laba karās kaklā + alkohols
Pirms Leldes viņš principa nebija nekas
Ar gadiem ejot cilvēki mainās, pieaug vai tieši otrs nepieaug.
Mēs nekad nezināsim kad visas šis samazgas sākās, bet ne jau pirmos gadus bija tik ļoti nelaimīgi ja tika tik tālu
10.04.2024 00:50 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Linlī @ 10.04.2024 00:50
Man riebjās tie cilvēki kas raksta, ka Lelde pati tādu vīru izvēlējusies, pati vainīga un blabla.
Bļāviens, nopietni? ?
Tie cilvēki kas kopā ilgus gadus un ir bērni.
Viņi nemainās? Viņi paliek tādi paši kā pirmajā gadā?
Vai cilvēki nepieaug un arī nemēdz mainīties uz slikto pusi? ? varbūt līdz bērna dzimšanai vai kazām viņš bija paraugvīrietis Leldei un tad sāka samaitāties?
Ir ļoti daudz sievietes un vīrieši, kuri līdz kaut kādam noteiktam laikam rāda tikai un vienīgi savu labo pusi, ir tādi kādus viņus vēlas redzēt un pec gadiem sākās.
It īpaši kad bērni piedzimst, jo ir tak sevi piesējis un kur tā sieva liksies ?
nu neaizmirstam arī to ka vīns ir pasākuma vadītājs, kur gan jau saņēmis daudz sieviešu uzmanību un tas viņu ir samaitājis, ja jau daža laba karās kaklā + alkohols
Pirms Leldes viņš principa nebija nekas
Ar gadiem ejot cilvēki mainās, pieaug vai tieši otrs nepieaug.
Mēs nekad nezināsim kad visas šis samazgas sākās, bet ne jau pirmos gadus bija tik ļoti nelaimīgi ja tika tik tālu
Muļķības viņš viņu krāpa no paša sākuma un viņa to zināja un vaktēja viņu! Pati viņu vilka vēl uz zagsu vai baznīcu tā bija viņas iniciatīva, ceriņš ilgi pretojās. Tā, ka nekad nebija nekāds paraugvīrietis, ne pirms kāzām, ne pēc kāzām. Tagad vienkārši tas notika tā, ka tos video ir ļoti daudzi redzējuši! Neaizmirsti, ka arī šoreiz Lelde viņu no sākuma visu laiku aizstāvēja! Tā, ka viņa bija dabūjusi tieši tādu vīrnu kādu gribēja un par kādu cīnījās.
10.04.2024 01:00 |
 
Reitings 2640
Reģ: 22.03.2024
Odze Odzīgā @ 09.04.2024 23:09

Kāpēc tu esi iedomājusies, ka tas, ka tu viņus neredzi savā telefonā nozīmē, ka viņa tos nemīl? Tumsoņa.
Vai tev ir bērni? Ko tie dara, kamēr tu stalko svešas dzīves un te stundām ļurini par tām?

Un ko Tavi bērni dara kamēr izliecies, ka Tev neinteresē citu dzīve, bet pati sēdi forumā?
10.04.2024 01:03 |
 
Reitings 2640
Reģ: 22.03.2024
Odze Odzīgā @ 09.04.2024 23:14
Man liekas, ka te bērni vispār ir jāliek mierā un to kā viņi jūtas un ko domā ir jāatstāj bērnu pašu ziņā, nevis savas bērnības traumas par klātneesošiem vecākiem jāizsāp caur Ceriņas bērniem.
Bērni domā tā, noteikti domā šitā, viņi noteikti jūtas tā un šitā, viņi domā, ka nerūp un ka nemīl viņus.
Nu neliec savas sajūtas citu bērnu galvās, kurus tu redzi tikai savā ekrāniņā, vakarā zem segas, pirms miega....vecās bildēs Ceriņas profilā. ?

Kāpēc uzreiz vajag būt tik derdzigai? Un iztēloties, ka citiem ir kādas bērnības traumas? Tas tā, kad nevar diskutēt, tad met pretī kaut kādas riebeklības! Tiešām īsta odze! Īsta čūskvecene!
10.04.2024 01:06 |
 
Reitings 2640
Reģ: 22.03.2024
Odze Odzīgā @ 09.04.2024 23:02

Bērniem ir arī tēvs. Pārmainas pēc, lai beidz kasīt olas un audzina savus bērnus.
Paskat, Didrene jau visu bērna mūžu vico uz visām debess pusēm...un pat, kad ie mājās, viņa nav ar bērnu.
Lelde tomēr nejoņo pa pasauli visu bērnu mūžu. Paskries un būs mājās.
Kāpēc neviens negaužas, kad parastie mirstīgie ceļojumos bez bērniem laiž un omes skatās. Tepat forumietes ceļo bez bērniem un ne tikai reizi gadā... bērna dzīve neapstājas. Tie izaugs laimīgi, aprūpēti, veseli un viss būs kārtībā.
Ja māte mājās mirktu asaras nonstop, bērnu dzīvi tas neuzlabotu točna.

Kāpēc kārtējās galējības par nonstopa raudashanu? It ka ir tikai divas iespējas izšķiroties- skraidīt pa pasauli izliekoties, ka viss ir ideāli vai nonstopa raudāt spilvena? Tīri black&white domāšanas stils
10.04.2024 01:08 |
 
Reitings 2640
Reģ: 22.03.2024
pavasarazieds @ 09.04.2024 23:22

Nepiekritu tavam viedoklim. Vai tiesam piekraptai sievietei tagad ir japamet savi berni? Uzgruzot abus bernus Aivim, jo?? Tas ka vins 24/7 rupesies par berniem kaut ka attaisnos no ta video redzeta? Vina pati katru bernu pirdienu translejusi sava ig profila un telojusi mammumammu un kur tas viss peksni pec skirasanas palicis? Bernus jaaudzina abiem vecakiem, neskatoties uz aizvainojumiem vienam pret otru.

Tieši tā
10.04.2024 01:10 |
 
Reitings 154
Reģ: 04.11.2023
Taurenis @ 10.04.2024 00:31
Es te tik reti rakstu...bet reāli šodien jāraksta. Mani pārsteidz dažu tupums šeit. Ceriņa aizbraukusi bez bērniem. Pirmkārt es teikšu vietā kur ūdens ir ekstra...maziem bērniem arī vietas nav. Un otrkārt viņa aizbrauca strādāt. Tas viss ir priekš Go3...neviens ko tādu nemanīja? Ja ir mazi bērni vairs darbs vai tad nav vajadzīgs?
Iepriekš pabija uz pāris dienām ar draudzenēm Parīzē? Tā ir liela bēda? Vai tad kā bija Somijā? Ar neesat pamanījuši ka viņai tā ir sadarbība ar Nissan Latvija? ?‍♀️
lūdzu, komatus
10.04.2024 03:25 |
 
Reitings 154
Reģ: 04.11.2023
Gardenia @ 10.04.2024 00:46
Citiem šķiet jebkurš darba brauciens ir atpūtas ceļojums. Protams, ka tur kārtējais šovs ne Kašers ar Leldi no laba prāta brauks ceļojumā, ne Leldei būs ko darīt ar viņu romantiskā ceļojumā.
īsumā , nauda nesmird, bet nu diezgan noželojami, nu kā viss tas tv komerciālais saturs, kas sevi uztur GADIEM uz kaut kādām realitātes šovu atrugām bez izglītības un satura. tad tādi tirliņi plivinās pa pasauli un magonēm ir ko brēkt un tādi narcisi kašeri ir kas ???? zvaigzes vai nodokļu maksātāju atraugas? ĪSUMĀ - I WANT MONEY BACK, pa tiešo no kashera magones caurules, bet izmazgātu,🕵📽🤠
10.04.2024 03:44 |
 
Reitings 359
Reģ: 11.12.2014
Ko jūs brūkat virsū tai Leldei? Varbūt viņa tā tiek pāri kaut kādai depresijai? Etiopija jau nav Havaii, bet gan tāds normāls retrīts. Visu mūžu jau neceļos, bērnus satiks un viss būs labi.
10.04.2024 08:28 |
 
Reitings 359
Reģ: 11.12.2014
Taurenis @ 10.04.2024 00:31
Es te tik reti rakstu...bet reāli šodien jāraksta. Mani pārsteidz dažu tupums šeit. Ceriņa aizbraukusi bez bērniem. Pirmkārt es teikšu vietā kur ūdens ir ekstra...maziem bērniem arī vietas nav. Un otrkārt viņa aizbrauca strādāt. Tas viss ir priekš Go3...neviens ko tādu nemanīja? Ja ir mazi bērni vairs darbs vai tad nav vajadzīgs?
Iepriekš pabija uz pāris dienām ar draudzenēm Parīzē? Tā ir liela bēda? Vai tad kā bija Somijā? Ar neesat pamanījuši ka viņai tā ir sadarbība ar Nissan Latvija? ?‍♀️
nē, jūrnieku bērnu vecākiem ir jāatņem vecāku tiesības. 😅 Tie tā regulāri brauc uz ilgu laiku prom, bet ja ir bērni tad ir aizliegts izbraukt no valsts uz ilgāk kā dienu. 🤣 Un tie kas saka, ka tas ir "atpūtas brauciens", nu nez, kāda ir atpūta redzot to kūlturšoku.
10.04.2024 08:33 |
 
Reitings 1339
Reģ: 03.11.2023
Gaisa jaucēja @ 10.04.2024 08:28
Ko jūs brūkat virsū tai Leldei? Varbūt viņa tā tiek pāri kaut kādai depresijai? Etiopija jau nav Havaii, bet gan tāds normāls retrīts. Visu mūžu jau neceļos, bērnus satiks un viss būs labi.

Virsū brūk sevi nepiepildījušas mamašas, kam diršanās forumā ir dienas vienīgā izklaide.
Sorry skarīgajām foruma mamašām, jūs negribu apvainot
10.04.2024 08:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits