IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4994
Reģ: 23.08.2022
Murka236 @ 04.11.2023 22:01
Vai vēl kādai šķiet, ka Sofia Stužuka pēc šīs op izskatās sliktāk kā iepriekš ?

jā, man arī tā šķiet. noteikti vēl pēcoperācijas tūska, vēl pamainīsies, bet deguns patiešām izskatās sliktāk. tā jau saka par deguniem, ka ar katru nākošo operāciju paliek sliktāk :D
05.11.2023 10:43 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Atkal @ 02.11.2023 17:28
KP brāļiem ir ļoti sliktas attiecības ar Vizlu. Visa ģimene stāv un krīt par Kristapu, bet Vizla netiek līdzi un nesaprot, kādai jābūt sportista sievai. Ne mamma, ne brālis nav ne fb ne seko IG Vizlai. KP mamma aizrādija, ka nevajadzētu tik atklātas bildes likt sociālajos tīklos un vajadzētu izmantot iespēju kaut kā sevi nodarbināt, Vizla aizsvīlās un vecākais brālis Jānis metās aizstāvēt mammu. Pateica, ka kopš KP tiekas ar Vizlu, visa karjera apstājusies un sportistiem, kas saņem naudu, bet ilgi traumu dēļ nespēlē, nedrīkst plātīties ar dzīvesveidu, ko dara Vizla. KP uzsāka spēli jaunā klubā un brāļi darīja visu, lai Vizla paliek Latvijā un netraucē. - ?

Memme savam dēliņam varētu pastāvē klāt štatu tusiņos un paskatīties, kas reāli notiek ar alko un ne tikai ar alko un cik izmaksā lux ekskorts. Ja memme kaut vienu tādu tusiņu redzētu, tad bučotu kājas tādai Laurai ( ja vēl nebūtu norāvusi sirdstrieku pēc redzētā), kuras vienīgie mīnusi puspiesegti pupi bildēs, somiņas un kotlešu NEcepšana. Tikai tādas memmes ir debīlas, viņas to nesaprot, memme domā, ka dēliņš bez Lauras brīvajā laikā lasa klasiķus un baro putnus parkā uz soliņa. Un brāļi nez ko atplestām rokām grābj visu, ko KP šiem dod, atpakaļ pieticīgi nemet. Laurai pēc viņu domām gan būtu viss bijis pieticīgi jāmet atpakaļ un paklanoties jāvāra dārzeņu zupa vienatnē pie gāzes plīts, nevis jāiet līdzi uz restorāniem vai jāsēžas privātajā lidmašīnā. Izcili pretīga famīlija.
05.11.2023 11:07 |
 
Reitings 1942
Reģ: 26.12.2021
SarmaD @ 05.11.2023 08:44
Ko tā Sandija visu laiku var ņerkstēt. Pilnīgi sāk apnikt.
Cilvēks kam vienmēr visur būs slikti un problēmas. Jūtu līdzi vīram 😁
05.11.2023 11:13 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Miuce @ 05.11.2023 11:07

Memme savam dēliņam varētu pastāvē klāt štatu tusiņos un paskatīties, kas reāli notiek ar alko un ne tikai ar alko un cik izmaksā lux ekskorts. Ja memme kaut vienu tādu tusiņu redzētu, tad bučotu kājas tādai Laurai ( ja vēl nebūtu norāvusi sirdstrieku pēc redzētā), kuras vienīgie mīnusi puspiesegti pupi bildēs, somiņas un kotlešu NEcepšana. Tikai tādas memmes ir debīlas, viņas to nesaprot, memme domā, ka dēliņš bez Lauras brīvajā laikā lasa klasiķus un baro putnus parkā uz soliņa. Un brāļi nez ko atplestām rokām grābj visu, ko KP šiem dod, atpakaļ pieticīgi nemet. Laurai pēc viņu domām gan būtu viss bijis pieticīgi jāmet atpakaļ un paklanoties jāvāra dārzeņu zupa vienatnē pie gāzes plīts, nevis jāiet līdzi uz restorāniem vai jāsēžas privātajā lidmašīnā. Izcili pretīga famīlija.
Nespēju saprast Tev ko tieši nodarījusi Porziņģu ģimene? Vecāki viņu ir izaudzinājuši, kādu pakalpojumu parādā vizlai par šīm slavas dziesmām postos? Ja vien neesi pati vizla? Kas vispār ir Vizla pati par sevi? Nekas nav dzirdēts, par sasniegumiem. Tātad tukšums. Pēc IG storijiem koka klucis Konstantīns!🙈 piebilde: man vienalga absolūti vai viņi ir kopā, vai nav un nekas absolūti neskauž!
05.11.2023 11:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
Miuce @ 05.11.2023 11:07

Memme savam dēliņam varētu pastāvē klāt štatu tusiņos un paskatīties, kas reāli notiek ar alko un ne tikai ar alko un cik izmaksā lux ekskorts. Ja memme kaut vienu tādu tusiņu redzētu, tad bučotu kājas tādai Laurai ( ja vēl nebūtu norāvusi sirdstrieku pēc redzētā), kuras vienīgie mīnusi puspiesegti pupi bildēs, somiņas un kotlešu NEcepšana. Tikai tādas memmes ir debīlas, viņas to nesaprot, memme domā, ka dēliņš bez Lauras brīvajā laikā lasa klasiķus un baro putnus parkā uz soliņa. Un brāļi nez ko atplestām rokām grābj visu, ko KP šiem dod, atpakaļ pieticīgi nemet. Laurai pēc viņu domām gan būtu viss bijis pieticīgi jāmet atpakaļ un paklanoties jāvāra dārzeņu zupa vienatnē pie gāzes plīts, nevis jāiet līdzi uz restorāniem vai jāsēžas privātajā lidmašīnā. Izcili pretīga famīlija.

Ja godīgi, tad man viņa ģimene kaut kur asociējas ar Spīrsas ģimeni.
Viņiem viņš ir gan kā “zelta puisēns”, gan kā slaucamais teliņš. Pilnīgi var saprast, ka no vienas puses viņi uztraucas par viņa reputāciju un panākumiem, bet no otras puses uztraucas arī par to, ka ja viņam pie sāniem būs kāda sieviete, kura nedod Dievs viņam izskalos smadzenes, tad viņi var zaudēt visu vadību pār savu zelta puisēnu.
05.11.2023 11:31 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Miuce @ 04.11.2023 23:34

Un pat ja KP ar Lauru izškirsies, par ko vispārējā sajūsma? Ja ar Lauru bij daudz maz savācies, tad škiršanās gadījumā varēs drāzties un šñaukt atkal uz nebēdu, kamēr kāda mellā atkal bauros “me too”. Un beigās Laurai dotais uz tā fona, ko nogrūdīs maukās un izlīšanā no sūdiem, būs tikai sīknauda. Un Porzinga famīlija ir stulbi, ja viñiem tas nepielec. Tāpat stulbas ir forumnieces, kuras domā, ka KP tesīs uz Latviju izvēlēties pieticīgu mātesmeitu no foruma.
Porzee drīzāk ar Vizlu karjera pa pipeļiem! Īpašu neredzu kādu sajūsmu, ka KP pametis Vizlu visiem tak vienalga pa lielam. Tikai Vizla IG storijos 0! Kādēļ kārtējo reizi noliec KP un apdirs viņa ģimeni? Kādēļ gods Vizlai, ka cel to koka Konstantīnu debesīs?🤔
05.11.2023 11:34 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
SarmaD @ 05.11.2023 08:44
Ko tā Sandija visu laiku var ņerkstēt. Pilnīgi sāk apnikt.

Tieši nācu šo ierakstīt. “Esam iztērējuši lielu naudu, un paņēmuši atvaļinājumu, man ir jāmācās, un vispār man morāli gandrīz neiespējami ceļot, tāpēc dodiet mums +34 un sauli Portugālē novembrī!” Nu kamooon, tas taču skaidrs, ka Portugāle jūlijā un Portugāle novembrī ir divas dažādas Portugāles 😂 Sandija čīkst kā tāds izlutināts pūpēdis.
05.11.2023 11:38 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Man kādas glupas aizdomas, Ka Miuce ar sevi sarakstās gluži kā Gobzis🫢😂
05.11.2023 11:39 |
 
Reitings 2903
Reģ: 05.09.2023
Ainulai @ 05.11.2023 11:38

Tieši nācu šo ierakstīt. “Esam iztērējuši lielu naudu, un paņēmuši atvaļinājumu, man ir jāmācās, un vispār man morāli gandrīz neiespējami ceļot, tāpēc dodiet mums +34 un sauli Portugālē novembrī!” Nu kamooon, tas taču skaidrs, ka Portugāle jūlijā un Portugāle novembrī ir divas dažādas Portugāles ? Sandija čīkst kā tāds izlutināts pūpēdis.

Man vairāk iecirtās acīs viņas izteikumi par to, ka pirms un pēc atvaļinājuma ieiet baigajā režīmā, ka tagad maksā DII asistentam lai bizness iet, ka maksā brālim par Evo pieskatīšanu, ka šis un vel nez kas. Bet realitātē ir tā, ka viņa sevi pati nevajadzīgi apkrauj ar 140 lietām, un tad arī ikdienā vai nu deg ārā no tām 140 atbildībām, vai arī šādos atpūtas brīžos pie "viss ir slikti" to visu paspilgtina tas, ka viņai paralēli tam ir jorpojām jākordionē kaut kādas lietas. Viņai grūti iet ar savas dzīves menedžēšanu un prioritāšu izvirzīšanu. Daļa no problēmām neeksistētu, ja viņa spētu sevi neapkraut ar viņām. Kaut kas pats vannasistabas remonts, kuru pabeigtu daudz ātrāk ar palīgstrādnieku piesaisti. Tā vietā viņi 3 mēnešu garumā veltīs no katras dienas labi ja pāris stundas, lai to izdarītu un vel apsvērs ideju iebukot viesnīcu lai var estētiski labā vietā izgulēties. Tā jau viņa ir foršs cilvēks, man patīk viņas humora izjūta, spēja par sevi pasmieties un savā veidā arī tas viņas rosīgums ir motivējošs. Bet tas viņas čīkstings nereti man ir neizprotams, it īpaši šajā gadijumā, kur viņa gan pati nolaida lažu ar ceļojuma plānu, gan atbildībām.
05.11.2023 11:49 |
 
Reitings 1350
Reģ: 03.11.2023
Gardenia @ 05.11.2023 11:34
Porzee drīzāk ar Vizlu karjera pa pipeļiem! Īpašu neredzu kādu sajūsmu, ka KP pametis Vizlu visiem tak vienalga pa lielam. Tikai Vizla IG storijos 0! Kādēļ kārtējo reizi noliec KP un apdirs viņa ģimeni? Kādēļ gods Vizlai, ka cel to koka Konstantīnu debesīs??

Visiem vienalga? Tu smejies?? Forumā 5 lapas pierakstītas.
05.11.2023 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Ainulai @ 05.11.2023 11:38

Tieši nācu šo ierakstīt. “Esam iztērējuši lielu naudu, un paņēmuši atvaļinājumu, man ir jāmācās, un vispār man morāli gandrīz neiespējami ceļot, tāpēc dodiet mums +34 un sauli Portugālē novembrī!” Nu kamooon, tas taču skaidrs, ka Portugāle jūlijā un Portugāle novembrī ir divas dažādas Portugāles ? Sandija čīkst kā tāds izlutināts pūpēdis.

Nobuko kaut ko dārgu, bet atsauksmes nekad nelasa. Tagad čīkst un pīkst par pilnīgi visu.
05.11.2023 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Nekad nebiju sekojusi Sendijai un neko nezinu par šo cilvēku. Bet braukt uz dienvidiem rudenī un sagaidīt saulainu maģiju 24/7 jebkuram pat nedaudz ceļojošam cilvēkam būtu jāsaprot, ka nav reāli... Rudens/ziema ir TIK mānīgi gadalaiki, jo īpaši dienvidos. Tagad vēl ar globālo sasilšanu un kopējām laikapstākļu izmaiņām tik daudz neparedzamu (!!) anomāliju notiek. Vētras, lietavas, plūdi. Grādu maiņas no 30 uz padsmit dienas laikā. Var paveikties un būt nebeidzama saule un pludmales laikapstākļi. Bet var arī nosēdēt nedēļas neizejot no mājas un ar nosalušu degunu.
Viņā paklausoties liekas jocīgi, ka cilvēks ar tik skaidru vēlmi uz lieliskiem laikapstākļiem izvēlējās savu svarīgo 2 ned. ceļojumu pavadīt Portugālē novembrī (Portugālē rudenī vispār ļoti bieži ir traki laikapstākļi un standartā vismaz traks vējš visu laiku)... Jābūt tomēr kaut kādai spējai pielāgoties, ja vien neaizbrauc uz kādu eksotisku galamērķi ar 24/7 lielisku laiku...
Nu tādas muļķīgas tās sūdzības - tāds bija mans secinājums, īsāk sakot 😄
05.11.2023 14:26 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Gardenia @ 05.11.2023 11:39
Man kādas glupas aizdomas, Ka Miuce ar sevi sarakstās gluži kā Gobzis??

Un Tu ar ko saraksties, muļķe? Manu komentāru sajā tēma noteikti ir n-tās reizes mazāk nekā Tavu.
05.11.2023 14:27 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Gardenia @ 05.11.2023 11:25
Nespēju saprast Tev ko tieši nodarījusi Porziņģu ģimene? Vecāki viņu ir izaudzinājuši, kādu pakalpojumu parādā vizlai par šīm slavas dziesmām postos? Ja vien neesi pati vizla? Kas vispār ir Vizla pati par sevi? Nekas nav dzirdēts, par sasniegumiem. Tātad tukšums. Pēc IG storijiem koka klucis Konstantīns!? piebilde: man vienalga absolūti vai viņi ir kopā, vai nav un nekas absolūti neskauž!

Tā kā te vienai otrai nesimpātiska liekas Vizla. Man nesimpātiska liekas Porziņģa ģimene. Sievietes izvēle nav lopu tirgus, kur fermeris pakaļu govīm aptausta, vai gana plata dzemdēt teļus. Porziģa famīlija tieši kā fermeri govju tirgū uzvedas, vecmāmiņa mazdēla sievu latvieti gribot, memmei traucē puspiesegtie pupi (tas, ka dēlam pagātnē publicitāte ar mello "me too", tas gan poh), lūzerīgais brālītis mermelē Jaunsudrabiņa romānu stilā, skatīt, kādu ceļu Laura iešot - vai ceps kotletes vai dzers šampi. Kā no 20.gadsimta sākuma zemnieku ģimenes izlīduši. Un pats zīmulis ne labāks, sākuma slikti, ka maiku nevelkot nost, tad slikti, ka silikons, plus izmermelēt to vajag publiski tikpat debiliem puiķelīšiem, kuri mermelē tālāk savos puiķeļu čatos. Tuvu 30 gadiem jau vajadzēja būt prātiņam, ko normāli vīrieši laista publiski, ko nelaista.
P.S. Vizlas identitāti man vari necensties piesiet, man noteikti ir gadi desmit vairāk nekā Vizlai.
05.11.2023 14:37 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Miuce @ 05.11.2023 14:37

Tā kā te vienai otrai nesimpātiska liekas Vizla. Man nesimpātiska liekas Porziņģa ģimene. Sievietes izvēle nav lopu tirgus, kur fermeris pakaļu govīm aptausta, vai gana plata dzemdēt teļus. Porziģa famīlija tieši kā fermeri govju tirgū uzvedas, vecmāmiņa mazdēla sievu latvieti gribot, memmei traucē puspiesegtie pupi (tas, ka dēlam pagātnē publicitāte ar mello "me too", tas gan poh), lūzerīgais brālītis mermelē Jaunsudrabiņa romānu stilā, skatīt, kādu ceļu Laura iešot - vai ceps kotletes vai dzers šampi. Kā no 20.gadsimta sākuma zemnieku ģimenes izlīduši. Un pats zīmulis ne labāks, sākuma slikti, ka maiku nevelkot nost, tad slikti, ka silikons, plus izmermelēt to vajag publiski tikpat debiliem puiķelīšiem, kuri mermelē tālāk savos puiķeļu čatos. Tuvu 30 gadiem jau vajadzēja būt prātiņam, ko normāli vīrieši laista publiski, ko nelaista.
P.S. Vizlas identitāti man vari necensties piesiet, man noteikti ir gadi desmit vairāk nekā Vizlai.
Nu gan tāds naids pret visu ģimeni un aizvainojums🙈 Bail pat padomāt uz ko esi gatava. Vizlu cel debesīs it kā viņas mamma būtu! Nezināju, ka kotlešu cepšana mūsdienās ir netikums😳 Nez vai kāds no ģimenes apprecināt tik ļoti steidzās, tādas kā Vizla var būt čupām. Kas tur nosodāms, ja vecmāmiņa kādreiz gribēs ar mazdēla sievu parunāt latviski? Kas tur par tiem plikajiem pupiem vizlai neskaidrs, ka mammai nepatīk? Tici man ja kādreiz būs mana dēla brūtei tāds instagrams man arī nepatiks! Pēc tava rakstītā izskatās, ka Porziņģis no sākta gala viņu neuztver kā sievu vai bērnu māti! Nu nepatīk viņam silikona pupi manam vīram arī nepatīk, man arī labāk patīk dzīvs loceklis ne vibrators! To, ka Vizlu ar draugiem apspriež varu iztulkot, viņa viņam vairāk sporta pēc izskatās. Par Porziņģa gadījumu tumšo dāmu lai arī kas tur būtu bijis ģimenei acis nav jāpiever, tā ir ģimene un mīloši radi savā starpā viens pret otru izturās ar cieņu, mīlestību un sapeatni. Tam gadījumam radu starpā arī jābūt poh.! Nez kas tev par mērauklu ja Brālis viņam ierindots lūzeru rindā? Ja visi būtu vēl tādi lūzeri!
05.11.2023 16:03 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
no drošiem
avotiem ir ziņas, ka K un L nav pašķīrušies.
05.11.2023 17:38 |
 
Reitings 268
Reģ: 11.03.2023
Mathilde @ 05.11.2023 17:38
no drošiem
avotiem ir ziņas, ka K un L nav pašķīrušies.
Var jau būt, ka nav, bet tādā gadījumā ļoti īpatnēja visa situācija ar Felipi un fakts, ka viņa ir izņēmusi gandrīz visas ar Kristapu kopīgās bildes no instagram.
05.11.2023 17:42 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Saulietes medusmēnesis izkatās sūdīgs un neapdomāts,nekas nav izplānots,apkārt miskaste un ēšana uz pusēm.😀😅 Taizeme daudz skaistu pludmaļu,džungļu,sie pa pilsētu,laikam aizbraukuši padzert un parīt uz pusītēm.
05.11.2023 17:50 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Mathilde @ 05.11.2023 17:38
no drošiem
avotiem ir ziņas, ka K un L nav pašķīrušies.

Arī to dzirdu no pavisam drošiem avotiem.Šobrīd KP jāorientējas uz karjeru pēc pārtraukuma un visas liekās pokazuhas atliktas malā ne svešām acīm. Un lai nestalkotu LV ārzemju mediji. Kaut kā tā.
05.11.2023 17:55 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Etherea @ 05.11.2023 17:42
Var jau būt, ka nav, bet tādā gadījumā ļoti īpatnēja visa situācija ar Felipi un fakts, ka viņa ir izņēmusi gandrīz visas ar Kristapu kopīgās bildes no instagram.

Pārāk aiztusējušies un satusējušies karjeras pauzē bija. Vajag nedaudz piebremzēt un atgriezt profesionālismu. Lai nav lieku jautājumu utt. Tomēr galvenais tur ir KP. Menedžments zina, ko dara.
05.11.2023 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)