IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1947
Reģ: 26.12.2021
Apple of my eye @ 06.12.2023 15:54

Jā, tieši par šo man bija iebildums pret Dzenīti. Tik salielījušies par kāpšanu, ka neieķēra laukumu - līdzi ir mazi bērni (divi diezgan nevaldāmi bosiki un vēl nesams bērns). Klintis vietām ir slidenas, var krist akmeņi (galvaskausu var ielauzt pat mazs akmentiņš), var vienkārši nenolikt kāju pareizi un krist... Tie ir maksimāli idioti, kas ATKĀRTOTI (!) rāpjas šādā stāvā (izskatījās off-trail) takā ar maziem bērniem, visdrīzāk ar nepiemērotiem apaviem un bez ķiverēm (vismaz bērniem) + to vēl lepni publicē IG

Savukārt es skatos, priecājos un iedvesmojos ka cilvēki ar bērniem iet un dara, piepilda savus sapņus, rāda bērniem dzīvi nevis tikai sēž pie tv un reizi gadā aizbrauc uz zoo. (Personīgi zinu mammas, kas pirmos divus vai pat trīs gadus ar bērniem tālāk par vietējo rotaļlaukumu neiet, jo tas esot grūti, bērns čīkst utt-mani tas neiedvesmo, liekas depresīvi) .
Paslīdēt un nokrist var jebkur. Tev tiešām liekas, ka viņi nav uzmanīgi un nesargā savus bērnus? Viņi aizbrauca uz taizemi padzīvot, izbaudīt, redzēt un sajust valsti un tā daba, ūdenskritumi ir tā bauda..nejau piemājas baseins.
Par to kas precīzi notika ar mazo un pirkstiņu nezinu, neesmu patreon, bet arī mājas apstākļos var durvīs ievērt durvis, jo īpaši, ja ir 3 bērni, tie skraida, durvis virina utt. Ka tik visu no*irst..nevis pieņemt, ka visiem nav jādara kā tev liekas pareizi.
06.12.2023 22:58 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.12.2023
Huppoo @ 06.12.2023 22:58

Savukārt es skatos, priecājos un iedvesmojos ka cilvēki ar bērniem iet un dara, piepilda savus sapņus, rāda bērniem dzīvi nevis tikai sēž pie tv un reizi gadā aizbrauc uz zoo. (Personīgi zinu mammas, kas pirmos divus vai pat trīs gadus ar bērniem tālāk par vietējo rotaļlaukumu neiet, jo tas esot grūti, bērns čīkst utt-mani tas neiedvesmo, liekas depresīvi) .
Paslīdēt un nokrist var jebkur. Tev tiešām liekas, ka viņi nav uzmanīgi un nesargā savus bērnus? Viņi aizbrauca uz taizemi padzīvot, izbaudīt, redzēt un sajust valsti un tā daba, ūdenskritumi ir tā bauda..nejau piemājas baseins.
Par to kas precīzi notika ar mazo un pirkstiņu nezinu, neesmu patreon, bet arī mājas apstākļos var durvīs ievērt durvis, jo īpaši, ja ir 3 bērni, tie skraida, durvis virina utt. Ka tik visu no*irst..nevis pieņemt, ka visiem nav jādara kā tev liekas pareizi.
pilnigi piekritu! Ari esmu par celosanu, sapnu piepildisanu! Berniem nav jabut skerslim.
06.12.2023 23:04 |
 
Reitings 161
Reģ: 07.08.2023
tapatisendija @ 06.12.2023 22:15
Ja un fona var redzet arī depo pārvākšanās kastes
06.12.2023 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 1469
Reģ: 29.01.2009
Huppoo @ 06.12.2023 22:58

Savukārt es skatos, priecājos un iedvesmojos ka cilvēki ar bērniem iet un dara, piepilda savus sapņus, rāda bērniem dzīvi nevis tikai sēž pie tv un reizi gadā aizbrauc uz zoo. (Personīgi zinu mammas, kas pirmos divus vai pat trīs gadus ar bērniem tālāk par vietējo rotaļlaukumu neiet, jo tas esot grūti, bērns čīkst utt-mani tas neiedvesmo, liekas depresīvi) .
Paslīdēt un nokrist var jebkur. Tev tiešām liekas, ka viņi nav uzmanīgi un nesargā savus bērnus? Viņi aizbrauca uz taizemi padzīvot, izbaudīt, redzēt un sajust valsti un tā daba, ūdenskritumi ir tā bauda..nejau piemājas baseins.
Par to kas precīzi notika ar mazo un pirkstiņu nezinu, neesmu patreon, bet arī mājas apstākļos var durvīs ievērt durvis, jo īpaši, ja ir 3 bērni, tie skraida, durvis virina utt. Ka tik visu no*irst..nevis pieņemt, ka visiem nav jādara kā tev liekas pareizi.

Tik maziem bērniem tie ceļojumi 100% nav vajadzīgi. Var sākt domāt no 6-7 gadi un uz augšu.
06.12.2023 23:13 |
 
Reitings 282
Reģ: 31.10.2019
nu beidzot arī Jeļinskai ir filleri vaigos :D
06.12.2023 23:15 |
 
Reitings 1947
Reģ: 26.12.2021
koncha @ 06.12.2023 23:13

Tik maziem bērniem tie ceļojumi 100% nav vajadzīgi. Var sākt domāt no 6-7 gadi un uz augšu.
muļķības. Bērni socializējas, gūst pieredzi, mācās integrēties jaunā vidē, kļūst patstāvīgāki, drošāki, adaptējas daudz ātrāk jaunās vidēs! Un kopumā ir vienkārši priecīgi un laimīgi bērni, jo arī vecāki ir daudz priecīgāki un laimīgāki atvaļinājumā…jo kurš gan tāds nav?
Jā, viņiem nevajag speciāli taizemi vai bali, viņi var braukt arī uz rīgas jūrmalu.
Tad iesaki 7 gadus nekur ar bērnu neceļot (ja ir visas iespējas) un audzināt kā mucā, parādot tam vietējo rotaļlaukumu, brīvdienās lielveikalus un 1x gadā zoo? 🙂
06.12.2023 23:24 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Huppoo @ 06.12.2023 22:58

Savukārt es skatos, priecājos un iedvesmojos ka cilvēki ar bērniem iet un dara, piepilda savus sapņus, rāda bērniem dzīvi nevis tikai sēž pie tv un reizi gadā aizbrauc uz zoo. (Personīgi zinu mammas, kas pirmos divus vai pat trīs gadus ar bērniem tālāk par vietējo rotaļlaukumu neiet, jo tas esot grūti, bērns čīkst utt-mani tas neiedvesmo, liekas depresīvi) .
Paslīdēt un nokrist var jebkur. Tev tiešām liekas, ka viņi nav uzmanīgi un nesargā savus bērnus? Viņi aizbrauca uz taizemi padzīvot, izbaudīt, redzēt un sajust valsti un tā daba, ūdenskritumi ir tā bauda..nejau piemājas baseins.
Par to kas precīzi notika ar mazo un pirkstiņu nezinu, neesmu patreon, bet arī mājas apstākļos var durvīs ievērt durvis, jo īpaši, ja ir 3 bērni, tie skraida, durvis virina utt. Ka tik visu no*irst..nevis pieņemt, ka visiem nav jādara kā tev liekas pareizi.

"Paslīdēt un nokrist var jebkur" - nu, īpaši uz stāvas akmeņu klints.
Es arī par sportu, ceļošanu un aktīvo atpūtu, bet bļ*n, kāpēc ar trim maziem bērniem jālien tur, kur ir īpaši bīstami? BEZ atbilstoša aprīkojuma.
Paprasi bērnu ārstiem, ko viņi par šo teiktu! Piem., Pēteris Kļava ir daudz izteicies par vecāku debīlismu (ar nesaudzīgiem vārdiem), jo kādi tik gadījumi neienāk traumās - to ārsti vislabāk zina
07.12.2023 03:20 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Paturpinot iepriekšējo komentāru, esmu daudz laika pavadījusi kalnos. Jo vairāk kāpu, jo vairāk sapratu, ka jāņem vērā tik daudz risku - var iestāties tumsa, uznākt lietus vai zibens, kaut kas uzkrist uz galvas, izbiedēt/uzbrukt meža zvērs, neveiksmīgi paslīdēt kāja, izbeigties ūdens (garākā gājienā), uz takas var būt kāds neadekvāts cilvēks utt. utt. Tieši šādi čaiņiki kā šeit apspriestie ir vislielākie sūdu vārītāji, kas iekuļas “neparedzētās” situācijās tieši tāpēc, ka nav pieredzes un neparedzēja to, ko pieredzējis kāpējs paredzētu. Un šeit ir galvenais uzsvars, ka tas tiek darīts AR MAZIEM BĒRNIEM.
Un es esmu par sportisku dzīvesveidu dabā, bet Dzenīšiem aplaudēšu tad, kad viņi staigās pa atbilstošām vietām atbilstoši sagatavoti
07.12.2023 03:35 |
 
Reitings 575
Reģ: 25.01.2023
LabaDabaDa @ 05.12.2023 15:27
Atvainojos, ja šis jau apspriests, bet Olga Kambala pat man norāva jumtu ar savu pēdējo "dāmas jūs man katru dienu prasāt". Vārdu sakot, kārtējais Kambalas ieraksts par sevi pašu - par savu lielisko ādu, figūru un visu pārējo, ko visas citas dikti apskauž un grib atkārtot. Klāt pieliktas bildes - pirms 10 gadiem un tagad. Ar domu, cik slikti bija tad un cik labi ir tagad.
Un es skatos un domāju - cik jauka, normāla sieviete bija. Neredzu ne pretīgas, ļumīgas rokas, ne ļenganas kājas, ne "padzīvojušu sievieti". Tāpat kā neredzu neko tik lielisku un apskaužamu pašreizējās bildēs, lai gan tas, protams, ir gaumes jautājums.
Toties redzu pareizrakstību. Pareizāk sakot, redzu, ka tās nav VISPĀR. Redzu, ka pliks dibens pie Ziemassvētku eglītes izskatās muļķīgi. Un arī pavisam atklātus melus es redzu: roku ādu ar gribasspēku un disciplīnu pacelt nevar - tam diemžēl vajadzīga operācija.
Parasti Kambalu uztveru diezgan mierīgi. Tā teikt, Dievam visi dīvainīši mīļi. Bet šoreiz tomēr gribējās izteikties.

kādu hujaku dzen Kambaliete. jeeeeez!!! gribasspēks paņemt anabiloskos steroīdus? ikdienas deva jau nav tas pats kas pirms sacennsībām, bet ar drusciņām var tīri labi sevi šādā formā uzturēt. Olga, ja negribi lai Tevi atmasko tāpat kā Kamabali atmaskoja Gobzems, tad nemuldi kā zariņa govs
07.12.2023 04:13 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.08.2023
LabaDabaDa @ 05.12.2023 15:27
Atvainojos, ja šis jau apspriests, bet Olga Kambala pat man norāva jumtu ar savu pēdējo "dāmas jūs man katru dienu prasāt". Vārdu sakot, kārtējais Kambalas ieraksts par sevi pašu - par savu lielisko ādu, figūru un visu pārējo, ko visas citas dikti apskauž un grib atkārtot. Klāt pieliktas bildes - pirms 10 gadiem un tagad. Ar domu, cik slikti bija tad un cik labi ir tagad.
Un es skatos un domāju - cik jauka, normāla sieviete bija. Neredzu ne pretīgas, ļumīgas rokas, ne ļenganas kājas, ne "padzīvojušu sievieti". Tāpat kā neredzu neko tik lielisku un apskaužamu pašreizējās bildēs, lai gan tas, protams, ir gaumes jautājums.
Toties redzu pareizrakstību. Pareizāk sakot, redzu, ka tās nav VISPĀR. Redzu, ka pliks dibens pie Ziemassvētku eglītes izskatās muļķīgi. Un arī pavisam atklātus melus es redzu: roku ādu ar gribasspēku un disciplīnu pacelt nevar - tam diemžēl vajadzīga operācija.
Parasti Kambalu uztveru diezgan mierīgi. Tā teikt, Dievam visi dīvainīši mīļi. Bet šoreiz tomēr gribējās izteikties.

Es nesaprotu, kas Olgai iestāstījis, ka viņa izskatās desmit gadus jaunāka, jo es esmu viņu redzējusi dzīvē un viņa tā arī izskatās uz gadiem 40,tikai milzīgi implanti ielikti.Arī SBF daudz runāja par to, ka izskatās jaunāka par saviem gadiem.
07.12.2023 05:14 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Huppoo @ 06.12.2023 22:58

Savukārt es skatos, priecājos un iedvesmojos ka cilvēki ar bērniem iet un dara, piepilda savus sapņus, rāda bērniem dzīvi nevis tikai sēž pie tv un reizi gadā aizbrauc uz zoo. (Personīgi zinu mammas, kas pirmos divus vai pat trīs gadus ar bērniem tālāk par vietējo rotaļlaukumu neiet, jo tas esot grūti, bērns čīkst utt-mani tas neiedvesmo, liekas depresīvi) .
Paslīdēt un nokrist var jebkur. Tev tiešām liekas, ka viņi nav uzmanīgi un nesargā savus bērnus? Viņi aizbrauca uz taizemi padzīvot, izbaudīt, redzēt un sajust valsti un tā daba, ūdenskritumi ir tā bauda..nejau piemājas baseins.
Par to kas precīzi notika ar mazo un pirkstiņu nezinu, neesmu patreon, bet arī mājas apstākļos var durvīs ievērt durvis, jo īpaši, ja ir 3 bērni, tie skraida, durvis virina utt. Ka tik visu no*irst..nevis pieņemt, ka visiem nav jādara kā tev liekas pareizi.

Nevajag ieslīgt galējībās, ceļot ir forši, bērniem parādīt pasauli ir labi, bet ir arī vidusceļš starp bīstamu gājienu pa klintīm ar zīdaini un sēdēšanu Ēģiptes all inclusive, neizejot no viesnīcas.
07.12.2023 07:09 |
 
10 gadi
Reitings 1469
Reģ: 29.01.2009
Huppoo @ 06.12.2023 23:24
muļķības. Bērni socializējas, gūst pieredzi, mācās integrēties jaunā vidē, kļūst patstāvīgāki, drošāki, adaptējas daudz ātrāk jaunās vidēs! Un kopumā ir vienkārši priecīgi un laimīgi bērni, jo arī vecāki ir daudz priecīgāki un laimīgāki atvaļinājumā…jo kurš gan tāds nav?
Jā, viņiem nevajag speciāli taizemi vai bali, viņi var braukt arī uz rīgas jūrmalu.
Tad iesaki 7 gadus nekur ar bērnu neceļot (ja ir visas iespējas) un audzināt kā mucā, parādot tam vietējo rotaļlaukumu, brīvdienās lielveikalus un 1x gadā zoo? ?

Kurā vietā es teicu, ka jāsēž mucā ar bērnu? Klasiski stereotipiski piemēri par lielveikalu. Pareizi Tu saki - mazam bērnam arī ceļojums pa Latviju vai nedēļa Turcijas baseinos ir liels notikums. Taču es neuzskatu, ka ar nesen dzimušu bērniņu ir nepieciešamība uzreiz ceļot, argumentējot ar klasiskajām lietām, ko minēji. Mazam māju dzīve ārpus punča jau ir lielā pasaule, kas jāiepazīst. Ceļot jau var un vajag, taču nevajag argumentēt, ka to vajag bērnam. To vajag vecākiem un nereti instagramam…ka es varu visu, nekas jau nemainās. No cik gadu vecuma mums rodas apzināta atmiņa? Jā, tad var sākt domāt arī par reālu redzesloka paplašināšanu - ar eksotiskām vietām, skaidrošanu, atšķirību saprašanu starp baseinu Jūrmalā un baseinu Bali vai Meksikā.
Domāju, ka domu jūs sapratāt.
07.12.2023 08:28 |
 
Reitings 308
Reģ: 21.06.2022
koncha @ 06.12.2023 23:13

Tik maziem bērniem tie ceļojumi 100% nav vajadzīgi. Var sākt domāt no 6-7 gadi un uz augšu.

Pilnīgas muļķības. Mēs ceļojam kopš bērns bija pavisam maziņš. Tagad 5 gadi, joprojām ceļojam. Vēl ilgi pēc braucieniem bērns runā par redzēto un piedzīvoto.
Ja pieradina sēdēt planšetēs, paši vecāki negrib mazliet papūlēties, tad tāda attieksme arī rodas. Žēl tevi un tavus bērnus.
07.12.2023 08:53 |
 
10 gadi
Reitings 3371
Reģ: 17.03.2010
Magnolija @ 07.12.2023 07:09

Nevajag ieslīgt galējībās, ceļot ir forši, bērniem parādīt pasauli ir labi, bet ir arī vidusceļš starp bīstamu gājienu pa klintīm ar zīdaini un sēdēšanu Ēģiptes all inclusive, neizejot no viesnīcas.
mērkaķu mātīte grib tikt tuvāk savai dabiskajai videi 😀
07.12.2023 08:59 |
 
Reitings 10092
Reģ: 08.03.2021
It kā būtu tikai divi varianti - nepārtraukti ceļojumi vai sēdēšana planšetē. Vai tad pats svarīgākais nav savu bērnu mīlēt, radīt viņam drošu un atbalstošu vidi un pavadīt kopā ar viņu laiku? To visu var īstenot, arī nebraucot pa pus pasauli. Kas vainas zoo, piemājas rotaļlaukumiem un ceļojumiem pa Latviju? Emocijas un prieku tie rada tāpat. Ja tik šausmīgi gribas skriet apkārt ar maziem bērniem, dariet to, bet tā NAV vajadzība un tas NAV obligāti jādara! Turklāt ir pētījumi par to, ka mazuļiem pirmajos gados ļoti svarīga ir sava zināmā vide - sava gultiņa, mājas, savas istabas sienas un, jā, sava rutīna.
07.12.2023 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 1469
Reģ: 29.01.2009
Zaļā Dille @ 07.12.2023 08:53

Pilnīgas muļķības. Mēs ceļojam kopš bērns bija pavisam maziņš. Tagad 5 gadi, joprojām ceļojam. Vēl ilgi pēc braucieniem bērns runā par redzēto un piedzīvoto.
Ja pieradina sēdēt planšetēs, paši vecāki negrib mazliet papūlēties, tad tāda attieksme arī rodas. Žēl tevi un tavus bērnus.

Mani nevajag žēlot, netērējiet enerģiju. Nevajadzētu arī par mani izdarīt secinājumus, ja vispār nekas par manu situāciju nav zināms. Kārtējais aizspriedums un planšetes piesaukšana. It kā vidusceļš nebūtu. Esmu par ceļošanu, ko arī daru. Taču ne bērna pirmajā dzīves gadā un ne mega tāliem galamērķiem un ilgtošiem termiņiem ar intensīvu ceļošanu. Kā viena dalībniece minēja - zināma vide, paredzamība un rutīna ir tas, ko mazulim vajag pašā sākumā.
07.12.2023 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 271
Reģ: 02.12.2012
Elizabeteeee @ 06.12.2023 22:53

Kas tas par Jencīti?

Mūsu saeimas deputāts 😖 un galvenais varonis te https://www.youtube.com/watch?v=ycCkk45XIag
07.12.2023 10:08 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.06.2023
Dukurs un Kalendy- ļoooti nepatīkams pāris. Uz viņiem pat skatīties nepatīkami. Izskatās pēc perversiem alkoholiķiem.
07.12.2023 10:23 |
 
Reitings 533
Reģ: 01.11.2023
Sodien atcerejos to Beitikas storiju, kur vina vingro un berns gul autobenki, iebāzts taja biezajā maisa ar cepuri un klāt pierakstīts - kategoriski nepieņemu nekadus padomus, ieteikumus komentārus ne no viena, ari ne no speciālistiem.
Idiote, ja jau esi tik pargudra, ko tad grutniecibas laika gaji pie ginekologa, vecmates, kāpēc dzemdēji slimnica, ja jau visi speciālisti lohi. Tak pati visu zini un maki labak.
Un neticu, ka taja sporta zale ir tik auksts, lai bernu turētu tur ar cepuri un maisa iebaztu. Ar tadiem maisiem tak iekstelpas vispar bernus netur. Vismaz biski atgerbt. Nu vinai tur kaut kada sava logika, bet zinaja, ka daudzi nepiekrīt, tāpēc uzrakstīja to, ka vinai karalienei neviens neko nedrikst ieteikt vai pamācīt
07.12.2023 10:27 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
koncha @ 06.12.2023 23:13

Tik maziem bērniem tie ceļojumi 100% nav vajadzīgi. Var sākt domāt no 6-7 gadi un uz augšu.

Kā var tā apgalvot, ka bērniem līdz konkrētam vecumam tie nav vajadzīgi?!
07.12.2023 10:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits