IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Adele4 @ 07.02.2024 18:39
es nesekoju
Tiktokā ik pa laikam izlec.
es automātā nobloķēju visas šitās selfiju karalines,kams 90% konta sastāv no pašģīmjiem un komentāros sirsniņas no tādām pat narcisēm kā Skrebele, Kalendy, Kalēja vai Goba. Soc tīklos viņas lec ārā, jo vien otru "masturbee" ar sirsniņam komentos ,ko atrunā telegram vai whatsappgrupās.
Šeit vairāk kā tās fake imfluenceru shēmas darbojas :
https://www.linkedin.com/pulse/digit%C4%81lo-influenceru-m%C4%81rketings-latvij%C4%81-probl%C4%93mu-m%C4%81kts-uldis-abolins/
07.02.2024 18:53 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
AnnaShhh @ 07.02.2024 18:53
es automātā nobloķēju visas šitās selfiju karalines,kams 90% konta sastāv no pašģīmjiem un komentāros sirsniņas no tādām pat narcisēm kā Skrebele, Kalendy, Kalēja vai Goba. Soc tīklos viņas lec ārā, jo vien otru "masturbee" ar sirsniņam komentos ,ko atrunā telegram vai whatsappgrupās.
Šeit vairāk kā tās fake imfluenceru shēmas darbojas :
https://www.linkedin.com/pulse/digit%C4%81lo-influenceru-m%C4%81rketings-latvij%C4%81-probl%C4%93mu-m%C4%81kts-uldis-abolins/

te izvilkums, lai nav jālasa tās Armanevas komentāri,kura pate ir pirkusi sekotājus :
"Taču daļa negodprātīgo, kā norāda A.Mednis, izmanto, tā saukto, influenceru fermu pakalpojumus, lai sponsorētajiem ierakstiem ar "spama laikiem" radītu ilūziju par vērtīgu statistiku. Taču patiesībā šī automatizētā iesaiste nedod nekādu labumu influenceru mārketinga kampaņas apmaksātājam. Aģentūras ar šādiem kontu turētājiem sadarbību neveido, jo pirms tam manuāli izvērtē iepriekšējo citu "like" un komentāru autoru profilus, centienos atpazīt nopirkto sekotāju pazīmes. Turklāt kā neētiska rīcība nosaukta daļas Latvijas influenceru savstarpējā koordinēšanās, aicinot cits cita profilā imitēt iesaisti. Respektīvi, influenceri WhatsApp, Facebook Messenger vai Telegram izveidojuši slēgtos grupu čatus, kuros dalās ar savos kontos publicēto sponsorēto saturu hipersaitēm un aicina izrādīt tam iesaisti - "nolaikot" un komentēt."
07.02.2024 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 970
Reģ: 04.06.2012
Odidi @ 07.02.2024 15:29

kas tas bija par raidījumu, kur Upenieks un Dukure kopā bija?

Šis te -> Šefu gaidījāt?
07.02.2024 19:10 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
DoxyPenelope @ 07.02.2024 16:49

Kas gan tur par sociālo eksperimentu var būt...
Manīju jau viņu tur jau vairākus mēnešus atpakaļ, kad publiski izskanēja, ka viņi ir izšķīrušies, tāpēc nepievērsu uzmanību. Tagad taču oficiāli precējušies, kāds sakars meklēties vēl tinderī.
Man to meiteni ir ļoti žēl. Viņa naivi tic mīlestībai ar viņu, kamēr šis meklējas ārpus laulības
Zutis tak šovā stāstīja visās attiecībās ir krāpis! Kādēļ kāda domā, ka viņš tās krāpšanas vispār slēpj tur tak viss ir atklāti un nekas netiek slēpts, tā viņiem ir uzticēšanās! Jau atkal pārņem žēlošanas sindroms!🙈 par ko žēlot Elīnu?😳 Zutis viņai no gaisa nenokrita pati mērķtiecīgi ielīda kā trešā attiecībās! Kā jau visi ir redzējuši nenormāli skrien pakaļ zutim kurš ir narkomāns, sieviešu sitējs, alkoholiķis un brunču mednieks. Tam visam tā lupata Elīna izgāja cauri līdz kāzām, bet viņai tāpat izmisīgi vajadzēja to zuti! Attopieties par ko viņu žēlot? Viņa pati to grib, mierīgu dzīvi nevajag! Par ko viņu žēlot? Es varu tikai pasmieties, ka viņa ir stulba bezrakstura lupata!!! Tā viņai vajag, ja jau pati pēc tā izmisīgi tiecās! Cilvēkam ir paveicies, ir piepildījusi visus sapņus! Bet te atrodās kāda kura viņu grib žēlot🙈 ja būs stāvoklī ar salauztu žokli atkal žēlotājas atradīsies, bet tas ir tieši viņas mērķis.
07.02.2024 19:14 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
DoxyPenelope @ 07.02.2024 16:49

Kas gan tur par sociālo eksperimentu var būt...
Manīju jau viņu tur jau vairākus mēnešus atpakaļ, kad publiski izskanēja, ka viņi ir izšķīrušies, tāpēc nepievērsu uzmanību. Tagad taču oficiāli precējušies, kāds sakars meklēties vēl tinderī.
Man to meiteni ir ļoti žēl. Viņa naivi tic mīlestībai ar viņu, kamēr šis meklējas ārpus laulības

Bet varbūt viņš vienkārši nav izdzēsis to savu kontu tur? Vienkārši palika karājoties, bet pats jau sen tur vairs nenāk.
07.02.2024 19:21 |
 
Reitings 715
Reģ: 23.01.2024
Gardenia @ 07.02.2024 19:14
Zutis tak šovā stāstīja visās attiecībās ir krāpis! Kādēļ kāda domā, ka viņš tās krāpšanas vispār slēpj tur tak viss ir atklāti un nekas netiek slēpts, tā viņiem ir uzticēšanās! Jau atkal pārņem žēlošanas sindroms!? par ko žēlot Elīnu?? Zutis viņai no gaisa nenokrita pati mērķtiecīgi ielīda kā trešā attiecībās! Kā jau visi ir redzējuši nenormāli skrien pakaļ zutim kurš ir narkomāns, sieviešu sitējs, alkoholiķis un brunču mednieks. Tam visam tā lupata Elīna izgāja cauri līdz kāzām, bet viņai tāpat izmisīgi vajadzēja to zuti! Attopieties par ko viņu žēlot? Viņa pati to grib, mierīgu dzīvi nevajag! Par ko viņu žēlot? Es varu tikai pasmieties, ka viņa ir stulba bezrakstura lupata!!! Tā viņai vajag, ja jau pati pēc tā izmisīgi tiecās! Cilvēkam ir paveicies, ir piepildījusi visus sapņus! Bet te atrodās kāda kura viņu grib žēlot? ja būs stāvoklī ar salauztu žokli atkal žēlotājas atradīsies, bet tas ir tieši viņas mērķis.

Nē, nu var jau precēties ar krāpēju un alkoholiķi, bet ar narkotiku tirgoni?? Kurš pat savus radiniekus iesaista narkotrafikā, liek zem sitiena?? Kādu dienu tāda laulātā var attapties uz apsūdzēto sola par narkotiku tirgošanu, līdzdalību, piesegšanu utml. Tur jābūt galīgi degradētai, ar šo pītos!!!!
07.02.2024 19:31 |
 
Reitings 47
Reģ: 03.01.2024
Savva @ 07.02.2024 18:01
Dace jau nu ari nav nekada tievesanas padomdeveja. Pati zaudeja svaru ar Ozempic.
kā Tu zini?
07.02.2024 19:39 |
 
Reitings 10491
Reģ: 16.09.2022
SuperLova @ 07.02.2024 18:34
Bet tur tas stāsts, ka Dace nemaz par tādu neuztaisās. Viņai vienkārši pašas sekotājas pajūtāja kā izdevies, ko darījusi u.t.t. padalījās pat ne tievēšanas sakarā ar recepti, bet vienkārši iz dzīves. Viņa neliek tikai dārzu. Viņa dalās ar ikdienu savu. Gan kādu recepti kādreiz nošēro, gan kleitas parāda ko pērk u.t.t
Bet, redz, kādai krāniņš raustās no tā ?... nu putni tur cilvēkam galvā.. rakstīt, draudēt 2 receptīšu dēļ?? Nu cmoon..ej ārstēties cilvēciņ nelaimīgo.
nu jaa, bet taja pasa laika vina atklati melo saviem sekotajiem, ka notievejusi pati, nevis no ozempic. Neko traku taja neredzu, bet Man nepatik, kad melo. 🤷🏼‍♀️
07.02.2024 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
Villanelle @ 07.02.2024 18:50
Varat heitot bet Grigulei Lilit bija ļoti lAba intervija. Viņai ir māksliniecisks redzējums un gan viņas pašas, gan viņas fotografētas bildes ir tiešam labas.
Esmu pāris reizes ar viņu tikisies dzīvē un viņa ir tiešām īpatnējs, akward cilvēks, bet fočenes viņai izdodas
Piekrītu, patīk viņas skatījums. Interesanti!
07.02.2024 19:49 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Mrs.True @ 07.02.2024 19:31

Nē, nu var jau precēties ar krāpēju un alkoholiķi, bet ar narkotiku tirgoni?? Kurš pat savus radiniekus iesaista narkotrafikā, liek zem sitiena?? Kādu dienu tāda laulātā var attapties uz apsūdzēto sola par narkotiku tirgošanu, līdzdalību, piesegšanu utml. Tur jābūt galīgi degradētai, ar šo pītos!!!!
Nu tak Eļinka visu zina par tām narkotikām tas tak skaidrs un droši var sēdēt saistībā ar narkotikām. Kas būs ja tā mamzele ar vēderu atkēgsies uz apsūdzēto sola vai ar sīci cietumā? Atkal žēlotāju bariņš būs klāt sāks vēl "nabadzīti" aizstāvēt. Ja jau tagad žēlo! Viņa pati iespējams jūtās tik laimīga kā miljonu loterijā vinnējusi jo ir zuša sieva! Tās žēlotājas vienreiz varētu aiziet uz dzīvnieku patversmi vis maz kādu zvēriņu pamīlēt, pažēlot, viņam vismaz to vajag un novērtēs, būs vismaz mirkli laimes izbaudījis.
07.02.2024 20:26 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
SuperLova @ 07.02.2024 18:34
Bet tur tas stāsts, ka Dace nemaz par tādu neuztaisās. Viņai vienkārši pašas sekotājas pajūtāja kā izdevies, ko darījusi u.t.t. padalījās pat ne tievēšanas sakarā ar recepti, bet vienkārši iz dzīves. Viņa neliek tikai dārzu. Viņa dalās ar ikdienu savu. Gan kādu recepti kādreiz nošēro, gan kleitas parāda ko pērk u.t.t
Bet, redz, kādai krāniņš raustās no tā ?... nu putni tur cilvēkam galvā.. rakstīt, draudēt 2 receptīšu dēļ?? Nu cmoon..ej ārstēties cilvēciņ nelaimīgo.

Nezinu vispār, kas par Daci, bet es arī varētu padraudēt šitām tievētājām. Viņas varētu tievēt ar zālēm, ja tās būtu pieejamas kā Ibumetīns. Bet situācija ir tāda, ka cilvēks ar diabētu katru mēnesi stājas rindā uz zālēm - senāk uzreiz vairākiem mēnešiem pirka - jo izsniedz pa 1 paciņai, jo deficīts. Cilvēki reizēm paliek vispār bez zālēm uz pāris nedēļām. Tas nav normāli, tādēļ, ja zinātu, kurš ārsts izraksta tievētājām, nosūdzētu.
07.02.2024 20:41 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Savva @ 07.02.2024 18:01
Dace jau nu ari nav nekada tievesanas padomdeveja. Pati zaudeja svaru ar Ozempic.

Piebildīšu, ka es saprotu, ka tur nedraudēja ozempic recepšu dēļ, bet es uz šo komentāru atsaucos. 😀
07.02.2024 21:03 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Ivy Blanks @ 07.02.2024 19:21

Bet varbūt viņš vienkārši nav izdzēsis to savu kontu tur? Vienkārši palika karājoties, bet pats jau sen tur vairs nenāk.

Man liekas, tajās iepazīšanās aplikācijās neaktīvie profili (kur cilvēks nav gājis noteiktu laiku) nerādās.
07.02.2024 21:04 |
 
Reitings 150
Reģ: 12.12.2023
Gardenia @ 07.02.2024 20:26
Nu tak Eļinka visu zina par tām narkotikām tas tak skaidrs un droši var sēdēt saistībā ar narkotikām. Kas būs ja tā mamzele ar vēderu atkēgsies uz apsūdzēto sola vai ar sīci cietumā? Atkal žēlotāju bariņš būs klāt sāks vēl "nabadzīti" aizstāvēt. Ja jau tagad žēlo! Viņa pati iespējams jūtās tik laimīga kā miljonu loterijā vinnējusi jo ir zuša sieva! Tās žēlotājas vienreiz varētu aiziet uz dzīvnieku patversmi vis maz kādu zvēriņu pamīlēt, pažēlot, viņam vismaz to vajag un novērtēs, būs vismaz mirkli laimes izbaudījis.

Tu te nenormāli aizsvilusies, chill :D
Tik sīki un smalki par viņu attiecībām neko nezinu, pieļāvu, ka vienkārši jauna un naiva meitene. Bet ja vēl mini, ka viņa pati ko iepriekš izjaukusi, tad viņa labi pati apzinās uz kāda grābekļa uzkāpusi vai arī cer, ka viņš jau viņas dēļ mainīsies un nešļūks pa kreisi :D
Par zvēriņiem nebēdā, aprūpēju jau labu pulciņu! 🦮🤝
07.02.2024 21:19 |
 
Reitings 150
Reģ: 12.12.2023
chihiro @ 07.02.2024 21:04

Man liekas, tajās iepazīšanās aplikācijās neaktīvie profili (kur cilvēks nav gājis noteiktu laiku) nerādās.

Tieši tā, ja pat neesi deaktivizējis vai izdzēsis profilu, bet vairs neesi aktīvs lietotājs, tad neuzrādās profils.
To var redzēt citi tikai tādā gadījumā, ja aktīvi izmanto
07.02.2024 21:21 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?
07.02.2024 21:39 |
 
Reitings 715
Reģ: 23.01.2024
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?

Par to laikam atsevišķa tēma būtu jāatver, bet tā jau saka - lai izsērotu, kā minimums gads vajadzīgs. Neko nezinot ne par Ilzi, ne Jāni, grūti spriest, kāpēc viņš jau ir kopā ar citu, bet laikam atslēgas vārdi tajā šķiršanās stāstā ir "atkal iemīlējies". Nestabils vīrietis savās jūtās.
Paskatījos Kristas IG. Atstāj emocionāli nestabilas sievietes iespaidu, pati par to arī atklāti raksta.
Lai nu katrs no viņiem dzīvē atrod, kas tiešām ir vajadzīgs...
Bijušo ex bildes ļoti bieži redzu dažādos profilos. Ir pat tā, ka vienai paziņai ir 2 bijušie vīri, 3 boyfriendi pēc tam un pilnīgi visu šo vīriešu fotogrāfijas ar viņas bērniem ir FB galerijās...
07.02.2024 22:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.02.2024
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?

Ilzei jau pašai labu laiciņu ir cits vīrietis. Biežie komandējumi ārvalstīs dara savu, un latvju bāleliņu iemainīja pret svešzemju bruņinieku :).
Kas attiecas uz Kristu- pēc šķiršanās no vīra maina gan nodarbes, gan attiecības ik pa gadam.
07.02.2024 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Savva @ 07.02.2024 18:01
Dace jau nu ari nav nekada tievesanas padomdeveja. Pati zaudeja svaru ar Ozempic.
no kurienes tāds info?
07.02.2024 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Savva @ 07.02.2024 18:01
Dace jau nu ari nav nekada tievesanas padomdeveja. Pati zaudeja svaru ar Ozempic.
no kurienes tāds info?
07.02.2024 23:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits