IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Atkal @ 03.11.2023 10:03
Es neko nefantazēju, bet ielieku nokopētus tekstus no telegram čata, kurā par šo tēmu runā. Es nesaku ne ka tā ir ne ka tā nav, jo tā nav mana informācija. Tad man te ir vēl 2 profili, jo divas meitenes arī šo ir dzirdējušas no citiem avotiem.
kas tas ir par čatu?
03.11.2023 17:38 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Interesētu vēl kāds viedoklis. Noskatījos dažas sērijas ģimene burkā, uzvārds laikam bija Janiševa. Ļoti nošokējos pati tā sieviete kā muca, bet cilvēki mīļie kā viņa to bērnu nobarojusi. 🙈 Tas bērns tak vēl neko nesaprot par ēsšanas principiem. Man šķiet tā ir vardarbība ģimenē!
03.11.2023 18:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Gardenia @ 03.11.2023 18:20
Interesētu vēl kāds viedoklis. Noskatījos dažas sērijas ģimene burkā, uzvārds laikam bija Janiševa. Ļoti nošokējos pati tā sieviete kā muca, bet cilvēki mīļie kā viņa to bērnu nobarojusi. ? Tas bērns tak vēl neko nesaprot par ēsšanas principiem. Man šķiet tā ir vardarbība ģimenē!

Varbūt tam bērnam ir kādas veselības problēmas, kāpēc tas svars tāds? Mammai pašai jau arī stipri daudz liekais svars. Kaut kas jau tur ir, tātad. Zinu ģimeni kur mamma ir dūšīga un divi bērni tādi paši, bet trešais, kurš piedzima pēdējais, normāla svara.
03.11.2023 19:37 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Lorra @ 03.11.2023 15:48

Rēka nāk, ka visur priekšā un pakaļā bāž skaudību. Vai tiešām cilvēkam kāds vienkārši nevar nepatikt? Uzreiz skaudība? Hahahhaha?

Un, kas tad cits, ko? Kas tad tas ir, ja ne skaudība? Ja par jaunu un ļoti simpātisku sievieti var pateikt, ka izraisa pretīgumu, tad, kas tas ir?
03.11.2023 19:40 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
aauuu @ 03.11.2023 19:37

Varbūt tam bērnam ir kādas veselības problēmas, kāpēc tas svars tāds? Mammai pašai jau arī stipri daudz liekais svars. Kaut kas jau tur ir, tātad. Zinu ģimeni kur mamma ir dūšīga un divi bērni tādi paši, bet trešais, kurš piedzima pēdējais, normāla svara.
Mamma kā jau teicu riktīga muciņa. Tomēr drusku jau vajag meitas svaram piesekot! Nu tomēr tagad jau nav tā, ka galīgi neko nevar izdarīt. Nedomāju, ka tas dēļ veselības. Veselības problēmas viņai tagad dēļ svara😢 kājiņas izteiktā x un rociņas gar sāniem neturās. Viņai tagad vispār pēdējais, tiešām pēdējais moments kaut ko svara stabilizācijai darīt kamēr vēl drusku augs. Neizskatās viņi pēc nabagiem, var tak aizvest pie endokrinologa, analīzes uztaisīt kādas lai zin kā vielmaiņa strādā. Analīzes uz pārtiku! Drastiski visas limpenes izslēgt ēst ļoti pareizu uzturu. Kaut pakonsultētos kaut ar to veci kurš saulietei uzklupa pa ģelu👌 Tā Janiševa man dīvaina šķiet drusku.
03.11.2023 19:49 |
 
Reitings 2795
Reģ: 05.09.2023
aauuu @ 03.11.2023 19:40

Un, kas tad cits, ko? Kas tad tas ir, ja ne skaudība? Ja par jaunu un ļoti simpātisku sievieti var pateikt, ka izraisa pretīgumu, tad, kas tas ir?

Es teiktu vairāk tā, ka var jau kāds cilvēks nepatikt. Nu tā vienkārši ir, ka cilvēki nesimpatizē. Tomēr tad kad es lasu par to, kā Vizla tērējot Kristapa naudu, kā viņa ģērbjas savās brendu drēbēs, kad lasu par dārgajām somiņām ar izteiksmi, ka "nu es jau tā viņas vietā nedarītu", komentētājs rakstot šādu komentāru ieliek sevi viņas lomā. Kā es darītu, ja būtu Vizla ar miljoniem. "Un es jau nu būtu labāka, tāda un šitāda." Un tā tiešām ir skaudība. Tapēc es arī minēju, ka tādas sievietes nekad nesasniegs to līmeni, kāds ir Vizlai. Tapēc ka tādi cilvēki neiedomājas sevi par sevi labāk finansiāli situētu cilvēku vietā un nedomā, kā viņi redz cik stulbi dara to vai šo. Var patikt, var nepatikt. Bet šajā gadijumā, kur arī līdz ar visu šķiršanās tematu uzpeld komentāri par to, cik Vizla tāda un šāda, var ļoti labi redzēt, kurai tas ir vienkārši temats un kura ar baudu to raksta, jo tai nesasniedzamajai dzīvei, kuru labprāt pati gribētu, neiet tik spīdoši.
03.11.2023 19:50 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
aauuu @ 03.11.2023 19:40

Un, kas tad cits, ko? Kas tad tas ir, ja ne skaudība? Ja par jaunu un ļoti simpātisku sievieti var pateikt, ka izraisa pretīgumu, tad, kas tas ir?
Ja Tu par Vizlu, tad es viņu pirms te sāka apspriest nebiju redzējusi IG. Pat nezināju, ka ir Porzee draudzene. Kad apskatīju viņas IG biju šokēta ko KP ir viņā atradis, piedod bez skaudības! Viņa varētu būt simpātiska sieviete, bet tik samākslots, sintētisks iedomīgums nāk no viņas video. Piedod, bet uz korķi pavilka! Man pilnīgi vienalga, ir vai nav viņa Porzee draudzene. Tām kuras tagad zīlē vai būs amerikāniete vai Latviete, vienā intervijā vecmāmiņai bija solījis ja precēsies tad tikai ar Latvieti😉
03.11.2023 20:13 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
aauuu @ 03.11.2023 19:40

Un, kas tad cits, ko? Kas tad tas ir, ja ne skaudība? Ja par jaunu un ļoti simpātisku sievieti var pateikt, ka izraisa pretīgumu, tad, kas tas ir?
Ja Tu par Vizlu, tad es viņu pirms te sāka apspriest nebiju redzējusi IG. Pat nezināju, ka ir Porzee draudzene. Kad apskatīju viņas IG biju šokēta ko KP ir viņā atradis, piedod bez skaudības! Viņa varētu būt simpātiska sieviete, bet tik samākslots, sintētisks iedomīgums nāk no viņas video. Piedod, bet uz korķi pavilka! Man pilnīgi vienalga, ir vai nav viņa Porzee draudzene. Tām kuras tagad zīlē vai būs amerikāniete vai Latviete, vienā intervijā vecmāmiņai bija solījis ja precēsies tad tikai ar Latvieti😉
03.11.2023 20:21 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SarmaD @ 03.11.2023 19:50

Es teiktu vairāk tā, ka var jau kāds cilvēks nepatikt. Nu tā vienkārši ir, ka cilvēki nesimpatizē. Tomēr tad kad es lasu par to, kā Vizla tērējot Kristapa naudu, kā viņa ģērbjas savās brendu drēbēs, kad lasu par dārgajām somiņām ar izteiksmi, ka "nu es jau tā viņas vietā nedarītu", komentētājs rakstot šādu komentāru ieliek sevi viņas lomā. Kā es darītu, ja būtu Vizla ar miljoniem. "Un es jau nu būtu labāka, tāda un šitāda." Un tā tiešām ir skaudība. Tapēc es arī minēju, ka tādas sievietes nekad nesasniegs to līmeni, kāds ir Vizlai. Tapēc ka tādi cilvēki neiedomājas sevi par sevi labāk finansiāli situētu cilvēku vietā un nedomā, kā viņi redz cik stulbi dara to vai šo. Var patikt, var nepatikt. Bet šajā gadijumā, kur arī līdz ar visu šķiršanās tematu uzpeld komentāri par to, cik Vizla tāda un šāda, var ļoti labi redzēt, kurai tas ir vienkārši temats un kura ar baudu to raksta, jo tai nesasniedzamajai dzīvei, kuru labprāt pati gribētu, neiet tik spīdoši.
Viņam tāda beibe kura nepirktu dārgās šmotkas visdrīzāk nebūtu vajadzīga. Viņš jau pats ir labs zīmulis.
03.11.2023 20:23 |
 
Reitings 72
Reģ: 16.03.2022
aauuu @ 03.11.2023 19:37

Varbūt tam bērnam ir kādas veselības problēmas, kāpēc tas svars tāds? Mammai pašai jau arī stipri daudz liekais svars. Kaut kas jau tur ir, tātad. Zinu ģimeni kur mamma ir dūšīga un divi bērni tādi paši, bet trešais, kurš piedzima pēdējais, normāla svara.
šajā gadījumā izskatās, ka tomēr ēšanas paradumi, jo ģimenē visi ir diezgan "lieli" (nezināju kā pieklājīgāk uzrakstīt), arī mazais puisīts.
03.11.2023 20:51 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SintijaP @ 03.11.2023 20:51
šajā gadījumā izskatās, ka tomēr ēšanas paradumi, jo ģimenē visi ir diezgan "lieli" (nezināju kā pieklājīgāk uzrakstīt), arī mazais puisīts.
Man arī tieši šie gadījumi izskatās uzēsti! Labi tā Janiševa jau gados, bet meitai dzīve tikai sākās viņu tak skolā jau sen noteikti apsmej. Var būt šoreiz šovs varētu palīdzēt nodrošināt tam bērnam uztura speciālistus un citu palīdzību. Tā mutere ir pasista man citu vārdu nav!😢 Tēvs jau arī varēja meklēt kādu speciālistu. Pašai Janiševai tādu problēmu nav kā meitai, viņai tak nekādas stājas nav. Manuprāt tādām problēmām būtu jāpievērš uzmanība valsts mērogā. Vecākiem riktīgi ar pirkstu jākrata! Redz bērnus sist nedrīkst tur jautājums bāriņtiesai, bet te arī tomēr vardarbība pret savu bērnu. Savādāk tā mutere tik čīkst un pīkst🙈 tā histērija no augstuma, ta vecis par daudz strādā, ta vēl kaut kādas problēmas.
03.11.2023 21:11 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Man kaut kā ienāca prātā, ka tieši Zutis un Vizla kopā labi izskatītos abi iedomīgi zīmuļi līdz apsurdam.
03.11.2023 21:21 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Saprotu arī Dvinskas Grietas veselību, bet ar hormonu zālēm viņa arī lēnām pārtop pa bumbulīti
03.11.2023 21:49 |
 
Reitings 1832
Reģ: 17.04.2023
SarmaD @ 03.11.2023 16:07

Es izlasot viņas komentārus uzreiz iedomājos, ka viņa pat ne tuvu KP brālim nav stāvējusi. Reāli kaut kādi pārfantazējumi, lai uztaisītu baumas.
Ir gan, ir bijušas ģimenes bildes
03.11.2023 21:50 |
 
Reitings 448
Reģ: 21.09.2023
Skatījos LV storijus, sapostojusi pas Stokmanu, visu sarakstījusi angliski, tā informācija taču latviešu auditorijai, kāpēc neraksta latviešu valodā, ir cilvēki, kuri angliski nesaprot 😏
03.11.2023 22:00 |
 
10 gadi
Reitings 767
Reģ: 14.06.2011
Es ļoti ceru, ka KP apprecēs LV, lai tās šejienes nenovīdīgās zebiekstes zaudē prātu no skaudības. Nu kur var būt tāds naids pret cilvēku tikai no bildēm IG ?!?
03.11.2023 22:16 |
 
Reitings 1826
Reģ: 04.01.2022
chiepinja @ 03.11.2023 21:49
Saprotu arī Dvinskas Grietas veselību, bet ar hormonu zālēm viņa arī lēnām pārtop pa bumbulīti

Šis ir pretīgi! Tu pati esi slima! Ko piesienies pilnīgi normālam bērnam??? Goda vārds, jums te pusei jāiet galva ārstēt. Grietai nav liekā svara.
03.11.2023 22:31 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Protams, ka pasaules līmeņa sportists, savu draudzeni, sievu nekad neliks pirmajā vietā. Tā tas ir. Tādiem puišiem vajag pašpārliecinātu dāmu, kura čubina un izrīko vīrieti viņa brīvajā laikā, bet sporta sezonā ir aizņemta ar savām svarīgajām
lietām- bērni, bizness, māja uc.
Esmu lasījusi pāris intervijas ar slavenu sportistu sievām, un pilnīgi visām tas ir. Ja sieviete pati ir bijusi pašpietiekama, bet ar lielu sirdi un mīlestību, jo upurēties jebkurā gadījumā vajadzēs, tad dzīvot var un labi. Un manai mammas draudzenei vīrs ir agrāk ļoti slavens sportists. Bet viņa ļoti daudz nodarbojās ar sevi, audzināja vairākus bērnus, regulēja mājas celtniecību, atpūtu, vīra brīvo laiku un labi dzīvo arī šobrīd, kad jau bērni ir izauguši, un vīrs sportu ir nomainījis pret citu nodarbi.
Tāpēc Kristaps neizvēlēsies kādu nopietnu ārsti, juristi uc, kura grib karjeru, jo viņš gribēs savā brīvajā laikā viņu blakus, bet aizņemtajos laikos, lai būtu arī laimīga ar savām lietām.
Man pat šķiet, ka visiem
Porziņģu brāļiem
svarīgi, lai meitene labi saprotās un čupojās ar mammu.
03.11.2023 22:45 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.02.2022
Paturpinot vēl par vizlu - ne felipe viņai, ne viņa felipei instagramā vairs neseko :D varbūt tur vēl kas iesaistīts tajā šķirsanās lietā, kaut ko atminos, ka abi baigie draugi bijuši, šķiet, ka caur felipi arī iepazinās ar porzingi
03.11.2023 23:13 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Garso pasta @ 03.11.2023 23:13
Paturpinot vēl par vizlu - ne felipe viņai, ne viņa felipei instagramā vairs neseko :D varbūt tur vēl kas iesaistīts tajā šķirsanās lietā, kaut ko atminos, ka abi baigie draugi bijuši, šķiet, ka caur felipi arī iepazinās ar porzingi
Interesants pavērsiens. Nez kam jānotiek lai pieauguši cilvēki sakasītos. Ar Porziņģi kontakti abpusēji saglabāti.
03.11.2023 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits