IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Pēc kā jūs tieši sprežat pēc tā, ka Laura un KP ir šķīrušies, pēc tā, ka nav bildes kopīgas instā bijušas? Es tā sapratu, ka viņai vnk uzturēšanās vīza Asv beigusies, nav jau tur tik viegli tā visu laiku lidināties un dzīvoties. Juta Kupre jau gandrīz netika valstī toreiz.
09.10.2023 23:09 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2020
Lula @ 09.10.2023 23:09
Pēc kā jūs tieši sprežat pēc tā, ka Laura un KP ir šķīrušies, pēc tā, ka nav bildes kopīgas instā bijušas? Es tā sapratu, ka viņai vnk uzturēšanās vīza Asv beigusies, nav jau tur tik viegli tā visu laiku lidināties un dzīvoties. Juta Kupre jau gandrīz netika valstī toreiz.

Piekritu, nav kopīgu bilžu vai nespiež citām bildēm like tad uzreiz šķīrušies. Tas jau nav rādītājs ka nav vairs kopā.
Varbūt maza pauze, vai vienkārši grib atpūsties no braukšanas.
09.10.2023 23:13 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Linlī @ 09.10.2023 23:13

Piekritu, nav kopīgu bilžu vai nespiež citām bildēm like tad uzreiz šķīrušies. Tas jau nav rādītājs ka nav vairs kopā.
Varbūt maza pauze, vai vienkārši grib atpūsties no braukšanas.

Nu nav viņi izšķīrušies.
09.10.2023 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 409
Reģ: 15.01.2013
Es negribu aiztāvēt baigi to trako influenceri amandu un viņu bali celojumu, bet es nesaprotu...
Jūs apskatāties dažas bildes un izdarāt secinājumus?
Viņi ir nopirkuši biļetes vienā virzienā, 7 dienas čilos tur un tad sāks arī kko vairāk skatīt. Tā kā gan jau kkas būs. Lai gan jūtu, ka tie nebūs dziļie bali baudītāji.
Bet nu bišķiņ fake viņa ir ar to savu bilžu pārveidošanu un mūžīgo visa reklamēšanu
09.10.2023 23:49 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2020
aauuu @ 09.10.2023 23:47

Nu nav viņi izšķīrušies.

Jaa es jau par to runāju 😁👍
09.10.2023 23:51 |
 
Reitings 782
Reģ: 18.02.2022
minni @ 09.10.2023 23:02
J. Duļevskai tiešām ir smags notikums ģimenē.
Tas nav par viņas pašas izdegšanu vai ko citu.

Ar ko saistīts?
10.10.2023 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 2983
Reģ: 25.05.2009
Lula @ 09.10.2023 23:09
Pēc kā jūs tieši sprežat pēc tā, ka Laura un KP ir šķīrušies, pēc tā, ka nav bildes kopīgas instā bijušas? Es tā sapratu, ka viņai vnk uzturēšanās vīza Asv beigusies, nav jau tur tik viegli tā visu laiku lidināties un dzīvoties. Juta Kupre jau gandrīz netika valstī toreiz.

Mēs jau šito vienreiz apspriedām, ka Juta Kupre pati sevi iegāza, stāstot robežniekiem, ka brauc pie sava Amerikāņu boyfrienda! Tieši tas, ko šie tur grib dzirdēt- blondīne ar garām kājām no bijušās PSRS dalībvalsts, ar ESTA brauc uz Ameriku pie sava Amerikāņu boyfrienda! Nemaz neizklausās aizdomīgi!😁 Būtu nokārtojusi visitor vīzu, noteikti būtu bijis mazāk problēmu. Pēc tā ko es lasīju Washington Post, kur bija intervija ar juristu, kas nodarbojas ar NBA spēlētāju papīru kārtošanu, parasti šitādām draudzenēm, kas nav sievas, izkārto mācību vīzas.
10.10.2023 00:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 10.10.2023 00:04

Mēs jau šito vienreiz apspriedām, ka Juta Kupre pati sevi iegāza, stāstot robežniekiem, ka brauc pie sava Amerikāņu boyfrienda! Tieši tas, ko šie tur grib dzirdēt- blondīne ar garām kājām no bijušās PSRS dalībvalsts, ar ESTA brauc uz Ameriku pie sava Amerikāņu boyfrienda! Nemaz neizklausās aizdomīgi!? Būtu nokārtojusi visitor vīzu, noteikti būtu bijis mazāk problēmu. Pēc tā ko es lasīju Washington Post, kur bija intervija ar juristu, kas nodarbojas ar NBA spēlētāju papīru kārtošanu, parasti šitādām draudzenēm, kas nav sievas, izkārto mācību vīzas.

Ko tad Jutai vajadzēja stāstīt, ka viņai tā patīk ASV, ka 4x gadā brauc uz vairākām nedēļām tūristēt? :D Manuprāt, tas izklausās vēl vairāk sketchy kā braukšana pie boifrienda.
Strādāt braukt viņa nedrīkstēja, radu viņai tur nav
10.10.2023 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 2983
Reģ: 25.05.2009
Lula @ 10.10.2023 00:09

Ko tad Jutai vajadzēja stāstīt, ka viņai tā patīk ASV, ka 4x gadā brauc uz vairākām nedēļām tūristēt? :D Manuprāt, tas izklausās vēl vairāk sketchy kā braukšana pie boifrienda.
Strādāt braukt viņa nedrīkstēja, radu viņai tur nav

Man ir gadījies braukt uz ASV 5x gadā tūristēt (pa īsto tūristēt :D) uz vienas un tās pašas ESTAs, katru reizi aptuveni uz 2 nedēļām. Laikam paveicās ar robežsargiem, un pārgājienu mugursoma uz pleciem arī nostrādāja, bet nevienā no reizēm netiku pratināta līdz asarām un man netika draudēts ar neielaišanu ASV 😁 Un es esmu stāstījusi robežsargam, ka es tiekos ASV ar saviem draugiem un tad ceļošim apkārt pa štatiem!
ASV imigrācijas sistēmai tūristi ir mazākais drauds, viņi vairāk uztraucas par fiktīvām laulībām un birth tūrismu, jo bērns, piedzimstot automātiski iegūst ASV pilsonību.
10.10.2023 00:22 |
 
Reitings 10506
Reģ: 16.09.2022
Man gan liekas pa KP un LV izskiras. Vina tak nekad tik ilgi Latvija nav bijusi, kops vini saka tikties. 😀Ja netika ASV vai bija pauzite, tak brauca ar Peineri un co tuseties vienas pasas pa arzemem. Nekadu luxury haulu, davanu nav, tapat ka restoranu. Tikai GYM, un reklāmas masazas. Ta arskiriba dzives kvalitate tacu acimredzama. Ja ari bija katrs sava valsti, vina braukaja uz Liepaju, dzivojas pa Porzinga fazendam. Vairs neka no ta. Nekada atbalsta, uzmanibas KP ari nav. Parasti vina kko repostoja par sasniegumiem speles utml., bet tagad klusums.
10.10.2023 00:40 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Savva @ 10.10.2023 00:40
Man gan liekas pa KP un LV izskiras. Vina tak nekad tik ilgi Latvija nav bijusi, kops vini saka tikties. ?Ja netika ASV vai bija pauzite, tak brauca ar Peineri un co tuseties vienas pasas pa arzemem. Nekadu luxury haulu, davanu nav, tapat ka restoranu. Tikai GYM, un reklāmas masazas. Ta arskiriba dzives kvalitate tacu acimredzama. Ja ari bija katrs sava valsti, vina braukaja uz Liepaju, dzivojas pa Porzinga fazendam. Vairs neka no ta. Nekada atbalsta, uzmanibas KP ari nav. Parasti vina kko repostoja par sasniegumiem speles utml., bet tagad klusums.

Porziņģis pēc ilgāka pārtraukuma ir atgriezies spēlēt. Ir pilnīgi loģiski, ka Vizla grib arī savu dzīvi sev padzīvot. Galu galā, nav precējušies, nav kopīgu bērnu, ka viņai visu laiku non stopā katru reizi jābrauc līdzi un jābūt blakus. Nav zināmi arī, kādi patreizējie nosacījumi. Viņš intemsīvi trenējas, nebūtu laika, ko veltīt Vizlai. Viņa viena ASV, ko darītu visu dienu? Bet viņi nav izšķīrušies un KP nav arī pa kreisi nolaidis.
10.10.2023 01:05 |
 
Reitings 2
Reģ: 13.09.2023
Dukurs 50 cent koncertā kopā ar Kalendy bija 🫣
10.10.2023 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 2983
Reģ: 25.05.2009
aauuu @ 10.10.2023 01:05

Porziņģis pēc ilgāka pārtraukuma ir atgriezies spēlēt. Ir pilnīgi loģiski, ka Vizla grib arī savu dzīvi sev padzīvot. Galu galā, nav precējušies, nav kopīgu bērnu, ka viņai visu laiku non stopā katru reizi jābrauc līdzi un jābūt blakus. Nav zināmi arī, kādi patreizējie nosacījumi. Viņš intemsīvi trenējas, nebūtu laika, ko veltīt Vizlai. Viņa viena ASV, ko darītu visu dienu? Bet viņi nav izšķīrušies un KP nav arī pa kreisi nolaidis.

KP pēc ilgāka pārtraukuma atgriezies spēlēt? Tu domā pēc NBA off-sezonas? Vizla visu pagājušo sezonu ar viņu bija ASV, pat tad, kad notika pārvākšanās no Dalasas uz Vašingtonu. Nevienu brīdi nebija Latvijā. Tā viņas uzvedība, ko viņa atspoguļo sociālajos tīklos šobrīd, ir ļoti netipiska tam, ko mēs esam pieraduši redzēt, kad viņa ir kopā ar KP.
10.10.2023 01:34 |
 
10 gadi
Reitings 2983
Reģ: 25.05.2009
Gribat vēl kādu konspirācijas teoriju par KP un Vizlu? (lasīt tālāk ar humoru)
50 cent koncertā Vizla ielikusi salauztas sirds emoji pie 50 cent dziesmas "Many Men" un dziesmas vārdi tur ir:
"And niggas tryin' to take my life away (C'mon) I put a hole in a nigga for fuckin' with me My back on the wall, now you gon' see Better watch how you talk when you talk about me"
"Lord, I don't cry no more Don't look to the sky no more"
Varbūt tas par visām KP pielūdzējām un KP, kas viņu nokrāpis, un par kuru viņai tagad it kā vienalga...😁
10.10.2023 01:40 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 18.08.2009
Lula @ 09.10.2023 23:09
Pēc kā jūs tieši sprežat pēc tā, ka Laura un KP ir šķīrušies, pēc tā, ka nav bildes kopīgas instā bijušas? Es tā sapratu, ka viņai vnk uzturēšanās vīza Asv beigusies, nav jau tur tik viegli tā visu laiku lidināties un dzīvoties. Juta Kupre jau gandrīz netika valstī toreiz.

Jā, Amerika nav Eiropa un ja viņiem būs aizdoma,ka gribi pārsniegt,palikt nelegāli,tad vienkārši deportēs :)
Ja esi uz ESTA 90 dienas, ja esi uz travel vīzas 180dienas ,vairāk tā no zila gaisa nevar dabūt.
10.10.2023 01:50 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 18.08.2009
Lula @ 10.10.2023 00:09

Ko tad Jutai vajadzēja stāstīt, ka viņai tā patīk ASV, ka 4x gadā brauc uz vairākām nedēļām tūristēt? :D Manuprāt, tas izklausās vēl vairāk sketchy kā braukšana pie boifrienda.
Strādāt braukt viņa nedrīkstēja, radu viņai tur nav

Tieši tā arī jāsaka,ka pie boyfriend(ja prasa). Viņiem nepatīk,ja nav sakārtoti dokumenti,un māc šaubas ko tad tu strādā,ja vari braukt uz Ameriku uz 90dienām gadā. Sāk uzdot jautājumus,un ja pati sapinies,tad ir kā ir. Viņi nav muļķi un ja redzēs,ka neesi pārliecināta&baidies, tad iesauks uz 2 pratināšanu. Es ,vienmēr, līdz vedu papīrus,ka man LV ir darbs.
Zinu,ko runāju.Esmu precējusies jau labu laiku ar amerikāni un kad lidoju pie viņa,tad vienmēr bija bailes,ka var neielaist(arī ar vīzu var neielaist).
10.10.2023 02:01 |
 
10 gadi
Reitings 2983
Reģ: 25.05.2009
Manette @ 10.10.2023 02:01

Tieši tā arī jāsaka,ka pie boyfriend(ja prasa). Viņiem nepatīk,ja nav sakārtoti dokumenti,un māc šaubas ko tad tu strādā,ja vari braukt uz Ameriku uz 90dienām gadā. Sāk uzdot jautājumus,un ja pati sapinies,tad ir kā ir. Viņi nav muļķi un ja redzēs,ka neesi pārliecināta&baidies, tad iesauks uz 2 pratināšanu. Es ,vienmēr, līdz vedu papīrus,ka man LV ir darbs.
Zinu,ko runāju.Esmu precējusies jau labu laiku ar amerikāni un kad lidoju pie viņa,tad vienmēr bija bailes,ka var neielaist(arī ar vīzu var neielaist).

Nevis uz 90 dienām gadā, bet uz 90 dienām vienā braucienā ("at a time"). Tas pats arī ar visitor visa, 180 dienas vienā braucienā nevis gadā. Nekur oficiāli nav atrunāts laika periods, cik ilgi jābūt ārpus štatiem starp saviem braucieniem, bet ārpus ASV ir jāpavada ilgāks laika periods nekā ASV, lai nerastos aizdomas, ka tu mēģini dzīvot ASV. Tāpat arī nav noteikts limits, cik reizes var ieceļot ar vienu ESTA vai visitor visa. Un, starpcitu, arī no Eiropas var deportēt, ja tūrists ir pārsniedzis Eiropā atrašanās limitus. Tas nav tikai tāds amerikāņu prikoliņš.
10.10.2023 02:21 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Savva @ 10.10.2023 00:40
Man gan liekas pa KP un LV izskiras. Vina tak nekad tik ilgi Latvija nav bijusi, kops vini saka tikties. ?Ja netika ASV vai bija pauzite, tak brauca ar Peineri un co tuseties vienas pasas pa arzemem. Nekadu luxury haulu, davanu nav, tapat ka restoranu. Tikai GYM, un reklāmas masazas. Ta arskiriba dzives kvalitate tacu acimredzama. Ja ari bija katrs sava valsti, vina braukaja uz Liepaju, dzivojas pa Porzinga fazendam. Vairs neka no ta. Nekada atbalsta, uzmanibas KP ari nav. Parasti vina kko repostoja par sasniegumiem speles utml., bet tagad klusums.
ne bilžu laikoša, bet jā, ŠIS ir tas pamanāmākais. 50cent biļetes gan jau KP pirka maijā, sen. Un LV mācijās Amerikā kosmetaloģiju, protams, ka neko nepabeidza, jo tas viss bija fiktīvi. Un būsim godīgi, domāju, ka pat vīzas var izkārtot savādāk, ja esi NBA spēlētājs 😏
10.10.2023 07:28 |
 
Reitings 4328
Reģ: 19.09.2016
minni @ 09.10.2023 23:02
J. Duļevskai tiešām ir smags notikums ģimenē.
Tas nav par viņas pašas izdegšanu vai ko citu.

Ja jau iesāki, tad saki līdz galam, citādi neredzu jēgu Tavam komentāram.
10.10.2023 08:15 |
 
10 gadi
Reitings 1308
Reģ: 06.04.2010
Tak tiešām senjau viss ir skaidrs ka šķīrušies vai pauze no attiecībām. Nesaprotu ko citas reāli doma ka viņi joprojām ir kopā ?😂 taks tur skaidri redzams ka nav un punkts. Visi fakti senjau seit bija izrunati un viss sakrita. Tas ir tikai laika jautājums kad izdomas saiet atpakaļ kopā, ar Žani tas pats bija šķīrās, tad kopā tad atkal šķīrās utt.
10.10.2023 08:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits